Filip Berte

VÝSTAVY UMĚLCE

Grostlinná říše

Do 20. 09. 2019 00:00
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

Do 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Textsit: Lenka Kerdová + David Helán

Do 20. 07. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Bladdernut Hum

19. - 28. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Holland Šukariben

27. 04. - 24. 05. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Jaroslav Prokeš

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

7. 04. - 6. 06. 2019
Pragovka Art District / Praha

Veřejné kódování…

2. - 26. 04. 2019
anyArt / Praha 8

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Korbička: Deflection

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

15. 03. - 19. 04. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

David Jedlička: Žádné zprávy

5. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Dumb je dumb je dumb

25. 01. 2019
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. - 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. - 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Eduardo Lara – Doppelgänger

28. 03. - 29. 04. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5. - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. - 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Květiny v moři zla – Jiří Straka

1. - 25. 05. 2017
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3. - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Aleš Zapletal: Permakultura

11. - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. - 2. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 - 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Jan Šerých Y/N

16. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. - 1. 02. 2018
Unijazz / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

14. 02. - 6. 04. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4. - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. - 12. 06. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. - 4. 08. 2018

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. - 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Vladimír Škoda: Mysterium Cosmograficum – Johanes Kepler

19. 03. - 2. 06. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Marek Nenutil / Openmindz360° – KITTY CAT

18. 04. - 19. 05. 2018
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Patrik Pelikán: Spád

11. 05. - 14. 09. 2018
Galerie Na shledanou / Volyně

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. - 28. 07. 2018
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

18. 07. - 13. 08. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. - 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

SONYA DARROW Stezky / Pathways

4. - 24. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Triangle

13. - 19. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Šimon Sýkora – Poem to the horse

18. - 20. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Tektonika paměti

17. 03. - 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jaroslav Kučera | Tiché dialogy

2. 02. - 1. 04. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

Horváth v Xao!

30. 11. - 30. 12. 2016
Xaoxax / Praha

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 - 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Aleš Zapletal / Earthworks

24. 10. - 21. 11. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Český kubismus

2. 12. 2015 - 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. - 6. 10. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Chlup — SENTENCE IS THE ROAD WE ARE WALKING OFF

1. - 26. 08. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Oto Skalický – Horníci

29. 06. - 6. 08. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ZSOLT TIBOR: Nadávat Věcem

17. 03. - 7. 05. 2016
Karlin Studios / Praha 8

ULLA DEVENTER (D): ZEYNEP

2. 03. - 4. 04. 2016
LITHO LITO / Litoměřice

Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

16. 02. - 28. 03. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. - 28. 02. 2016
Tvar / Brno

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

7. 09. - 3. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Šimon Sýkora – Pretty Pictures Won’t Solve Anything

24. 08. - 20. 09. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Mýdlová pěna

27. 07. - 23. 08. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. - 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

Ali Tareen – Polidicks

15. - 28. 04. 2015
The Solution / Praha

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

7. - 29. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Kiva – Border

2. 04. - 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Barbora Šlapetová & Lukáš Rittstein: VŠECHNO JE JINAK

12. 03. - 12. 07. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Paolo Ciabattini – Feeling Shapes

25. 03. - 8. 05. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

24. 03. - 5. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí

27. 03. - 11. 04. 2015
Kabinet Múz / Brno

Oto Skalický – Horníci

24. 03. - 22. 04. 2015
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Martina Machová: Bez názvu

6. 04. - 2. 05. 2015
Video NoD / Praha 1

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

15. 04. - 13. 06. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. - 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. - 17. 04. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. - 18. 04. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jiří Jirmus

4. 03. - 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. - 29. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. 2014 22:00
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. - 3. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. - 6. 09. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. - 9. 08. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Tockstein (1912–1996)

17. - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jakub Švéda

10. 06. - 5. 07. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

LEZENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Vstáváme v záři slunce

19. 09. - 12. 11. 2012
de-sign / Praha 7

Hey Guys!

23. - 16. 05. 2011
Fotograf Gallery / Praha

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

VERNON TALK s Tomášem Prchalem

25. 09. 2012 16:00
Galerie Vernon / Praha 5

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Patrik Pelikán: Penetrace

7. - 30. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Tomáš Prchal | Svatyně

2. 09. - 12. 10. 2012
Vernon Projekt / Praha 7

PX EXIST-LOST A-G-C-T

16. 12. 2010 - 29. 01. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

MRAK ÚTOČÍ NAHORU

18. - 29. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Černobíle, Praha 1969–2010

10. 11. - 29. 12. 2010
Leica Gallery Prague / Praha 1

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

H3T Architekti

11. 05. - 7. 07. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein

15. 11. - 5. 12. 2010
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Klubovna 02

5. - 12. 09. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Office Space a logika bytu

24. 06. - 30. 07. 2013
Nau Gallery / Praha 3

DUMB

28. 02. - 31. 03. 2012
Dům umění města Brna / Brno

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Tomáš Prchal: Střed/t

16. 05. - 19. 06. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Openmindz360

3. 02. - 15. 03. 2012
Kotelna Karlín Gallery / Praha 8

EUTOPIE – Collective Memory Mass Grave

15. - 23. 10. 2010
La Fabrika / Praha 7

81 bilionů kilometrů vzdálené světlo

6. 02. - 4. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cesta

5. 10. - 11. 12. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Grostlinná říše

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Textsit: Lenka Kerdová + David Helán

18. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Bladdernut Hum

18. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Holland Šukariben

26. 04. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Prázdno jako materiál umělce

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Jaroslav Prokeš

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

6. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Veřejné kódování…

4. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Korbička: Deflection

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Korzo Pragovka / Sandoz Experience

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

14. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

David Jedlička: Žádné zprávy

4. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Stejskal: Estetická archeologie | Přednáška

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Dumb je dumb je dumb

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tiché dialogy Jaroslava Kučery s Dušanem Veselým

6. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Eduardo Lara – Doppelgänger

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Mezi-obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

18. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Nikdy nekončící příběh; život po umění

6. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Mezi obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Květiny v moři zla – Jiří Straka

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Aleš Zapletal: Permakultura

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jan Šerých Y/N

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Unijazz / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

15. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Poesie – architektura: Pavla Melková, Rostislav Švácha

8. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

A fotky máš?

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Workshopy
Museum Kampa / Praha 1

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Keplerovo Mysterium Cosmographicum: Věda v umění a umění ve vědě

10. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Museum Kampa / Praha 1

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Patrik Pelikán: Spád

12. 05. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Postel Institutu úzkosti s Tomášem Pospiszylem

27. - 28. 05. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Mezi / Between

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy “Mezi”

26. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

En(lajtenment)

28. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

14. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

S umělci jde všechno líp ▲ Recykliteratura

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

SONYA DARROW Stezky / Pathways

5. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Triangle

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Triangle

20. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Opening: Sofie Tobiášová – Orange Blossom

29. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Šimon Sýkora – Poem to the horse

17. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tektonika paměti

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Jaroslav Kučera | Tiché dialogy

2. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

SYSTEM OF A DOWN

13. 12. 2016 16:10 / 16:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

SYSTEM OF A DOWN

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Horváth v Xao!

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Aleš Zapletal / Earthworks

25. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Chlup — SENTENCE IS THE ROAD WE ARE WALKING OFF

2. 08. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Oto Skalický – Horníci

30. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Legenda Jana Šárová

5. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Petra Hajdyla zakončí svou výstavu v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí komentovanou prohlídkou.

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

ZSOLT TIBOR: Nadávat Věcem

17. 03. 2016 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PETR HAJDYLA – Propady realitou

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Koncert souboru Isha trio

1. 12. 2015 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Hudební současnost Ostrava / Ostrava – Moravská Ostrava

OpenEye15: Ondřej Buddeus – Práce, sítě, pole, kompozice, intermedia, atd.

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

8. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Šimon Sýkora – Pretty Pictures Won’t Solve Anything

25. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Mýdlová pěna

28. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Johana Vlčková, Barbora Horová: Iluze vrnění

3. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Geometrix

3. 06. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

21. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami KŘEST KATALOGU

16. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Artinpark Průhonice / Průhonice

Výstava: Constant Dullaart

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Samuel Vriezen (NL) a Stratocluster (CZ)

21. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Dny izraelského vidoeartu v galerii Vernon!

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Dny izraelského vidoeartu v galerii Vernon!

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Ali Tareen – Polidicks

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
The Solution / Praha

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kiva – Border

3. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Matúš Baluch a Laura Trenčanská – Rendez-vous!

30. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Horká / Olomouc

Lenka Výmolová a Lenka Martincová – Překvapení vlhkých malířek

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

První ze série koncertů v objektu Kateřiny Vincourové – pěvecký sbor Gymnázia Olgy Havlové

23. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí + Gram Bazaar

28. 03. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Kabinet Múz / Brno

Oto Skalický – Horníci

25. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Martina Machová: Bez názvu

7. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

16. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Bezruč?!

25. 01. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Táborová hra

5. 07. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Tockstein (1912–1996)

17. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie P + P Kobylka / Praha

4 OKNA | Obecný moment | Nestrategicky

2. - 1. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

MRAK ÚTOČÍ NAHORU

19. - 18. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

PX EXIST-LOST A-G-C-T

16. - 15. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

12. 04. 2012 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Inien & The Astronomical Unit

3. - 2. 10. 2013 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

DUMB

28. - 27. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Brazil I.: Architektura

3. - 2. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Jan Zálešák: Umění spolupráce – křest knihy

7. - 6. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Video NoD | Vilém Kabzan: ArchiVHS

1. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Audio-visual poem for Microna / Performance

14. 08. 2011 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Klubovna 02

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Andreas Feininger / That is photography

23. 06. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Tomáš Prchal: Střed/t

17. 05. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Jakub Švéda – FACTONATURE

11. 06. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

LEZENÍ

30. - 29. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

34 x VŠUP – ateliér Ilustrace a grafiky

28. 02. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Hey Guys!

24. 05. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Šest v archivu (1) Přednáška sochaře Michala Blažka o restaurování v Angkoru

23. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění / Praha-východ

Vstáváme v záři slunce

19. 09. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

Práce: Pavel Sterec, Monika Zawadzki a Tomáš Pospiszyl o nezávislých institucích v Polsku

3. - 2. 02. 2011 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Patrik Pelikán: Penetrace

7. - 6. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Hledání totemu

26. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×