Michal David: Galerie

Zveme Vás na první výstavu v Cyrilovi v tomto roce!

Michal David – Galerie
1.3 – 15.4.2017
vernisáž: 1.3. v 19:00
Dostali jsme pozvání a pozvání jsme přijali. Teď jsme tu, tvoříme a vy můžete tvořit s námi! Po roce fungování uznáváme Cyrila jako galerii a utvrzujeme jeho funkci výstavního prostoru novou vizuální identitou. Vyzbrojili jsme se nejmodernějšími přístupy v oblasti užitého designu, galerijního provozu a marketingových strategií. Nyní už nám schází poslední důležitá položka. Tou položkou jste vy – návštěvníci výstavy! Proto nás neváhejte poctít svou přítomností 1. března v 19:00, kdy proběhne velkolepá vernisáž, na které jistě nebude o překvapení nouze.

Galerie Cyril:
Galerie Cyril byla založena na jaře roku 2016. Z toho plyne, že první narozeniny jsou tu. Cyril si pro vás u této příležitosti připravil několik programových specialit. Ve středu 1. března se můžete těšit na vydání ročenky prvního roku fungování. Najdete v ní fotografie a doprovodné texty proběhlých výstav. Dále reakce umělců a kurátorů na jejich zkušenosti s Cyrilem. Ročenka bude pokřtěna v rámci vernisáže nové výstavy, kterou pro vás přijede vytvořit Michal David umělecká dvojice studentů FaVU VUT v Brně.

Vernisáž bude navazovat na jinou a to "Výstavky" Tomáe Petříka , která proběhne od 17:00 v Galerie DUHA Prostějov.
Po obou vernisážích je možnost pokračovat do podniku Prostor, kde proběhne after party – více info: DJ JINAN V Prostoru.

Těšíme se na Vaši účast.