Chrochtogeriatrální výkon pro těkvici, kdy podobojí nežli podvod pod hobojí dvojí dojím soby, padouchovo na palouku nanuk, donde pravouka pavoukovo pravnuk padoucnici ani nemuk, s oktanovém 56 číslem pod čepicí tkvící, čekuj očekávej přísně tíseň v tříslech, obce chopte se mě kdo chce nechce nepoučuj pečuj, ochcej obcuj svetý ocet s otcem, umču čuju neočumuj.

 

Založený budu na kloktagonním vykoktání tři poskoci ve tři v noci, péče peču humus, počuj nepůjčuju, přisvědčuju čumům, do gólu abychom se, obsahově vzpřáhli kosmu cestou domů komu zakousnu se, dojmu goumu oktagonu, předoblahu díkobrazům lingvistického bojiště, kde účastníku uloženo je soupeřit zejména sebou samotnému v místě sebe, jistě, sebenejistě.

 

Změť, co do lingvistické kvality, cele literární snět, sem hlen semhle semlen, svědek veden jeden svět je světem sněden nechť je rozumět, mech nechej těmhletěmhlenc dej rozum mět. Vyluzuju, strůjcům vyuzuju hrůzu really, pro rány nad rady, z reality vyzuju se ready, a že preferuju smůlu, prorealyzuju se poreferovanicema properformuju se z vánice, zrubu zrůdu v srubu lůzrů z Lůvru, to je slovo sol ho kde je pránice.

 

Pojmy propisoty slovy 56 nádeníků v jednom náhrdelníku, dej limitované nechť jest počtem 56 návštěvníku v nátělníku, kdy v triku vniknu do rádia vlítnu v tílku. Rozepředstavuju 56 know how zloby, ruku v ruce, noha v rukávu je Jehovovo jeho hoví hovorový horor nohosloví, vzniklých během 56 týdnů z toto šklíbu v clu se zhlídnu, sdružených do oktoůtvaru 7×8 slova, solí co by, nechť skřivan, o holi odesvobodněna boha, rozprodala sotva dneska mnohá sova, přijďte všichni nebude to znova, v Koktagonu počítá se každá noha.