Marie Hladíková

VÝSTAVY UMĚLCE

Krajinow – kolektivní výstava

19. 09. 2019 - 20. 01. 2020
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tomáš Hrůza – We Have Never Been Earth

20. 09. - 9. 10. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

Balticum, mare nostrum

22. 09. - 10. 10. 2019
galerie sam83 / Česká Bříza

Rafał Milach – Odmítnutí

21. 09. - 20. 10. 2019
Fotograf Festival / Praha 8

Pavel Opočenský – Nucleus

Do 31. 10. 2019
Zámek Klenová / Klenová

Oreet Ashery: Umíráme, jak žijeme

Do 20. 10. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

19. 07. - 25. 08. 2019
Galerie Jelení / Praha

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

11. 07. - 7. 09. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Čtyři krajiny

11. 06. - 27. 07. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Klára Sedlo / Sweet Demonica

27. 06. 2019 09:00
Kavárna co hledá jméno / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

Do 13. 10. 2019 18:00
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Jana Šturdíková – Châteaux po našom

23. 05. - 28. 06. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. - 7. 07. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. - 14. 07. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

Do 1. 03. 2020 18:00
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Marie Filippovová Labyrint a 1/3

15. 05. - 28. 07. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Zuzana Kalips: ~

18. 04. - 18. 05. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Hladíková_Nepovedený teleport

13. 04. - 5. 05. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Co to tam je?

23. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. - 21. 04. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Kariéra s paletou. Umělec, umění a umělectví v 19. století

20. 03. - 9. 06. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Vnitřní světy / Inner Worlds

19. 03. - 14. 04. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Igor Korpaczewski – KW Svoboda a nesvoboda

27. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Ondřej Strnadel – Proměny

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Příběhy / Stories HANY BEDNÁŘOVÉ

6. 03. - 7. 04. 2019
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Pavel Humhal: VŠICHNI SE DÍVAJÍ JEDNÍM SMĚREM

31. 01. - 24. 02. 2019
Galerie NoD / Praha 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

TEREZA SAMKOVÁ: FRAGMENTY

22. 01. - 20. 02. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. - 28. 03. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Matoušův efekt

13. 03. - 2. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. - 1. 05. 2017
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Pavel Humhal – NESOUHLASÍM S VÁMI, ALE SNAD MÁTE PRAVDU…

17. 03. - 20. 04. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. - 13. 04. 2017
Kvalitář / Praha 1

Aleš Čermák / 151 like surface of [lo] 555 111 light try

28. 03. - 22. 04. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. - 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

2. 05. - 29. 06. 2017
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. - 7. 07. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. - 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

KW — Nepoučitelný

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Piotr Bosacki: Films To Watch

19. 09. - 21. 10. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Jindra Viková / Pavel Baňka: Hlasitě a tiše

5. 10. - 4. 11. 2017
Prácheňské muzeum v Písku / Písek

Klassenkampf

14. 11. - 6. 12. 2017
Monomach / Brno-město

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

22. 11. 2017 - 11. 01. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Jan Kotík / Tvary se stávají figurami

16. 01. - 10. 02. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. - 27. 02. 2018
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Zbyněk Sedlecký: “Pravé poledne”

21. 03. - 5. 05. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jonáš Svoboda – Antika

5. 03. - 1. 04. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Garrett Lynch: A network of people who attended an exhibition and contributed to the creation of this work

8. - 12. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FAMU / Digital Naïve

18. 04. - 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Justyna Górowska: 69

27. 04. - 2. 06. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. - 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

25. 10. 2018 - 23. 02. 2019
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. - 19. 06. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Marie Filippovová : V nejistotě / At Sea

22. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Hollar / Praha 1

Luboš Drtina: grafické práce, ilustrace, autorské knihy, volná tvorba

24. 05. - 25. 08. 2018
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kaoru Ishida / Svět nulový – svítá

8. 06. - 27. 07. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. - 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Rafani / V zemi

22. 06. - 2. 08. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Kdo je vítězem?

19. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. - 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. - 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Matějů: Invisible Presence

12. 09. - 30. 10. 2018
Hauch Gallery / Praha 8

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 6. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Sláva Sobotovičová: Reverb

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

JANA ŠÁROVÁ, PAVEL OPOČENSKÝ: Kolize

1. - 31. 10. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

JOLANA HAVELKOVÁ – NEMLUV NA MNE TAK SLOŽITĚ

26. 05. - 27. 10. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Choma: Stepping on a Lego

7. 11. - 21. 12. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

18. 11. - 16. 12. 2018
Studium Artium / Olomouc

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

16. 09. - 29. 10. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. - 3. 10. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tereza Hrubá – Keep calm and show no mercy

23. 06. - 18. 07. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. - 11. 07. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Pavel Opočenský / VOX LINEA

3. 06. - 3. 07. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. - 11. 06. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

ŘEZ / OZVĚNY VÝSTAVY SCHNITT / INCISION

18. - 25. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

MichaEla Bodnárová / Odrazy tieňov, tiene odrazov

17. 05. - 11. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Jitka Havlíčková – Bez dětí (skleněný komiks)

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno-město

MARTIN GERBOC / JSEM SVÉ TĚLO

29. 04. - 29. 05. 2015
Galerie 1. patro / Praha 1

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. - 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Aleš Čermák: Situace, v níž už je opět možné cokoliv

14. 04. - 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Stamp

13. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

7. 01. - 2. 02. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. - 14. 03. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Josef Šíma známý i neznámý

7. 03. - 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. - 7. 03. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Poslední hodiny lidstva

21. 10. - 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Jiří George Velinger – Vidím, co slyším (kresby)

6. 09. - 3. 10. 2014
Galerie Vinohradská 12 / Praha 2

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Denisa v Garáži

26. 08. - 19. 09. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. - 9. 08. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. - 23. 08. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Vanitas

12. 06. - 6. 07. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Až zhasneš tmu, potkáš sedmizlatou saň

5. - 29. 06. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. - 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

17. 11. - 5. 12. 2013
Tvar / Brno

Možné variace / Possible Variations

19. 04. - 3. 06. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

HOME OFFICE

14. 05. - 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 7

Osobní apokalypsa

29. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Se stromy

26. 11. - 13. 12. 2011
A.M. 180 / Praha 2

86 hodin v prostoru

15. - 25. 11. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Stroje bez příčiny

23. 03. - 14. 04. 2011
MeetFactory / Praha 5

Kouzlo smyslů

27. 08. - 1. 10. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Souhvězdí vlka

9. 05. - 29. 06. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

Hodina, kdy jsme o sobě navzájem nic nevěděli

11. 04. - 16. 05. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Skrytá nostalgie Güntera Verheugena

12. 10. - 1. 12. 2012
1_7 Gallery / Ostrava

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

ITW

15. 08. - 19. 09. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. - 11. 05. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Spadneš do zítra

14. - 31. 05. 2014
Trafačka / Praha 9

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. - 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. - 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

10 MINUT

27. 10. - 27. 11. 2010
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Vladimír Birgus | Fotografie 1972–2014

14. 05. - 6. 09. 2014
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Ausdruck Books _ Aleš Čermák: Publikace č. 16, Notes for Women

14. 02. - 13. 04. 2013
INI Project / PROSTOR / Praha

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Linhartovy narace

23. 10. - 11. 11. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Expensive cinema

13. 10. - 12. 11. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

TEREZA SOCHOROVÁ: ranní soumrak / večerní úsvit

25. 07. - 19. 08. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Helena Hladilová: Něco

4. - 25. 04. 2012
M.odla / Praha 7

Ján Gašparovič: Prodloužená

4. - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

KOLOTOČ

6. 03. - 7. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Lune Inversé

14. - 29. 10. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Martin Gerboc – Une Saison en Enfer

29. - 31. 10. 2013
Galerie 1. patro / Praha 1

Hlavu vzhůru

4. - 21. 10. 2012
Stožár / Praha 7

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Vztahy

29. 03. - 19. 05. 2012
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Místa čekání a odpočinku

12. 04. - 6. 07. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Pokoj / Quietness

28. 02. - 4. 04. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Sláva Sobotovičová. Minimální posun

19. 10. 2011 - 14. 01. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

5. - 23. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 - 14. 01. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Stvoření

8. 03. - 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

Daphne a meandr

18. 02. 2014 23:00
Galerie 209 / Brno

Aleš Čermák, Jiří Skála

12. 02. - 6. 03. 2013
Galerie Jelení / Praha

Jiří Matějů / Mezi mnou a tebou

13. 10. - 31. 12. 2011
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

TEREZA SOCHOROVÁ (CZ), FILIP CENEK (CZ) J.H.: MNOŽINA

6. 10. - 2. 11. 2013
MeetFactory / Praha 5

Zamilovaný Hérakleitos

4. - 27. 07. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Tereza Sochorová: Spojovatelka

2. 07. - 20. 08. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Peter Angermann: Streetview

5. 02. - 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Geometrie plastiky

17. 08. - 2. 09. 2011
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Tereza Sochorová, Filip Cenek, J.H.: Množina

7. 10. - 2. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Letní Ambice

28. 06. - 30. 08. 2012
de-sign / Praha 7

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. - 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

BĚLMO

20. 02. - 18. 03. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Jan Kotík: Bez názvu

4. 02. - 21. 03. 2014
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Co je to?

22. 06. - 13. 07. 2011
Galerie Jelení / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. - 30. 07. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Tomáš Hrůza na Habrovce

6. - 7. 06. 2013
Habrovka / Praha

Automatický výhled

18. 01. - 11. 02. 2012
Karlin Studios / Praha 8

ALEŠ ČERMÁK: Proč přemýšlet o budoucnosti?

4. 12. 2013 - 9. 01. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Koberce, záclony

12. 04. - 25. 05. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

AKCE UMĚLCE

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Projekt SITUACE

23. - 27. 09. 2019 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Tomáš Hrůza – We Have Never Been Earth

19. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Balticum, mare nostrum

21. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Viah Sings / koncert & dernisáž

24. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Craig Shepard (US): Silent Walk

26. 10. 2019 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Umění k večeři

25. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Rafał Milach – Odmítnutí

20. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Festival / Praha 8

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Pavel Opočenský / Nucleus

7. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Zámek Klenová / Klenová

Oreet Ashery: Umíráme, jak žijeme

9. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Komentovaná prohlídka

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Klára Sedlo / Sweet Demonica

27. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Jana Šturdíková – Châteaux po našom

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

23. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Marie Filippovová Labyrint a 1/3

21. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Zuzana Kalips: ~

17. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Snídaně s Marií Hladíkovou

14. 04. 2019 10:00 / 10:00 / Přednášky a diskuze
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Marie Hladíková_Nepovedený teleport

13. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Co to tam je?

22. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Kariéra s paletou. Umělec, umění a umělectví v 19. století

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

13. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

14. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Rodák z Valašského Meziříčí představí v Galerii Kaple své skleněné objekty

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Příběhy / Stories HANY BEDNÁŘOVÉ

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Pavel Humhal: VŠICHNI SE DÍVAJÍ JEDNÍM SMĚREM

30. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

TEREZA SAMKOVÁ: FRAGMENTY

21. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Matoušův efekt

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Day Fér

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Pavel Humhal – NESOUHLASÍM S VÁMI, ALE SNAD MÁTE PRAVDU…

17. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Pavel Humhal – Premiera

18. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Pavel Humhal – AKCE 2, Iluze a skutečnost

31. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Aleš Čermák / 151 like surface of [lo] 555 111 light try

28. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

KW — Nepoučitelný

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Piotr Bosacki: Films To Watch

20. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Klassenkampf

15. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Dernisáž výstavy CITLIVÁ DATA autorky JOLANY HAVELKOVÉ

14. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Kotík / Tvary se stávají figurami

16. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Abstraction and space in dialogues – Část I.

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Zbyněk Sedlecký: Pravé poledne

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Dernisáž výstavy Silné a Slabé karty + performance

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jonáš Svoboda – Antika

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FAMU / Digital Naïve

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Justyna Górowska: 69 (vernisáž a performance)

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Justyna Górowska: 69 (performance)

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Marie Filippovová : V nejistotě / At Sea

23. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Luboš Drtina: grafické práce, ilustrace, autorské knihy, volná tvorba

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kaoru Ishida / Svět nulový – svítá

8. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Je sama: pražská varianta

31. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Dernisáž výstavy Dominika Langa

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

11. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

27. 09. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jindra Viková: Je později než si myslíš

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví K-A-V-K-A / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Sláva Sobotovičová: Reverb

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JANA ŠÁROVÁ, PAVEL OPOČENSKÝ: Kolize

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

DJ na volné noze

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Komentovaná prohlídka výstavy Jolany Havelkové

27. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jakub Choma: Stepping on a Lego

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

19. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studium Artium / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

8. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

28. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka JOSEF ŠÍMA: CESTA K VYSOKÉ HŘE

1. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

17. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tereza Hrubá – Keep calm and show no mercy

24. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

4 Okna | Stočené vlajky – Sláva Sobotovičová

25. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Pavel Opočenský / VOX LINEA

3. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

MichaEla Bodnárová / Odrazy tieňov, tiene odrazov

18. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Projekce dokumentu Detail

17. 05. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Brněnská „škola dějin umění “ a teorie dějin architektury

12. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Tomáš Hrůza – Eden a potom

13. 05. 2015 17:16 / 17:16 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jitka Havlíčková – Bez dětí (skleněný komiks)

30. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marie Hladíková – Bezbarvá květina

6. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno-město

MARTIN GERBOC / JSEM SVÉ TĚLO

29. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Too Soon

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Aleš Čermák: Situace, v níž už je opět možné cokoliv

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Dějiny evropské fotografie 1939 – 1969

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Stamp

14. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

8. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Josef Šíma známý i neznámý

7. 03. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Modul Prvek

17. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Orientační základny | ArtMap

19. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Orientační základny | VVP AVU

18. 12. 2014 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

třetí lež

10. 12. 2014 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha

Veronika Slámová ~ Extrémisticky optimistická vize budoucnosti

2. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Miroslava Večeřová: Flying Objects

28. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Poslední hodiny lidstva

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1 / Praha 1

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Denisa v Garáži

27. 08. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Beseda k uvedení knihy: Vladimír Birgus. Fotografie 1972–2014

9. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

Tomáš Hrůza na Habrovce

7. - 6. 06. 2013 / 14:00 / Vernisáže
Habrovka / Praha

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Tereza Špinková uvádí Tomáše Hrůzu / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

17. - 16. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha 1

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Marie Hladíková: Až zhasneš tmu, potkáš sedmizlatou saň

5. 06. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Aleš Čermák: Choreografie I

25. - 24. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Sláva Sobotovičová uvádí Fojtěcha Fröhlicha / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

11. - 10. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Marie Hladíková: Hledej za vodopádem antidrahokam a v lese čekej na sedmizlatou saň

6. - 5. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

First Aid

24. - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Jedno dílo / jeden svět: Josef Šíma, Mlno, 1939

2. - 1. 05. 2012 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Igor Korpaczewski: Osobní apokalypsa

30. - 29. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Jiří Matějů / Mezi mnou a tebou

13. 10. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

34 x VŠUP – ateliér sochařství

29. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Souhvězdí vlka

9. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hauch Gallery / Praha 8

Hodina, kdy jsme o sobě navzájem nic nevěděli

11. - 10. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Situace 3

19. - 18. 04. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

34 x VŠUP – ateliér K.O.V.

22. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Kouzlo smyslů

27. - 26. 08. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Spadneš do zítra

15. - 14. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

12. - 11. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Design interview / Jana Vinšová: Rony Plesl

15. 06. 2011 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
CZECHDESIGN / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Linhartovy narace

23. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

ITW

16. 08. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Situace 23

17. - 16. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

je ne travaille jamais: animace – miroslava večeřová

22. - 21. 04. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

KOLOTOČ

5. - 4. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Stroje bez příčiny

24. - 23. 03. 2011 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Martin Gerboc – Une Saison en Enfer

29. - 28. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Hlavu vzhůru

4. - 3. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Stožár / Praha 7

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Punctum / Barthesův deník

4. - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Daphne a meandr

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pokoj / Quietness

28. - 27. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

10 MINUT

27. - 26. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

6. 11. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

TEREZA SOCHOROVÁ: ranní soumrak / večerní úsvit

25. - 24. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Vztahy

29. - 28. 03. 2012 / 14:00 / Vernisáže
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Peter Angermann: Streetview

5. - 4. 02. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Aleš Čermák, Jiří Skála

12. - 11. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Expensive cinema

12. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Zamilovaný Hérakleitos

3. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Automatický výhled

18. - 17. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Kotík: Bez názvu

4. 02. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

34 x VŠUP – ateliér sklo

7. 02. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

FINALISTÉ CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO

6. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Philip Topolovac – přednáška

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Laboratorio / Praha 7

Tereza Sochorová: Spojovatelka

2. - 1. 07. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Se stromy

13. - 12. 12. 2011 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

ALEŠ ČERMÁK: Proč přemýšlet o budoucnosti?

5. - 4. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Letní Ambice

28. - 27. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. - 17. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Aleš Čermák – Klára Jirková: Večer věnovaný uvedení knihy Formovaní historie

9. - 8. 12. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Sláva Sobotovičová: Bestie se vrací

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

TEREZA SOCHOROVÁ (CZ), FILIP CENEK (CZ) J.H.: MNOŽINA

7. - 6. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×