Theodor Pištěk

VÝSTAVY UMĚLCE

Kamil Lhoták – Kresba a ilustrace

29. 11. 2019 - 9. 01. 2020
Galerie Pštrossova 23 / Praha

TIMO v obrazech BEZE SLOV

Do 31. 01. 2020
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

Do 8. 12. 2019 18:00
Galerie Jelení / Praha

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Alessandra Svatek – Not all lines are horizontal

Do 1. 12. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marian Palla & Vladimír Merta – Džbán a kytara

11. 10. - 15. 11. 2019
Strom Art Gallery / Brno

Klára Stodolová – Spatření/ Sightings

2. - 31. 10. 2019
Galerie Havelka / Praha 1

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Lukáš Havrda

2. 02. - 1. 03. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
Světova 1 / Praha 8

Theodor Pištěk – Angelus

Do 12. 01. 2020
Dům umění města Brna / Brno

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

3. 09. - 16. 10. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Juliana Höschlová – Mind is a negative Bitch

30. 08. - 29. 09. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Koláž František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

21. 07. - 20. 08. 2019
KulturákARCHA / Lubná

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. - 3. 08. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Markéta Othová — Svět knihy

28. 06. - 3. 08. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

1. 07. - 27. 10. 2019
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

26. 06. - 25. 08. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

15. 05. - 4. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Vrcholení / Nejvyšší polohy českého výtvarného umění

7. 05. - 7. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00
Galerie Stěna / Liberec

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. - 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

11. 04. - 16. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Ewa Partum: Poem by Ewa

13. 04. - 1. 06. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

12. 04. - 11. 08. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Minigalerie – Kamil Lhoták – Portréty

15. 03. - 22. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Topičův salon / Praha 1

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. - 8. 03. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Monika Immrová: Socha

6. 02. - 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha 1

Povrch a obsah

24. 02. - 23. 03. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Denisa Lehocká

24. 03. - 20. 04. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Mezi-obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

18. 04. - 10. 06. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Nákaza

13. 04. - 10. 05. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. - 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vilém Duha

19. 04. - 19. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. - 10. 06. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MŮŽU?

25. 04. - 26. 05. 2017
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

26. - 30. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. - 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3. - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. - 8. 05. 2017
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

26. 04. - 9. 05. 2017
Hidden gallery / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

9. 05. - 7. 06. 2017
Galerie Klubovna / Brno

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Grupa Porno – Staff Only

2. - 14. 05. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Michaela Čížková_AMICORUM

5. 05. - 1. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. - 23. 09. 2017
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

8. 05. - 10. 06. 2017
Galerie Architektury Brno / Brno

Forgiveness, fear and expectations

10. - 28. 05. 2017
Monomach / Brno-město

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. - 30. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha

Radim Měsíc: Bůh Tě miluje

16. 05. - 16. 06. 2017
Kontext / Brno-město

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Markéta Othová, Adéla Svobodová

25. 05. - 21. 07. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Výstava Herbert Dlouhy Otevřená brána

7. 06. - 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

1. - 23. 06. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Newborn

31. 05. - 29. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

2. - 29. 06. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. - 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 22:00
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

6. - 29. 06. 2017
Monomach / Brno-město

Josefína Jonášová: Osobáček

13. - 26. 06. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. - 8. 07. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavla Gajdošíková – Dívám se jako když čtu

20. 06. - 30. 08. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ladislav Vlna

11. - 26. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Empire of the senseless

7. 09. - 9. 11. 2017
MeetFactory / Praha 5

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

21. 09. 2017 - 13. 01. 2018

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Kamil Lhoták : Na křídlech grafiky

8. - 25. 11. 2017
Galerie Hollar / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 - 24. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 - 10. 01. 2018
Galerie Nativ / Praha 6

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Domestic Arenas

18. 01. - 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Markéta Othová / Babiččin pásek z letních šatů

23. 01. - 29. 04. 2018
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Markéta Othová – Babiččin pásek z letních šatů

24. 01. - 29. 04. 2018
Galerie Tapeta / Praha 1

Kamil Lhoták – Amerika

24. 01. - 13. 02. 2018
Knupp Gallery / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. - 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

ULTRA

5. 02. - 4. 03. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Silné a slabé karty

29. 01. - 7. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Escatología

6. 03. - 7. 04. 2018
Kontext / Brno-město

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

22. 04. - 26. 05. 2018
anyArt / Praha

Denisa Lehocká: 2018

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Letters to the Mayor: Prague

22. 04. - 29. 05. 2018
Norma space / Praha

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. - 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Rainer Kohlberger

25. 05. - 7. 07. 2018
lítost / Praha

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

JULIANA HÖSCHLOVÁ VE VITRÍNĚ DENISKA

9. 05. - 4. 06. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Juliana Höschlová: How Fa will you go?

7. - 24. 06. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Re:Creation / Virtual Wellness

4. - 9. 06. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Pavel Dias: Tvář dostihu

12. 07. - 25. 08. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

Danica Pištěková: One size fits all

24. 07. - 11. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

31. 07. - 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

NOT to DATE WITH

7. - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Juliana Höschlová: Manažerské selhání

13. 09. - 30. 10. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. - 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Juliana Höschlová: Peace in pop

23. 10. - 9. 11. 2018
Galerie Panel / Praha

Josef Kilian: Poetické vyznání v barvách

10. 01. - 2. 03. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Kamil Lhoták: Paříž 47

21. 11. 2018 - 8. 01. 2019
Galerie Pštrossova 23 / Praha

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Denisa Lehocká / Luno 550

29. 11. 2016 - 16. 01. 2017
Fait Gallery / Brno

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. - 8. 12. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Linda

18. - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

Malba hlínou – klacky zubama

27. 09. - 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. - 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ID

16. 05. - 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. - 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. - 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Pan prezident

11. 01. - 7. 02. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

Juliana Höschlová / Blue Sky

26. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Bunkr / Most

JULIANA HÖSCHLOVÁ: UŽ SE TO VALÍ!

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Sári Ember / Em casa

1. - 23. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Markéta Othová: 1933

14. 07. - 29. 08. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. - 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Jan Kašpar: Epic Split

11. 06. - 11. 07. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. - 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. - 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Markéta Othová – Nikam nechoď

28. 04. - 13. 05. 2015
Galerie Jelení / Praha

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

10. 06. - 4. 07. 2015
MeetFactory / Praha 5

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. - 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

Jan Svoboda: Filosof ticha

5. 02. - 9. 03. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. - 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

4. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Juliana Höschlová: Úlisnost

2. - 28. 02. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

Martina Holá – Cartoon

28. 01. - 24. 02. 2015
Galerie Jekor / Praha

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 - 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. - 29. 12. 2014
Galerie Jelení / Praha

Warhol, Lhoták, Pištěk a další: Auto v proměnách času

13. 10. 2014 - 3. 01. 2015
Museum Kampa / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. - 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. - 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Vilém Novák: Oni

11. 06. - 8. 07. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. - 20. 06. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

24+ Małgorzata, Johana a Graeme

20. 08. - 29. 10. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. 04. - 4. 05. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

LOVE

25. 01. - 4. 04. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Krzysztof Wodiczko: OUT/INSIDE(RS)

21. 02. - 5. 05. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Theodor Pištěk – Kde budu žít příště

18. 04. - 13. 06. 2012
Galerie města Plzně / Plzeň

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

14. 01. 2014 23:00
Artwall Praha 7 / Praha 7

Markéta Othová

9. 06. - 28. 07. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

29. 01. 2013 23:00
Berlinskej Model / Praha

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

14. 01. - 18. 02. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. - 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

9. 01. - 2. 02. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

HABITAT

12. 04. - 3. 05. 2011
Galerie PZ / Praha 5

ONI

31. 10. - 19. 12. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

VLASTA ŽÁKOVÁ – Friday Night Highlights

5. 12. 2013 - 23. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

KUXTAL KÍILMIL

7. 04. - 3. 05. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

KRÁTKODOBÉ CÍLE

5. - 26. 10. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Markéta Othová / Architektura štestí

7. - 30. 05. 2014
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

19. 01. - 14. 04. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. - 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Theodor Pištěk – Ecce Homo

25. 09. 2012 - 19. 01. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

MEZI DVĚMA SVĚTY: Lidské vztahy v sochařství a fotografii

18. 01. - 25. 02. 2011
Galerie Českých center / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Pomalý posun

31. 07. - 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

Kamil Lhoták čili Útěcha z techniky

2. 12. 2010 - 2. 04. 2011
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

2. 06. - 27. 07. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

18. 03. - 10. 05. 2014
Cesta domů / Praha 7

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. 10. - 19. 11. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vilém Novák: Oni

15. 05. - 7. 06. 2013
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

HOME OFFICE

14. 05. - 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 7

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. 01. - 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

AKCE UMĚLCE

Kamil Lhoták – Kresba a ilustrace

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

TIMO v obrazech BEZE SLOV

14. 11. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Performance Sophie Jung

27. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha

Alessandra Svatek – Not all lines are horizontal

30. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Andrea Mikysová, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Rude awakening

15. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Vernisáž Lukáš Havrda

1. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Theodor Pištěk – Angelus

24. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

2. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Mind is a negative bitch

29. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Kateřina Konvalinová: Santai II – Čtenářský klub voskové batiky

22. - 23. 08. 2019 / 16:00 / Workshopy
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Práce na budoucnosti

17. 08. 2019 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Markéta Othová a Antonín Jirát — komentované prohlídky

6. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Práce a štěstí / přednáška Václava Janoščíka

24. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno

Koláže František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

20. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Komentovaná prohlídka výstavy JIŘÍ SLÍVA – KRESBOU KE SMYSLU

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

25. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Markéta Othová — Svět knihy

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

30. 06. 2019 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Stěna / Liberec

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Noc Literatury Poděbrady: Radovan Lipus čte…

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Ewa Partum: Poem by Ewa

12. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

ČELEM K UMĚNÍ – Adéla Matasová

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Petr Nápravník: Novobranská 20

2. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Minigalerie – Kamil Lhoták – Portréty

14. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

T+U vol. V. “ICE” Magazine Launch

9. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Bellagio Bellagio (IT) / dernisáž

14. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Juliana Höschlová: Plastic Showroom

9. 03. 2019 13:00 / 13:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Mirka Svorová: In My Mind In My Head | Prezentace

27. 02. 2019 / 00:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jakub Stejskal: Estetická archeologie | Přednáška

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Re:Creation / Virtual Wellnes – Launch Party

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Monika Immrová: Socha

6. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Povrch a obsah

25. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Denisa Lehocká

25. 03. 2017 16:07 / 16:07 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Nákaza

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Marian Palla: Retrospektiva o 7 dějstvích

20. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Komentovaná prohlídka výstavy Marian Palla: Retrospektiva o 7 dějstvích

26. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky

Komentovaná prohlídka výstavy Marian Palla: Retrospektiva o 7 dějstvích

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Vilém Duha

19. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Michał Woliński

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Boháč: Nákaza | komentovaná prohlídka

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MŮŽU?

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

We are in time.

3. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hidden gallery / Praha

Panelák 3

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

KINO Rudolfinum: Cesta do fantazie (2001)

17. 05. 2017 14:15 / 14:15 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Weizmannův dům od Ericha Mendelsohna Přednáška Iconic Houses 2017 – architektka Tal Eyal

12. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

10. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Grupa Porno – Staff Only

3. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Michela Čížková_AMICORUM

6. 05. 2017 15:05 / 15:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Nákaza / Deník morového roku

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Galerie Klatovy Klenová

9. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Rodinné odpoledne: Sedm dostaveníček s Marianem Pallou

14. 05. 2017 12:30 / 12:30 / Workshopy

Forgiveness, fear and expectations

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Doprovodný program k výstavě MŮŽU?

22. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Josephine Pryde: A Brush With Turner

23. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Markéta Othová, Adéla Svobodová

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Tom Holič (live set)

16. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Newborn

1. 06. 2017 16:40 / 16:40 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nechtěné dědictví: Jan Dvořák – přednáška

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

3. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Josefína Jonášová: Osobáček

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavla Gajdošíková – Dívám se jako když čtu

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Margot Pilz

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Marian Palla: Retrospektiva o 7 dějstvích

21. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky

Ladislav Vlna

11. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sung Tieu: Against Linearity

15. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Polansky Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Empire of the senseless

8. 09. 2017 17:45 / 17:45 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Hotel Myslivna

16. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Kamil Lhoták : Na křídlech grafiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Prezentace autorských knih Panelák 1, 2, 3 Michala Drozena

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jak učit fotografii?

15. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

21. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Visiting Editors #6 – Anna Puigjaner (Barcelona): MAIO

14. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Annika Lundgren, Klas Eriksson: Artist Talk / Performance

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie AVU / Praha 7

Domestic Arenas

18. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Markéta Othová – Babiččin pásek z letních šatů

24. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Tapeta / Praha 1

Kamil Lhoták – Amerika

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

ULTRA

6. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dernisáž výstavy Silné a Slabé karty + performance

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Escatología/ Kristýna Hejlová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Tvář krajiny s Janem Boháčem a Martinou Johnovou

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

26. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Denisa Lehocká: 2018

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Letters to the Mayor: Prague

23. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Norma space / Praha

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Rainer Kohlberger

25. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

JULIANA HÖSCHLOVÁ VE VITRÍNĚ DENISKA

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Sempé – beseda: S humorem nad kresleným humorem

31. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Final view: JAN BOHÁČ — NEHODA

18. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Juliana Höschlová: How Fa will you go?

7. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Re Creation / Virtual Wellness

4. 06. 2018 16:05 / 16:05 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Komentovaná prohlídka / Jan Nálevka / Markéta Othová

4. 08. 2018 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 17:10 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Pavel Dias: Tvář dostihu

13. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

1. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

NOT to DATE WITH

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Juliana Höschlová: Manažerské selhání

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Juliana Höschlová: Peace in pop

24. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Zvuk a sochy v městském parku

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Josef Kilian: Poetické vyznání v barvách

11. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Kamil Lhoták: Paříž 47

21. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Creative 60+ umění je zde: Dneska se to vleče

13. 12. 2016 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Denisa Lehocká / Luno 550

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Linda

19. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Debata s Markétou Vaňkovou

10. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Galavečer Ceny Michala Ranného

10. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavou Mariana Pally

12. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Malba hlínou – klacky zubama

27. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Čarovná hračka – hrajeme si s Hoffmannem

18. - 23. 07. 2016 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

27. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Artedu | REC Artist: Jana Preková

27. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

21. - 22. 06. 2016 / 16:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

na vlnách TSF // prezentace studentů UMPRUM

2. 06. 2016 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

~~~na vlnách TSF~~~ theory~speculation~fiction

25. 05. - 23. 06. 2016 / 15:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

ID

17. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

19. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

The Infiltrators

4. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Michal Drozen: ÁFTR SKŮL KIDZ

23. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Prekop / Stanko / Double mix

25. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Pan prezident

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

JULIANA HÖSCHLOVÁ: UŽ SE TO VALÍ!

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Sári Ember / Em casa

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Markéta Othová: 1933

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Jan Kašpar: Epic Split

12. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Michal Drozen: LITTLE HEROES

25. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

11. 06. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. 2015 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Markéta Othová – Nikam nechoď

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Mezidobí – výtvarná dílna pro děti

18. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jan Svoboda: Filosof ticha

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Svoboda: Filosof ticha

6. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Filomena Borecká: Hrubé domácí štěstí – vědomí dechu

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

5. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Juliana Höschlová: Úlisnost

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Martina Holá – Cartoon

29. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

KOENIGSMARKOVÉ – Alena Koenigsmarková, Josef Koenigsmark, Alex Koenigsmark. Čtení a vzpomínky

12. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

15. - 14. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

8. 01. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ONI

30. - 29. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

VLASTA ŽÁKOVÁ – Friday Night Highlights

5. - 4. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KRÁTKODOBÉ CÍLE

4. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Markéta Othová / Architektura štestí

7. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

10. - 9. 04. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

6. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nedělní workshop 3D DYS ve Veletržním paláci

23. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Workshopy
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

ODHALENÍ

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

14. - 13. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

4 + 1 Interaktivit

1. 08. - 31. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Obraz reagující na upálení Jana Palacha: PRAŽSKÁ PIETA Aleny Koenigsmarkové (1969)

4. - 3. 01. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vilém Novák: Oni

14. 05. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

17. - 16. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Nově získaný významný obraz Václava Brožíka: Anežka Steinhäuserová a Zikmund ze Švamberka (1875)

1. 02. - 31. 01. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Prostor Zlín 2013

30. - 29. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Káčovaná

19. 02. 2011 11:00 / 11:00 / Workshopy
CZECHDESIGN / Praha 1

Situace 25

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. - 20. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

The Kitchen Lectures: Petr Vrána

6. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Situace 35: Juliana Höschlová

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Martina Holá

20. - 19. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

3. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. - 4. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. - 3. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Políčko / Field

21. - 20. 01. 2011 / 19:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

LOVE

25. - 24. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Audio-visual poem for Microna / Performance

14. 08. 2011 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

30. - 29. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Distance zkreslena

30. 11. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

16. - 15. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Markéta Othová

9. 06. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Komentovaná prohlídka – Život a dílo Theodora Pištěka

3. - 2. 11. 2012 / 14:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×