Jan Koblasa

VÝSTAVY UMĚLCE

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

Do 23. 08. 2019 18:00
DSC Gallery / Praha

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

Do 4. 08. 2019
Archiv výtvarného umění / Praha-východ

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

Do 8. 08. 2019
Galerie Hala C / Praha

Dan Walwin: True place

Do 18. 08. 2019 18:00
Galerie Kurzor / Praha 7

INVISIBLE CITIES

Do 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Když socha padá

Do 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

TEA: Proměny vnitřní krajiny

Do 18. 08. 2019
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Požer lýkožrouta

7. - 30. 06. 2019
Monomach / Brno-město

Jan Haubelt — Čekání na velkého muže

14. 05. - 8. 06. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

25. 04. - 19. 05. 2019
Galerie NoD / Praha 1

Holland Šukariben

27. 04. - 24. 05. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

26. 04. - 14. 06. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Vojtěch Kovařík: Krajiny svalů

16. 04. - 10. 06. 2019
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jan Haubelt

4. 04. - 7. 06. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

14. 02. - 4. 04. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Jakou kulturu miluješ?

15. 02. - 22. 03. 2019
Bludný kámen / Opava

Alena Foustková: Pohlednice z Česka

6. 02. - 6. 03. 2019
Galerie Havelka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. - 5. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Zdvořák: Bitte Gebet

15. 01. - 31. 03. 2019
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. - 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery / Praha

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

JAN KRTIČKA // LADĚNÍ

28. 04. - 27. 05. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Nikola Logosová – SBĚR

1. 05. - 29. 06. 2017
Pracovna / Praha

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

29. 03. - 10. 05. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4. - 31. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. - 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Peter Fabo: Space for sale

4. 05. - 15. 06. 2017
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. - 29. 07. 2017
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Olga Krykun: 720/027

24. 07. - 12. 08. 2017
Video NoD / Praha 1

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

28. 08. - 17. 09. 2017
Pragovka Art District / Praha

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. - 17. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

3. 09. - 2. 10. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Alena Foustková – Česko Čechům

7. - 21. 10. 2017
Galerijní laboratoř / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jiří Sedlák – 2+1

1. - 29. 11. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Holá – Cappuccino, Cappuccino, Macchiato, Espresso

25. 10. - 5. 11. 2017
City Surfer Office / Praha 3

Postcompost

31. 10. - 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. - 29. 12. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

7. - 30. 12. 2017
Rainbow gallery / Prostějov

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. - 12. 12. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. - 29. 12. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

12. 11. - 9. 12. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Pole působnosti

21. 11. - 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obrazy Jiřího Hudce

6. - 24. 11. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Taja Spassková | Synergie, difuze

28. 01. - 15. 03. 2018
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. - 7. 04. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Zelený muž

29. 04. - 17. 05. 2018
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Systém emocí

10. - 31. 05. 2018
Monomach / Brno-město

Tekutá mateřská láska

27. 05. - 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Kovařík: Armagedon

22. 05. - 26. 06. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

” rozeznávání procesu: čtvrtý břeh “

18. 08. - 11. 10. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Triangle

13. - 19. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Šárka Koudelová – Hiystoery

27. 11. - 8. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

ReVize: Peter Fabo

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. - 16. 03. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Krtička: Plkání

21. 10. - 7. 11. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. - 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Šimon Brejcha / Sběrač a drtič

17. 09. 2016 - 28. 01. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

František Štorm_Phenakistoscopy

9. 09. - 13. 10. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. - 28. 10. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Tomáš Kurečka / Léto

4. 09. - 2. 10. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. - 6. 10. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Monika Kojetská / Dress

1. - 15. 09. 2016
MakeMake / Brno

Fenomén Gemer 2016

5. - 19. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Anna Ronovská – All you need is Love

8. - 20. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

James Lewis : Myší úklid

2. - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

30. 08. - 21. 09. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

31. 08. - 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

TOUCH ME!

4. - 25. 10. 2016
Monomach / Brno-město

Amie Siegel

5. 10. - 18. 11. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Jana Peterková: Pohyby duše

18. 09. - 7. 10. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Bohuslav Woody Vasulka: Mystery of Memory

14. 09. - 5. 11. 2016
Muzeum města Brna / Brno - střed

JAN KRTIČKA / ROMANTICKÁ KRAJINA

26. 05. - 3. 09. 2016
Set Galerie / Liberec

Jan Zdvořák: MAN-DAY-PRO

10. 05. - 25. 06. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Hromy a blesky

19. 04. - 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

Erik Sikora – Těšení

19. 03. - 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vernisáž výstavy Jana Krtičky Jako Rašómon v G99

9. 02. - 29. 03. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Kontexty / Katarína Siposová

4. - 15. 10. 2015
Galerie Září / Praha 7

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. - 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha 1

Anna Pleštilová – Svátek

26. 06. - 2. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

31. 05. - 30. 06. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. - 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Jan Haubelt (CZ): O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru

10. 06. - 22. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nos

22. 04. - 19. 05. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

6. 05. - 4. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 - 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha 1

Alena Foustková: Řekni mi, co čteš, pičo (a já ti řeknu kdo jsi)

6. - 30. 01. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Jak se volá do lesa?

12. 11. - 18. 12. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Jan Haubelt: Odvrácena strana

11. 06. - 6. 07. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Petr Kvíčala: Zig Zag

14. 06. - 17. 11. 2014
White Gallery / Osík

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Selekce

4. - 15. 01. 2011
Galerie Nová síň / Praha 1

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. - 1. 07. 2012
Klub Sokolovny Luhačovice /

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. - 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

2. PLÁN

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Reflexe

10. 01. - 10. 02. 2011
Šedý pokoj /

Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

8. 06. - 19. 07. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Ikony

8. - 29. 12. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Výlet

7. 02. - 2. 03. 2011
Školská 28 / Praha 1

2012

23. 06. - 23. 08. 2012
M.odla / Praha 7

TEŠENIE

14. 02. - 18. 03. 2014
OPEN Gallery / Bratislava

Objekt

30. 09. - 14. 10. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

Jan Haubelt

5. 10. 2010 - 5. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

Erik Sikora: Introspektiva

3. 12. 2013 - 2. 01. 2014
Fotograf Gallery / Praha

V, mezi

1. - 29. 09. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Urban

12. 12. 2012 - 17. 01. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Orit Ishay (ISR) a Katharina Lackner (AUT)

7. - 24. 10. 2010
Jeruzalémská synagoga / Praha 1

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

No Comment? Vol. 3

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Odlitek ruky s malým torsem

20. 07. - 12. 08. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

Libretto

5. 06. - 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Sex, hroby, alkohol

7. - 25. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

OCUĎ POCUĎ

2. - 16. 04. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Jasný tvar

25. 04. - 10. 05. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Dominik Hejtmánek: Obětování vnitřku

1. - 23. 10. 2013
Galerie Jelení / Praha

ROZPAKY PŮVODNÍHO PŘÍBĚHU

27. 04. - 9. 05. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Nedělní ráno

10. - 30. 04. 2012
Galerie PZ / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

SLEPÁ DÍRA – Objekt a jeho obrazová reprezentace

19. 07. - 12. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

Herta Müller: Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

30. 06. - 30. 10. 2013
Moravská zemská knihovna, Brno / Brno

Pravým jménem

3. 02. - 5. 03. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

AKCE UMĚLCE

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Efemér a Hana Kubešová uvádějí: Krajina středu jako suvenýr

14. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha-východ

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Dan Walwin: True place

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Josefina Klimentová, Lucie Kultová – Epozoda 1: Velké vodní království

17. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

TEA: Proměny vnitřní krajiny

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Požer lýkožrouta

6. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Jan Haubelt — Čekání na velkého muže

13. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Holland Šukariben

26. 04. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Vojtěch Kovařík: Krajiny svalů

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jan Haubelt

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Šárky Koudelové / Horký písek mezi sandálem a nohou

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Jakou kulturu miluješ?

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Alena Foustková: Pohlednice z Česka

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Vernisáž Jan Zdvořák: Bitte Gebet

15. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Vojtěch Kovařík – Temple of Doom

23. 01. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Andreas Greiner: Artist Talk

22. 01. 2019 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Living Room Art Space: Daniel Vlček / VR performance / ba:zel

7. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tři ve dvou

20. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

30. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

JAN KRTIČKA // LADĚNÍ

28. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Nikola Logosová – SBĚR

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Peter Fabo: Space for sale

4. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Michela Čížková_AMICORUM

6. 05. 2017 15:05 / 15:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

HK // Hana Kubešová // SSF17

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa /

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. 2017 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Olga Krykun: 720/027

24. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

29. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

4. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Back to school- dernisáž

14. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Alena Foustková – Česko Čechům

8. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Erik Sikora – Džumelec

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jiří Sedlák – 2+1

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Postcompost

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

46. ČIN: Martina Mäsiarová /SK/

1. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

8. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

13. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Animální rej s Upupaepop

16. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Pole působnosti

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Karel Otto Hrubý – fotograf, pedagog, teoretik

10. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Taja Spassková | Synergie, difuze

29. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy s Markem Musilem

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Beseda s Markem Musilem a Janem Kunzem

19. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Magdalena Rutová: RadioBUCH

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Do vesmíru. Den kosmonautiky 2018.

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Gybot. Román na kartách + mariášový turnaj.

26. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Linostock pro začátečníky i pokročilé.

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

OE18: Magda Stanová – Algoritmy v umení

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz /

Veronika Bromová, Dagmar a Pavel Bromovi — Bromfiles — Rodinná manufaktura

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Bromfiles — Rodinná manufaktura — komentovaná prohlídka

26. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Zelený muž

29. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Systém emocí

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Kovařík: Armagedon

23. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Olga Krykun – Glyptodon Expert Interview

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Triangle

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Triangle

20. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Růžičková Zadáková // Volání

19. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Šárka Koudelová – Hiystoery

28. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

ReVize: Peter Fabo

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

80: Woody Vasulka

20. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Jan Krtička: Plkání

22. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Amie Siegel: Artist Talk

6. 10. 2016 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Epos – komentovaná prohlídka

5. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Zažít Ostravu jinak: Bau-haus!

17. 09. 2016 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Sběrač a drtič

17. 09. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

František Štorm_Phenakistoscopy

10. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Finisáž & přednáška Pierre Paulin & Maxime Boidy

11. 09. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Tomáš Kurečka / Léto

5. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Kaoru Furuko a Kateřina Sudolská / Ohanashi no jikan / Story Time / projekce

29. 08. 2016 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Monika Kojetská / Dress

1. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Fenomén Gemer 2016

5. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Anna Ronovská – All you need is Love

8. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

James Lewis : Myší úklid

2. 08. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

31. 08. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

1. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

TOUCH ME!

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Jana Peterková: Pohyby duše

19. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Erik Sikora: Predpovede a popovede

10. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jan Zdvořák: MAN-DAY-PRO

11. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Komentovaná prohlídka výstavy Hromy a blesky

4. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Hromy a blesky

20. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Erik Sikora – Těšení

19. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vernisáž výstavy Jana Krtičky Jako Rašómon v G99

9. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Kontexty / Katarína Siposová

5. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Září / Praha 7

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Nos

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Adam Kovalčík

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Zeitgeist

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jak tančit kubismus

21. 02. 2015 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Tanec s panem Králem

20. 02. 2015 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Jaroslava Krále

19. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Alena Foustková: Řekni mi, co čteš, pičo (a já ti řeknu kdo jsi)

6. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Setkání s knihami Miloše Šejna

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Jak se volá do lesa?

12. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Haubelt: Odvrácena strana

11. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Petr Kvíčala: Zig Zag

14. 06. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:16 / 14:16 / Vernisáže
Klub Sokolovny Luhačovice /

TEŠENIE

14. - 13. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
OPEN Gallery / Bratislava

The Kitchen Lectures: Vít Janeček

29. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Monkey Sandwich

5. - 4. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

2012

23. - 22. 06. 2012 / 13:00 / Vernisáže
M.odla / Praha 7

Janka Kuře Lednická: Portfolio

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Master class Woodyho Vasulky

16. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Monkey Sandwich

4. - 3. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Já za to nemůžu

20. - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Erik Sikora: Introspektiva

3. - 2. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

The Kitchen Lectures: Miloš Vojtěchovský

15. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Monkey Sandwich

3. - 2. 12. 2010 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

No Comment? Vol. 3

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Odlitek ruky s malým torsem

19. 07. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Urban

12. - 11. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Libretto

6. - 5. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

4 OKNA | Obecný moment | Kde to vlastně žijem?

8. - 7. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Pravým jménem

3. - 2. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Kachličky s vodopádom

26. - 25. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Čtyři dny z.s. / Praha 1

Architektura Fikce

9. - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Výlet

7. - 6. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Jasný tvar

25. - 24. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Bezstarostní po(v)zdech

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Reflexe

10. - 9. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Šedý pokoj /

Sex, hroby, alkohol

8. - 7. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Nedělní ráno

10. - 9. 04. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Dominik Hejtmánek: Obětování vnitřku

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Selekce

4. - 3. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

2. PLÁN

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

nula.cc: 55505 pareidolia (usa) / david možný (cz)

27. - 26. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Ikony

8. - 7. 12. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

matthew ostrowski / george cremaschi (usa)

23. - 22. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

SLEPÁ DÍRA – Objekt a jeho obrazová reprezentace

18. - 17. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

The Kitchen Lectures: Petr Vrána

6. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Někdo se dívá

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Zdvořák

10. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×