Komponované odpoledne, které je zároveň posledním programem pořádaným Domem umění na adrese Masarykova 14. Ozvěny léta i dlouhodobého působení Domu umění v rámci komunitních aktivit zarezonují v podobě křestu v pořadí druhého Zinu, který vznikl v návaznosti na již druhou výstavu tématizující samotný fenomén a prostor Parteru.

 

Program také zrcadlí navázané spolupráce z poslední doby a jeho dějiště se tak rozkročilo mezi prostory Domu umění, přilehlé sítotiskové dílny U Pavouka a sousedící multifunkční prostor BEDNA (Masarykova 28, nad Vietnamskou restaurací Hai Duong), kde bude probíhat večerní část programu.

 

Hudba, divadlo/happening, občerstvení, workshop pro děti, probíhající výstava Z tuku a města Any de Almeidy a prodejní vánoční pop-up, vzájemná setkání. Vyberte si z bohatého celodenního programu to pravé a přijďte se rozloučit s Domem umění takovým, jak ho znáte na Masaryčce! Od nového roku se už budeme setkávat pouze na nové adrese Klíšská 1101/129a (vedle vysokoškolských kolejí).

 

11:00–19:00 Otevřené výstavy v Domě umění Ústí nad Labem (Masarykova 14): V hlavním sále navštivte výstavu Ana de Almeida – Z tuku a města. V Galerii 2 vánoční pop-up a prodejní prezentaci mladých tvůrců.

 

15:00 Holub Emil a jeho putování městem Ústí nad Labem: Výtvarná dílna vhodná pro děti od 6 do 15 let. Začátek v dílně U Pavouka.

 

17:00 Křest ZINU Parter 2: Koná se Domem umění Ústí nad Labem Masarykova 14.

 

18:00 ZIMOSTRÁZ: Happening Činoherního studia v BEDNĚ. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

 

19:00 Cringe Prince: One man hudební show v BEDNĚ.

 

20:00 aot37: Hypnotic techno / Tribe live set v BEDNĚ

 

Aktuální informace sledujte online!