Tak trochu jiné divadlo. Tak trochu jiné umění. Když to spojíte dohromady – nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. To je performativní divadelní představení Tohle všechno patří tobě II. od CreWcollective a taky třetí participativní projekt k 8smé 8smičkové výstavě Ruka na konci ramene: (Spolu)práce v českém a slovenském umění.

 

Performativní projekt Tohle všechno patří tobě II. je možné popsat takto. Hlas každého z nás není tichý, rezignovaný, je naopak výrazný a naléhavý. Každé představení se tak stává procesem a znovuobjevením prchavé vize.

 

Tohle všechno patří tobě II. nepřímo navazuje na stejnojmenný performativní projekt, který vznikl v roce 2015 v rozmanité tvůrčí skupině. Od doby, kdy byl uveden první díl uplynulo několik let. Co se od té doby změnilo? Změnilo se vůbec něco? A pokud se opravdu něco změnilo, jakou to má podobu? Podobu vyprávění? Knihy? Nebo třeba obezity? Je možné, že někteří lidé nestárnou? Může jít tělo nad rámec samotného jazyka a vytvářet svébytnou podobu reality? Nezajímají nás odpovědi, ale jejich rozmanitost… Projekt vznikl ve vzájemné spolupráci se skupinou hendikepovaných herců a hereček. 

 

koncept: Jan Bárta, Aleš Čermák

performeři: Jaroslava Krpálková, Josef Fojt, Martin Vošmík, Tereza Hausserová, Veronika Maschková

light design: Tomáš Morávek

hudba: Matouš Hejl

produkce: CreWcollective

 

Lístky není třeba rezervovat, najdeme místo každému, kdo se k nám bude chtít připojit. 

*Náhradní termín za zrušené zářijové představení.