Bedřich Dlouhý

VÝSTAVY UMĚLCE

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. - 7. 07. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Beata Kurucz / Her eyes were green

Do 14. 06. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Merta: Morality

Do 23. 06. 2019
Galerie Dům / Broumov

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

Do 23. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Gobe line

23. 03. - 16. 05. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Rudolf Fila: Skicáre

Do 19. 08. 2019
KreAt / Brno-město

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Mystika hygieny

Do 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Výstava Jáchym Bouzek – DOSLOVA

3. - 31. 01. 2019
Světova 1 / Praha 8

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. - 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

ADRIENA ŠIMOTOVÁ – A je takové ticho…(II

23. 03. - 21. 04. 2017
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

András Cséfalvay: New Horizons II

11. - 22. 04. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Jan Merta MALÍŘ

28. 04. - 3. 06. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. - 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Gammatone

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. - 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

6. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Matouš Marek: Venuše a Salome

10. 09. - 10. 10. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. - 3. 11. 2017
Fotograf Gallery / Praha

80 Romantics

4. 10. - 30. 11. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 - 1. 03. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

8. 10. - 3. 11. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. - 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Gammatone Signal 2017

11. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. - 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 - 6. 01. 2018
anyArt / Praha 8

Jan Vytiska – PARADISE

22. 11. - 30. 12. 2017
Trafo Gallery / Praha

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. - 18. 05. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. - 21. 06. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jakub Plachý: Books & Signpainting

19. 06. 2018 22:00
Xaoxax / Praha

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. - 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Tereza Příhodová-Štětinová: HORA JE MODRÁ, ŘEKA TEČE

9. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. - 24. 11. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. - 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Jan Merta – 70 % umělce, 30 % tramvajáka

5. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

Evžen Sobek 20

1. 11. 2016 - 12. 01. 2017
Galerie Valchařská / Brno

NEW HORIZONS

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

31. 03. - 29. 04. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. - 18. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

25. 03. - 21. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Merta: Předkrm

29. 02. - 15. 04. 2016
SVIT / Praha

Luděk Filipský / Zadržet světlo

8. 02. - 10. 03. 2016
Galerie ARS / Brno

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

28. 01. - 11. 03. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Tereza Příhodová: Kováři a alchymisté

7. - 17. 01. 2016
Galerie Panel / Praha

Honza Sakař: Tiché portréty

30. 11. 2015 - 1. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Lucia Tallová – Moře

20. 11. - 18. 12. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Lexa Peroutka: Generic Failure

5. - 19. 11. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

1. - 14. 11. 2015
FAMU / Praha 1

Jedno šílenství, prosím!

6. 11. - 17. 12. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jana Skalická: Souborná výstava

1. 11. - 1. 12. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Jan Langer: Mizení a chybění

10. 11. - 5. 12. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Topičův salon / Praha 1

Uvolněný pohyb

22. 10. - 19. 11. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olaf Eggers: Shop Movies

23. 11. 2015 - 6. 02. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

2. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tereza Příhodová – Dřevěná nevěsta

18. 05. - 18. 06. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Barbora Bálková – Odnikud nikam

3. - 9. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. - 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Nos

22. 04. - 19. 05. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Back Flip

24. 04. - 22. 05. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Vojtěch Maša: Lipánek

22. 04. - 24. 05. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. - 22. 04. 2015
Galerie Jelení / Praha

Bedřich Dlouhý: Návrat krále

4. 03. - 2. 05. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. - 25. 02. 2015
Galerie Jelení / Praha

Vojtěch Maša: Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

ŽIŽKOV FAMILY

10. 12. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. - 21. 11. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

29. 05. - 6. 09. 2014
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

COMBINATIONS

28. 02. - 24. 03. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Hamletova kytice

29. 03. - 21. 05. 2011
Dům umění / Ostrava

Okolo bodu

17. 06. - 10. 07. 2012
White Gallery / Osík

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. - 26. 11. 2013
Šaufenstr / Brno

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

V pohybu

20. 11. 2010 - 29. 01. 2011
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Inner Sleeves

9. 06. - 6. 07. 2012
SVIT / Praha

Pomalé obrazy

15. 10. - 15. 11. 2013
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Mým Jihomoravanům

15. 10. - 16. 11. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

František Kupka: Cesta k Amorfě

29. 11. 2012 - 2. 03. 2013
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Modrý život

5. 12. 2010 - 1. 01. 2011
Galerie Fotografic / Praha

U sousedek /Pod lípou/

25. 04. - 14. 06. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Jan Merta. Liberec III

30. 08. - 30. 09. 2011
Topičův salon / Praha 1

Ježek (zajíc)

2. 11. - 20. 12. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Mým Pražanům k šedesátinám

14. 03. - 28. 04. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PhotoStories

6. - 23. 09. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Unreal Space

21. 02. - 23. 03. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda /

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. - 1. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

Černý sabat

28. 09. - 16. 11. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

w o r k i n a s p a c e

6. - 22. 10. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Aleksandrina Yordanova : Bílá jsem bílá, junáka

25. 01. - 4. 02. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. 09. - 12. 10. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Labour Movement

26. 05. - 30. 08. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Lekce samoty

18. 10. - 24. 11. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Martin Froulík: Lesní barok

15. 01. - 4. 03. 2014
Galerie města Třince / Třinec

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

A je takové ticho…

14. 07. - 13. 10. 2012
White Gallery / Osík

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Paralelní linie

15. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. 07. - 20. 08. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Vyjevování (2008–2010)

6. 04. - 18. 06. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. - 30. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Proces

30. 03. - 7. 05. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Víkendový válečník

6. 06. - 15. 07. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

S I X : P U N K ’S D E A D

14. 11. - 13. 12. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. - 9. 06. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Michael Reynolds: Udržitelná Samostatnost Pro Každého

5. 05. - 10. 06. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

AKCE UMĚLCE

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Beata Kurucz / Her eyes were green

1. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Merta: Morality

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

M1: Barbora Valášková – Bridge over troubled water

4. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Gobe line

23. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Rudolf Fila: Skicáre

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
KreAt / Brno-město

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Beseda k výstavě Roky měřené světlem

28. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy František Kupka 1871–1957

7. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Výstava Jáchym Bouzek – DOSLOVA

3. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Komentovaná prohlídka výstavy „Galerie“ s autorem Janem Mertou a kurátorkou Hanou Larvovou

19. 02. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Johana Novotná — Youu

17. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

ADRIENA ŠIMOTOVÁ – A je takové ticho…(II

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

András Cséfalvay: New Horizons II

12. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Jan Merta MALÍŘ

29. 04. 2017 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

KINO Rudolfinum: Cesta do fantazie (2001)

17. 05. 2017 14:15 / 14:15 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Johana Novotná // When she arrived, she was an hour late and already crystallized.

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gammatone

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Matouš Marek: Venuše a Salome

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Jedno dílo / jeden svět: Adriena Šimotová, Dotyk židle I, 1990

4. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

OE17: Nikolaj Spesivcev / Dzina Zhuk – Eeefff, autorská prezentace

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

9. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Jan Vytiska – PARADISE

23. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Návrat s autorem Janem Mertou

21. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Kseniia Maliuhina

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Artrafika session (živák, výstava, a další)

15. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Daniela & Linda Dostálkovy — We are still the same and you are always more

28. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jakub Plachý: Books & Signpainting

20. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Letní kino na Pragovce – FAMU EXPRMNTL

19. 07. 2018 19:45 / 19:45 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Mladý Kupka a jeho jaroměřský učitel Studnička: od učebnic kreslení k fyziologii barev a vidění

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Komentovaná prohlídka pro pedagogy | František Kupka 1871–195

4. 10. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Pierre Brulle: Kupka a mašinimus

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

František Kupka ve filmu

18. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Tereza Příhodová-Štětinová: HORA JE MODRÁ, ŘEKA TEČE

9. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Samia Henni: Architecture of Counterrevolution

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Večerní komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky

30. 10. 2018 17:15 / 17:15 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

A Case of Pluto: The Discussion

22. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Karlin Studios / Praha 8

Germain Viatte: Kupka a umělecká skupina v Puteaux

5. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha 1

Jan Merta – 70 % umělce, 30 % tramvajáka

19. 01. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Galerie“ s autorem Janem Mertou

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

13. 12. 2016 16:10 / 16:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

SYSTEM OF A DOWN

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

ADRIENA ŠIMOTOVÁ a její místo v kontextu výtvarného umění a kultury XX. století a současnosti

24. - 25. 11. 2016 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Nadační fond Adrieny Šimotové a Jiřího Johna / Praha 1

Evžen Sobek 20

1. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

NEW HORIZONS II.

12. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

NEW HORIZONS

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Finisáž & přednáška Pierre Paulin & Maxime Boidy

11. 09. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Lexa Peroutka — The New Humanism

13. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Nepál 1973 a cestovatelská fotografie

30. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

BESEDA s autorem nad celoživotní tvorbou fotografa Petra Sirotka

9. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

OpenEye16: Geoffrey Batchen – In Absentia: Politické interpretace bezkamerové fotografie

4. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

26. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Vzpomínání na ADRIENU ŠIMOTOVOU

17. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Merta: Předkrm

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Luděk Filipský / Zadržet světlo

9. 02. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

Monika Horsáková: Obraz a česká média

22. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

29. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Tereza Příhodová: Kováři a alchymisté

7. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Honza Sakař: Tiché portréty

1. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Sněhurka

14. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Mše

13. 11. 2015 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Nižinskij. Svěcení snů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Surfing

13. 11. 2015 16:45 / 16:45 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Lucia Tallová – Moře

20. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

SOUBĚŽNÉ FORMÁTY | Lucy Raven: Low Relief | Kino Ponrepo | středa 18. 11., 14 h

18. 11. 2015 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha

Lexa Peroutka: Generic Failure

5. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

2. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha 1

Jedno šílenství, prosím!

7. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jana Skalická: Souborná výstava

2. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Jan Langer: Mizení a chybění

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Uvolněný pohyb

22. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olbram Pavlíček / Pale Trash

16. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Kukačka 6: autorská prezentace Helmuta Smitse

12. 10. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

SOUBĚŽNÉ FORMÁTY | Filmy Erica Baudelaira | Ponrepo | úterý 13. 10., 17 h

13. 10. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Tereza Příhodová – Dřevěná nevěsta

19. 05. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Barbora Bálková – Odnikud nikam

4. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Nos

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Back Flip

25. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Vojtěch Maša: Lipánek

23. 04. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Polička / Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy. Křivky. Struktury. Buňky. Práce

2. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Tereza Příhodová – Od medu k popelu

18. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Suši / Swimming in love

11. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Žižkov Family

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Klára Hobza – Se zápalem k momentům levitace

24. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

František Kupka a jeho svět okolo roku 1900

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ORBIS PICTUS FRANTIŠKA KUPKY. Mezi symbolismem a reportáží

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

26. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

U sousedek /Pod lípou/

25. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Osobnost a dílo Františka Kupky – komentovaná prohlídka s kurátorkou H. Musilovou

6. - 5. 12. 2012 / 15:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda /

Ježek (zajíc)

2. - 1. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dobrý den / Uničov

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. - 3. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

O fotografii: Evžen Sobek

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Vyjevování (2008–2010)

6. 04. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Miloš Tomič: Đubroteka

24. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Černý sabat

27. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

A je takové ticho…

14. 07. 2012 14:00 / 14:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. - 1. 07. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Martin Froulík: Lesní barok

16. - 15. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Hamletova kytice

29. - 28. 03. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Víkendový válečník

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Modrý život

6. - 5. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Situace 25

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Šibeničák jelen, žebrák lišák

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

COMBINATIONS

27. - 26. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Okolo bodu

16. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

DÍLO FRANTIŠKA KUPKY A FENOMÉN SBĚRATELSTVÍ s Janem Skřivánkem

17. - 16. 01. 2013 / 15:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Inner Sleeves: Ajit Chauhan & Coracle Nestjob

8. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×