9. 11. – 30. 11. 2018
vernisáž proběhne v čase od 17.00 – 19.00

Kurátoři // Marie Vránová, Dominika Halvová

Time Less Time prezentuje fotografickou a hudební tvorbu vídeňského výtvarníka Armina Bardela. Autor se zabývá aplikovaným společenským výzkumem a novými médii. Věnuje se umělecké i dokumentární fotografií, pracuje s objekty, instalacemi, skládá hudbu a texty. Vybrané fotografie pocházejí z různých lokalit a období. Pro mnohé symbolické obrazy, se umělec dostává do jaderných reaktorů, zábavních parků, vzdálených farem, přímořských pláží a často jsou to i záběry ze scénických představení, které působí jako impozantní podoby moderních mezilidských vztahů.
Obrazové výjevy spolu s texty s určitou melancholií či ironií odkazují k plynutí času a způsobu, jakým je s ním v osobní a společenské rovině nakládáno. Ve fotografické i hudební tvorbě Armina Bardela se tak objevují aktuální politická témata, stejně jako abstraktnější a nadčasové fenomény.

Autor na vernisáži vystoupí se svými zhudebněnými texty. Součástí výstavy je videoprojekce Crawling 2012, která je výsledkem spolupráce Armina Bardela /texty a hudba/ a Michaela Michlamyera /video/.

http://www.arminbardel.at/

SUTEREN Gallery
v prostorách prodejny Place store
Moravské nám. 629/4
602 00 Brno
po – pa 9:00 – 19:00
so 10:00 – 16:00

Instagram suteren_gallery