Rudo Prekop

VÝSTAVY UMĚLCE

Obrazy, které mohou klást odpor

29. 11. - 20. 12. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Heavy dots

29. 11. 2019 - 28. 05. 2020
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

17. 10. - 17. 11. 2019
Industra Art / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

10. 07. - 16. 08. 2019
Topičův salon / Praha 1

Jakub Hvězda: Poušť

13. 07. - 10. 08. 2019
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

19. 04. - 19. 05. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. - 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

12. 04. - 11. 08. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

20. 03. - 28. 04. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Daniel Vlček: Příčiny a následky

9. 03. - 20. 04. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Veronika Richterová, Japonské hotovky

10. 03. - 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

15. 02. - 7. 04. 2019
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

1. 02. - 22. 03. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. - 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

21. 03. - 20. 04. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. - 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. - 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jakub Hvězda – Průhled

9. - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. - 25. 11. 2017
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17. - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. - 1. 12. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. - 1. 12. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ondřej Vicena – Data loss

12. - 20. 12. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Herpés

19. 01. - 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. - 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3. - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. - 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

HD Blue Světlo

20. 06. - 2. 08. 2018
Nau Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. - 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. - 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno-město

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 - 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. - 13. 02. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Sklenice s/bez vody

6. - 12. 12. 2016
Galerie 209 / Brno-město

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno-město

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. - 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

BANDA – MIKROKLIMA

7. - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. - 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

18. 05. - 25. 06. 2015
Janáčkovo divadlo / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7. - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Štěpán Šefr – Tonda

11. - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. - 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

10. - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Stamp

13. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Macháček: Makulatury atd.

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. - 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Irena Křivánková

10. 02. - 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Art / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. - 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

5 minut ticha

5. 02. - 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. - 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Štěpán Grygar – Rudo Prekop

13. - 29. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

ROMAN TÝC: 3 Kila osudu

28. 05. - 14. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

AKCE UMĚLCE

Denis Kozerawski – Artist´s Talk

25. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Obrazy, které mohou klást odpor

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Heavy dots

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

9. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jakub Hvězda: Poušť

14. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

18. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Daniel Vlček: Příčiny a následky

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Viktor Oliva, Plačící fontána, 1904 (Jedno dílo / jeden svět)

6. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

14. 02. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

31. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Nedělní laskonka s Danielem Vlčkem

2. 04. 2017 12:30 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

BRAVO GIRL / výstava

12. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

10. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Jakub Hvězda – Průhled

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

18. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

8. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Model a metoda – křest knihy

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ondřej Vicena – Data loss

13. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

JSG Artist Talk: Katarína Poliačiková

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Herpés

20. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

4. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz /

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Postel Institutu úzkosti s Marií Lukáčovou a Magdalénou Šipkou

10. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

HD Blue Světlo

20. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Zuzana Pernicová – Opere

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Člověk Bůh – Homo Deus: Extenze a transformace lidství

25. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Sklenice s/bez vody

7. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Tracing Roots / video workshop rodinné archeologie

3. 12. 2016 23:00 / 23:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Debata s Markétou Vaňkovou

10. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

15. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Prekop / Stanko / Double mix

25. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

BANDA – MIKROKLIMA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Handmade video / workshop s video performerkou Cristinou Maldonado (MEX)

25. - 26. 09. 2015 / 22:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

19. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Janáčkovo divadlo / Brno-město

Lukáš Horák- Amensch

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

8. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Komentovaná prohlídka Libor Teplý – Hledání světla

18. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Mezidobí – výtvarná dílna pro děti

18. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Derniéra výstavy Zdeňka Macháčka: Makulatury atd.

17. 04. 2015 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Štěpán Šefr – Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Skleněná louka / Brno

Neviditelné sochy: Nikos Armutidis

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Igor Zhoř a cesty k umění

11. 03. 2015 09:30 / 09:30 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Štěpán Šefr Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Stamp

14. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Performance Pro foro interno VII

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

Pieter de Buysser – Immerwahr

23. 03. 2015 09:59 / 09:59 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

ARCHIKULTURA 2015: KERET HOUSE, aneb jak zabydlet škvírku a ostatní projekty Jakuba SZCZĘSNEHO

4. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Poslechový večer Jozefa Cserese

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Cristina Maldonado – Co dělá Kristýna

9. 03. 2015 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Polička / Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy. Křivky. Struktury. Buňky. Práce

2. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Filomena Borecká: Hrubé domácí štěstí – vědomí dechu

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Čtení Lukáše Horáka

12. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Situace 57 – Martin Lukáč

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

ERA21 > VIETNAM

19. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Pavel Kopřiva: 5 minut ticha

6. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Edyta Kulla (PL): Tři cykly

13. 09. 2014 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

PALETA: SETKÁVÁNÍ S PLZEŇSKÝMI VÝTVARNÍKY

15. - 14. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Pětiletka

25. - 24. 02. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

The Kitchen Lectures: Petr Vrána

6. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

The Kitchen Lectures: Vít Janeček

29. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×