Čestmír Janošek

VÝSTAVY UMĚLCE

Jindřichův model #7: Jana Kalinová

13. - 14. 11. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Lenka Klodová – Love me, paper

Do 2. 12. 2019 18:00
Galerie Umakart / Brno-město

Jindřichův model #5: Markéta Baňková

30. - 31. 10. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

Do 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Barbora Přidalová – mind light / light mind

Do 26. 01. 2020
PLATO Ostrava / Ostrava

Jindřichův model #1: Petr Nikl

2. 10. 2019 19:00
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Josef Liesler – Fantaskní realita

Do 26. 01. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

Do 23. 11. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

11. 09. - 13. 10. 2019
Galerie NoD / Praha 1

Petr Nikl – ROJENÍ

6. 09. - 6. 10. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

Roman A. Muselík

12. 10. - 16. 11. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

TEA: Proměny vnitřní krajiny

27. 06. - 18. 08. 2019
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Bladdernut Hum

19. - 28. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

20. 06. - 21. 07. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. - 13. 06. 2019
Basement / Olomouc

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Daniela & Linda Dostálkovy: Kampaň

10. 05. - 16. 06. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Beata Kurucz / Her eyes were green

2. 05. - 14. 06. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

SEX KÓMA 37

24. 04. - 24. 05. 2019
DSC Gallery / Praha

Till the End of the World

11. 04. - 12. 05. 2019
Industra Art / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Třináct umělců v 8gallery

20. 02. 2019
8gallery / Praha

Jakou kulturu miluješ?

15. 02. - 22. 03. 2019
Bludný kámen / Opava

An Out of this World Event III.

9. 02. 2019 - 17. 03. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Čestmír Janošek

31. 01. - 24. 02. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

18. 01. - 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno

Monika Immrová: Socha

6. 02. - 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha 1

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Intrinsecus

6. - 8. 03. 2017
Galerie 207 / Praha

Evžen Šimera

28. 02. - 29. 04. 2017
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

7. - 20. 03. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Matoušův efekt

13. 03. - 2. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery / Praha

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Jana Kalinová: Denní tik

20. 04. - 5. 08. 2017

Legenda Veronika Holcová

14. - 19. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. - 16. 09. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Afterbirth of a Dream

9. 06. - 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Daniela&Linda Dostálkovy/ Extensions

6. - 29. 06. 2017
Galerie TIC / Brno-město

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Lenka Klodová: Nejdřív úcta, potom láska

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. - 21. 09. 2017
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Tvůrčí duch

2. 09. - 9. 11. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

After late for Pro: Officework

7. 09. - 9. 11. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

11. 09. - 8. 10. 2017
Galerie Nativ / Praha 6

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Čestmír Suška: Na rozcestí

11. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

České střepy

25. 07. - 23. 10. 2017
Galerie Českých center / Praha

WTD?

17. - 23. 10. 2017
Galerie 207 / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha

Jiří Sedlák – 2+1

1. - 29. 11. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Holá – Cappuccino, Cappuccino, Macchiato, Espresso

25. 10. - 5. 11. 2017
City Surfer Office / Praha 3

Suzanne Pastor: Sladké časy

6. 11. - 6. 12. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 - 15. 01. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Jemnost versus ostrý řez

4. - 23. 01. 2018
Knupp Gallery / Praha

Petr In Saček

21. 02. - 21. 03. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

PETR NIKL samovolnosti

23. 01. - 1. 02. 2018
8gallery / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Jiří Kačer: Fragmenty

13. 04. - 8. 06. 2018
Galerie Gema / Praha 2

9058

11. 04. - 6. 05. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Justyna Górowska: 69

27. 04. - 2. 06. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Systém emocí

10. - 31. 05. 2018
Monomach / Brno-město

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. - 18. 05. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. - 29. 08. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 22:00
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. - 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Kristýna Šraierová – Modrá

4. 11. - 7. 12. 2018
anyArt / Praha 8

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

8. 12. 2018 23:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Petr Nikl představí v Galerii Kaple náhodné kresby tuší

13. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Josef Sudek: V ateliéru

30. 11. 2016 - 26. 01. 2017
Galerie věda a umění / Praha

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. - 31. 12. 2016
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

23. 11. - 14. 12. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

21. 11. 2016 - 3. 01. 2017
anyArt / Praha

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 - 14. 01. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

You LadyBoy/ Lukáš Essender

9. 11. - 3. 12. 2016
Galerie Art / Brno

Jana Kalinová: Redukce

25. 09. - 1. 10. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. - 8. 10. 2016
Galerie Hollar / Praha

Bílá místa slovenské fotografie

8. 09. - 19. 11. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

PIJAVICE

5. 09. - 15. 10. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alchymie akce – Fotografie Václava Zykmunda

1. 09. - 2. 10. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Orbis Pictus Play Zlín: Labyrint světla

18. 05. - 17. 09. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. - 29. 08. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Dress Code – Tatjana Warnecke

18. - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

Dominika Cyprová – Arabesky

30. 04. - 10. 06. 2016
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

20. 04. - 4. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. - 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

3. - 21. 05. 2016
Monomach / Brno-město

Hromy a blesky

19. 04. - 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha

Legenda Markéta Baňková

12. - 13. 04. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Mieke Fokkinga: Treats

12. 04. - 20. 05. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. - 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Anton Podstraský / Synáčik ulice

31. 03. - 27. 04. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Kristýna Šraierová / VZTAHY

3. 04. - 13. 05. 2016
anyArt / Praha

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

31. 03. - 29. 04. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. - 18. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

25. 03. - 21. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Paky Vlassopoulou: Be quiet

28. 03. - 6. 05. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Zuzana Halánová, Daniel Laurinc – Ponořeni v čase

23. 03. - 29. 04. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Substantia Nigra

22. 03. - 21. 06. 2016
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Láva a mech

16. 03. - 30. 04. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kateřina Kocourková: Rozhraní

13. 03. - 23. 04. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Mezi řádky

18. 03. - 19. 05. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. - 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Petr Lysáček / Za nosem

8. 12. 2015 - 6. 01. 2016
V rámci / Ostrava

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 - 10. 01. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Léta obskurnosti

25. 11. 2015 - 2. 01. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Jedno šílenství, prosím!

6. 11. - 17. 12. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

MILOTA / Milota Havránková

1. 10. 2015 - 16. 01. 2016
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Petr Lysáček: HIPYZ, s tebou tady pořád

16. 09. - 2. 10. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

2. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Dívka se dívá

5. 06. - 2. 07. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Velké noci

25. 03. - 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Velké noci

29. 03. 2015 22:00
Galerie Alternativa / Jihlava

Paolo Ciabattini – Feeling Shapes

25. 03. - 8. 05. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Lenka Klodová: Showrooms

3. 03. - 3. 04. 2015
Galerie NoD / Praha 1

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Petr Lysáček: Nejez chleba lam železo

21. 01. - 16. 03. 2015
Galerie Beseda / Ostrava

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. - 19. 02. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ještě jedno ráno pro Emmu

14. 12. 2014 - 4. 01. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 - 17. 01. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Petr Nikl – Švábení / Průběžné broučí práce

9. 10. 2014 - 10. 01. 2015
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Roman Franta

6. 09. - 30. 10. 2014
Zámek Klenová / Klenová

TRI ŠTVRTÝ

14. 01. - 15. 02. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Eliška Kyselková

10. 06. - 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Vějíř

6. 06. - 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Jan Knap / Obrazy, akvarely

23. 04. - 14. 06. 2014
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

TAMÁS ST.AUBY

2. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

KOUZLO MINULOSTI

24. 07. - 8. 09. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Libretto

5. 06. - 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Praha-Rennes

5. 06. - 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Petr Nikl/ Lidé z Manhattanu

23. 01. - 12. 03. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. - 23. 06. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Poslední dekáda / lost decade

8. 06. - 3. 07. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lenka Klodová: Sociální potvora

8. - 31. 07. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Klíčový materiál pro novou generaci

23. 05. - 20. 06. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Víkendový válečník

6. 06. - 15. 07. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Lenka Klodová: Abeceda

11. 04. - 4. 05. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

Divočák z Paťanky

21. - 25. 05. 2012
Galerie 207 / Praha

Peter Župník: Denní sny

2. 12. 2013 - 11. 01. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Knap

4. - 3. 04. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Vikýře PLAY

28. - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

16. 05. - 20. 06. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

V divočině

13. 12. 2013 - 8. 01. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Jan Knap

4. - 29. 04. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Daniela a Linda Dostálková: Cvičení v konformitě

12. - 24. 02. 2013
Berlinskej Model / Praha

Domácí věci + Autorské knihy studentů Bohemian workshopu

2. 04. - 7. 05. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

The E.N.D.

8. 03. - 13. 04. 2011
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Krutá hudba, trochu něhy a magie, ta tmavá, žhavá

9. - 27. 09. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

Rudimenta

3. - 20. 04. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Petr Nikl: Hra o čas

12. 12. 2013 - 22. 03. 2014
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Hamletova kytice

29. 03. - 21. 05. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Though the Needle's Eye as a Frame

20. 09. - 27. 10. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Veronika Holcová – Deník

30. 08. - 25. 09. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Play

4. 11. 2010 - 31. 01. 2011
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. - 17. 08. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

AKCE UMĚLCE

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Dernisáž Roman A. Muselík

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jindřichův model #7: Jana Kalinová

13. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Lenka Štěpánková & Marek Tischler – Zády k sobě na rovníku

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Lenka Klodová – Love me, paper

6. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Jindřichův model #5: Markéta Baňková

30. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Barbora Přidalová – mind light / light mind

16. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Daniela & Linda Dostálkovy – Selected works // Dan Walwin – Low magic

18. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Manifest Mothers Artlovers

12. 10. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

Jindřichův model #1: Petr Nikl

2. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Vernisáž Josef Liesler – Fantaskní realita

2. 11. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

10. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Petr Nikl – ROJENÍ

5. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Roman A. Muselík

11. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

TEA: Proměny vnitřní krajiny

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Bladdernut Hum

18. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Lukáš Essender

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Daniela & Linda Dostálkovy: Kampaň

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Beata Kurucz / Her eyes were green

1. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

SEX KÓMA 37

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Till the End of the World

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakou kulturu miluješ?

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

An Out of this World Event III.

8. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Bellagio Bellagio (IT) / dernisáž

14. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Natália Trejbalová: Miniaturní světy

13. - 14. 04. 2019 / 10:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Čestmír Janošek

30. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

17. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Monika Immrová: Socha

6. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Artedu / REC Artist Čestmír Suška

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha 1

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Visiting Artist & Lecture Series – Jan Čapek

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha 1

Jak malovat v plenéru

25. 03. 2017 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Intrinsecus

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Intrinsecus

7. 03. 2017 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Evžen Šimera

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

8. 03. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Matoušův efekt

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Day Fér

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Max Lysáček – View X/Y

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jana Kalinová: Denní tik

20. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

JAN KNAP

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Legenda Veronika Holcová

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Plastika Šiška od Čestmíra Sušky nově před roudnickou galerií

12. 05. 2017 10:50 / 10:50 / Ostatní akce
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Daniela&Linda Dostálkovy/ Extensions

6. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Lenka Klodová: Nejdřív úcta, potom láska

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

GR Summer Events: Petr Nikl a Ondřej Smeykal, Líheň

23. 08. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Tvůrčí duch

2. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Čestmír Suška: Na rozcestí

11. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

WTD?

17. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

WTD?

24. 10. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jiří Sedlák – 2+1

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Suzanne Pastor: Sladké časy

7. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Suzanne Pastor: Sladké časy

8. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

“Jemnost versus ostrý řez”

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Petr Nikl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jiří Kačer: Fragmenty

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Ve světě umění a tvorby Mikoláše Alše – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

19. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

9058

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

OE18: Willy LeMaitre – Dream machine and the nature of intimacy

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Justyna Górowska: 69 (vernisáž a performance)

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Justyna Górowska: 69 (performance)

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Systém emocí

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Kristýna Šraierová – Modrá

9. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

11. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Petr Nikl představí v Galerii Kaple náhodné kresby tuší

14. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jaromír Funke, Josef Sudek a svět

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

“O” Duše jako princip poznávání

1. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Josef Sudek: V ateliéru

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie věda a umění / Praha

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

24. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

22. 11. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

You LadyBoy/ Lukáš Essender

10. 11. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Jana Kalinová: Redukce

26. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Bílá místa slovenské fotografie s Milotou Havránkovou

13. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Bílá místa slovenské fotografie

8. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Alchymie akce – Fotografie Václava Zykmunda

2. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Rozcestníky

28. 06. - 18. 10. 2016 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Nepál 1973 a cestovatelská fotografie

30. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

BESEDA s autorem nad celoživotní tvorbou fotografa Petra Sirotka

9. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Hromy a blesky

4. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Dominika Cyprová – Arabesky

1. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

OpenEye16: Piotr Tkacz – Architektonické partitury

20. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

4. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Hromy a blesky

20. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Legenda Markéta Baňková

12. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Autorská prezentace Yuki Higashino, Elisabeth Kihlström

10. 04. 2016 16:48 / 16:48 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

OpenEye16: Michal Rataj – Malovat zvukem

13. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

THOMAS JEPPE: Neo-Lad

16. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KASIA FUDAKOWSKI: Maso v okně, bojí se vosy

16. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Na to si posvítíme! (výtvarný workshop)

10. 04. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Mezi lávou a mechem

7. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Kočka²

7. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Mieke Fokkinga: Treats

13. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

YOU CAN’T FIND ME I THINK YOU NEED A GOOGLE MAP

31. 03. 2016 17:19 / 17:19 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Kristýna Šraierová / VZTAHY

7. 04. 2016 15:45 / 15:45 / Vernisáže
anyArt / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Be Quiet – Paky Vlassopoulou

29. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

OpenEye16: Geoffrey Batchen – In Absentia: Politické interpretace bezkamerové fotografie

4. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

26. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Paky Vlassopoulou: Be quiet

24. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Zuzana Halánová, Daniel Laurinc – Ponořeni v čase

24. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Substantia Nigra

22. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Láva a mech

16. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

FRIDAY NIGHT s Barborou Přidalovou a Tomášem Přidalem

18. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Kateřina Kocourková: Rozhraní

14. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Mezi řádky

19. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Petr Nikl – Švábí arabesky

26. 02. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Petr Lysáček / Za nosem

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Léta obskurnosti

26. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Jedno šílenství, prosím!

7. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Petr Lysáček: HIPYZ, s tebou tady pořád

16. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Petr Nikl / Dojmy z Nového světa

10. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Dívka se dívá

5. 06. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zkřížené cesty

5. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Výstava: Budoucnost jinak – Daniela Dostálková

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Lenka Klodová: Showrooms

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Petr Nikl: Výchovný koncert

14. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Petr Nikl: Výchovný koncert

13. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Art Brunch #2

25. 01. 2015 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Petr Lysáček: Nejez chleba lam železo

21. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Beseda / Ostrava

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ještě jedno ráno pro Emmu

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Petr Nikl – Švábení / Průběžné broučí práce

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Alternativní galerijní prostory v Rusku

12. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie SPZ / Praha 1

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Roman Franta

6. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Zámek Klenová / Klenová

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

17. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Rybaření na Manhattanu – ČR

10. 12. 2010 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Komentovaná prohlídka s Petrem Niklem

16. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Tri štvrtý

17. - 16. 02. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Workshop s Janou Kalinovou v Tranzit Display

21. 09. 2010 14:00 / 14:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

Though the Needle's Eye as a Frame

20. - 19. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

TRI ŠTVRTÝ

14. - 13. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Veronika Holcová: Deník

31. - 30. 08. 2013 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Oční kuchař

23. - 22. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha

KOUZLO MINULOSTI

24. 07. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Vějíř

6. - 5. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Hamletova kytice

29. - 28. 03. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Petr Nikl: Já jsem tvůj zajíc

8. 06. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Libretto

6. - 5. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Petr Nikl/ Lidé z Manhattanu

23. - 22. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Diskuse s Avdějem Ter-Oganjanem

16. - 15. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Situace 26

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

BRATŘI VE ZBRANI

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Za barem Lenka Klodová

15. 12. 2010 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Klíčový materiál pro novou generaci

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Praha-Rennes

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Peter Župník: Denní sny

3. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

UMakArt workshop s Janou Kalinovou

4. 12. 2010 14:00 / 14:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

Lenka Klodová: Abeceda

11. - 10. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Poslední dekáda / lost decade

9. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Tomáš Vtípil a Max Bilitza – ČR/GER

18. - 17. 12. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Daniela a Linda Dostálková: Cvičení v konformitě

13. - 12. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Víkendový válečník

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

4 OKNA | Obecný moment | Kde to vlastně žijem?

8. - 7. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Večer dokumentárního filmu a diskuze s Bernardem Šafaříkem II.

14. - 13. 12. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Tomáš Vaněk, Avdei Ter-Oganian, Michal Cáb : particip č. 161, 162, 163, autor věc popiska…

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Divočák z Paťanky

21. 05. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jakub Král uvádí Petra Lysáčka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

7. - 6. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Příběh o Jonášovi

12. - 11. 12. 2010 / 14:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Vodní tance

27. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Adam Gallery / Brno

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×