Václav Jíra

VÝSTAVY UMĚLCE

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

Do 1. 06. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Václav Jíra: Poezie z kovošrotu

Do 14. 07. 2019 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Miloš Bárta / Podivné XX. století

Do 23. 06. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
Světova 1 / Praha 8

Lukáš Havrda / Ztracený druh

22. 04. - 19. 05. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Jiří Surůvka: Strašák

11. 04. - 6. 05. 2019
Galerie Umakart Brno / Brno

Jaroslav Prokeš

Do 24. 05. 2019 18:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

Do 6. 06. 2019
Pragovka Art District / Praha

Záviš Unzeitig a Jakub Trčka: BIOPLAN

21. 03. - 13. 04. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Fathermother Collective – Ourobora

7. 02. - 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Gábor Kristóf: Prach na polici

15. 02. - 21. 03. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Mimo Planetární Závazek

16. 03. - 28. 04. 2019
lítost / Praha

BLANKA NOVÁKOVÁ: Lucidní snění

18. 02. - 22. 03. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

Práh proměny

17. 02. - 24. 03. 2019
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

7. 02. - 24. 03. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

7. 02. - 17. 03. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. - 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Eliška Jakubíčková – SOUCIT

3. - 17. 03. 2017
Galerie Kotelna / Praha-východ

Praha den po náletu

26. 04. - 29. 06. 2017
Artwall Praha 7 / Praha

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus – Biodiverzita

1. 06. - 29. 07. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Matouš Lipus — Dar nebes a země

31. 10. - 23. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Už dlouho mě nic nevyděsilo

1. - 20. 11. 2017
Knupp Gallery / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

1. - 19. 02. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. - 16. 03. 2018
anyArt / Praha 8

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. - 10. 03. 2018
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. - 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. - 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. - 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Dead Inside Will Never Die

5. - 18. 05. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. - 11. 08. 2018
Výklady AXA / Praha 1

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. - 29. 09. 2018
Industra Art / Brno-město

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. - 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Čas naplněný barvou

7. 09. - 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. - 5. 10. 2018
anyArt / Praha 8

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5. - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. - 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. - 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. - 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. - 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. - 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. - 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

19. 09. - 24. 11. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. - 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

17. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Vypůjčená krajina

25. 09. - 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Filípek

17. 10. - 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

9. 11. - 7. 12. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 - 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Štefan Papčo: Středem stěny

25. 11. - 28. 12. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. - 8. 12. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Aleš Zapletal / Earthworks

24. 10. - 21. 11. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Dnes zůstanu doma

21. 07. - 3. 09. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Květiny v hlavě

27. 06. - 24. 07. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. - 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Dress Code – Tatjana Warnecke

18. - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

ULLA DEVENTER (D): ZEYNEP

2. 03. - 4. 04. 2016
LITHO LITO / Litoměřice

Jiří Surůvka: Sýr!

21. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Provazochodec ve městě

7. 12. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

ANNA / DECHEM

18. 11. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 - 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

ŠTĚPÁNKA ŠIMLOVÁ / ZÁTIŠÍ

17. 06. - 17. 07. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. - 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Karel Kunc: H2O

8. 04. - 15. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Karel Kunc / * * *

18. 03. - 10. 04. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Jiří Jirmus

4. 03. - 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štefan Papčo – Mohutnosti

24. 06. - 19. 09. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. - 30. 04. 2015
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Karel Kunc – Čekatel

20. 02. - 20. 03. 2015
Café Lajka / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

BLUE BOX

22. 07. - 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8. - 16. 06. 2012
A.M. 180 / Praha 2

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. 03. - 19. 04. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Liberum artbitrium

20. 06. - 3. 09. 2011
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

ANNA NEBOROVÁ: Přede mnou i na horizontu

28. 06. - 24. 07. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jiří Surůvka / Need Your Help

24. 05. - 11. 06. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. - 24. 05. 2014
Adam Gallery / Brno

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

H3T Architekti

11. 05. - 7. 07. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

A1 ARCHITECTS

12. 03. - 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

The Voice Reached Us Through the Floor, but the Words Themselves Were Lost

10. 02. - 1. 04. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Matouš Lipus: Možný půvab

7. - 22. 05. 2013
Galerie Jelení / Praha

Příběhu se nevyhneš

23. - 26. 04. 2012
Galerie 207 / Praha

reblogging MICHAEL MANNING

18. 02. - 22. 03. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Tíha

1. - 24. 02. 2011
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Čapatý Ján

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

Jiří Surůvka: Německá myš

17. 04. - 2. 05. 2012
Galerie Jelení / Praha

NEW ART

18. 02. - 15. 03. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Jan Reich

1. - 27. 02. 2011
GambitPhoto /

Štěpánka Šimlová: Jdi a nestřílej

19. 02. - 8. 06. 2013
Národní galerie Praha / Praha 1

MONAMI

29. 02. - 10. 03. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Starring into clouds

25. 02. - 15. 03. 2014
Galerie FAVU / Brno

Assorted Cocktail

9. 02. - 15. 05. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Imrich Veber: HOMOurban

10. 01. - 23. 02. 2013
Dům umění v Opavě / Opava

Jsme tu pro nás

30. 01. - 2. 02. 2012
Galerie 207 / Praha

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Dalibor David / obrazy

7. - 27. 02. 2011
Galerie Final / Praha 3

Imrich Veber: HOMOurban

11. 01. - 23. 02. 2013
Gottfrei / Opava

52 %

29. 11. - 7. 12. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Pozorovatel

8. 10. - 2. 11. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Andělé, koně a to ostatní

20. 11. - 31. 12. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Černá zahrada

18. 10. - 12. 11. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

2 GENERACE

3. - 31. 10. 2010
Zámek Klenová / Klenová

ABRAHAM BOSSE: POZOROVATELÉ PERSPEKTIVY

31. 10. - 19. 12. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Miluju Tě, ale…

1. 09. - 1. 10. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

RESTART

9. 09. - 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

ALENA KUPČÍKOVÁ: Rub a líc

29. 03. - 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

AKCE UMĚLCE

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Václav Jíra: Poezie z kovošrotu

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Miloš Bárta / Podivné XX. století

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Vernisáž Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Prázdno jako materiál umělce

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lukáš Havrda / Ztracený druh

23. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Jiří Surůvka: Strašák

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Jaroslav Prokeš

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

6. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gábor Kristóf: komentovaná prohlídka výstavy Dust on a shelf

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Záviš Unzeitig a Jakub Trčka: BIOPLAN

20. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Curator’s Tour: Mimo Planetární Závazek

16. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

Korzo Pragovka / Sandoz Experience

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Sluneční město

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Práh proměny – Stanislav Karoli, Matouš Lipus

17. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Mimo Planetární Závazek

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

BLANKA NOVÁKOVÁ: Lucidní snění

18. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Gábor Kristóf: Prach na polici

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Andreas Greiner: Artist Talk

22. 01. 2019 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

OE17: Vojtěch Vaněk – Dark Train

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Praha den po náletu

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus

2. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Matouš Lipus — Dar nebes a země

31. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Už dlouho mě nic nevyděsilo

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

City of the Sun – česká premiéra

13. 02. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

2. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Prizma

16. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dawson City: Frozen Time

29. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

15. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

18+2: dernisáž a komentovaná prohlídka

16. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie 35m2 / Praha 3

Kořeny

23. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

OE18: Diffractions Collective – Futurism as Secession – Transnational, Transmedial, Transhuman

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

The Drone and Urban Space

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Komentovaná prohlídka | Jan Dyntera: Jak se posunout dál

26. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

Dead Inside Will Never Die

4. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Neohrožené Květiny: Fearless Flowers (I Move Through Chicago Like Honey)

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Prezentace DUMB / Artist in residence

28. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Ádám Kokesch: Palm house

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

10. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Stará synagoga v Plzni / Plzeň

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

20. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Jonas Staal: Od alternativní pravice k emancipačnímu propagandistickému umění

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Komentované prohlídky výstav Cestování časem a Šedé město

19. 09. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

The Emergence of That Person

18. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Cestování po Africe s Łukasz Skąpski – prohlídka a prezentace

10. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ondřej Filípek

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Samia Henni: Architecture of Counterrevolution

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Komentovaná prohlídka výstavy Inez Tuschnerová

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
/ Brno

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

6. 11. 2018 17:05 / 17:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Sezgin Boynik: Politika formy

14. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Tranzit / Praha 2

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

9. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vhodné podmínky pro figurální sochu

2. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
ETC. Galerie / Praha 2

Štefan Papčo: Středem stěny

26. 11. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Aleš Zapletal / Earthworks

25. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Dnes zůstanu doma

21. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Květiny v hlavě

28. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Vladimír Jiránek – Humor

2. 07. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

37. ČIN: ALEŠ KAUER

1. 07. 2016 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

To nejhorší z ateliéru Jiřího Surůvky

28. 04. 2016 18:30 / 18:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Víkendový výtvarný workshop k výstavě Štěpánky Šimlové: Léta levitace

30. 01. 2016 12:00 / 12:00 / Workshopy
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Autorská prohlídka výstavy Štěpánka Šimlová: Léta levitace

26. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Surůvka: Sýr!

22. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Komentovaná prohlídka výstavy “Adolf Benš – Architektonické dílo”

21. 12. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie NTK / Praha

Provazochodec ve městě

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Nižinskij. Svěcení snů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

19. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

ŠTĚPÁNKA ŠIMLOVÁ / ZÁTIŠÍ

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. 2015 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

alžběta Josefy / jazyk se opírá o patro

9. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Karel Kunc / * * *

19. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Karel Kunc – Čekatel

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Café Lajka / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Ladislav Václav Kouba, Luboš Rothbauer a Jan Žalio

7. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Živly nad městy

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Imrich Veber: dokolakolem

25. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Opava

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

BLUE BOX

22. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Táborová hra

5. 07. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Matouš Lipus: Možný půvab

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FREJM BAJ FREJM

18. - 17. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Daily Portrait

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Polagraph / Praha 3

PLACERY, TRACERY

17. - 16. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

34 x VŠUP – Ateliér 25

9. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Mutující médium

3. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Akwetey Orraca-Tetteh, IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

A1 ARCHITECTS

13. - 12. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Play Brno (Part 48): Jiří Surůvka

23. - 22. 02. 2011 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Štěpánka Šimlová: Umění přežít nejdelší válku na světě

11. - 10. 04. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha 1

Dalibor David / obrazy

8. 02. 2011 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Final / Praha 3

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

reblogging MICHAEL MANNING

19. 02. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Plevel / Praha 8

The Voice Reached Us Through the Floor, but the Words Themselves Were Lost

10. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Čapatý Ján

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Na

24. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Jiří Surůvka / Need Your Help

25. - 24. 05. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

NEW ART

18. - 17. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Assorted Cocktail

10. - 9. 02. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Štěpánka Šimlová: Jdi a nestřílej

19. - 18. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha 1

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Příběhu se nevyhneš

23. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Starring into clouds

25. - 24. 02. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Assorted Cocktail

9. - 8. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Imrich Veber: HOMOurban

10. - 9. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

Situace 22

3. - 2. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

BRATŘI VE ZBRANI

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Imrich Veber: HOMOurban

11. - 10. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Gottfrei / Opava

Barbora Pivoňková

30. - 29. 01. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

4 OKNA | Obecný moment | Nestrategicky

2. - 1. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Andělé, koně a to ostatní

20. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Jsme tu pro nás

30. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pozorovatel

9. - 8. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ABRAHAM BOSSE: POZOROVATELÉ PERSPEKTIVY

31. - 29. 10. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Za barem Štěpánka Šimlová

23. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Brazil I.: Architektura

3. - 2. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

3. nedělní workshop DYS ve Veletržním paláci

30. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Workshopy
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Binární kuráž: Lekce 4 – McLuhanova sekačka na trávu

26. 10. 2011 14:40 / 14:40 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

RESTART

10. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nedělní workshop 3D DYS ve Veletržním paláci

23. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Workshopy
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Situace 4

1. 05. - 30. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×