Zdeněk Beran

VÝSTAVY UMĚLCE

Irina Lotarevich – Galvanic Couple

Do 9. 02. 2020
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Martina Smutná – Pokoj pro nás obě

Do 11. 12. 2019
Galerie FAVU / Brno

Antonín Jirát – Tři hemisféry

Do 10. 01. 2020
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

Do 16. 12. 2019
City Surfer Office / Praha 3

Stará bydliště

Do 29. 03. 2020 18:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Andrej Škufca – Black Market / Zero Hedge

13. 11. - 1. 12. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Miroslav Šnajdr – Reminiscence

2. 11. - 4. 12. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZISKY 2018 GVUO: Kateřina Šedá / Bedřichovický poledník

Do 26. 01. 2020 18:00
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

František Novák – Člověk na papíře

6. - 26. 11. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Robert Vlasák – Nomen Omen

25. 10. - 28. 11. 2019
Deska / Ústí nad Labem

I had amnesia once or twice

Do 21. 12. 2019
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

1. 11. - 5. 12. 2019
Nová galerie / Praha

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

Do 5. 01. 2020 18:00
Národní galerie Praha / Praha

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

17. 10. - 17. 11. 2019
Industra Art / Brno-město

RE_SHAPE/D

15. 10. - 2. 11. 2019
Invalidovna / Praha

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Julia Gryboś & Barbora Zentková – Potential Causes of Afternoon Tiredness

2. 10. 2019 18:00
Festival Kukačka / Ostrava-město

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Jakub Tomáš – Zimmerreise

19. 09. - 24. 11. 2019
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Památník odešlému světlu

31. 08. - 6. 10. 2019
KulturákARCHA / Lubná

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Ján Valík / Abstraktní realita a dočasná sousedství

15. 08. - 6. 10. 2019
Industra Art / Brno-město

Jakub Hvězda: Poušť

13. 07. - 10. 08. 2019
PONAVA / Brno-město

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Antonín Jirát — Mimo chápání

28. 06. - 3. 08. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Dávid Valovič: Vulcanico

20. 06. - 8. 07. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

7. 06. - 12. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Rysová: Čas a kameny

1. - 25. 06. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. - 13. 06. 2019
Basement / Olomouc

Jakub Tomáš

28. 06. - 1. 09. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

VERONIKA GABRIELOVÁ: KRÁTKÁ HISTORIE LIDSTVA – CETKY, LESK A HRAVOST

25. 04. - 7. 06. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. - 3. 04. 2019
Galerie Podlaha / Ostrava

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

27. 02. - 24. 03. 2019
Galerie Jelení / Praha

František Líbal: Tlumená imprese

10. 03. - 12. 05. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

ARTIFICIAL ROTR

26. 01. - 22. 03. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

TEREZA SAMKOVÁ: FRAGMENTY

22. 01. - 20. 02. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ján Triaška: Live Long and Prosper

24. 01. - 14. 03. 2019
Artwall Praha 7 / Praha 7

Cloudy Babies: EP

26. 01. - 1. 03. 2019
Nevan Contempo / Praha 3

Dumb je dumb je dumb

25. 01. 2019
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

16. 01. - 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 - 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Krištof Kintera – Systémy bez ducha

8. 12. 2016 - 18. 02. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Resuscitace podhoubí

20. - 27. 02. 2017
Galerie 207 / Praha

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. - 20. 05. 2017
Galerie Jelení / Praha

K okraji viditelného

4. 05. - 24. 06. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Legenda Katka Šedá

29. 04. - 4. 05. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Robert Konieczny – Prostory na míru

8. 05. - 10. 06. 2017
Galerie Architektury Brno / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Antonín Jirát – Léčba oparem

28. 06. - 29. 09. 2017
Galerie Nonstrop / Jihlava

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. - 16. 08. 2017
Topičův salon / Praha 1

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

4. 07. - 4. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jakub Hvězda – Průhled

9. - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Krištof Kintera: Nervous Trees

6. 09. - 26. 12. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. - 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Miloš Michálek / Záznamy

20. 09. - 18. 11. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

23. 10. - 10. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Robert Vlasák – Mezisvěty

24. 10. - 23. 11. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Krištof Kintera My Light in Pieces

10. 11. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery Brno / Brno

SOMNAMBUL – MARTIN SALAJKA

6. 12. 2017 - 17. 01. 2018
Nová galerie / Praha

Terapie

23. 11. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

28. 11. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jiří Kubový – výstava jednoho obrazu „Stromy“

20. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

20. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2. - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. - 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. - 5. 05. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Reality Testing

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Tomáš – Tekutost

16. 03. - 19. 04. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. - 30. 05. 2018
Galerie XY / Olomouc

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

23. 05. - 25. 08. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018 22:00
Galerie Mladých / Brno-město

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. - 28. 07. 2018
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Walking Kúros

11. 06. - 5. 07. 2018
Monomach / Brno-město

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

27. 06. - 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Zuzana Fuksová

30. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Distillery / Brno

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. - 1. 09. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. - 1. 11. 2018
Galerie Gema / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. - 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Antonín Jirát: History of Dimensions

13. 09. - 11. 10. 2018
stone projects / Praha 7

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. - 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Veronika Gabrielová : Superpozice

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Josef Divín – Krajinou noci

25. 11. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

23. 01. 2018 - 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

11. 01. - 19. 02. 2017
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

35m2 // NIKOL KUTÍKOVÁ – THE FLOOR IS YOURS

6. 01. - 11. 02. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Vojtěch Tupý / Vlastní cestou

5. 01. - 10. 02. 2017
anyArt / Praha

Máchovské kontemplace

4. - 19. 01. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

25. 12. 2016 - 19. 12. 2017
Galerie Garáž / Zlín

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Krištof Kintera – Systémy bez ducha

8. 12. 2016 - 18. 02. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 - 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Pavol Štesko: The Touch of Matter

5. - 28. 12. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 - 2. 01. 2017
Monomach / Brno-město

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. - 30. 12. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 - 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PRÁCE / WORKS 2016 ALFRÉD SYMŮNEK

14. 12. 2016 - 5. 01. 2017
Nová galerie / Praha

Jan Q. Maschinski – Climax

28. 11. - 30. 12. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Výstava fotografií Jany Navaříkové

2. - 30. 12. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adriana Cahová – Ženy Nahlas

22. 11. 2016 - 16. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Irma Boom

22. 11. 2016 - 13. 01. 2017
Galerie VI PER / Praha 8

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno-město

JAKUB TOMÁŠ: OTROČINA

2. - 29. 11. 2016
LITHO LITO / Litoměřice

Ivana Hrončeková – Lekcia

4. - 19. 10. 2016
Tvar / Brno

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. - 28. 10. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. - 8. 10. 2016
Galerie Hollar / Praha

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. - 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Pohádka o kočičce Margerítě

3. - 21. 05. 2016
Monomach / Brno-město

Jakub Tomáš

13. - 19. 04. 2016
Galerie 209 / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Antonín Jirát: Keystone

30. 03. - 7. 05. 2016
ProLuka / Praha 10

Completely Out of It

29. 02. - 5. 03. 2016
Galerie 207 / Praha

Jakub Tomáš: Hanka a Linda

3. 03. - 16. 04. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Materiálový experiment

4. 02. - 2. 03. 2016
Topičův salon / Praha 1

Edges and Ages

26. 01. - 24. 02. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

2. - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Roman Trabura: Koberec

3. 11. - 7. 12. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Jiří Bartoš / Robert Vlasák – Sluchová pole

10. 10. 2015 - 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

BANDA – MIKROKLIMA

7. - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

Tora Urup – Themes and Variations

23. 09. - 21. 11. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

ANTONÍN JIRÁT — DARK ROOM PERFUME

25. 09. - 4. 10. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Závan zvenku

29. 08. - 4. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Inventura

2. 09. - 2. 10. 2015
Nová galerie / Praha

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. - 25. 07. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Fčela

13. 06. - 14. 08. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Robert Vlasák / SOUSTROJÍ

5. - 27. 05. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Dohlížitel národa

3. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

6. - 30. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7. - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Robert Vlasák – Otevřeno / Zavřeno

24. 03. - 25. 04. 2015
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

5 minut ticha

5. 02. - 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jana Zhořová: Ohrádky

13. 01. - 12. 02. 2015
Bludný kámen / Opava

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Fuck you pay me

19. 12. 2014 - 12. 02. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Kvalitář / Praha 1

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. - 15. 11. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2. - 23. 10. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. - 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Paradox Lháře

11. 09. - 4. 10. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Primal Ritual

3. 09. - 30. 10. 2014
Žižkovská televizní věž / Praha

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. - 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

FLOWERS AND PIANO

6. 07. - 30. 08. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Fotogramy

3. 07. - 30. 08. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Veřejný podstavec

12. - 29. 01. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Obratlovci

11. - 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

Dórský sloup

21. 12. 2011 - 7. 01. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. - 19. 08. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Besídka

15. 08. - 10. 09. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

5. - 26. 07. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Bright Side of the Horse

13. - 29. 01. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. 12. 2013 - 17. 01. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Povědomé gesto

5. - 30. 12. 2011
Školská 28 / Praha 1

Jakub Tomáš: Ohledání místa

12. 06. - 13. 07. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Živly

28. 06. - 22. 07. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Light Obssesion

28. 06. - 1. 09. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Věčná krajina

24. 11. 2010 - 13. 01. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

František Kobliha / Básně noci

11. 12. 2013 - 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jakub Tomáš / S=?.r2

15. 12. 2011 - 22. 01. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Memento Mori “Z vlastního rozhodnutí”

22. 06. 2011 22:00
Folimanka / Praha

Cross Metropolis Machine

28. 06. - 21. 07. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Absence krajiny

6. - 10. 10. 2010
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Vikýře PLAY

28. - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

A ona už věděla

28. 06. - 16. 07. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Rozhovor

14. 03. - 14. 04. 2011
Školská 28 / Praha 1

Poslední výstava

1. - 30. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Veronika Dolanská: Now Spread Your Wings, Open for the Flight

1. - 19. 10. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Masterplan

20. 10. - 3. 11. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Nervous

19. 01. - 20. 02. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Total eclipse

26. 01. - 27. 02. 2011
The Objektiv Gallery / Praha

Kulturní dům Bedřichovice v Moravské galerii v Brně

21. 02. - 22. 05. 2014
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. - 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. - 29. 11. 2011
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Galerie Art / Brno

far from sure – satyrův salon u Topiče

16. - 27. 01. 2011
Topičův salon / Praha 1

Jan Fabián: PĚTISKLO / PRAHA 5 VERSUS PRAHA 1

13. 02. - 10. 03. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Shora dolů, zepředu dozadu a zpět

23. 05. - 14. 06. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jan Pištěk: POD POVRCHEM

12. 09. 2013 - 4. 01. 2014
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Manuály v Kostce

21. 09. - 7. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Masterplan

11. 01. - 11. 02. 2011
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Miloš Michálek: Kabinet

4. 02. - 4. 03. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

č. 14

4. 05. - 14. 06. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jan Pištěk: POD POVRCHEM

12. 09. - 4. 01. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Vzteklým živlům život svůj svěřujem…

2. - 20. 09. 2011
Galerie Konzum / Brandýs nad Orlicí

VÝSTAVA

12. 09. - 1. 10. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. 01. - 15. 02. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

Quagmire

11. - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Síla vzniku

6. - 29. 09. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

The Rest Of The Best

12. 01. - 26. 02. 2011
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, už asi budu

11. 12. 2013 19:00
MeetFactory / Praha 5

Krištof Kintera / Výsledky analýzy

28. 02. - 12. 05. 2012
Galerie hlavního města Prahy / Praha

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. - 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

MOST

14. 09. - 11. 10. 2011
Vernon Projekt / Praha 7

AKCE UMĚLCE

Irina Lotarevich – Galvanic Couple

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vít Soukup – Smrt v uhlí a další | Kino-pátek

6. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Prezentace práce Kateřiny Šedé / Povolání: ŠEDÁ

3. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

TIM Master class: Ivana Hrončeková, Dana Balážová – Galerie města Blanska vs. Grau kolektiv

4. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Martina Smutná – Pokoj pro nás obě

27. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Antonín Jirát – Tři hemisféry

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Andrej Škufca – Black Market / Zero Hedge

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

ZISKY 2018 GVUO: Kateřina Šedá / Bedřichovický poledník

14. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

František Novák – Člověk na papíře

5. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Robert Vlasák – Nomen Omen

24. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Deska / Ústí nad Labem

Salm Modern #1: Young Scene Challenge part V

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

I had amnesia once or twice

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

31. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Křest časopisu FLASH ART no. 53: Autorská kniha & prezentace Kateřiny Šedé

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Nadace Prague Biennale / Praha

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

RE_SHAPE/D

14. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Invalidovna / Praha

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Andrea Mikysková a Tereza Ledvinová – Rigged Game

25. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Projekt SITUACE

23. - 27. 09. 2019 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Antonín Jirát – Mental Show

20. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Praha

Jakub Tomáš – Zimmerreise

18. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Památník odešlému světlu

30. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Ján Valík / Abstraktní realita a dočasná sousedství

14. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Markéta Othová a Antonín Jirát — komentované prohlídky

6. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Barbora Dayef: Fall of Trust (happening)

8. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jakub Hvězda: Poušť

14. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Antonín Jirát — Mimo chápání

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Dávid Valovič: Vulcanico

19. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Monolog kominíka z města bez komínů / Monologue of a Chimneysweep from a Chimneyless Town

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Rysová: Čas a kameny

1. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Jakub Tomáš

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

MIKROKOSMOS HOLEŠOVICKÉHO VÝSTAVIŠTĚ

26. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Holešovická Šachta / Praha 7

VERONIKA GABRIELOVÁ: KRÁTKÁ HISTORIE LIDSTVA – CETKY, LESK A HRAVOST

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Přetisk – výtvarná dílna 10+

13. 04. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Podlaha / Ostrava

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

PROSTOR PRO UMĚNÍ / TIM Master class: Lukáš Hofmann

20. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

František Líbal: Tlumená imprese

9. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

ARTIFICIAL ROTR

26. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ján Triaška: Live Long and Prosper

24. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

TEREZA SAMKOVÁ: FRAGMENTY

21. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Cloudy Babies: EP

25. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Dumb je dumb je dumb

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Resuscitace podhoubí

20. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Resuscitace podhoubí

21. 02. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Proč jsi to nenahlásila?

28. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha 2

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Diskuse nad publikací BRNOX / Průvodce brněnským Bronxem

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzit / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Legenda Katka Šedá

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Robert Konieczny – Prostory na míru

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

PROSTOR PRO: Krištof Kintera

31. 05. 2017 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Antonín Jirát – Léčba oparem

28. 06. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Krištofa Kintery Something small is getting big v Ostravě

22. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Ostrava

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jakub Hvězda – Průhled

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Krištof Kintera: Nervous Trees

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

18. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Miloš Michálek / Záznamy

21. 09. 2017 07:53 / 07:53 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Robert Vlasák – Mezisvěty

25. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Přednáška Kateřiny Šedé a křest publikace Kateřina Šedá: Vladimir Kokolia Slovník Kateřiny Š.

14. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

OE17: Marc Bellini – Autorská přednáška

22. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Terapie

24. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kateřina Šedá: BRNOX

28. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Nishat Awan: Diasporic Agencies, Mapping the City Otherwise

27. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Jürgen Rendl: Suburbandrifter/Stadlnova

12. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Oliver Musovik o své práci i umělecké scéně ve Skopje

4. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno-město

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

29. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Všední den – fotografický workshop

20. - 21. 01. 2018 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

21. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Komentovaná prohlídka „Očima Hanse Christiana Andersena“ Vladimír Kysela

10. 01. 2018 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Reality Testing

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Nový typ ženy – emancipace a vizuální reprezentace žen za socialismu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha

Začátek je také konec

6. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Tomáš – Tekutost

16. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Básník a plno slov

26. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Zelený muž

29. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Pexeso – experimentální divadelní projekt

19. 06. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Walking Kúros

12. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Zuzana Fuksová

30. 06. 2018 10:00 / 10:00 / Vernisáže
Galerie Distillery / Brno

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Otakar Lebeda (1877 – 1901)

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Antonín Jirát: History of Dimensions

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Na skok do Afriky s ilustrátorkou Adélou Bierbaumer

15. 09. 2018 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Antonín Jirát: History of Dimensions

10. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
stone projects / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

DIY TISK STISK TISK

3. 11. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Veronika Gabrielová : Superpozice

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Josef Divín – Krajinou noci

23. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Korzo Pragovka

28. - 29. 11. 2018 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

24. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nová historka s autorkou Barborou Dayef

31. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Prototypy iluze

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Před tabulí s Antonínem Jirátem – Mezitím v zrcadle

19. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Cítím se jako Ulrike Meinhof

27. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

35m2 // NIKOL KUTÍKOVÁ – THE FLOOR IS YOURS

6. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Vojtěch Tupý / Vlastní cestou

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Alfréda Symůnka – Práce/Works 2016

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Sezgin Boynik: Politika formy

14. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Tranzit / Praha 2

Krištof Kintera – Systémy bez ducha

9. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Mária Švarbová

17. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

39. ČIN: JOSEF DIVÍN, Kresby

16. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Pavol Štesko: The Touch of Matter

6. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

9. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pražský fantastický realismus

29. 11. - 17. 12. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Regrese do vývojově nižší etapy

7. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

“O” Duše jako princip poznávání

1. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

S(o)unday mixtapes: Wojciech Kucharczyk

18. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Živé hraní k promítání – dětský workshop

17. 12. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Matúš Lányi – Hard Drive

30. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jan Q. Maschinski – Climax

29. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Výstava fotografií Jany Navaříkové

3. 12. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adriana Cahová – Ženy Nahlas

23. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Irma Boom

22. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Tracing Roots / video workshop rodinné archeologie

3. 12. 2016 23:00 / 23:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

JAKUB TOMÁŠ: OTROČINA

3. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
LITHO LITO / Litoměřice

Ivana Hrončeková – Lekcia

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

15. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Pohádka o kočičce Margerítě

4. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Jakub Tomáš

13. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Antonín Jirát: Keystone

31. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

32. ČIN: JNMX 2016

5. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Garáž / Zlín

Completely Out of It

1. 03. 2016 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Completely Out of It

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jakub Tomáš: Hanka a Linda

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

32. ČIN: Jan Mikulčík

20. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Materiálový experiment

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Antonín Jirát: Edges and Ages

27. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Budiž světlo! (výtvarný workshop)

6. 12. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Roman Trabura: Koberec

3. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Lucia Nimcová & Sholto Dobie [sittcomm.sk] KHRONIKY

9. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

ANTONÍN JIRÁT — DARK ROOM PERFUME

8. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Jiří Bartoš / Robert Vlasák – Sluchová pole

10. 10. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

BANDA – MIKROKLIMA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

ANTONÍN JIRÁT — DARK ROOM PERFUME

25. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

BEDŘICHOVICE NAD TEMŽÍ

3. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Šlapanice

Závan zvenku

29. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Inventura

3. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Handmade video / workshop s video performerkou Cristinou Maldonado (MEX)

25. - 26. 09. 2015 / 22:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Fčela

13. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Robert Vlasák / SOUSTROJÍ

6. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Dohlížitel národa

4. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

8. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Robert Vlasák – Otevřeno / Zavřeno

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Cristina Maldonado – Co dělá Kristýna

9. 03. 2015 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

ERA21 > VIETNAM

19. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Pavel Kopřiva: 5 minut ticha

6. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Jana Zhořová: Ohrádky

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Fuck you pay me

20. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Jan Fabián – Ráno se podívat z okna

4. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Paradox Lháře

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Flowers and piano

7. 07. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Vyhlídkové stoje postojem

31. - 30. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Bright Side of the Horse

13. - 12. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

KRIŠTOF KINTERA: REPAINTING NATURE

9. - 8. 03. 2014 / 15:00 / Ostatní akce
ProLuka / Praha 10

Cross Metropolis Machine

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

VÍT SOUKUP: NÁVRAT

15. - 14. 03. 2013 / 19:00 / Ostatní akce
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Veřejný podstavec

13. - 12. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jan Fabián: PĚTISKLO / PRAHA 5 VERSUS PRAHA 1

13. - 12. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

A ona už věděla

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Martin Kolarov uvádí Jana Filipa / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

14. - 13. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

PALETA: SETKÁVÁNÍ S PLZEŇSKÝMI VÝTVARNÍKY

15. - 14. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jaroslava Kadlecová

12. - 11. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Grafická dílna Miloše Michálka

1. 03. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Masterplan

20. - 19. 10. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Nervous

19. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Za barem Krištof Kintera

26. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Kabinet s Milošem Michálkem

19. 02. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Shora dolů, zepředu dozadu a zpět

23. - 22. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

MOST

14. 09. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

design interview / Jana Vinšová: Roman Vrtiška a Kateřina Šachová

19. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

Kabinet s kurátorem

12. 02. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Krištof Kintera – Výsledky analýzy

28. 02. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Veronika Dolanská: Now Spread Your Wings, Open for the Flight

1. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

videoart I

26. - 25. 04. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Café Sladkovský / Praha 10

Situace 30 – Antonín Jirát

11. - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Věčná krajina

24. - 23. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Miloš Michálek: Kabinet

5. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Technologie kamenotisku velkoformátová litografie

13. - 14. 01. 2012 / 16:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

Jaroslava Kadlecová: The City

1. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Zdůrazňovat posmrtný život znamená popírat sám život

31. - 30. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. - 27. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Antonín Jirát : DÓRSKÝ SLOUP – Finisáž

5. - 4. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. - 1. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Total eclipse

26. - 25. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
The Objektiv Gallery / Praha

VÝSTAVA

12. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Obratlovci

12. 12. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Dórský sloup

22. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Quagmire

12. - 11. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Masterplan

11. - 10. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

POSED JAKO TEN TAJEMNÝ OBJEKT TOUHY

9. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

S=?.r2

14. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Zdůrazňovat posmrtný život znamená popírat sám život

14. - 13. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

4. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Doprovodný program k výstavě Jozefa Jankoviče / Transformácie

16. - 17. 12. 2011 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie města Blanska / Blansko

RADA BOUKOVA: NASTARTUJ NOVÉ VÍTĚZSTVÍ

20. - 19. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

The Rest Of The Best

12. - 11. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

BRNO, MĚSTO UPROSTŘED OBORY

5. 07. - 4. 08. 2012 / 21:59 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Sedmidenní mezinárodní workshop

15. - 21. 11. 2013 / 23:00 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Práce: Pavel Büchler – Hříchy mládí

17. - 16. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×