Hudba, perfo, drinky…

 

Hudba

Denie Kony

Hudební složku večera otevře Denie, talentovaná DJka z Brna. S více než 12 lety zkušeností v tomto odvětví se pohybuje v oblastech, které přesahují pouhou hudbu jako takovou. Je tanečnice, umělkyně, transaktivistka a její buddhistická praxe ovlivňuje její styl a zvuk.

Láska Denie ke stylům 70. a 80. let je patrná ve výběru hudby, který se převážně skládá z žánrů house, disco a post-disco. Její neukojitelná zvědavost v hledání unikátních a zajímavých kompozic ji vede ke zkoumání různých zemí a kultur ve snaze najít zvuk, který rezonuje s ní i s jejím publikem.

Denie věří, že hudba má tu moc povznést a dát hlas znevýhodněným. Využívá své pozice, aby představila a podpořila hudbu s poselstvím, vytvářející živou a inkluzivní atmosféru pro všechny. Ať už organizuje akci, hraje set nebo se učí od ostatních DJů po celém světě, Deniina láska k hudbě a životu prozařuje všechno, čemu se věnuje.

 

Pepe Le Puke

DJ, performer, režisér a člen rave kolektivu Suabo i skupiny “Dochodzę” group (česky “Už budu”)

ᔕ – inkluzivně

ᑌ – nekomerčně

ᗩ – bezpečně

ᗷ – decentralizovaně

E – na základě informovaného souhlasu

ꆜ T ᗩ Ń ᑕ E ꆜ

https://www.instagram.com/rejwkolektyw_suabo 

 

attacchicardiaci

https://www.instagram.com/attacchicardiaci 

 

Perfo

Sara Wollasch

Jeji pětileté zkušenosti s médiem performance na veřejnosti vyústily v organizaci Festivalu nahých forem v Praze, kde také sama performovala. V současnosti pracuje na materiálové a výkonné pružnosti vlastního vyjadření a vytváří novou formu sebe sama. Tvoří sérii performancí a zkoumá limity těla, zapojuje BDSM dominantní a submisivní praxe, do nichž se sama aktivně zapojuje. Ženskost a krása dominují v její praxi nad lidstvem přímo před očima diváka.

 

Událost se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna a FaVU VUT.