Erwin Kneihsl

VÝSTAVY UMĚLCE

Kata Geibl: Sisyphus

29. 03. - 18. 04. 2019
Maďarský institut v Praze / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

Do 20. 04. 2019 19:00
Fotograf Gallery / Praha 1

Patricie Fexová: Tváře/Faces

Do 12. 04. 2019 18:00
Nevan Contempo / Praha 3

Core.pan: LYCAN

Do 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

Do 12. 05. 2019 18:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Josef Mladějovský – Věty

30. 01. - 5. 04. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Vladimír Havlík: Jako pták / host: Petra Feriancová

6. 02. - 1. 03. 2019
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Healing 2.0

Do 7. 04. 2019 20:00
MeetFactory / Praha 5

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

29. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Patricie Fexová: Sklad krajin

1. 02. - 17. 03. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Pokoj Tobě: Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

19. 12. 2018 - 8. 02. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Analogodigobraz

11. 01. - 27. 02. 2019
Suteren Gallery / Brno

Václav Rodek

8. 02. - 8. 03. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
TIC Galerie / Brno

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. - 13. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Svätopluk Mikyta

30. 03. - 27. 05. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. - 15. 04. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. - 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. - 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 22:00
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

6. - 29. 06. 2017
Monomach / Brno

Josefína Jonášová: Osobáček

13. - 26. 06. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. - 8. 07. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Třicet pět

23. 08. - 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dušan Záhoranský: Small Talk

20. 10. 2017 - 9. 10. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Alice Nikitinová: Někdy na AVU

15. 11. - 13. 12. 2017
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Anna Sypěnová – Půjdem k moři?

22. 11. 2017 - 1. 01. 2018
PONAVA / Brno-město

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2. - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. - 1. 02. 2018
Unijazz / Praha

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Eva Rybářová – Tumbleweed

22. 01. - 23. 02. 2018
Galerie Mladých /

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. - 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. - 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha 2

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Někdy na AVU: Patricie Fexová

21. 02. - 15. 04. 2018
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Baptiste Charneux: Facades and their Beasts

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jonáš Svoboda – Antika

5. 03. - 1. 04. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Escatología

6. 03. - 7. 04. 2018
Kontext / Jihlava

Než vyhřezne duše podruhé

19. 03. - 14. 04. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. - 6. 06. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

Monogramista T. D migrant

25. 09. - 17. 11. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Michal Ožibko: Out There Somewhere

24. 05. - 26. 06. 2018
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Patricie Fexová / Koule

6. 06. - 12. 07. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Alice Nikitinová / Největší jednička

26. 06. - 29. 10. 2018
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

Intervence #10: Barbora Klímová – Czechoslovakia. A Crosscultural Perspective

20. 08. - 30. 10. 2018
Cena Jindřicha Chalupeckého / Cheb

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. - 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. - 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Alexey Klyuykov

27. 09. - 16. 12. 2018
OKOŠIROKO / české Budějovice

Sláva Sobotovičová: Reverb

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. - 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

7. 09. - 3. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Tereza Černá – Mystery garden

3. - 29. 09. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

PLATOvideo04 – minimal, conceptual, land (art)

22. 08. - 31. 10. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Mýdlová pěna

27. 07. - 23. 08. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Petr Malina – City Time

1. - 29. 04. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Dušan Záhoranský – Básnická sbírka

24. 03. - 4. 05. 2015
TIC Galerie / Česká Skalice

Josef Mladějovský: Suprematický výprask

26. 02. - 9. 04. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

12. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

18. 11. - 15. 12. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

21. 10. - 21. 11. 2014
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Vasil ARTAMONOV & Alexey KLYUYKOV | Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Set Galerie / Liberec

Blanka Nováková: Mezi námi

14. - 28. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. - 9. 08. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Tereza Černá – Castle of Mirrors

10. 07. - 13. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Oheň-Hlína-Led: Václav Šerák a žáci

25. 06. - 13. 09. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Noreen Loh Hui Miun – Beneath the Surface

2. 06. - 29. 09. 2014
Galerie Polagraph / Praha 3

Mánesův prapor Jednoty Říp v Roudnici nad Labem (150 let od jeho vzniku)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Baladické světy Jaroslava Panušky (Z cyklu Počátky moderny)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Josef Tockstein (1912–1996)

17. - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

Empirická iluze

3. - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

12. 06. - 26. 07. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

2. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

3. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

Spadneš do zítra

14. - 31. 05. 2014
Trafačka / Praha 9

Kroužek

6. 09. - 8. 10. 2012
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

VÁCLAV BOŠTÍK / 1913…2005

14. 10. 2010 - 8. 01. 2011
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

sklizeň NAPOLI

9. - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

ALICE NIKITINOVÁ

21. 08. - 19. 10. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Josef Mladějovský: Žebříček hodnot

4. 05. - 28. 06. 2014
Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě / Moravská Ostrava

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

VELKOMĚSTSKÁ PERIFERIE

20. 09. - 27. 11. 2010
Zámek /

Lune Inversé

14. - 29. 10. 2011
A.M. 180 / Praha 2

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Vystavovatel a jeho diváci

3. 05. - 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Jednou v noci

24. 04. - 15. 06. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

City Walks

26. 10. - 20. 11. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Sláva Sobotovičová. Minimální posun

19. 10. 2011 - 14. 01. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Tereza Černá: Vzdušné války

3. 07. - 3. 08. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Modrá

7. 05. 2012 22:00
Jádro / Brno

10 MINUT

27. 10. - 27. 11. 2010
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Adolf Loos – dílo v českých zemích

11. 10. 2011 - 7. 01. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

VIKTOR ČECH: Je ne travaille jamais: Mimeze

14. - 13. 03. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

1:1

29. 10. - 21. 11. 2010
ETC. Galerie / Praha 2

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Alice Nikitinová: Dírky a půlky

28. 05. - 12. 07. 2013
SVIT / Praha

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

KOMPLEXCITY

17. 04. - 29. 05. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

TWO

25. 10. - 5. 12. 2010
SVIT / Praha

Slovo dalo slovo

11. 09. - 26. 10. 2013
MeetFactory / Praha 5

Tichá rezistence

13. - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

COMBINATIONS

28. 02. - 24. 03. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MEZI DVĚMA SVĚTY: Lidské vztahy v sochařství a fotografii

18. 01. - 25. 02. 2011
Galerie Českých center / Praha

Daphne a meandr

18. 02. 2014 23:00
Galerie 209 / Brno

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. - 11. 05. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Flughafen Tempelhof und andere Bilder

4. 09. - 16. 10. 2010
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Banán naskle

10. 12. 2010 - 13. 01. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Dvojdřez

14. 04. - 12. 05. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

PETER LIŠKA: TEĎ

25. 08. - 17. 09. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Edice 5

8. 12. 2010 - 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Alice Nikitinová: Od věci

15. 01. - 1. 03. 2014
Malá Galerie /

Vasil Artamonov & Alexey Klyuykov

6. 03. - 20. 04. 2012
SVIT / Praha

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Josef Svoboda – Robert Wilson

13. 11. 2010 - 5. 02. 2011
Museum Kampa / Praha 1

BĚLMO

20. 02. - 18. 03. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Level Anxieties

20. 09. - 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Jana Žirovnická – krajinomalby

30. 05. - 29. 06. 2014
Mělnické kulturní centrum o.p.s. / Mělník

Tetris

5. - 29. 09. 2012
Galéria HIT / Bratislava

Ukradené brambory

2. - 24. 11. 2010
Galerie Mladých /

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Magdalena Bartáková: Pole

19. 08. - 7. 09. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

AKCE UMĚLCE

Kata Geibl: Sisyphus

28. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Maďarský institut v Praze / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Patricie Fexová: Tváře/Faces

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Core.pan: LYCAN

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Vladimír Havlík: Jako pták / host: Petra Feriancová

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Patricie Fexová: Sklad krajin

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Analogodigobraz

11. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Václav Rodek

9. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Visiting Artist & Lecture Series – Prokop Bartoníček

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Svätopluk Mikyta

31. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Nejen Školská — výtvarná dílna k výstavě Jiřího Poláčka

18. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Workshopy
Fotograf Gallery / Praha 1

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

M. Šašek let č. 59/74

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

M. Šašek let č. 59/74

24. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Loterie – poznej svět! / M. Šašek let č. 59/74

13. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Dílna minutových audioher

7. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Cesta kolem světa za 1,5 hodiny! M. Šašek let č. 59/74

21. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Bojíte se tužky? M. Šašek let č. 59/74

4. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Večer – knihy – terasa / M. Šašek let č. 59/74

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

VR Kosmopolita

18. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Průvodce pro dobrodruhy s Ultrafun

11. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Josefína Jonášová: Osobáček

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

VÁCLAV SOKOL KRESBY

24. 09. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Viktória Černegová-Tygří sebevraždy

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Alice Nikitinová: Někdy na AVU

16. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Anna Sypěnová – Půjdem k moři?

23. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Annika Lundgren, Klas Eriksson: Artist Talk / Performance

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie AVU / Praha 7

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Unijazz / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Eva Rybářová – Tumbleweed

23. 01. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Geometrické tvarosloví v podání Josefa Mladějovského

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Někdy na AVU: Patricie Fexová

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Dernisáž výstavy Silné a Slabé karty + performance

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Escatología/ Kristýna Hejlová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Jonáš Svoboda – Antika

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Než vyhřezne duše podruhé

19. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Milenci

6. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Monogramista T. D Migrant

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Michal Ožibko: Out There Somewhere

25. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Patricie Fexová / Koule

6. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dernisáž výstavy Dominika Langa

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Alice Nikitinová / Největší jednička

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Orbis Pictus k začátku školního martýria

3. - 30. 09. 2018 / 11:23 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Alexey Klyuykov

27. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
OKOŠIROKO / české Budějovice

Sláva Sobotovičová: Reverb

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

DJ na volné noze

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Komentovaná prohlídka výstavy Žánrovka

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

8. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Tereza Černá – Mystery garden

3. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

PLATOvideo04 – minimal, conceptual, land (art)

23. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Mýdlová pěna

28. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

4 Okna | Stočené vlajky – Sláva Sobotovičová

25. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Too Soon

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Petr Malina – City Time

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dušan Záhoranský – Básnická sbírka

24. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Česká Skalice

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

20. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

13. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Orientační základny | VVP AVU

18. 12. 2014 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

PAF 2014:David Ferrando Giraut (ES) & Ryoko Akama (JP): Second Nature

6. 12. 2014 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

19. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Miroslava Večeřová: Flying Objects

28. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Zbytky

29. 09. 2014 00:10 / 00:10 / Přednášky a diskuze
Bludný kámen / Opava

Patricie Fexová – Vidění

1. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

11. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Blanka Nováková: Mezi námi

15. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

REVIVAL NADEVŠE

26. 07. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

REVIVAL NADEVŠE

25. 07. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Tlumačov

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Tereza Černá – Castle of Mirrors

11. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Josef Tockstein (1912–1996)

17. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie P + P Kobylka / Praha

Doug van Nort – Elektroakustická volná improvizace

9. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Terezie Hons / Martina Chloupa – DO NOT GET ANNOYED BUDDY!

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

11. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Klara Kristalova: Where I come from and where I will be

6. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jana Žirovnická – krajinomalby

30. - 29. 05. 2014 / 14:30 / Vernisáže
Mělnické kulturní centrum o.p.s. / Mělník

COMBINATIONS

27. - 26. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Neutilitární škola III.

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Jakub Hauser uvádí Annu Kryvenko / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

13. - 12. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace 24

21. - 20. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Pavla Sceránková a Dušan Zahoranský: Výročí

6. - 5. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

12. - 11. 01. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Spadneš do zítra

15. - 14. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

34 x VŠUP – ateliér Supermédií

14. 02. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Ukradené brambory

2. - 1. 11. 2010 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Sláva Sobotovičová uvádí Fojtěcha Fröhlicha / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

11. - 10. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Modrá

8. - 7. 05. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Jádro / Brno

PETER LIŠKA: TEĎ

26. - 25. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Besedy s umělci a teoretiky v Domě fotografie

21. - 20. 11. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Josef Mladějovský: Žebříček hodnot

12. - 11. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě / Moravská Ostrava

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Večer s Robertem Wilsonem

3. - 2. 11. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Nová scéna ND / Praha 1

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Socialismus

23. - 22. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

je ne travaille jamais: animace – miroslava večeřová

22. - 21. 04. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10. - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Glass Excellence – Adéla Krejčová – Detail

27. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Pohled valivého ložiska

22. - 21. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

Jednou v noci

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Sláva Sobotovičová: Bestie se vrací

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

City Walks

26. - 25. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

KOMPLEXCITY

18. - 17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

10 MINUT

27. - 26. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ernesto Sábato, mi padre.

20. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Level Anxieties

20. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

Kabinet lingvistického kroužku

12. - 11. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

TWO

25. 10. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Slavnostní dernisáž výstavy Slovo dalo slovo

27. 10. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Magdalena Bartáková: Pole

20. - 19. 08. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Banán naskle

11. - 10. 12. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Daphne a meandr

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Dvojdřez

14. - 13. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

ALICE NIKITINOVÁ

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Edice 5

8. - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Tetris

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galéria HIT / Bratislava

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

19. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Alice Nikitinová: Od věci

15. - 14. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Malá Galerie /

Kroužek

6. - 5. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Práce: Pavel Büchler – Hříchy mládí

17. - 16. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Alice Nikitinová: Dírky a půlky

28. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Erwin Kneihsl / SOME 1978 – 2005 (screening)

6. - 5. 12. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
SVIT / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Slovo dalo slovo

12. - 11. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

8. - 7. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×