Natálie Pleváková

Na workshopu proběhne něžný úvod do programovacího jazyka a prostředí pro digitální zvukovou syntézu SuperCollider. Cílem bude získat základy pro tvorbu vlastní zvukové syntézy a seznámení se s možnostmi komponování pomocí algoritmizace. 

  

Tento pozdně letní dvoudenní workshop do nesmírně mocného zvukového nástroje povede Natálie Pleváková – tvůrkyně zvuků, elektroakustické hudby, absolventka Multimediální kompozice JAMU a stáží v Institute of Sonology atd.  

  

Kdo chce s tím to komplexním jazykem začít, nebo už začal a ztrácí se v něm, tak je ideální chvíle se setkat, propojit se i s dalšími lidmi a posunout své poznání a schopnosti zase o kus dál. Zakončíme to dobrovolnou společnou amatérskou improvizací v „laptop Supercollider orchestra“. Poté zahraje Tomáš Vtípil a pokračovat bude volná zábava dokud nás to bude bavit. Dva dny inspirace. 

  

Přineste si vlastní laptop s nainstalovaným programem a sluchátka. https://supercollider.github.io/download 

  

Omezená kapacita. Prosím rezervujte si včas svoje místo na spolek@svitava.org. Obdržíte detailní informace o místě konání a průběhu akce. Web akce zde.

  

Plná cena za dvoudenní workshop, dva vege obědy a koncert je 700 Kč. Pro studenty, důchodce a ZTP 500 Kč. Verze bez obědů 500 Kč / 300 Kč. Na koncert je vstupné dobrovolné. 

 

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.