FOX Gallery je 5 let na trhu umění. Původně sídlil v Křemencově ul. č.6. nedaleko Mánesa. Nyní jej najdete 300 metrů od Karlova mostu,  v Karolíně Světlé 32.  V roce 2013 byl nominován do finále Czech Grand Design 2013 “Projekt roku”.

 

Od roku 2017 do portfolia FOX přibylo umělecké květinářství FOX Flowers a také sekce věnované kvalitním designovým suvenýrům. Nadále se galerie zabývá pořádáním výstav.

 

FOX Flowers se zabývá ateliérovou tvorbou zakázkových květinových instalací, ale také vazbou netradičních květin pro věřejnost.

 

FOX podádá umělecké dílny v oblasti fotografie, malby, ale také květinové workshopy. Úspěšně realizuje v Krkonoších, v Malé Úpě, pravidelný FOX ART CAMP APALUCHA.

 

Vydává internetový časopis FOXMAG.

 

Nedaleko FOX v ulici Náprstkova najdete realizaci murálu FOX – jejíž autorem je kmenový autor FOX, David Mazanec. Čas od času můžete spatřit v okolí ulice Karolíny Světlé v rámci umění ve veřejném prostoru překvapující instalace

 

FOX podporuje mladé nadějné autory. Spolupracuje s renomovanými autory, lektory uměleckých univerzit, a samotnými univerzitami uměleckého zaměření ( např. VŠUP, FDULS). Nově najdete ve FOX také práce studentů SUPŠS Železný Brod.

 

http://www.foxgallery.cz