Běla Kolářová

VÝSTAVY UMĚLCE

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

Do 19. 07. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

Do 20. 08. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

Do 4. 08. 2019
Archiv výtvarného umění / Praha-východ

Boris Németh: Homeland

Do 31. 07. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

18. 07. - 8. 08. 2019
Galerie Hala C / Praha

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INVISIBLE CITIES

Do 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Jiří David: 2 – 4 km

Do 16. 09. 2019
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Postcompost /Knock-Knock? Nobody’s Home

24. 05. - 23. 06. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Jiří David “Když jsem odcházel, přicházel jsem. Part I + Part II”

14. 05. - 10. 07. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Gregor Sailer – Potěmkinovy vesnice

29. 03. - 5. 05. 2019
Galerie Fotografic / Praha

KRISTÍNA HONZÍRKOVÁ/ ATYPICKÁ ROMANCE

15. 03. - 5. 04. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mimo Planetární Závazek

16. 03. - 28. 04. 2019
lítost / Praha

Anastasia Stročkova – Mysl pudla bloudí a čeká Na.

15. 01. - 28. 02. 2019
Moving Station / Plzeň

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

20. 02. - 13. 03. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. - 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jiří David – Zase je má kůže porcelánem

4. 04. - 4. 05. 2017
Topičův salon / Praha 1

PŮDORYS OKA

20. 03. - 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. - 6. 05. 2017
Vila Tugendhat / Brno

Gaudeamus Igitur

3. - 25. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. - 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. - 28. 06. 2017
Trafo Gallery / Praha

Margot Pilz

6. 06. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Vladimír Merta

24. 05. - 13. 07. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Total Global

9. 08. - 29. 09. 2017
Cermak-Eisenkraft / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. - 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Tomás Moravec: Palindrom #2

21. 09. - 26. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. - 25. 11. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vladimír Kokolia: Obraz podle podoby

20. 10. - 16. 11. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

26. - 30. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4. - 28. 10. 2017
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

3. - 25. 10. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. - 3. 11. 2017
Fotograf Gallery / Praha

80 Romantics

4. 10. - 30. 11. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 - 1. 03. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

8. 10. - 3. 11. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. - 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Videopast

9. - 29. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Michal Mitro/Loneliness

10. 10. - 4. 11. 2017
Monomach / Brno-město

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

15. 10. - 24. 11. 2017
anyArt / Praha 8

HACKENSCHMIED 110

10. - 21. 10. 2017
Synagoga na Palmovce / Praha

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. - 4. 11. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

České střepy

25. 07. - 23. 10. 2017
Galerie Českých center / Praha

WTD?

17. - 23. 10. 2017
Galerie 207 / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

23. 10. - 10. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

24. 10. - 29. 11. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

1. - 19. 11. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Veronica Taussig

20. 10. - 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Už dlouho mě nic nevyděsilo

1. - 20. 11. 2017
Knupp Gallery / Praha

Heinrich Dunst, Jiří Kovanda: Tři jména

27. 10. - 21. 12. 2017
SVIT / Praha

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 - 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

31. 10. - 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10. - 30. 11. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

31. 10. - 29. 11. 2017
Galerie U Mloka / Olomouc

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. - 29. 12. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

7. - 30. 12. 2017
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. - 29. 12. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

12. 11. - 9. 12. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Klassenkampf

14. 11. - 6. 12. 2017
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. - 6. 12. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. - 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. - 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obrazy Jiřího Hudce

6. - 24. 11. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 - 6. 01. 2018
anyArt / Praha 8

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kristína Bukovčáková – Žal, který chce být viděný

10. 01. - 9. 02. 2018
Industra Art / Brno-město

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4. - 23. 01. 2018
Knupp Gallery / Praha

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. - 10. 02. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Lenka Štěpaníková – Moje grafika

7. 01. - 9. 02. 2018
anyArt / Praha 8

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Alexandr Hackenschmied: Skromný prorok nových vizí

18. 12. 2017 - 28. 02. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

De Ardoise (Jan Kubeš) – Životasmrt

12. 02. - 5. 04. 2018
Galerie XY / Olomouc

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. - 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jiří David: Blíže noci…

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Tomáš Moravec / Čtvrt kilometru vzducholodi

8. 03. - 12. 04. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. - 2. 04. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n | výstava

24. 05. - 21. 06. 2018
Bludný kámen / Opava

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Michal Ožibko: Out There Somewhere

24. 05. - 26. 06. 2018
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Basic Pride

24. 07. - 12. 09. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. - 30. 08. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. - 8. 09. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 - 16. 02. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Barbora Chlastáková: Vztah

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Veronica Taussig

20. 09. - 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 - 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno

Jakub Roztočil_Zírání jepice

19. 10. - 8. 11. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

18. 11. - 16. 12. 2018
Studium Artium / Olomouc

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Adolf Rossi

28. 11. 2018 - 15. 01. 2019
Galerie Valchařská / Brno

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

5. - 8. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

BaCha

11. 12. 2018 - 19. 01. 2019
anyArt / Praha 8

Tomáš Moravec: Hranice shora neviditelná

17. 12. 2018 - 31. 01. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Jiří David: Jsem to co vy…

3. 02. - 4. 03. 2017
Studio Hrdinů / Praha 7

EVA KOŤÁTKOVÁ – CHYBA KONTROLNÍHO APARÁTU

4. 10. - 23. 11. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Šimon Brejcha / Sběrač a drtič

17. 09. 2016 - 28. 01. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

pro Blansko

10. 06. - 7. 07. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. - 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. - 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Morava, krásná zem

9. 12. 2015 - 9. 01. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Písařovicova pracovna

22. 09. - 30. 10. 2015
SVIT / Praha

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. - 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Moravec: Odlitek

15. 07. - 22. 08. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. - 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

František Skála / TRIBAL

5. 06. - 16. 09. 2015
Fait Gallery / Brno

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. - 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

6. 05. - 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Vojtěch Maša: Lipánek

22. 04. - 24. 05. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. - 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Eva Koťátková: Dvouhlavý životopisec a muzeum představ

7. 04. - 26. 05. 2015
Prádelna Bohnice /

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. - 22. 04. 2015
Galerie Jelení / Praha

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. - 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

František Skála – Zři ke kořeni

24. 02. - 29. 04. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Tomáš Moravec – Skici v bronzu

10. - 27. 02. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Michal Brix | Kresby – obrazy 2013-2015

5. - 26. 02. 2015
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Vojtěch Maša: Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Ještě jedno ráno pro Emmu

14. 12. 2014 - 4. 01. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. - 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. 2014 22:00
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. - 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. - 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. - 1. 11. 2014
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. - 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

BLUE BOX

22. 07. - 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Petr Kvíčala: Zig Zag

14. 06. - 17. 11. 2014
White Gallery / Osík

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. - 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

MATRICE A PATRICE

20. 09. - 29. 10. 2011
Galerie Půda / Jihlava

Koryta a sedla

7. - 29. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Handle With Care and Criticism

29. 04. - 12. 06. 2014
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Joža Uprka (1861-1940): Evropan slováckého venkova

22. 09. 2011 - 28. 01. 2012
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Vzteklým živlům život svůj svěřujem…

2. - 20. 09. 2011
Galerie Konzum / Brandýs nad Orlicí

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. 08. - 9. 09. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

And the winner is…

26. 04. - 18. 06. 2011
M.odla / Praha 7

Jiří David, Milan Salák

7. 05. - 30. 07. 2014
Kvalitář / Praha 1

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

18. 01. - 17. 02. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. 07. - 20. 08. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Malby větrem

31. 08. - 24. 09. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Mýtus a metamorfóza

13. 04. - 3. 09. 2011
Oblastní galerie Liberec / Liberec

jiří david, pro mého otce, 1994

29. 04. - 26. 05. 2014
artyčok.tv / Praha 7

TRI ŠTVRTÝ

14. 01. - 15. 02. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Vladimír Kokolia: No Problem

27. 05. - 27. 06. 2013
Topičův salon / Praha 1

Jana Bitnerová – Kočky, děti, krajiny

25. 08. - 1. 10. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Nic není vyřízeno

1. - 29. 04. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Jan Knap

4. - 3. 04. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Házení žabek

1. - 25. 05. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nic není vyřízeno

9. 01. - 28. 02. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

VLADIMÍR KOKOLIA: DÉMON ROZCESTÍ

5. 03. - 6. 04. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Slavnostní odhalení neonové realizace Jiřího Davida DNA vodopád

28. 04. 2012 19:00
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jan Knap

4. - 29. 04. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

SHOP

12. - 16. 12. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Čapatý Ján

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

25. 6. 2011

25. - 24. 06. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

František Skála: Země hlav

17. 04. - 13. 07. 2012
Galerie Smečky / Praha 1

PARALELNÍ ŽIVOTOPIS

10. 02. - 9. 03. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Phila Primus: 76% ticho

20. - 24. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Náhradní měsíc

14. 12. 2011 - 13. 01. 2012
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

REALITY PODLE

3. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

PARALELNÍ ŽIVOTOPIS

10. 02. - 10. 03. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Glory Hole

26. 02. - 6. 04. 2014
Industra Art / Brno-město

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Eva Koťátková: ŘEČ

24. 11. 2012 - 8. 01. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Řekni mi své jméno! / Tell me your name!

7. 06. - 7. 09. 2011
DSC Gallery / Praha

… probatum est

24. 03. - 26. 05. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

De Ardoise: Irresistible bič

11. 01. - 22. 02. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Odpad tě vidí

26. 01. - 8. 02. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Nesignováno. Eva Koťátková a Gugging.

24. 11. 2011 - 10. 01. 2012
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Ježek (zajíc)

2. 11. - 20. 12. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

Ohlasy entropie

1. - 25. 06. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Cesta viditelna

14. 03. - 28. 04. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 - 14. 01. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

muffin–muffin–muffin

9. 06. - 9. 08. 2011
de-sign / Praha 7

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

IF

25. 08. - 11. 09. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Sacrum

23. 10. - 30. 11. 2013
Galerie U Prstenu / Praha

Fotografie jako fotografie

7. - 29. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

ZÁŘÍ

13. 09. - 30. 10. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jan Knap / Obrazy, akvarely

23. 04. - 14. 06. 2014
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Rozdělovací

26. 01. - 22. 02. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

4. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

12. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha-východ

Boris Németh: Homeland

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jiří David: 2 – 4 km

18. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Radka Bodzevič Doubravová: Epikúrova zahrada / Slast života bez povšimnutí

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Postcompost /Knock-Knock? Nobody’s Home

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Jiří David “Když jsem odcházel, přicházel jsem. Part I + Part II”

13. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Gregor Sailer – Potěmkinovy vesnice

28. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

KRISTÍNA HONZÍRKOVÁ/ ATYPICKÁ ROMANCE

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Michal Mitro: Edge of Chaos

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Curator’s Tour: Mimo Planetární Závazek

16. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mimo Planetární Závazek

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

7. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

11. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Michal Gabriel

21. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

3. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

16. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

21. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Dernisáž KW: Back 2 Black?!

24. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

GAVU Cheb

28. 02. 2017 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří David – Zase je má kůže porcelánem

5. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

PŮDORYS OKA

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Gaudeamus Igitur

4. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

OE17: Petr Šprincl – Morava, krásná zem

12. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

JAN KNAP

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Margot Pilz

6. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Vladimír Merta

25. 05. 2017 15:01 / 15:01 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Stezka odvahy: Procházka

27. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Margot Pilz

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Eva Koťátková: Žaludek světa

25. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Total Global

9. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
SmetanaQ / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

František Skála s MTO Universal v Anežském klášteře

29. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Klášter sv. Anežky České / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Tomás Moravec: Palindrom #2

22. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vladimír Kokolia: Obraz podle podoby

20. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

27. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

21. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

OE17: Nikolaj Spesivcev / Dzina Zhuk – Eeefff, autorská prezentace

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

9. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

OE17: Anton Vidokle – Immortality For All

11. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Viktória Černegová-Tygří sebevraždy

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Videopast

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Michal Mitro/Loneliness

11. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Play Underground

9. - 13. 10. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

5. 11. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

HACKENSCHMIED 110

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Synagoga na Palmovce / Praha

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

ARTEK a František Kalivoda

18. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

WTD?

17. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

WTD?

24. 10. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka s Petrem Dubem a Tomášem Moravcem

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Už dlouho mě nic nevyděsilo

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

1. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

46. ČIN: Martina Mäsiarová /SK/

1. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

8. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

13. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Animální rej s Upupaepop

16. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Klassenkampf

15. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Komentovaná prohlídka Karel Otto Hrubý – fotograf, pedagog, teoretik

10. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

“Jemnost versus ostrý řez”

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Kristína Bukovčáková – Žal, který chce být viděný

10. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dernisáž Natálie Teperové a Jana Svatoše

11. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

De Ardoise (Jan Kubeš) – Životasmrt

12. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

3. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Tomáš Moravec / Čtvrt kilometru vzducholodi

8. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Petřík: Přes čáru

27. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Lucia Sceranková v dialogu s Piotrem Sikorou

15. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

MICHAL GABRIEL – HLAVY

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Výstava Arjana Janssena v Galerii Závodný

3. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

The New Dictionary Of Old Ideas

15. 05. 2018 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n

25. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Michal Mitro: OSC^n | workshop

26. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Workshopy
Bludný kámen / Opava

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Michal Ožibko: Out There Somewhere

25. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Basic Pride

25. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Vernisáže na Pragovce: Chlastáková, Šormová, Volfová

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Jakub Roztočil_Zírání jepice

20. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

19. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studium Artium / Olomouc

OE18: Piotr Sikora – How to squat like a real Slav?

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

JINDŘICH HALABALA: NADČASOVÝ DESIGN

14. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Adolf Rossi

28. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Korzo Pragovka

28. - 29. 11. 2018 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

6. 12. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Štěpán Brož: Joyful Medieval Days

13. 12. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

BaCha

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Tomáš Moravec: Hranice shora neviditelná

18. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

12 hodinová konference

12. - 13. 01. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Člověk Bůh – Homo Deus: Extenze a transformace lidství

25. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Jiří David: Jsem to co vy…

3. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Petr Šprincl: Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

14. 01. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

8. 01. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Ateliér TŘETÍ MYSL: Ateliér Intermediální konfrontace / Jiří David (VŠUP)

15. 11. 2016 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Workshop se světoznámou umělkyní Evou Koťátkovou a performance k výstavě se uskuteční v galerii Kaple

23. 11. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

EVA KOŤÁTKOVÁ – CHYBA KONTROLNÍHO APARÁTU

5. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sběrač a drtič

17. 09. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Naturisti a humoristi mladého súčasného sochárstva na Slovensku

18. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie města Blanska / Blansko

pro Blansko

11. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rondo / Hradec Králové

1983/2016

1. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

1983/2016

30. 08. 2016 10:00 / 10:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

9. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PAF: Kraťasy v Diodu – Podstata filmu

5. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Jihlava

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

DERNISÁŽ: Petr Šprincl v Etc. & Václav Girsa v Prototypu

6. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Dream States

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Petr Šprincl – Morava, krásná zem

10. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Galerie Petrohrad

10. 11. 2015 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Obrazový atlas Antonína, chlapce, který rozřezal knihovnu kliniky na části

14. 11. 2015 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Písařovicova pracovna

20. 09. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

11. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are /

dvojitá dávka umění: výstavy ateliéru Malba II, Fakulty umění OU a Samuela Pauča

10. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Odlitek

16. 07. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Hanba nebýt (otázky profesního působení na umělecké scéně)

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

František Skála / TRIBAL

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

SOCHA PRO PLZEŇ

28. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Vojtěch Maša: Lipánek

23. 04. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Eva Koťátková: Dvouhlavý životopisec a muzeum představ

7. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice /

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Performance Pro foro interno VII

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

ARCHIKULTURA 2015: KERET HOUSE, aneb jak zabydlet škvírku a ostatní projekty Jakuba SZCZĘSNEHO

4. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Poslechový večer Jozefa Cserese

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Polička / Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy. Křivky. Struktury. Buňky. Práce

2. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Tomáš Moravec – Skici v bronzu

11. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Zbavte nás touhy…změníme svět! Prezentace Ateliéru intermediální konfrontace Jiřího Davida a Milana Saláka.

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Suši / Swimming in love

11. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Ještě jedno ráno pro Emmu

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

BLUE BOX

22. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Petr Kvíčala: Zig Zag

14. 06. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

ateliér Intermediální konfrontace

4. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

ODHALENÍ

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Cesta viditelna

14. - 13. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

1. 08. - 31. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Cecilia Quinteros, Hearn Gadbois

17. - 16. 03. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Handle With Care and Criticism

29. - 28. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Komentovaná prohlídka výstavy Tri štvrtý

17. - 16. 02. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Tomáš Moravec

21. - 20. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Koryta a sedla

7. - 6. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jiří David, Milan Salák

7. 05. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Rozdělovací

26. - 25. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. - 1. 07. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Eva Koťátková

14. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. - 1. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

jiří david, pro mého otce, 1994

30. - 29. 04. 2014 / 06:00 / Ostatní akce
artyčok.tv / Praha 7

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

17. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vladimír Kokolia: No Problem

27. - 26. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Házení žabek

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TRI ŠTVRTÝ

14. - 13. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Čapatý Ján

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

“dílna” 2012

11. - 10. 07. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nic není vyřízeno

9. - 8. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Přednáška o současné architektuře v Romandii

5. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

“dílna” 2012

14. - 13. 07. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Komentovaná prohlídka výstavy GLORY HOLE

18. 03. 2014 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Náhradní měsíc

13. - 12. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

34 x VŠUP – ateliér designu oděvu a obuvi

10. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Glory Hole

27. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Situace 15

22. - 21. 11. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Eva Koťátková: ŘEČ

24. - 23. 11. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Punctum / Barthesův deník

4. - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Odpad tě vidí

27. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Ježek (zajíc)

2. - 1. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dobrý den / Uničov

… probatum est

24. - 23. 03. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Janka Kuře Lednická: Portfolio

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Ohlasy entropie

1. 06. - 31. 05. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Zahrada krajiny

18. 03. 2012 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Vladimír Merta: Sacrum

24. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Mýtus a metamorfóza

14. - 13. 04. 2011 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×