Taja Spassková | Synergie, difuze

TAJA SPASSKOVÁ

SYNERGIE, DIFUZE

// 29. 1. – 16. 3. 2018 – prostor kavárny 

Do výstavního prostoru kavárny v Pracovny přijala pozvání Taja Spassková, umělkyně pocházející z Běloruska, žijící v Praze.  Taja se zabývá kresbou, fotografii, ilustrací a malbou.

► http://spasskova.tumblr.comhttps://www.instagram.com/illustrationsabout

► https://www.facebook.com/tajaspasskova, https://www.facebook.com/Illustrationsabout

***

Autorka vám na výstavě v Pracovně představí sérii děl s názvem "Synergie, difuze". Série abstraktních kreseb zachycující kontinuální tok forem a linií, které nemají pevný začátek ani naplánovaný konec. Kresba vzniká a zaniká, stejně jako naše myšlenky…..vznikají a zanikají."

***
// vybrané díla k dostání přímo na místě * ostatní na dotaz *

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pokud jste ještě neviděli výstavu Jana Šrámka v prostorách sdílené kanceláře Pracovny, můžete využít této příležitosti k její návštěvě.

► JAN Kolouch ŠRÁMEK
13. 11. – 16. 3. 2017 – prostor sdílené kaneláře

▽ https://www.behance.net/vjkolouch

BIO
MgA. Jan Šrámek Ph.D. (* 1983) Vizuální umělec, ilustrátor a padagog. Ve své práci se zabývá převážně experimenty s animovaným filmem, vektorovou grafikou, ilustrací a zkoumáním vztahu mezi statickým a pohyblivým obrazem. 

***
Pro výstavu v prostorách Pracovny připravil Jan Šrámek sérii velkoformátových tisků vztahujících se k autorovým aktuálním projektům. Prvním z nich je projekt "Zvláštní okolnosti", jehož cílem je upozornit na problematiku plastik a dalších realizací z poválečného období, mizejících z veřejného prostoru. Podobným tématem se také zabývá druhá série, která mapuje československou architekturu z období socialismu. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

► kurátor: Jana Gajová

Pracovna
Vlkova 628/36
Praha 3 – Žižkov
pondělí – pátek 8 – 22:00
www.pracovna.cz
www.facebook.com/Pracovna

* TĚŠÍME SE *