Galerijní podzim #2 se blíží do své poloviny a kurátorky si k té příležitosti připravily komentovanou procházku po výstavách.

 

Sraz je ve 14:30 na výstavě Barbory Žentelové v Kulturním centru Vozovna. Dále se vydáme na výstavu Procesistů v Atriu na Žižkově a výstavu Ágnes Vokaté a Jakuba Červenky v Žižkavárně. Cestou do Čítárny Unijazz na výstavu dvojice Dialogo se zastavíme na krátké site-specific performance Aliny Boroduliny a Anastasiie Khohlové na Tachovském náměstí.

 

Z Čítárny Unijazz budeme pokračovat do Kasáren Karlín, kde nás čeká dvojvýstava Hiepa Duong Chi a Jindřicha Štreita. Součástí bude od 18:00 setkání s oběma autory a krátká moderovaná diskuze o Vietnamské diaspoře v Česku. Poslední zastavení a zároveň závěr procházky proběhne v Domě Radost, kde od 20:00 můžete shlédnout taneční performance Rituál, inspirovanou novobabylonským písmem a bájí o Babylonské věži.

 

Pro více informací sledujte událost. Časový harmonogram zveřejníme v události před akcí, připojit se tak můžete i v průběhu. V případě nepříznivé předpovědi počasí vás budeme informovat o průběhu akce.