CHLUPATÝ WORKSHOP DOKTORA RACKA

8smička, Lukáš Urbánek a časopis Raketa křičí do světa: Chlupy frčí! To ví přece každý! Vyrobte si toho nejchlupatějšího chlapa na světě a pošlete ho šusem do Chile. Povoleno je malovat, vystřihovat, kreslit, česat a smát se!
Holícím strojkům vstup zakázán!

CHLUPATÝ CHLAP Z CHILE
ROZSEDL SI BRÝLE.
V LOŽNICI MÁ ČÁPA
A TEN DĚSNĚ CHRÁPÁ.

S chlupatým chlapem vás seznámí Lukáš Urbánek, animátor a ilustrátor, spoluautor dnes již kultovní postavy Dr. Racka, která se kromě knih pravidelně objevuje také v časopise Raketa. Lukáš Urbánek je podepsán mimo jiné pod tituly Adamův deník, Doktor Racek jede na prázdniny, Doktor Racek na horách, Babočky, Hurá na Kajak!, Doktor Racek – cesta kolem světa za 31 písmen, Neboj, Neboj!, z nichž mnohé byly oceněny (Zlatá stuha, Nejkrásnější česká kniha roku, nominace na cenu Czech Grand design), a které najdete i v našem 8smičkovém knihkupectví, stejně jako spoustu dalších skvělých knížek pro děti. Lukáš Urbánek dále taky spolupracuje s bejbypankovým projektem Kašpárek v rohlíku, pro děti pravidelně připravuje komiksové dílny a workshopy. Žije v Praze, má 4 děti. 

Délka rodinné dílny: 14 – 17 hodin. Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné. Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou. 

Kromě dílny pro vás máme připraven pracovní list o naší továrně, který se u nás šije nití, jmenuje se Sešít_ek, a plní se v něm úkoly. A nově pro vás taky máme pracovní list k výstavě Dvě hlavy, čtyři ruce, který bude bavit nejen malé, ale taky i velké. Přijďte si to za námi všechno zkusit.