Již potřetí si letos koncem září posvítíme na současnou ilustraci. Třetí ročník festivalu LUSTR se zaměří na mladé české a slovenské autory a umělce v Čechách tvořící. Letošní přehlídka navazuje na loňský ročník a opět zakotví u Vltavy, v třípatrovém domě v Cihelné ulici na Malé straně. Středobodem festivalu je rozsáhlá výstava, která nabídne čerstvý mix zhruba čtyřicítky ilustrátorů.

Festival obohatí také rozmanitý doprovodý program, v rámci nějž se můžete těšit na kreativní workshopy, přednášky, projekce, diváckou soutěž, program pro děti, hudební večery, festivalovou kavárnu a obchod.

Program budeme postupně aktualizovat, pro nejčerstvější informace si posviťte na LUSTR i na Facebooku.

Vystavující: Boris Jirků, Jiří Šalamoun, Julijána Chomová, Magdaléna Rutová, Martin Lacko, Michal Škapa, Tomski&Polanski, Nikola Logosová, Jindřich janíček, Maria Makeeva ,ToyBox, Adéla Jirků, Alias Partas, Aliona Baranová, Alžběta Surá, Anastasia Strockova, Barbora Idesova, Brož a Novotná, David Černý, Demjanovičovi, Ester Nemjo, Eva Jaroňová, Eva Maceková, Filip Pošivač, Iveta Merglová, Jindřich Janíček, Kateřina Kynclová, Kudla Press, , Lucie Lucanska, Michaela Caskova, Marek Ehrenberger, Marie Novotná, Michaela Zaorálová, Patrik Antczak, Marie Urbánková (Raketa) , Silvia Szabo, Šrámek Vlková, Taja Spasskova, Tatiana Karpova, Tomáš Kočka a Alex Semelin,

Kdy?

24/9 – 28/9/16 

Kde?

Cihelná ulice 4

Malá Strana — Praha 1

Otevírací doba

Výstava 10:00 – 20:00

Vstupné

100 kč (platí po celou dobu festivalu)