Industra Art srdečně zve na vernisáž a nadcházející výstavu ProblemGenerator®.

Máte-li dobré oko a v oku oko, přijměte pozvání na výstavu internetových umělců zvaných „&“. Vezměte smartphone, nebo si jen dejte dobrou kávu, a nechte své tělo rozložit do závratných výšin opozičních světů a plujte na přinejmenším obskurních vlnách virtuální instalace. #wi-fi #netart #on-line

Barbora Trnková a Tomáš Javůrek je brněnské umělecko-partnerské duo, od roku 2010 společně tvořící pod pseudonymem &. Jako jedni z mála českých umělců se primárně věnují internetovému a digitálnímu umění, a tvorbě mobilních aplikací jako uměleckých děl. Jejich tvůrčí specialitou na tuzemské scéně jsou kromě on-line projektů především wi-fi instalace, typické svým provokativně konceptuálním narušováním vztahu diváka k virtuální realitě a digitálním médiím vůbec, a jeho aktivní manipulací do vyšinutých světů komputačně zprostředkované přítomnosti.
Jsou iniciátory a provozovateli internetové galerie ve spořičích obrazovek ScreenSaverGallery (2013–dosud; screensaver.metazoa.org), a v současné době působí jako doktorandi na FaVU VUT a věnují se pedagogické, umělecké, kurátorské a nakladatelské činnosti.
Jejich doménou je metazoa.org.

Kurátorka: Marie Meixnerová