Vernisáž 29. 08. 2017
▶19:00 Zahájení výstavy
▶20:30 Koncerty
ShizzleOrchestra / brass-rap
STAYJ / zábava vysoké kvality
Coitus Terraemotus / psychedelic-stoner rock

afterparty: Artomic / DNB, techno

▶Občerstvení: Pivní automat + panákový bar
▶Vstupné dobrovolné – dej kolik uznáš za vhodné.

/
Tomáš Beňadik (*1991, Bratislava) ve své tvorbě uchopuje postinternetovou situaci v tradičních termínech vrstvení, asambláže a koláže. Pracuje s formální čistotou, kterou záměrně deformuje. Svou posedlost ikonickými retroobjekty transformuje a usazuje do nečekaných souvislostí archetypálních témat, nové historie a práce s nevyjasněnou sexuální identitou. Resuscitací starých vtipů a anticipací nových paradoxů oťukává možnosti podmínek, priorit a kompromisů. Recykluje pozůstatky akcí, myšlenek a osob, které proběhly krajinou, vyrábí vlastní lógr z lodního laku a čerstvě mleté kávy a ptá se, co zbyde po evropském pikniku. 
Většina prezentovaných prací vznikla přímo pro prostor White roomu a jsou tematicky i místem spojeny s areálem Pragovky a jeho nejnovější historií.

/
ShizzleOrchestra
Jsme mladá desetičlenná skvadra z Prahy, která kombinuje nekompromisní rap s nadupaným žesťovým doprovodem, který se nebojí spojit dohromady prvky balkánské dechovky, jazzu a rozmanité taneční hudby. Na pódiu tedy nečekejte postávajícího, nudně vyhlížejícího DJe, ale pořádnej nášup pražskýho hiphopu.

/
Výstava otevřena do 10.9. vždy v úterý a ve čtvrtek 16:00 – 20:00, resp. po dohodě s autorem na čísle +421 910 587 913