Valentino Diego

VÝSTAVY UMĚLCE

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Matěj Lipavský, Václav Litvan, Vojtěch Skácel – D3

Do 25. 10. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Václav Cigler a Michal Motyčka | SKLO

3. - 9. 09. 2019
DSC Gallery / Praha

Adéla Janská, Jakub Čuška – 50 x 60

27. 09. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

Do 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Petr Kavan – Krátká návštěva

19. 07. - 6. 09. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

Do 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

21. 06. - 15. 09. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Jan Homola / Sk8Diaries

25. 06. - 28. 07. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Požer lýkožrouta

7. - 30. 06. 2019
Monomach / Brno-město

Jan Frydrych – Optikalita

30. 05. - 12. 07. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Falešná socha

9. 05. 2019 19:00
Prototyp / Praha 2

Jan Merta: Morality

5. 05. - 23. 06. 2019
Galerie Dům / Broumov

Antonín Střížek – Fotografie

16. 04. - 17. 05. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Till the End of the World

11. 04. - 12. 05. 2019
Industra Art / Brno-město

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Regardless

4. - 21. 04. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Marcel Bárta: Meotarismy. Cykly 2013-2019

6. - 28. 04. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. - 17. 05. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Markus Proschek and Rudolf Samohejl: KAYFABE

16. 03. - 4. 05. 2019
SVIT / Praha

Slavoj Kovařík “Vždy jsem měl rád noci”

17. 01. - 17. 03. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Ondřej Vicena / Ateliér duše

22. 02. - 28. 04. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

22. 02. - 5. 05. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

29. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Otázky pro Esther Hicks

7. - 28. 02. 2017
Monomach / Brno-město

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Šrámková, Najbrtová, Soukupová – 10 let galerie S

9. 02. - 30. 03. 2017
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Regulátor

9. 03. - 5. 04. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Evžen Šimera

28. 02. - 29. 04. 2017
Galerie Prostor 228 / Liberec

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. - 5. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Střížek z Číny 2005

1. 03. - 5. 05. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Reopening & Extension

5. - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

17. 04. - 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

Jan Merta MALÍŘ

28. 04. - 3. 06. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. - 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. - 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. - 31. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

CRISTO | REMIXED

9. 07. - 31. 08. 2017
Pracovna / Praha

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Evangelium postpravdy / Luděk Rathouský

11. - 30. 09. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Tvůrčí duch

2. 09. - 9. 11. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. - 21. 10. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Ako to bolo za komunizmu

6. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

9. 09. - 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZAHA HADID ARCHITECTS: UNBUILT/ Bienále experimentální architektury #3

7. 09. - 26. 10. 2017
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

HACKENSCHMIED 110

10. - 21. 10. 2017
Synagoga na Palmovce / Praha

Cristian Del Risco / Remixed 7

6. 11. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

LUDĚK RATHOUSKÝ: “KING DRON”

14. 12. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 - 26. 01. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Petr In Saček

21. 02. - 21. 03. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Eva Rybářová – Tumbleweed

22. 01. - 23. 02. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Alexandr Hackenschmied: Skromný prorok nových vizí

18. 12. 2017 - 28. 02. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. - 5. 05. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Zuzana Burgrová: COMPLEXUS

26. 02. - 19. 04. 2018
Galerie Makráč / Praha 6

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

ERORY

3. - 9. 04. 2018
Galerie 207 / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. - 27. 05. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

PASTRŇÁK

19. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 101 / Praha

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

23. 05. - 25. 08. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Petr Písařík SPACE MAKER

5. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno-město

ANTONÍN STŘÍŽEK a host MILAN KUNC

17. 10. - 28. 11. 2018
8gallery / Praha

Emila Medková

16. 10. - 26. 11. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Rudolf Skopec — Operation Serpent Threat

16. 11. - 13. 12. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6. - 22. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jan Merta – 70 % umělce, 30 % tramvajáka

5. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Tektonika paměti

17. 03. - 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Petr Bulava / Výdech

8. 02. - 4. 03. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 - 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Bohuslav Woody Vasulka: Mystery of Memory

14. 09. - 5. 11. 2016
Muzeum města Brna / Brno - střed

ANTONÍN STŘÍŽEK / OBRAZY

31. 05. - 1. 07. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Zbyněk Linhart: Sedmá

24. 05. - 25. 06. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jan Merta: Předkrm

29. 02. - 15. 04. 2016
SVIT / Praha

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16. - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Co námi hýbe?

16. 02. 2016 23:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Johana Pošová — Migréna s aurou

12. 02. 2016 17:00
City Surfer Office / Praha 3

Luděk Filipský / Zadržet světlo

8. 02. - 10. 03. 2016
Galerie ARS / Brno

Veronika Hilská / RUBOPISY EFEMER

10. 02. - 5. 03. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Jakub Čuška: Okraje

7. 02. - 5. 03. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Petr Lysáček / Za nosem

8. 12. 2015 - 6. 01. 2016
V rámci / Ostrava

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

I’ve fallen and I can’t get up

25. - 28. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Petr Lysáček: HIPYZ, s tebou tady pořád

16. 09. - 2. 10. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. - 14. 08. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Anna Pleštilová – Svátek

26. 06. - 2. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. - 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

31. 05. - 30. 06. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. - 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

Petr Písařík / Discobolos

10. 04. - 26. 05. 2015
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Miroslav Machotka: Události míst

24. 04. - 21. 05. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jiří Šalamoun – Evidence 80

31. 03. - 25. 04. 2015
Galerie Hollar / Praha 1

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

24. 03. - 5. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

PETR PASTRŇÁK / KOSMICKÝ TANEC

24. 03. - 8. 05. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

RE :: REcollecting

11. 03. 2015 18:00
INI Project / PROSTOR / Praha

JIří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. - 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. - 3. 03. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Miroslav Machotka: Události míst | Retrospektiva

22. 01. - 4. 04. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Petr Pavlík / Poutnice kráčí dál

28. 01. - 14. 03. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Lysáček: Nejez chleba lam železo

21. 01. - 16. 03. 2015
Galerie Beseda / Ostrava

No tohle?! | Jiří Šalamoun

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Brix | Kresby – obrazy 2013-2015

5. - 26. 02. 2015
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Homo urbanus Europeanus

16. 01. - 27. 02. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 - 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha 1

Petra Pohlová : LESNÍVĚCI

16. 01. - 16. 02. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

12. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Art / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

13. 01. - 3. 02. 2015
Galerie Klubovna / Brno

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. - 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Ve znamení břevna a růží

14. 01. - 14. 02. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Anja Manfredi – Favorite Tools

7. 01. - 7. 02. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Polička/Shelf – Tereza Vostradovská: Obludárium

4. - 31. 01. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Téra Pechmannová: PAN BUBLIN

1. - 24. 01. 2015
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

Petr Chutný: CMYK

2. 01. - 4. 02. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Ztracená krajina

8. 12. 2014 - 3. 01. 2015
Galerie Fotografic / Praha

ŽIŽKOV FAMILY

10. 12. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. - 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. - 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Luděk Rathouský: 100+9+2

10. 06. - 27. 09. 2014
Adam Gallery / Brno

Orbis pistus – Ivana Šrámková

28. 04. - 15. 07. 2014
Fox Gallery / Praha

Předobraz postavení člověka ve světě

9. 03. - 12. 04. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

KRUH VE ČTVERCI

10. - 26. 11. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

U sousedek /Pod lípou/

25. 04. - 14. 06. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Michal Pustějovský a 2046

23. 11. - 2. 12. 2010
Galerie AVU / Praha 7

KDO TO TADY MYSLÍ VÁŽNĚ

6. 03. - 26. 04. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

PRVNÍ PÁD JE JÁ

12. 05. - 25. 06. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Objekt poráží subjekt

15. 03. - 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

To si vygoogluj

10. 11. - 11. 12. 2010
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

Zlatá geometrie

28. 02. - 17. 04. 2014
Kvalitář / Praha 1

BAAR

3. - 26. 11. 2011
City Surfer Office / Praha 3

Johana Pošová: Přiznaná barva

6. 03. - 18. 04. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Boris Podrecca

4. 04. - 2. 06. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Mým Pražanům k šedesátinám

14. 03. - 28. 04. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Strach bílého muže

23. 11. - 13. 12. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Páření

21. 01. - 25. 02. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Mým Jihomoravanům

15. 10. - 16. 11. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Portfolio 2011

16. 03. - 8. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Vojtěch Jasný: Fotografie

21. 11. 2010 - 8. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Z ladu háv

1. - 30. 10. 2012
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

Jarní výstava

20. 03. - 6. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. - 1. 12. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Jan Merta. Liberec III

30. 08. - 30. 09. 2011
Topičův salon / Praha 1

marikaban

14. 09. - 7. 10. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Bouře

6. 09. - 28. 10. 2011
Hauch Gallery / Praha 8

Podtlak

28. 06. - 12. 08. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Ve vlastním stínu

14. 02. - 4. 03. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Závod / The Race

29. 07. - 25. 09. 2010
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. 01. - 27. 03. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Kámen, nůžky, papír

10. 10. - 2. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Please, don´t touch

1. - 25. 06. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Divočák z Paťanky

21. - 25. 05. 2012
Galerie 207 / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Je to taktak nebo tak?

14. - 17. 05. 2012
Galerie 207 / Praha

Hořící les

6. 01. - 26. 02. 2011
Galerie Václava Špály / Praha 1

Petr Pastrňák – Vítr vlní tichý les

6. 05. - 28. 06. 2014
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

TAMÁS ST.AUBY

2. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Diera do behu vecí

15. 12. 2010 - 8. 02. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

AKCE UMĚLCE

Andrea Mikysková a Tereza Ledvinová – Rigged Game

25. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Matěj Lipavský, Václav Litvan, Vojtěch Skácel – D3

17. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petr Kavan – Krátká návštěva

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

20. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Jan Homola / Sk8Diaries

25. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Požer lýkožrouta

6. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jan Frydrych – Optikalita

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Sonic Circuits – Tetsuya Umeda: Sound Performance

11. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Matthew Monteith — Czech Eden

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Pustý ostrov chrání 15 000 obyvatel: work in progress

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jan Merta: Morality

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Vernisáž | Artpark k výstavě A COOL BREEZE

24. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Antonín Střížek – Fotografie

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Till the End of the World

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Regardless

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Regardless

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Marcel Bárta: Meotarismy. Cykly 2013-2019

6. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Chada / Zlín

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Markus Proschek and Rudolf Samohejl

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Vicena / Ateliér duše

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

CHEAP ART – komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy

23. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Petr Písařík: Peacemaker

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Otázky pro Esther Hicks

8. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy „Galerie“ s autorem Janem Mertou a kurátorkou Hanou Larvovou

19. 02. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Regulátor

9. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Evžen Šimera

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Michal Pustějovský: Regulátor | komentovaná prohlídka

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Max Lysáček – View X/Y

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Jan Merta MALÍŘ

29. 04. 2017 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Střížek z Číny 2005

3. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Petr Bulava: Plazíš-li se dutinou stébla, postihneš tíseň trav

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

CRISTO | REMIXED

10. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Tvůrčí duch

2. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Ako to bolo za komunizmu

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Evangelium postpravdy / Luděk Rathouský

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka výstavy Luďka Rathouského “Evangelium postprady”

27. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

HACKENSCHMIED 110

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Synagoga na Palmovce / Praha

Cristian Del Risco / Remixed 7

7. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

LUDĚK RATHOUSKÝ: “KING DRON”

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Divoké rostliny

19. 01. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

18. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

PRAMÍTAČKA (živá filmová performance)

20. 01. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie AMU / Praha 1

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

25. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Eva Rybářová – Tumbleweed

23. 01. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Zuzana Burgrová: COMPLEXUS

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

OE18: Chris Hill – Questions of cultural time-base in curating

13. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Návrat s autorem Janem Mertou

21. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Přednáška Chris Hill

14. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ve světě umění a tvorby Mikoláše Alše – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

19. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ERORY

10. 04. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

ERORY

3. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

PASTRŇÁK

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Básník a plno slov

26. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mezi / Between

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kameramanské dny 2018

11. 06. 2018 11:00 / 11:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JENÁSJEDENÁCT

14. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 16:15 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka výstavy “Mezi”

26. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Otakar Lebeda (1877 – 1901)

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Petr Písařík SPACE MAKER

5. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Popy Story

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka a prezentace Scattered Rhymes

11. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

POPY STORY #2

14. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Komentovaná prohlídka | Petr Písařík SPACE MAKER

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ANTONÍN STŘÍŽEK a host MILAN KUNC

18. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Emila Medková

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

SPACE Talk | Petr Písařík SPACE MAKER

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Rudolf Skopec — Operation Serpent Threat

16. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poslední komentovaná prohlídka | Petr Písařík SPACE MAKER

22. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Kurt Gebauer a Eugen Jindra Morgenabendtot

25. 11. 2018 - 25. 01. 2019 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Jan Merta – 70 % umělce, 30 % tramvajáka

19. 01. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Tektonika paměti

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy „Galerie“ s autorem Janem Mertou

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Petr Bulava / Výdech

9. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

80: Woody Vasulka

20. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

PAF 2016: Jan Kulka: Pramítačka

2. 12. 2016 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Rozsvícené stíny: autorský vánoční strom Kataríny Szanyi

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Na kousku papíru se děje proměna (výtvarný workshop)

15. 10. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Příběhy soch II: Pomník Františka Palackého a dílo Stanislava Suchardy

4. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Kaoru Furuko a Kateřina Sudolská / Ohanashi no jikan / Story Time / projekce

29. 08. 2016 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Art / Brno

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

Ian Mikyska

19. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Rozcestníky

28. 06. - 18. 10. 2016 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

ANTONÍN STŘÍŽEK / OBRAZY

1. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Zbyněk Linhart: Sedmá

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Tomáš Glanc: Kam se poděla naše budoucnost?

13. 05. 2016 21:37 / 21:37 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jan Merta: Předkrm

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

PETR BULAVA + PETR GRUBER

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Renaud Dejarnac: Co námi hýbe?

17. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Luděk Filipský / Zadržet světlo

9. 02. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

Veronika Hilská / RUBOPISY EFEMER

5. 02. 2016 20:14 / 20:14 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Jakub Čuška: Okraje

8. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Oblé hrany (výtvarný workshop)

14. 02. 2016 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Stratokapr vol. 2 // feat. Lucie Vítková

22. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

Petr Lysáček / Za nosem

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Workshop pro rodiny s dětmi

25. 10. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

I’ve fallen and I can’t get up

26. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Petr Lysáček: HIPYZ, s tebou tady pořád

16. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Komentovaná prohlídka výstavy Geometrix

3. 06. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

21. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Petr Písařík / Discobolos

16. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

Vylosujte si příběh

17. 05. 2015 08:30 / 08:30 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

PETR PÍSAŘÍK – Malba a umělecké zpracování odpadového hliníku

8. 05. 2015 22:00 / 22:00 / Workshopy
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Jiří Šalamoun – Evidence 80

1. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Lenka Výmolová a Lenka Martincová – Překvapení vlhkých malířek

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

PETR PASTRŇÁK / KOSMICKÝ TANEC

25. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Sestřeničky – výtvarná dílna s Barbarou Šalamounovou k výstavě Jiřího Šalamouna

26. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Výtěr (Vý+Ter = VSZ)

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy UDÁLOSTI MÍST s autorem Miroslavem Machotkou a kurátorkou Evou Heyd

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jiří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Rudolf Skopec a Ladislav Vondrák: Etický kodex nakloněné roviny

4. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Hyperbola, hyperrealita

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Vrstva chleba, vrstva malty, královna/// Irena+Helena

30. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Zeitgeist

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jak tančit kubismus

21. 02. 2015 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Tanec s panem Králem

20. 02. 2015 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Jaroslava Krále

19. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Architekt Jan Sokol

29. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Petr Pavlík / Poutnice kráčí dál

29. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Petr Lysáček: Nejez chleba lam železo

21. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Beseda / Ostrava

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Bezruč?!

25. 01. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Kurátorská prohlídka k výstavě Měřítka touhy s Tomášem Glancem

22. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Umělecké ideologie v současném ruském umění

15. 01. 2015 17:45 / 17:45 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Michal Pustějovský – 12^3

14. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

LESNÍVĚCI

17. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

dvojitá dávka umění: Milan Lasota a Tomáš Vaněk

20. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Dialogy s historií: Michal Fišer

15. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

13. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Čtení ze Salavy / Čtení pro Salavu (9. setkání z cyklu V šest v Archivu)

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Ve znamení břevna a růží

14. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Anja Manfredi – Favorite Tools

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Téra Pechmannová: PAN BUBLIN

2. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

Petr Chutný: CMYK

2. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Setkání s knihami Miloše Šejna

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Ztracená krajina

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Žižkov Family

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

KARDIOSTIMULÁTOR – Otevřená dílna se členy Prague Modern a Prague Modern Young

5. 12. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Tranzitdisplay / Praha 2

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Edyta Kulla (PL): Tři cykly

13. 09. 2014 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Petr Písařík: Zona Infantil

13. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

REVIVAL NADEVŠE

26. 07. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

REVIVAL NADEVŠE

25. 07. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Tlumačov

Luděk Rathouský: 100+9+2

10. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Divočák z Paťanky

21. 05. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

The Kitchen Lectures: Miloš Vojtěchovský

15. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. - 25. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Je to taktak nebo tak?

14. 05. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Petr Pastrňák – Vítr vlní tichý les

6. - 5. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Kauzy českého veřejného života, o kterých je třeba se bavit!

9. - 8. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Johana Pošová: Kámen, nůžky, papír

10. - 9. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Hořící les

6. - 5. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Architektura Fikce

9. - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Předobraz postavení člověka ve světě

10. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kauzy českého veřejného života, o kterých je třeba se bavit!

3. - 2. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

V hlavě, v krajině, ve městě (křest katalogu výstavy) + Laco Deczi & Celula New York (koncert)

11. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Diera do behu vecí

15. - 14. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

U sousedek /Pod lípou/

25. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Páření

21. - 20. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Michal Pustějovský a 2046

23. - 22. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

12. 04. 2012 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

BRATŘI VE ZBRANI

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ve vlastním stínu

14. - 13. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

V hlavě, v krajině, ve městě

6. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Monkey Sandwich

5. - 4. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Výstava jednoho díla: Adolf Kosárek – Zimní večer (1859)

7. - 6. 03. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Johana Pošová: Přiznaná barva

6. - 5. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Monkey Sandwich

4. - 3. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Antonín Střížek: Obrazy

20. - 19. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Z ladu háv

1. 10. - 30. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

Monkey Sandwich

3. - 2. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

The Kitchen Lectures: Petr Vrána

6. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. 2013 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

marikaban

14. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Strach bílého muže

24. - 23. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

The Kitchen Lectures: Vít Janeček

29. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Jakub Král uvádí Petra Lysáčka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

7. - 6. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Podtlak

27. - 26. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

PALETA: SETKÁVÁNÍ S PLZEŇSKÝMI VÝTVARNÍKY

15. - 14. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Master class Woodyho Vasulky

16. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×