Prague College, britská vysoká škola v Praze, nabízí magisterské a bakalářské programy na třech fakultách: Business, Art & Design, IT & Computing.

 

Mezinárodní prostředí školy je tvořeno studenty z více než 90 zemí světa, kteří mají možnost sdílet s lektory a ostatními studenty své zkušenosti nápady a příležitosti. Naším základním cílem a závazkem je poskytovat studentům nejen vynikající teoretické, ale i rozsáhlé praktické zkušenosti. Studenti mají možnost spolupracovat s různými organizacemi či firmami a nabyté zkušenosti tak mohou následně využít i ve své kariéře.

 

Mezinárodně uznávané tituly jsou udělovány ve spolupráci s britskou veřejnou vysokou školou Teesside University, která byla ve Velké Británii zvolena Univerzitou roku (Times Higher Education, 2009/2010).

 

V souladu s akreditační zprávou dle britského vzdělávacího systému dosahuje Prague College každoročně, počínaje rokem 2008, nejvyšší akademické úrovně.

 

Prague College byla v roce 2012 a 2013 uvedena v publikaci Cambridge University Students Union zvaném Strategies for Success , který doporučuje naši vysokou školu jako vzdělávací instituci nabízející jedinečné výhody a zkušenosti. Průvodce popisuje Prague College jako “stále atraktivnější volbu pro britské absolventy, kteří chtějí praktické univerzitní vzdělání”.