Čtvrtá výstava 8smičky Vrchovina, krabatina, mrchovina: Solitéři Vysočiny je u konce, a tak vás srdečně zveme na její poslední den. Abychom naplno uctili její památku, připravili jsme nabitý program, můžeme ji tak být při její poslední hodince nablízku. Solitéři si balí kufry a mávají.

 

Celý den bude probíhat umělecký workshop, na kterém si budete moci vyrobit svůj vlastní SEŠIT Z VYSOČINY z obálek knih k aktuální výstavě, která je bohužel už beznadějně vyprodaná. Workshopem vás provede Ondřej Plášil.

 

Těšte se také na poslední komentovanou prohlídku, kde se dozvíte všechno o výstavě i o samotných umělcích a jejich dílech, a kromě toho se můžete těšit i na spoustu zákulisních informací.

 

Vstup na komentovanou prohlídku je v rámci vstupného na výstavu 8,- Kč. Na komentovanou prohlídku je doporučeno udělat si rezervaci na info@8smicka.com, jelikož kapacita je omezená.

 

Loučení s výstavou završí pouť vedená fotografem Štěpánem Jílkem společně s jeho přáteli, ke které se může přidat kdokoliv. Pouť započne v 18.00, kdy se naposledy zavřou dveře do výstavy a vyrazí se směr Polička, kam je předpokládaný příchod ve středu.

 

PROGRAM:

10.00–18.00 sešitový workshop s Ondřejem Plášilem

17.00 poslední komentovaná prohlídka výstavou

18.00 pouť do Poličky se Štěpánem Jílkem