Marie Šechtlová

VÝSTAVY UMĚLCE

Dystopický realismus

15. 07. - 6. 09. 2020
Galerie Kurzor / Praha 7

I: Too Close To Far

10. - 30. 06. 2020
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jiří Středa – Odkryj svoji tvář

12. 05. - 5. 06. 2020
Topičův salon / Praha

Inhabitated — online exhibition

22. 04. - 26. 05. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Junge Prager Junge Berliner – Praha

24. 02. - 9. 04. 2017
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Hana Puchová a Jiří Středa – Figúry a kvety

30. 01. - 5. 03. 2020
MODERN ART GALLERY / Praha

One-to-one. Výzvy bílé krychle

11. 03. - 25. 04. 2020
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

Dorota Sadovská – Mimetická krize / Mimetic Crisis

4. 03. - 13. 06. 2020
Altán Klamovka / Praha 5

Být sněný

12. 03. - 5. 07. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Galactic Love

1. 02. - 14. 03. 2020
SVIT / Praha

Digitalis

17. 12. 2019 - 24. 01. 2020
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Sousedé sobě 2019 (+ dernisář Jakub Nepraš – Trasmitter)

7. 12. 2019 - 29. 02. 2020
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

30. 11. - 16. 12. 2019
City Surfer Office / Praha 3

Jan Hísek – Ostrov v lese

13. 11. 2019 - 16. 02. 2020
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Geniální přítelkyně

30. 10. 2019 - 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Zdeněk Trs – Popelavý svit

25. 10. - 24. 11. 2019
Trafo Gallery / Praha

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

23. 10. - 22. 11. 2019
Pragovka Art District / Praha

BaCha / Svět není než

11. 10. - 15. 11. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

14. 08. - 10. 09. 2019
Pragovka Art District / Praha

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Bold Gallery / Praha 7

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

7. 06. - 12. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

1. 07. - 27. 10. 2019
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

REALITY CHECK / Klára Horáčková

16. 05. - 14. 06. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. - 12. 05. 2019
Galerie Hala C / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

20. 04. - 10. 05. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Babincová + Palúch provázejí výstavou a ateliéry

24. 04. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

27. 02. - 24. 03. 2019
Galerie Jelení / Praha

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

17. 01. - 28. 02. 2019
Industra Art / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Stanislav Tůma: Roky měřené světlem

11. 01. - 3. 03. 2019
Leica Gallery Prague / Praha 1

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. - 1. 05. 2017
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

14. 03. - 6. 04. 2017
Photogether Gallery / Zlín

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5. - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. - 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. - 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. - 20. 05. 2017
Galerie Jelení / Praha

Attraction

26. 05. - 13. 07. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. - 11. 11. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

21. 09. 2017 - 13. 01. 2018

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. - 9. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. - 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. - 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

28. 05. - 27. 06. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Walking Kúros

11. 06. - 5. 07. 2018
Monomach / Brno-město

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. - 21. 07. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. - 1. 09. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Barbora Chlastáková: Vztah

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

BaCha

11. 12. 2018 - 19. 01. 2019
anyArt / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

11. 01. - 19. 02. 2017
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava-město

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. - 29. 06. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Gavalier / Syntetická láska

30. 05. - 26. 06. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. - 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. - 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno-město

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. - 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. - 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ID

16. 05. - 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. - 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Stanislav Tůma: Jiný pohled

8. 10. - 29. 11. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. - 25. 07. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. - 5. 09. 2015
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. - 18. 12. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Duch školy

8. 09. - 6. 10. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Želvokruh

8. - 29. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Noční jezdec

30. 11. 2011 - 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Marie Šechtlová, fotografie 1960-1970

10. 09. - 28. 10. 2010
Leica Gallery Prague / Praha 1

Řeka

9. 01. - 1. 03. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Dystopický realismus

14. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Křest knihy Václava Janoščíka Napínat současnost. Detektivní pátrání po sdíleném světě

27. 06. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Performance půda / hlína / zem

25. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Eliška Konečná a Michael Nosek – Víc než dvě oči

3. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

I: Too Close To Far

9. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vernisáž/Dernisáž výstavy Jiřího Středy – Odkryj svoji tvář

26. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Hana Puchová a Jiří Středa – Figúry a kvety

5. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MODERN ART GALLERY / Praha

One-to-one. Výzvy bílé krychle

10. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

TIM Master Class: Helena Lukášová

11. 03. 2020 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Terén / Brno-město

Kolben Open 7

2. 05. 2020 / 00:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dorota Sadovská – Mimetická krize / Mimetic Crisis

3. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Být sněný

12. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

E. Konečná & M. Nosek – Collection Of Trophies That I Won Over Myself

12. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Galactic Love

31. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Manifest interpretativní třídy – komentovaná prohlídka

19. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Digitalis

17. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Hudební filmy Ester Krumbachové

2. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Hísek – Ostrov v lese

30. 11. 2019 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Hísek – Ostrov v lese

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dernisáže na Pragovce / Tomanová, Bartoš, Palúch

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Zdeněk Trs – Popelavý svit

24. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

BaCha / Svět není než

10. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Kateřina Konvalinová: Santai II – Čtenářský klub voskové batiky

22. - 23. 08. 2019 / 16:00 / Workshopy
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Práce na budoucnosti

17. 08. 2019 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno-město

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dolce far niente / Tomáš Ruller, Kolektiv W a letní kino s FAMU

8. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Práce a štěstí / přednáška Václava Janoščíka

24. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno-město

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery / Praha

Tomáš Ruller / The White Room

16. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Barbora Dayef: Fall of Trust (happening)

8. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Dolce far niente/ malování bez barier, kino, prohlídky

20. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

REALITY CHECK / komentované prohlídky

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

30. 06. 2019 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

REALITY CHECK / Klára Horáčková

15. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

19. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

ČELEM K UMĚNÍ – Adéla Matasová

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka Stanislav Tůma: Roky měřené světlem.

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

PROSTOR PRO UMĚNÍ / TIM Master class: Lukáš Hofmann

20. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

T+U vol. V. “ICE” Magazine Launch

9. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

16. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Roky měřené světlem

10. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tři ve dvou

20. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Proč jsi to nenahlásila?

28. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha 2

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nikdy nekončící příběh; život po umění

6. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Attraction

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

20. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

9. 10. 2017 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

10. 10. 2017 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

PERFORM-MADE II.

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Ruller: PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 11. 2017 09:00 / 09:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

PERFORM-MADE I.

11. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

3. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Walking Kúros

12. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

The Emergence of That Person

18. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Vernisáže na Pragovce: Chlastáková, Šormová, Volfová

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

53. ČIN: Na začiatku bolo vajce !!!

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

53. ČIN: Na začiatku bolo vajce !!!

8. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

28. - 29. 11. 2018 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

BaCha

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Nová historka s autorkou Barborou Dayef

31. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava-město

“O” Duše jako princip poznávání

1. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Čarovná hračka – hrajeme si s Hoffmannem

18. - 23. 07. 2016 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

27. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

21. - 22. 06. 2016 / 16:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jindřich Smetana: Divadlo Spirála a Multimedia Cyber Dome Estrella

2. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Martin Flašar: Poème électronique – Expo 1958. Člověk, technologie a multimediální umění

30. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Spyros Papapetros: Retracing the Expanded Field

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

na vlnách TSF // prezentace studentů UMPRUM

2. 06. 2016 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jakub Gavalier / Syntetická láska

31. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Galerie MXM

31. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rondo / Hradec Králové

1983/2016

30. 08. 2016 10:00 / 10:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

1983/2016

1. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

24. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Nepál 1973 a cestovatelská fotografie

30. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Zuzana Šrámková – Spodní proud

25. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno-město

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

~~~na vlnách TSF~~~ theory~speculation~fiction

25. 05. - 23. 06. 2016 / 15:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

ID

17. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

19. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

The Infiltrators

4. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha

Eliška Konečná-Existence prázdna

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Na lovu zvuku: koncert ze skladeb Petra Cíglera

12. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Stanislav Tůma: Jiný pohled

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Stanislav Tůma: Pražské figurky a osobnosti 1980 – 1995 a Praha revoluční

6. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Stanislav Tůma: Jiný pohled

9. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Terezie Hons / Martina Chloupa – DO NOT GET ANNOYED BUDDY!

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Duch školy

8. - 7. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Želvokruh

8. - 7. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Noční jezdec

30. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Fresh Eye: obraz versus vědecký obraz

8. - 7. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Trafačka Studio / Praha 9 – Vysočany

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Někdo se dívá

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×