PechaKucha Night Prague vol. 68

PechaKucha Night Prague vol. 68 on-line na Moje kino Live!

29. 4. 2020 ve 20:20

 

Přestože je PechaKucha nejlepší naživo, rozhodli jsme se neochudit nás o další večer. 10 autorů ve formátu 20 x 20 výjimečně promluví on-line prostřednictvím platformy Moje kino LIVE

 

Díky všem mluvčím, kteří do toho jdou!

Přednášku s názvem Hello Sister, Welcome in China připravily architektky Markéta Mráčková a Barbora Šimonová z kulturního družstva cosa.cz, digitální platformu Missing studies, která propojuje vysokoškolské studenty z různých institucí na základě jejich společných zájmů a témat, představí její autoři Jan Stuchlík a Josef Gečnuk, knížku Skrytá místa prolistujeme s její autorkou, architektkou Kateřinou Pazourkovou, něco vlastní tvorby a něco kurátorské představí fotografka a šéfredaktorka časopisu Fotograf Markéta Kinterová, z Uherského Hradiště se připojí malířka a budoucí majitelka pivovaru Mária Gloza, DIY projekty vás naučí designéři Eda Herrmann a Matěj Coufal, radikální realistickou malbu ukáže Dominik Forman, udržitelnost v módě řeší Barbora Procházková, po perifériích logistických center se projdeme s Tadeášem Říhou, jedním z editorů knihy Ocelová města a společnou knihu o válečné aviatické historii Československa připravují grafik Jan Matoušek a fotograf Vojtěch Veškrna.

 

Během celého večera bude možno online chatovat. Na vaše dotazy budou reagovat nejen sami mluvčí, ale i členové dramaturgické rady PKNP – Petr Babák, Adam Gebrian, Jana Kostelecká, Tomáš Luňák, Klára Peloušková, Barbora Špičáková, Cyril Říha, Jan H. Vitvar a Alan Záruba.

 

Vstupenky na PKNP vol. 68 můžete koupit zde. Zvolte cenu, která bude nejlépe vyhovovat vašim očekáváním. (V den konání PKNP obdržíte link na sledování večera.)