Čestmír Kafka

VÝSTAVY UMĚLCE

Stanislav Sucharda 1866–1916: Tvůrčí proces

Do 5. 04. 2020
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Sousedé sobě 2019 (+ dernisář Jakub Nepraš – Trasmitter)

Do 29. 02. 2020
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Michal Žilinský – Fragment 0

Do 11. 02. 2020 18:00
Galerie TIC / Brno-město

When the time swirls, when it turns into a black hole

Do 9. 02. 2020
Centrum současného umění FUTURA / Praha

SPACE / art, design, architecture and science

Do 31. 01. 2020
Kvalitář / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

Do 17. 12. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

Do 16. 12. 2019
City Surfer Office / Praha 3

Ondřej Vicena – Inwald

Do 26. 01. 2020 20:00
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jan Hísek – Ostrov v lese

Do 16. 02. 2020
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Geniální přítelkyně

Do 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Zdeněk Trs – Popelavý svit

25. 10. - 24. 11. 2019
Trafo Gallery / Praha

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

23. 10. - 22. 11. 2019
Pragovka Art District / Praha

BaCha / Svět není než

11. 10. - 15. 11. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Jiří Suchý – Grafiky

7. 03. - 12. 04. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Lukáš Havrda

2. 02. - 1. 03. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Josef Liesler – Fantaskní realita

Do 26. 01. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Jan Trejbal – Devět let na vinici Páně

25. 09. - 19. 10. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Lukáš Havrda – Atrakce

Do 20. 01. 2020
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. - 2. 10. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Jan Poupě: Mrak nad městem

18. 08. - 30. 09. 2019
Galerie Dům / Broumov

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

14. 08. - 10. 09. 2019
Pragovka Art District / Praha

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Poupě / Úběžníky, ke kterým chceme směřovat

11. 07. - 11. 08. 2019
Industra Art / Brno-město

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

PART TIME JOB – dovoz z Japanu

16. 06. - 6. 07. 2019
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dávid Valovič: Vulcanico

20. 06. - 8. 07. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

7. 06. - 12. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

1. 07. - 27. 10. 2019
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Jan Frydrych – Optikalita

30. 05. - 12. 07. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. - 13. 06. 2019
Basement / Olomouc

ENDLESS EDGE

15. 05. - 3. 06. 2019
Kvalitář / Praha 1

REALITY CHECK / Klára Horáčková

16. 05. - 14. 06. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. - 12. 05. 2019
Galerie Hala C / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

20. 04. - 10. 05. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Babincová + Palúch provázejí výstavou a ateliéry

24. 04. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Till the End of the World

11. 04. - 12. 05. 2019
Industra Art / Brno-město

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tomáš Hlavenka: Z mrtvého domu

8. 03. - 21. 04. 2019
Památník Leoše Janáčka / Brno

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

27. 02. - 24. 03. 2019
Galerie Jelení / Praha

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena / Ateliér duše

22. 02. - 28. 04. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Cro-magnon man

14. 12. 2018 - 21. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

17. 01. - 28. 02. 2019
Industra Art / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Stanislav Tůma: Roky měřené světlem

11. 01. - 3. 03. 2019
Leica Gallery Prague / Praha 1

Monika Immrová: Socha

6. 02. - 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha

Otázky pro Esther Hicks

7. - 28. 02. 2017
Monomach / Brno-město

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. - 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. - 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. - 1. 05. 2017
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

14. 03. - 6. 04. 2017
Photogether Gallery / Zlín

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5. - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. - 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. - 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. - 20. 05. 2017
Galerie Jelení / Praha

Attraction

26. 05. - 13. 07. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Robert Houzar – Tlak

21. 06. - 22. 07. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. - 11. 11. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

9. 09. - 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Vladimír Kokolia: Obraz podle podoby

20. 10. - 16. 11. 2017
Galerie NoD / Praha

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

21. 09. 2017 - 13. 01. 2018

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

23. 10. - 10. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

24. 10. - 29. 11. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

1. - 19. 11. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Veronica Taussig

20. 10. - 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. - 10. 02. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. - 9. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. - 5. 05. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. - 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Dominik Běhal: DER ARME POET

15. - 30. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Akt v krajině — PENCILVANIA

27. 04. - 28. 05. 2018
Galerie Natura / Průhonice

David Vojtuš: X3

27. 04. - 2. 06. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. - 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

23. 05. - 25. 08. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

28. 05. - 27. 06. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Walking Kúros

11. 06. - 5. 07. 2018
Monomach / Brno-město

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. - 21. 07. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. - 1. 09. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Posthuman

27. 07. - 2. 08. 2018
Ateliér Síň / Telč

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Barbora Chlastáková: Vztah

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Veronica Taussig

20. 09. - 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Start down

16. - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 - 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno

Jakub Roztočil_Zírání jepice

19. 10. - 8. 11. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

BaCha

11. 12. 2018 - 19. 01. 2019
anyArt / Praha

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

8. 12. 2018 23:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petr Bulava / Výdech

8. 02. - 4. 03. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

11. 01. - 19. 02. 2017
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

X: Čestmír Kafka

9. 11. 2016 - 21. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. - 31. 12. 2016
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

23. 11. - 14. 12. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 - 14. 01. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Lom / Na rozhraní

22. 09. - 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. - 29. 06. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Gavalier / Syntetická láska

30. 05. - 26. 06. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. - 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

I ate Your Make up

22. 05. - 23. 06. 2016
anyArt / Praha

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. - 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. - 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Zbyněk Linhart: Sedmá

24. 05. - 25. 06. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. - 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ID

16. 05. - 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. - 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

20. 04. - 4. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. - 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

3. - 21. 05. 2016
Monomach / Brno-město

TOMÁŠ HLAVENKA: PŘÍMĚSTSKÝ CHODEC

1. 03. - 14. 04. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. - 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16. - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Proudění

17. 02. - 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Daniela Mikulášková / ROMÁN

15. 01. - 27. 02. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 - 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

Krajina Ondry Fišera

1. - 14. 11. 2015
FAMU / Praha 1

Stanislav Tůma: Jiný pohled

8. 10. - 29. 11. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Trejbal – Habemus Papam

15. 09. - 8. 10. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Budoucnost designu: Fedja Vukić (přednáška + vernisáž)

24. 08. - 3. 09. 2015
GALERIE CZECHDESIGN / Praha 1

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. - 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. - 25. 07. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. - 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. - 5. 09. 2015
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Jiří Šalamoun – Evidence 80

31. 03. - 25. 04. 2015
Galerie Hollar / Praha

RE :: REcollecting

11. 03. 2015 18:00
INI Project / PROSTOR / Praha

JIří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. - 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

No tohle?! | Jiří Šalamoun

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Brix | Kresby – obrazy 2013-2015

5. - 26. 02. 2015
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Homo urbanus Europeanus

16. 01. - 27. 02. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 - 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 - 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Ztracená krajina

8. 12. 2014 - 3. 01. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. - 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. - 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. - 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. - 18. 12. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Duch školy

8. 09. - 6. 10. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

DEVIL IS ALL AROUND

25. 05. - 29. 06. 2012
Café Fra / Praha 2

Robert Houzar: Částice

2. - 8. 08. 2013
Ateliér Síň / Telč

Ohněm a mečem

6. - 18. 06. 2012
Galerie Art / Brno

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Theremin workshop

22. - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

To si vygoogluj

10. 11. - 11. 12. 2010
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

Vladimír Kokolia: No Problem

27. 05. - 27. 06. 2013
Topičův salon / Praha

Želvokruh

8. - 29. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Marie Šechtlová, fotografie 1960-1970

10. 09. - 28. 10. 2010
Leica Gallery Prague / Praha 1

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013

30. 05. - 28. 12. 2013
Muzeum moderního umění / Olomouc

Praha-Rennes

5. 06. - 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Robert Houzar: Anthropocene

21. 05. - 15. 06. 2013
Trafačka / Praha 9

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

Jan Trejbal a Neolokator.cz: Ke kořenům – nic jiného neumím

21. 05. - 29. 06. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

TRI ŠTVRTÝ

14. 01. - 15. 02. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Oka mžik

20. 03. - 15. 05. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

VLADIMÍR KOKOLIA: DÉMON ROZCESTÍ

5. 03. - 6. 04. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

SHOP

12. - 16. 12. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Řeka

9. 01. - 1. 03. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Devil is all around

21. 11. - 21. 12. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha

Noční jezdec

30. 11. 2011 - 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Jozef Cseres – (Mezi)čas obrazu a (mezi)prostor zvuku

17. 12. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Stanislav Sucharda 1866–1916: Tvůrčí proces

25. 12. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Michal Žilinský – Fragment 0

10. 12. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

When the time swirls, when it turns into a black hole

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2019: Ceremoniál

6. 12. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Olomouc

Oskar Kokoschka: Portrét neznámého muže?

4. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

SPACE / art, design, architecture and science

5. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Hudební filmy Ester Krumbachové

2. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

3. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Hísek – Ostrov v lese

30. 11. 2019 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Vicena – Inwald

26. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jan Hísek – Ostrov v lese

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dernisáže na Pragovce / Tomanová, Bartoš, Palúch

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Performance Sophie Jung

27. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha

Přednáška Petra Rezka: Socha spočívá v prázdnu

20. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha

Alberto Giacometti s Georginou Papathanasiou (Atelier A&D) a Veronikou Wolf (NGP)

2. 11. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Zdeněk Trs – Popelavý svit

24. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Manifest Mothers Artlovers

12. 10. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

Hoření / Rutová / Lučanská – Náhodný výběr z tvorby

11. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Polagraph Brno / Brno-město

Komentovaná pohlídka výstavy Tělovýchova, Dominik Běhal

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Moving Station / Plzeň-město

BaCha / Svět není než

10. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dog died here studio / Člověk dobře zná hvězdu na které žije

23. 09. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Vernisáž Jiří Suchý – Grafiky

6. 03. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Vernisáž Lukáš Havrda

1. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Vernisáž Josef Liesler – Fantaskní realita

2. 11. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Jan Trejbal – Devět let na vinici Páně

24. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Nad pekařskou pecí s Čestmírem Kafkou #výlet do Branišova

21. 09. 2019 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
8smička – zóna pro umění / Humpolec

Doprovodný program k Ceně Michala Ranného 2019

4. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Kateřina Konvalinová: Santai II – Čtenářský klub voskové batiky

22. - 23. 08. 2019 / 16:00 / Workshopy
INI Project / PROSTOR / Praha

Jan Poupě: Mrak nad městem

17. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Komentovaná prohlídka výstavy Práce na budoucnosti

17. 08. 2019 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dolce far niente / Tomáš Ruller, Kolektiv W a letní kino s FAMU

8. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Práce a štěstí / přednáška Václava Janoščíka

24. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Jan Poupě / Úběžníky, ke kterým chceme směřovat

10. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Tomáš Ruller / The White Room

16. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Barbora Dayef: Fall of Trust (happening)

8. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Dolce far niente/ malování bez barier, kino, prohlídky

20. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

PART TIME JOB – dovoz z Japanu

15. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dávid Valovič: Vulcanico

19. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

REALITY CHECK / komentované prohlídky

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

30. 06. 2019 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Jan Frydrych – Optikalita

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Komentovaná prohlídka s autory Lukášem Novákem a Janem Poupětem

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Basement / Olomouc

ENDLESS EDGE

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

REALITY CHECK / Klára Horáčková

15. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

19. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

ČELEM K UMĚNÍ – Adéla Matasová

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Till the End of the World

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Tomáš Hlavenka: Z mrtvého domu

7. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena / Ateliér duše

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Komentovaná prohlídka Stanislav Tůma: Roky měřené světlem.

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

PROSTOR PRO UMĚNÍ / TIM Master class: Lukáš Hofmann

20. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

T+U vol. V. “ICE” Magazine Launch

9. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

16. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Roky měřené světlem

10. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Monika Immrová: Socha

6. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Otázky pro Esther Hicks

8. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tři ve dvou

20. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Proč jsi to nenahlásila?

28. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha 2

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

4. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nikdy nekončící příběh; život po umění

6. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Attraction

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petr Bulava: Plazíš-li se dutinou stébla, postihneš tíseň trav

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Robert Houzar – Tlak

21. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

20. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

10. 10. 2017 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

9. 10. 2017 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

PERFORM-MADE II.

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Ruller: PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 11. 2017 09:00 / 09:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

PERFORM-MADE I.

11. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Vladimír Kokolia: Obraz podle podoby

20. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

3. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Dominik Běhal: DER ARME POET

14. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Akt v krajině — PENCILVANIA

2. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Básník a plno slov

26. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

David Vojtuš: X3

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Mezi / Between

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Walking Kúros

12. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy “Mezi”

26. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Otakar Lebeda (1877 – 1901)

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

The Emergence of That Person

18. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Vernisáže na Pragovce: Chlastáková, Šormová, Volfová

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Start down

16. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Start down

23. 10. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Jakub Roztočil_Zírání jepice

20. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

53. ČIN: Na začiatku bolo vajce !!!

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

53. ČIN: Na začiatku bolo vajce !!!

8. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

28. - 29. 11. 2018 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

BaCha

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

11. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Nová historka s autorkou Barborou Dayef

31. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Prototypy iluze

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petr Bulava / Výdech

9. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Člověk Bůh – Homo Deus: Extenze a transformace lidství

25. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

13. 12. 2016 16:10 / 16:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

SYSTEM OF A DOWN

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

“O” Duše jako princip poznávání

1. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

24. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Příběhy soch II: Pomník Františka Palackého a dílo Stanislava Suchardy

4. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

Čarovná hračka – hrajeme si s Hoffmannem

18. - 23. 07. 2016 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

27. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Artedu | REC Artist: Jana Preková

27. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

21. - 22. 06. 2016 / 16:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jindřich Smetana: Divadlo Spirála a Multimedia Cyber Dome Estrella

2. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Martin Flašar: Poème électronique – Expo 1958. Člověk, technologie a multimediální umění

30. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Spyros Papapetros: Retracing the Expanded Field

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

na vlnách TSF // prezentace studentů UMPRUM

2. 06. 2016 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jakub Gavalier / Syntetická láska

31. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Galerie MXM

31. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rondo / Hradec Králové

I ate Your Make up

24. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

1983/2016

30. 08. 2016 10:00 / 10:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

1983/2016

1. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

24. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Nepál 1973 a cestovatelská fotografie

30. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Zuzana Šrámková – Spodní proud

25. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Zbyněk Linhart: Sedmá

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

~~~na vlnách TSF~~~ theory~speculation~fiction

25. 05. - 23. 06. 2016 / 15:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

ID

17. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

19. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

The Infiltrators

4. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Eliška Konečná-Existence prázdna

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Na lovu zvuku: koncert ze skladeb Petra Cíglera

12. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

OpenEye16: Piotr Tkacz – Architektonické partitury

20. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

4. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Autorská prezentace Yuki Higashino, Elisabeth Kihlström

10. 04. 2016 16:48 / 16:48 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

TOMÁŠ HLAVENKA: PŘÍMĚSTSKÝ CHODEC

1. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

PETR BULAVA + PETR GRUBER

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Proudění

18. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Daniela Mikulášková / ROMÁN

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Stanislav Tůma: Jiný pohled

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Krajina Ondry Fišera

2. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha 1

Stanislav Tůma: Pražské figurky a osobnosti 1980 – 1995 a Praha revoluční

6. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Stanislav Tůma: Jiný pohled

9. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Trejbal – Habemus Papam

15. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Budoucnost designu: Fedja Vukić (přednáška + vernisáž)

25. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE CZECHDESIGN / Praha 1

Jan Poupě: MATHERIA

16. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Daniela Mikulášková – Hora mi byla Horou

13. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jiří Šalamoun – Evidence 80

1. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Matúš Baluch a Laura Trenčanská – Rendez-vous!

30. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Horká / Olomouc

Sestřeničky – výtvarná dílna s Barbarou Šalamounovou k výstavě Jiřího Šalamouna

26. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Poslechový večer Jozefa Cserese

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Jiří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Beseda s Janem Poupětem

20. 01. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Poupě: Solaris

18. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Ztracená krajina

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Terezie Hons / Martina Chloupa – DO NOT GET ANNOYED BUDDY!

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Vladimír Kokolia: No Problem

27. - 26. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Praha-Rennes

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013 / Projects from 1982–2013

29. 05. 2013 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Tri štvrtý

17. - 16. 02. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Robert Houzar: Anthropocene

22. - 21. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

TRI ŠTVRTÝ

14. - 13. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Někdo se dívá

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Noční jezdec

30. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Situace 33

5. - 4. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Fresh Eye: obraz versus vědecký obraz

8. - 7. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Trafačka Studio / Praha 9 – Vysočany

Jiří Zemánek: KOLEKTIVNÍ INTELIGENCE – výzva k vědomé evoluci sociálních systémů

17. - 16. 12. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Creative Gate / Praha 1

Kauzy českého veřejného života, o kterých je třeba se bavit!

9. - 8. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kruh ve Fra / O kulturní krajině, poutnictví a zastaveních

24. - 23. 03. 2011 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Café Fra / Praha 2

Duch školy

8. - 7. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

O nové evoluční kosmologii a vizi „ekozoické doby“

23. 09. 2010 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

Oka mžik

20. - 19. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Ohněm a mečem

6. - 5. 06. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Želvokruh

8. - 7. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×