Katarína Poliačiková

VÝSTAVY UMĚLCE

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

Do 14. 07. 2019 18:00
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Ivan Král – Šumavské návraty

Do 2. 06. 2019 17:00
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. - 5. 05. 2019
Galerijní laboratoř / Praha 3

Natalia Załuska / Uneasily Visible Place

Do 7. 06. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
Světova 1 / Praha 8

VDIFF

Do 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00
Galerie 209 / Brno

Rudy Lanjouw

Do 31. 05. 2019 18:00
Galerie Závodný / Mikulov

XY 2019 Vendula Burgrová: Bažant plný malinovky

19. 04. - 16. 05. 2019
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Kristýna Strejcovská: uMind

21. 02. - 16. 03. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Jsme cizinci. Tady i tam.

4. 05. - 10. 06. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Olga Krykun: 720/027

24. 07. - 12. 08. 2017
Video NoD / Praha 1

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. - 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. - 29. 12. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. - 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lucia Leuci – Prendersi cura

17. 01. - 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

3. 04. - 16. 05. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. - 12. 05. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. - 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Table Museum

16. 05. - 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Skupina: Absence strádání

27. 06. - 30. 08. 2018
Bludný kámen / Opava

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. - 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Adam Kencki: Zase doma

28. 08. - 4. 10. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Table Museum

17. 05. - 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

25. 12. 2016 - 19. 12. 2017
Galerie Garáž / Zlín

Nový svět

7. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 - 2. 01. 2017
Monomach / Brno

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

11. 09. - 14. 10. 2016
anyArt / Praha 8

Amie Siegel

5. 10. - 18. 11. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Jana Peterková: Pohyby duše

18. 09. - 7. 10. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Markéta Vlčková / 1/3 Harmonie

30. 07. - 19. 08. 2016
Galerijní laboratoř / Praha

Jan Kratochvíla – Štych

28. 05. - 29. 06. 2016
Galerie Krása / Brno-město

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. - 10. 09. 2015
Galerie Valchařská / Brno

Tomáš Prokop – Loučení

6. - 15. 05. 2015
Galerie FAVU / Brno

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

21. - 23. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

23. 04. - 2. 05. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

15. 05. - 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. - 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. - 7. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

17. 04. - 14. 05. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Měřítka touhy

10. 12. 2014 - 7. 03. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Cut Club # 4 w/

12. - 29. 06. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Lucia Scéránková: Zátišie

14. - 30. 03. 2013
Café Fra / Praha 2

Jiskra

28. 02. - 22. 03. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. - 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

Úplně sám

19. 04. - 1. 06. 2011
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Retrospektiva

14. 04. - 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

AŤ CHCÍPNOU VŠICHNI POLÁCI

1. - 29. 04. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

7. - 26. 03. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Shoe Christ

18. 01. - 29. 05. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Ve městě

7. 03. - 2. 04. 2012
Malá galerie České spořitelny v Kladně / Kladno

Lucia Sceranková: Z DRUHÉ STRANY OBLOHY

7. 11. 2013 - 10. 01. 2014
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Zahradní erotika

2. - 22. 10. 2012
Galerie Jelení / Praha

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Pozdravy…

7. 10. - 6. 11. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Andy Warhol, Lucas Cranach: Nebezpečné vztahy II

27. 10. 2010 22:00
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Strnulé oči

9. - 14. 07. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

NY / Prague 6

1. 09. - 30. 10. 2010
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. - 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Chyba

17. - 29. 09. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Tichá voda brehy myje

17. 05. - 3. 07. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Petr Cabalka a Filip Nerad

7. - 26. 03. 2012
Galerie Art Brno / Brno

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. - 6. 11. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Dream Books UnLtd.

15. 05. - 6. 06. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Emil Filla (1882–1953)

4. 04. - 1. 11. 2012
GHMP, Zámek Troja / Praha

JINÉ HLASY, JINÉ POKOJE

13. 05. - 26. 06. 2011
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Stvoření

8. 03. - 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

Fotografie

3. 05. - 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

AKCE UMĚLCE

Lunatic Diary / Zdena Zedníčková

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Art Week Liberec / Liberec

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

17. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Noc Literatury Poděbrady: Radovan Lipus čte…

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha 3

Natalia Załuska / Uneasily Visible Place

26. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Vernisáž Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudy Lanjouw

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

XY 2019 Vendula Burgrová: Bažant plný malinovky

18. 04. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Křest monografické knihy JOSEF MATĚJKA 1881–1953

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Viktor Oliva, Plačící fontána, 1904 (Jedno dílo / jeden svět)

6. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kristýna Strejcovská: uMind

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Derniéra výstav Karla Hlaváčka: Vzduch zhluboka se chvěl

31. 03. 2017 07:15 / 07:15 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jsme cizinci. Tady i tam.

20. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie G99 (DUB) / Brno

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Olga Krykun: 720/027

24. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

BAM: Oskar Poříska

9. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Emil Filla v době „velikánů čumpelíkovských“

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

25. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lucia Leuci – Prendersi cura

17. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

CHRISTIAN MARCLAY: To Be Continued…

21. 03. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Martin Janecký – Exprese

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Lucia Sceranková v dialogu s Piotrem Sikorou

15. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz /

zpívání na playback

12. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Table Museum

17. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Olga Krykun – Glyptodon Expert Interview

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Skupina: Absence strádání

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Adam Kencki: Zase doma

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Tuesday Squats | w/h Piotr Sikora & Max Lysáček

23. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
MeetFactory / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Šárka Růžičková Zadáková // Volání

19. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Table Museum

17. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Nový svět

8. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Regrese do vývojově nižší etapy

7. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Amie Siegel: Artist Talk

6. 10. 2016 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Epos – komentovaná prohlídka

5. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

20. 09. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Jana Peterková: Pohyby duše

19. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Jan Kratochvíla a Klára Kleinerová – Pěvecký koncert X

30. 06. 2016 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Krása / Brno-město

Cranach ze všech stran s Olgou Kotkovou

1. 07. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Šternberský palác / Praha 1

Adéla Korbičková — Time To Talk

22. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Jan Kratochvíla – Štych

29. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Tomáš Prokop – Loučení

7. 05. 2015 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

14. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Září / Praha 7

Autorský workshop RAW FOOD s Hanou Zapletalovou

15. 04. 2015 22:00 / 22:00 / Workshopy
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

18. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Neratovice

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Emil Filla, Láhev, sklenice a dýmka, 1913

4. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Zeitgeist

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Kurátorská prohlídka k výstavě Měřítka touhy s Tomášem Glancem

22. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Rusko prostřednictvím filmového obrazu

15. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Měřítka touhy

10. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Lucia Sceranková / STARÉ SVĚTLO v oddělení galaxií

14. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Lucia Sceranková: Staré světlo v oddělení galaxií

14. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery Preview / Brno

Situace 52: Magda Stanová

23. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jarmila Mitríková & Dávid Demjanovič – Rodná zem

16. 07. 2014 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

555 – Lucia Sceranková – Slunce ve vitríně a další věci

16. 07. 2014 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Cut Club # 4 w/

13. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Zahradní erotika

2. - 1. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Přednáška Václava Hájka Spiritistická fotografie včera, dnes a zítra

17. - 16. 05. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

WORKSHOP knižní vazby k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

5. - 4. 06. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Strnulé oči

10. - 9. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

DukeNuke* “Hyber průser”

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

JINÉ HLASY, JINÉ POKOJE

12. 05. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

WORKSHOP k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

22. - 21. 05. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Retrospektiva

15. - 14. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Rosa rosarum. Metaforika růžové barvy v masové kultuře a umění

4. - 3. 05. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Dream Books UnLtd.

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Tichá voda brehy myje

16. - 15. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Prý ho mám políbit a pak se uvidí

31. - 30. 03. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Lucia Sceranková: Z DRUHÉ STRANY OBLOHY

7. - 6. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Brouk jako umělec

28. - 27. 03. 2011 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie KIV / Praha 8

Svobodná hra prostoru

17. - 16. 04. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

Alexander Kluge in Prague

16. - 18. 05. 2012 / 22:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Situace 42: Lucia Sceránková

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Lucia Scéránková: Zátišie

15. - 14. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Café Fra / Praha 2

Jiskra

28. - 27. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Pozdravy…

7. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Martin Nytra / Rodina základ státu

15. - 14. 02. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

6. 03. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Situace 18

7. - 6. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Magda Stanová – Ve stínu fotografie

2. - 1. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Rodina základ státu

19. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Nicole Wermers – úvodní přednáška

15. - 14. 10. 2012 / 13:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

matthew ostrowski / george cremaschi (usa)

23. - 22. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Barbora Fastrová

21. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×