Dva názvy pro dvě galerijní stěny sevřené mezi blasfemii a romantické rozjímání. Koláž je krkavčí matkou kulturní diverze. Berlínské nůžky VLG se v rukách jejího milence proměnily v kladivo na realitu, která končí, ale nemůže přestat. 

  

Spisovatel, dramatik, hudebník a kolážista S.d.Ch. představuje především svoje nové práce. Ty zahrnují jak volnou kolážovou tvorbu (jednotlivé listy, cykly a velkoformátové kompozice tzv. Modrého období), tak koláže, které vznikaly jako součást jeho autorských knih, či jako doprovod textů publikovaných v časopisech (především Svět a divadlo). Dále vystavuje výběr z komiksů, některé autorské knihy a ukázky z připravovaného pokračování kolážového komiksu Varlén. Součástí výstavy budou vybrané položky z londýnské výstavy The Makeshift Imitatio Christi, kterou se dosud nepodařilo představit v Česku.

  

V rámci doprovodného programu pokřtí S.d.Ch. novou knihu dramatických textů Metafyzická trilogie, která vyjde v nakladatelství Rubato, a pro kterou vytvořil návrhy obálek a titulních listů.