Miloš Budík

VÝSTAVY UMĚLCE

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

10. 10. - 24. 11. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vladimíra Klumpar – Vibrace

18. 09. - 8. 11. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Laterna magika: Paměť experimentu

27. 09. - 10. 11. 2019
MeetFactory / Praha 5

Distress Over Parliament

Do 13. 10. 2019
lítost / Praha

Mirek Kaufman: inExtreMis

Do 27. 09. 2019
Topičův salon / Praha 1

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

28. 07. - 24. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Theatrum Mundi 4.0

8. - 14. 07. 2019
Karlin Studios / Praha 8

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič: V záři svatojánských plamenů

26. 06. - 31. 08. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

29. 06. - 31. 07. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZORKA SÁGLOVÁ

16. 06. - 1. 09. 2019
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Anna Straková: Mé mládí

11. 05. - 8. 06. 2019
PONAVA / Brno-město

2+1

18. 04. - 23. 06. 2019
Galerie města Plzně / Plzeň

Dokud se něco nestane

3. - 31. 05. 2019
Galerie AMU / Praha 1

XY 2019 Ondřej Silný: Sonda

19. 04. - 20. 05. 2019
Galerie XY / Olomouc

XY 2019 Anna Minx: Planeta psů

19. 04. - 1. 06. 2019
Galerie XY / Olomouc

SEX KÓMA 37

24. 04. - 24. 05. 2019
DSC Gallery / Praha

Zuzana Kalips: ~

18. 04. - 18. 05. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Kryštof Franciško – DYSTOPIE

7. - 21. 04. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

11. 04. - 23. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Radek Kopel / Nic moc

11. 04. - 5. 05. 2019
Bunkr / Most

Ewa Partum: Poem by Ewa

13. 04. - 1. 06. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Till the End of the World

11. 04. - 12. 05. 2019
Industra Art / Brno-město

Wojciech Lawnicki

10. 04. - 7. 06. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Leda Bourgogne – In The Feelings Of My Shadow

10. 04. - 29. 06. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pravidla poslušnosti

3. - 9. 04. 2019
Galerie 207 / Praha

Valenta vs. Demek

9. 04. - 12. 05. 2019
Galerie NTK / Praha

Šest pohlednic. Jolana Havelková a autoři

3. 04. - 7. 07. 2019
Poštovní muzeum / Praha 1

MIREK KAUFMAN – POZOROVACÍ POLE / OBSERVATION FIELD

27. 03. - 4. 05. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Pavel Šimíček: Oknem

20. 02. - 19. 05. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

14. 02. - 4. 04. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štěpán Vrbický: Okno na stole

9. 01. - 13. 02. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

11. 04. - 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

JAN KRTIČKA // LADĚNÍ

28. 04. - 27. 05. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Petr Dub / Výběr ze svislé tvorby

10. 05. - 15. 06. 2017
Strom Art Gallery / Brno

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. - 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

3. 09. - 2. 10. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. - 25. 11. 2017
anyArt / Ústí nad Labem

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jiří Valoch / slova tvoří obraz

18. 09. - 2. 11. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

24. 09. - 28. 10. 2017
Studio ALTA / Praha

Marcel Stecker // Sen o Tróji

5. 10. - 4. 11. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17. - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. - 12. 12. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Pole působnosti

21. 11. - 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jolana Havelková – Citlivá data

23. 11. 2017 - 18. 01. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Adam Lacina: Z pralesa

16. - 30. 01. 2018
Galerie XY / Olomouc

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. - 2. 03. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Computer Graphic Re-visited 2.0

20. 03. - 21. 04. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Petr Dub: Prostory mezi obrazy

8. 03. - 4. 04. 2018
Galerie města Třince / Třinec

Kamila Zemková/Plavuně

23. 03. - 28. 04. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4. - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Světlo víry a naděje

29. 04. - 26. 05. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Zvi Hecker – Dům Neumeister

8. 05. - 2. 06. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. - 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eliška Šárková Krajina mraků

8. 06. - 3. 07. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. - 4. 08. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Skupina: Absence strádání

27. 06. - 30. 08. 2018
Bludný kámen / Opava

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

Jakub Tauš: Tau & Shine vol.II

4. - 17. 09. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Nikola Ivanov — Odpočinek v neklidu

6. 09. - 2. 10. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petr Dub: White Over

25. 09. - 30. 12. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2. - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jindřich Štreit: Vzpomínky

7. 11. - 1. 12. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Šárka Koudelová – Hiystoery

27. 11. - 8. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

David Helán a David Hřivňacký: Zevlení zlevní

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. - 16. 03. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Petr Dub: Do dichotomie obrazu

10. 01. - 7. 02. 2017
Galerie Jelení / Praha

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. - 15. 02. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

25. 12. 2016 - 19. 12. 2017
Galerie Garáž / Zlín

_ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _

20. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Studio Hrdinů / Praha 7

Pavel Havrda: Utopia Poaceae

7. - 22. 12. 2016
Školská 28 / Praha 1

Nový svět

7. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Richard Janeček a Nikola Ivanov: Poslední výzva

1. - 20. 12. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jan Krtička: Plkání

21. 10. - 7. 11. 2016
Galerie W7 / Olomouc

ZOO Bratislava

19. 10. - 19. 11. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Petr Dub: Kolonie svobody (Možnosti nového národního stylu)

22. 09. - 15. 11. 2016
Kvalitář / Praha 1

JAN KRTIČKA / ROMANTICKÁ KRAJINA

26. 05. - 3. 09. 2016
Set Galerie / Liberec

Petr Dub: Šťastní a veselí

16. 05. - 4. 06. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Petr Dub: Domovní znamení

14. 02. - 6. 03. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. - 4. 03. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Vernisáž výstavy Jana Krtičky Jako Rašómon v G99

9. 02. - 29. 03. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Jiří Bartůněk: Minulost je Past

27. 01. - 23. 02. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. - 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Podoby JK

22. 01. - 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

HELLA HAMMID: Osud ženy

3. 12. 2015 - 19. 02. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Miloš Budík

8. 12. 2015 - 6. 02. 2016
Dům umění města Brna / Brno

In-sue-lie

1. - 2. 11. 2015
Galerie 207 / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

JIŘÍ VALOCH / SLOVA

18. 08. - 2. 10. 2015
Fait Gallery / Brno

Michaela Pospíšilová Králová: Jan M. Tomeš – básně

2. 08. - 5. 09. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Petr Dub – Estetika svádění

13. 06. - 1. 08. 2015
Galerie Dům / Broumov

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. - 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

MIREK KAUFMAN – TÍHA LEHKOSTI

7. 05. - 13. 06. 2015
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. - 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Nos

22. 04. - 19. 05. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Jolana Havelková – Na hrazdě

23. 04. - 20. 06. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

23. 04. - 2. 05. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. - 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

7. 01. - 2. 02. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Dub / DENÍK PŘEŽIVŠÍ

22. 01. - 19. 03. 2015
Fait Gallery / Brno

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 - 30. 01. 2015
SVIT / Praha

Ivan Kafka: Pár věcí (projekty a realizace)

4. 11. 2014 - 29. 01. 2015
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Jak se volá do lesa?

12. 11. - 18. 12. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Petr Dub: Další ze způsobů jak nevytvářet obrazy

8. 10. - 22. 11. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Ivan Kafka: Pytlíci a police

7. 10. - 23. 11. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Kamila Zemková: Hluchý místa

2. 09. - 9. 10. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jasný tvar

25. 04. - 10. 05. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Taras

17. 10. - 10. 11. 2013
Staroměstská radnice / Praha 1

Návrh na změnu partitury

1. - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Tři věci

30. 04. - 14. 05. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10. - 19. 04. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Provinční učitel kresby

27. 10. - 26. 11. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

New Ideas For Other Times

18. 10. - 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

U nás

28. 02. - 30. 03. 2011
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Krotitel mračen

7. 04. - 3. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Pavel Hayek, Otto Zitko

28. 02. - 31. 03. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. - 6. 11. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

MGZN

28. 03. - 28. 04. 2011
Galerie Fotografic / Praha

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Radost z hlíny

28. 02. - 16. 03. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

16. - 22. 10. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Michal Czanderle: Fotografie válek _ 2.část

25. 02. - 29. 03. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MONAMI

29. 02. - 10. 03. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. - 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

exekuce

19. 10. - 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Výlet

7. 02. - 2. 03. 2011
Školská 28 / Praha 1

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Svět

1. - 30. 03. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. - 22. 06. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Velkej Špunt

7. - 28. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

Mimo formát v Altánu

16. - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Hnědý stín

25. 11. 2010 23:00
A.M. 180 / Praha 2

Michal Czanderle: Kunstlicht

29. 11. - 11. 12. 2013
Galerie Jelení / Praha

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Barvy Colours Farben Colori

12. - 27. 07. 2011
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kolem dokola a jinak

2. - 27. 06. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Pole position

18. 09. - 13. 10. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

NY / Prague 6

1. 09. - 30. 10. 2010
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Co všechno bychom mohli udělat, pokud bychom nevěděli jak

3. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Kontext / Brno-město

(Ne)obyčejná věc v (ne)obyčejném světě

10. 01. - 2. 02. 2012
Galerie Velryba / Praha 1

Mimo plán

22. 04. - 24. 05. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Vesnice Světa

28. 06. - 3. 08. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Handle With Care and Criticism

29. 04. - 12. 06. 2014
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

ORDINARY LANGUAGE

5. 09. - 3. 10. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Chyba

17. - 29. 09. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

MARCEL STECKER, …

22. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Ohlasy entropie

1. - 25. 06. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

EQUAL DESIGN

27. 03. - 26. 06. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Miloš Budík – Rozhovor o světle

15. 09. - 24. 10. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

KASSABOYS: VERCHOVINA

9. 04. - 11. 06. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ve středu je ctnost

16. 05. - 8. 06. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Škála

15. 10. - 16. 11. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jsme ze stejné planety

14. 11. - 6. 12. 2011
Divadlo Archa / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Kustodka

27. 04. - 30. 05. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

AKCE UMĚLCE

Umění k večeři

25. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Bělobranské ZNOVU náměstí

20. - 21. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mirek Kaufman: In ExtreMis

18. 09. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Topičův salon / Praha 1

Vladimíra Klumpar – Vibrace

17. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Laterna magika: Paměť experimentu

26. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

FOAF Prague: Distress Over Parliament – komentovaná prohlídka s umělci a kurátorem

31. 08. 2019 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

FOAF Prague: Distress Over Parliament – vernisáž/preview

30. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Mirek Kaufman: inExtreMis

22. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

27. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Theatrum Mundi 4.0

8. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič: V záři svatojánských plamenů

25. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

28. 06. 2019 17:20 / 17:20 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

ZORKA SÁGLOVÁ

15. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Dokud se něco nestane

31. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Planeta psů – Komentovaná prohlídka

17. 05. 2019 20:00 / 20:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Anna Straková: Mé mládí

11. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

2+1

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Dokud se něco nestane

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

XY 2019 Ondřej Silný: Sonda

18. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

XY 2019 Anna Minx: Planeta psů

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

SEX KÓMA 37

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Zuzana Kalips: ~

17. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Viktorie Beldová: Výroba mosazného šperku

27. 04. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Radek Kopel / Nic moc

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bunkr / Most

Ewa Partum: Poem by Ewa

12. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Iain Patterson: Charles Rennie Mackintosh

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Till the End of the World

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Wojciech Lawnicki

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Křest monografické knihy JOSEF MATĚJKA 1881–1953

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pravidla poslušnosti

9. 04. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Pravidla poslušnosti

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Valenta vs. Demek

8. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Šest pohlednic. Jolana Havelková a autoři

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Poštovní muzeum / Praha 1

MIREK KAUFMAN – POZOROVACÍ POLE / OBSERVATION FIELD

27. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Šárky Koudelové / Horký písek mezi sandálem a nohou

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Timur Novikov: umění nové vlny v Leningradu v osmdesátých letech 20. století

4. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Národní knihovna České republiky / Praha

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štěpán Vrbický: Okno na stole

9. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

JAN KRTIČKA // LADĚNÍ

28. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Petr Dub / Výběr ze svislé tvorby

10. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Stezka odvahy: Procházka

27. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Tom Holič (live set)

16. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

10. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

4. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
anyArt / Ústí nad Labem

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jiří Valoch / slova tvoří obraz

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Computer Graphic Re-visited

5. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

25. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Marcel Stecker // Sen o Tróji

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

18. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Komentovaná prohlídka s Petrem Dubem a Tomášem Moravcem

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

OE17: Albert Grøndahl – Autorská přednáška

8. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Pole působnosti

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jolana Havelková – Citlivá data

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Martin Ježek // Heidegger in Auschwitz / Druhá liga

4. 12. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Komentovaná prohlídka Karel Otto Hrubý – fotograf, pedagog, teoretik

10. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Adam Lacina: Z pralesa

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Computer Graphic Re-visited 2.0

20. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Petr Dub: Prostory mezi obrazy

9. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

CHRISTIAN MARCLAY: To Be Continued…

21. 03. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Kamila Zemková/Plavuně

23. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

A fotky máš?

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Milenci

6. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Světlo víry a naděje

30. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Zvi Hecker – Dům Neumeister

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

1 komentovka, 2 vernisáže, 2 křty a sefardské písně – 26/5

26. 05. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. - 6. 09. 2018 / 12:00 / Workshopy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Skupina: Absence strádání

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Olaf Hanel Tušové bubliny tvarované dechem

25. 08. - 10. 09. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Jakub Tauš: Tau & Shine vol.II

4. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Nikola Ivanov — Odpočinek v neklidu

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Nikola Ivanov — Spánek a biopolitika

27. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Petr Dub: White Over

26. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava - Poruba

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jindřich Štreit: Vzpomínky

8. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Koudelová – Hiystoery

28. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

(NE)REÁLNÝ POHLED

10. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Komentovaná prohlídka výstavy Kamily Zemkové

26. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Komentovaná prohlídka výstavy Kamily Zemkové

26. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Petr Dub: Do dichotomie obrazu

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

_ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _

20. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Pavel Havrda: Utopia Poaceae

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Nový svět

8. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Richard Janeček a Nikola Ivanov: Poslední výzva

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jan Krtička: Plkání

22. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

ZOO Bratislava

19. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Petr Dub: Kolonie svobody (Možnosti nového národního stylu)

22. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Shilpa Ray (USA) a Kalle (CZ)

7. 08. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Petr Dub: Šťastní a veselí

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Křest publikací: Czech Fundamental, Hella Hammid, Jan Lukas

23. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Vernisáž výstavy Jana Krtičky Jako Rašómon v G99

9. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Jiří Bartůněk: Minulost je Past

27. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Podoby JK

23. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

HELLA HAMMID: Osud ženy

4. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Miloš Budík

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

In-sue-lie

3. 11. 2015 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

In-sue-lie

2. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Michaela Pospíšilová Králová: Jan M. Tomeš – básně

3. 08. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Lenka Burdová: Mementa

16. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Výtvarné gesto, jeho hodnota a cena ve vztahu k povaze výstavní instituce

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Petr Dub – Estetika svádění

13. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

MIREK KAUFMAN

7. 05. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

SOCHA PRO PLZEŇ

28. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Nos

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Jolana Havelková – Na hrazdě

23. 04. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Petr Dub: Asociativní utkání

31. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Performance na dědině

9. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Velryba / Praha 1

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

8. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Komentovaná prohlídka- Deník přeživších

18. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Jak tančit kubismus

21. 02. 2015 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Tanec s panem Králem

20. 02. 2015 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Jaroslava Krále

19. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Petr Dub / DENÍK PŘEŽIVŠÍ

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Proč obrazy nepotřebují názvy

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Café Jedna / Praha

Martin Ježek PARAZITISMUS

10. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Jak se volá do lesa?

12. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Petr Dub: Další ze způsobů jak nevytvářet obrazy

8. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Ivan Kafka: Pytlíci a police

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Kamila Zemková: Hluchý místa

3. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jarmila Mitríková & Dávid Demjanovič – Rodná zem

16. 07. 2014 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Sympozium Alfalfa = Artists + [Landscape + Fields + Agriculture]²

18. 06. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Kolem dokola a jinak

3. - 2. 06. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Andrea Kalinová: Everybody’s Happy, You’re the Only One Unsatisfied

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Piazzeta ND /

Michal Czanderle: Kunstlicht

29. - 28. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Florian Pumhösl

27. - 26. 02. 2012 / 14:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mimo plán

22. - 21. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Samuel Beckett: Ne Já

19. - 18. 05. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Platforma (pro současné umění) / Ostrava-město

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

17. - 16. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

Petr Dub: Umění instalace aneb design bezradnosti?

10. - 9. 12. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Fritz Ofner: Evoluce násilí (2011) – projekce a debata s režisérem

6. - 5. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Rehabilitace v podmínkách mimosoudního vyrovnání spotřebitelských sporů

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Handle With Care and Criticism

29. - 28. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Přednáška na VŠUP: Dennis Adams

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Co všechno bychom mohli udělat, pokud bychom nevěděli jak

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Svět

29. 02. 2012 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Výlet

7. - 6. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

KASSABOYS: VERCHOVINA

10. - 9. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

exekuce

19. - 18. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ondřej Horák / Místo a jeho umělec

29. - 28. 02. 2012 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Michal Czanderle: Brigáda

17. - 16. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Hnědý stín

26. - 25. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. - 28. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mimo formát v Altánu

16. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Škála

15. - 14. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Tajemství zelné brukve

22. - 21. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10. - 9. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pole position

18. - 17. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Taras

17. - 16. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Staroměstská radnice / Praha 1

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

ORDINARY LANGUAGE

4. - 3. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Jiří Valoch -čtení, Sue Tompkins – performance /doprovodný večer výstavy The Waste Land

11. - 10. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Krotitel mračen

8. - 7. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Ohlasy entropie

1. 06. - 31. 05. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Peter Ronai: Opakovane

16. - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Ve středu je ctnost

16. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Kustodka

10. - 9. 05. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Dopis otci, dopis matce

17. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Masarykova univerzita / Brno-město

Michal Czanderle: Fotografie válek _ 2.část

25. - 24. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jasný tvar

25. - 24. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Startup / Kustodka

27. - 26. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

New Ideas For Other Times

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Stručná historie kurátorství

29. - 28. 02. 2012 / 15:00 / Ostatní akce
Literární kavárna knihkupectví Academia / Praha 1

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

David Bowie 3D

25. - 24. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×