Martin John

VÝSTAVY UMĚLCE

Sláva Sobotovičová / Dominika Jackuliaková

23. 11. 2019 - 19. 01. 2020
Galerie města Blanska / Blansko

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kamil Lhoták – Kresba a ilustrace

29. 11. 2019 - 9. 01. 2020
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jasanský, Polák / Fotografie z listopadu 1989

Do 13. 12. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Mišo Ormos – Melting

Do 27. 11. 2019 12:00
Photogether Gallery / Zlín

Lea Rasovszky – Violence Is A Girl’s Name

Do 29. 11. 2019
Galerie Klubovna / Brno

Max Leiss – Figurae

Do 28. 12. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

Do 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. - 8. 11. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

9. 10. - 10. 11. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Jasanský/Polák/Novotný – Vzorová výstava

4. 10. - 16. 11. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

Jasanský/Polák/Karny

Do 12. 01. 2020
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Hana Sommerová, David Čumalo – Velký spánek

27. 09. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Momu & No Es: Who Does She Think She Is

31. 08. - 5. 10. 2019
Nevan Contempo / Praha 3

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Man on the Moon

6. 08. - 8. 09. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

28. 07. - 24. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič: V záři svatojánských plamenů

26. 06. - 31. 08. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

ZORKA SÁGLOVÁ

16. 06. - 1. 09. 2019
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Oldřich Tichý:

28. 05. - 28. 06. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

Rafał Żarski: Constant Rendering

17. 04. - 31. 05. 2019
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Jana Šturdíková – Châteaux po našom

23. 05. - 28. 06. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Origoo pop-up #2

14. 05. 2019 19:00
Origoo / Praha

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

Amazon Experience – Showroom 1.0

10. - 30. 05. 2019
Monomach / Brno-město

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

3. - 30. 05. 2019
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

SEX KÓMA 37

24. 04. - 24. 05. 2019
DSC Gallery / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Minigalerie – Kamil Lhoták – Portréty

15. 03. - 22. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Tomáš Polcar: Osnova

4. 03. - 12. 04. 2019
Galerie HYB4 / Praha 1

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Topičův salon / Praha 1

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Protagonisté

17. 01. - 4. 04. 2019
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. - 13. 05. 2017
Galerie města Loun / Louny

Eliška Jakubíčková – SOUCIT

3. - 17. 03. 2017
Galerie Kotelna / Praha-východ

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Petrlík: Nepřítel v bytě

6. 04. - 5. 05. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. - 25. 05. 2017
Galerie NoD / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Newborn

31. 05. - 29. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

2. - 29. 06. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Ondřej Petrlík: Portréty

7. - 19. 08. 2017
IBIS / Pardubice

Jaromír Novotný: VÍCEHLAS

12. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Dům / Broumov

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. - 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Andrea Lédlová – Zlatá socha

28. 08. - 22. 09. 2017
Altán Klamovka / Praha 5

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. - 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. - 25. 11. 2017
anyArt / Ústí nad Labem

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Kamil Lhoták : Na křídlech grafiky

8. - 25. 11. 2017
Galerie Hollar / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. - 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. - 2. 03. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kamil Lhoták – Amerika

24. 01. - 13. 02. 2018
Knupp Gallery / Praha

Ondřej Petrlík: Černý lev

24. 01. - 9. 03. 2018
SVIT / Praha

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

16. 02. 2018 23:00
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. - 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Pavel Švec: Pár vzkazů veškerenstvu

14. 03. - 14. 04. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

April Showers Bring May Flowers

13. 03. - 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. - 13. 04. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Tři kamarádi

4. 04. - 3. 05. 2018
Monomach / Brno-město

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Dominik Lang: Židle, která umí uspávat v meziříčské Galerii Kaple

11. 04. - 8. 06. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Everything shines blue

17. 05. - 29. 06. 2018
SVIT / Praha

Platónův jednorožec

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

27. 06. - 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Ondřej Petrlík – Snídaně

6. - 29. 09. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

50. Čin: Renata Cziroková

11. 09. - 11. 10. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. - 31. 10. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. - 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Obvykle je zklamaná

7. 10. - 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jakub Jansa: Club of Opportunities #5 Keep in Line

21. 10. - 24. 11. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. - 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Kamil Lhoták: Paříž 47

21. 11. 2018 - 8. 01. 2019
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

tyformy

12. 03. - 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. - 15. 02. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Jaromír Novotný, Tělo malby

6. 01. - 17. 02. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Nový svět

7. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

ZOO Bratislava

19. 10. - 19. 11. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Lukáš Jasanský, Martin Polák: Říká si Topáš

14. 09. - 28. 10. 2016
SVIT / Praha

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Pavla Malinová: Živé ploty

6. - 30. 09. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ondřej Petrlík – Brigita Bardotová

13. - 27. 07. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Tomáš Polcar: Krajiny

11. 07. - 11. 08. 2016
Topičův salon / Praha 1

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. - 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Lukáš Jasanský / Martin Polák – Na bílém papíře a chlapi

13. 05. - 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. - 4. 03. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. - 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekurzia

16. 12. 2015 - 15. 01. 2016
Photogether Gallery / Zlín

PAVLA MALINOVÁ – Úd vé hlavy

2. 12. 2015 - 4. 02. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. - 14. 11. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 - 16. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Pavla Malinová – Esoterická dutosvětskost / host Filip Kraus

11. 09. - 9. 10. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Jaromír Novotný / Zadní světlo

23. 06. - 22. 08. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Dominik Lang – Sběratelé kostí

24. 04. - 12. 06. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

23. 04. - 2. 05. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

15. 05. - 11. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. - 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. - 4. 05. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Martina Machová: Bez názvu

6. 04. - 2. 05. 2015
Video NoD / Praha 1

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ŠÍŘKA VÝŠKA HLOUBKA

13. 02. - 10. 03. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. - 7. 03. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jaromír Novotný // Nižší Formy

4. 12. 2014 - 3. 01. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Ivan Kafka: Pár věcí (projekty a realizace)

4. 11. 2014 - 29. 01. 2015
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Tomáš Polcar Rezonance

21. 10. - 20. 11. 2014
Galerie U Prstenu / Praha

Řasa v oku – Ondřej Petrlík

23. 10. - 21. 12. 2014
Art Space NOV / Pardubice

Warhol, Lhoták, Pištěk a další: Auto v proměnách času

13. 10. 2014 - 3. 01. 2015
Museum Kampa / Praha 1

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Ivan Kafka: Pytlíci a police

7. 10. - 23. 11. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Krotitel mračen

7. 04. - 3. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Akrobat na glóbu života

24. 11. 2011 - 7. 01. 2012
Leica Gallery Prague / Praha 1

Pavel Piekar: Šel, viděl, vyryl

25. 04. - 14. 05. 2014
Městské muzeum Nová Paka / Nová Paka

#11

28. 09. 2013 - 30. 03. 2014
Galerie Na shledanou / Volyně

Martin Polák / Lukáš Jasanský

6. 08. - 10. 09. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Raqs Media Collective: Úžasná úspornost prostředků

24. - 23. 04. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

Pohledy zevnitř – fotografická sonda do Evropského parlamentu

8. 01. - 27. 02. 2013
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Barevná fotografie

25. 10. - 11. 11. 2010
Galerie Jelení / Praha

Jaromír Novotný – Nástěnka

27. 03. - 20. 04. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha

Miroslav Melena: Ve službách divadla

27. 04. - 13. 05. 2014
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

JAROMÍR 99 – Kill-Time

24. 04. - 23. 05. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Visible paintings

29. 10. 2010 - 25. 01. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Michał Budny

10. 11. 2011 - 6. 01. 2012
SVIT / Praha

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Torzo I Retrospektiva

12. 09. - 2. 11. 2013
Leica Gallery Prague / Praha 1

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Fermata

23. 04. - 23. 05. 2014
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

Šetření příčiny

6. 09. - 3. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Pavel Švec / Michal Pěchouček O kráse

28. 10. - 27. 11. 2010
Café Tureček / Praha 2

Ředitel a zakladatel

21. 10. - 21. 11. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Triptych Čekárna & nové obrazy

5. - 31. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Dominik Lang: Procházení zdí

11. 09. - 10. 10. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Spící město

31. 05. - 26. 11. 2011
Česko-Slovenský pavilon, Mezinárodní bienále výtvarného umění v Benátkách / Venice, Italy

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Kościoły, kościoły

10. 07. - 10. 08. 2012
SVIT / Praha

Pavel Švec / Michal Pěchouček – O kráse

28. 10. 2010 22:00
Café Tureček / Praha 2

Na moři se neztratím a slzy v radost obrátím

4. 03. - 14. 04. 2014
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Vzpomínám si, jak se přiblízila

11. - 23. 10. 2011
Galerie PZ / Praha 5

ZÓNA

6. 05. - 7. 06. 2014
Galerie AMU / Praha 1

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. - 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. 04. - 15. 05. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Kolektivní tělo

19. 06. - 21. 07. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Andy Warhol, Lucas Cranach: Nebezpečné vztahy II

27. 10. 2010 22:00
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

LOVE

25. 01. - 4. 04. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Kalendář 11

15. 10. - 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Oldřich Tichý: Jedním tahem těsně nad zemí

26. 03. - 7. 05. 2014
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Retrospektiva

14. 04. - 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Sabina Hašková

8. 09. - 6. 10. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Kolem dokola a jinak

2. - 27. 06. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

MADE IN NL / NL ARCHITECTS

13. 10. - 27. 11. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

LEZENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Lapidárium

10. 07. - 10. 08. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

EQUAL DESIGN

27. 03. - 26. 06. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

VÍRAR

4. - 26. 05. 2012
City Surfer Office / Praha 3

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Alva Hajn

15. 05. - 21. 06. 2014
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. - 6. 11. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

ili-oni

23. 04. 2014 17:00
Berlinskej Model / Praha

Panáček počmáraný

24. 04. - 18. 05. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kamil Lhoták čili Útěcha z techniky

2. 12. 2010 - 2. 04. 2011
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

KASSABOYS: VERCHOVINA

9. 04. - 11. 06. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Dokumentace

28. 03. - 19. 05. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Tomáš Polcar: Rezonance

12. 05. - 29. 06. 2014
Galerie Prostor 228 / Liberec

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. - 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

MADE IN NL

29. 04. - 29. 05. 2014
Vysoké učení technické v Brně / Fakulta stavební / Brno

Jaromír Novotný: Guiding Lines

26. 03. - 10. 05. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Songs for Děda

12. 01. - 12. 02. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Akrobat na glóbu života

15. 03. - 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. - 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

11. 10. 2013 - 4. 01. 2014
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Černá

8. 09. - 6. 10. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Svátek KIN

30. 04. - 5. 06. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Edice 5

8. 12. 2010 - 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10. - 19. 04. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Je to ve mně jako v koze

18. 02. - 29. 04. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Ondřej Petrlík: Weiner Werkstäte

30. 04. - 30. 05. 2014
Galerie Final / Praha 3

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Lukáš Jasanský a Martin Polák

22. 08. - 1. 10. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Michał Budny: Mira

25. 04. - 31. 05. 2014
SVIT / Praha

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Mad Meg

27. 10. - 29. 11. 2010
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

AKCE UMĚLCE

Sláva Sobotovičová / Dominika Jackuliaková

23. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kamil Lhoták – Kresba a ilustrace

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jasanský, Polák / Fotografie z listopadu 1989

13. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Mišo Ormos – Melting

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Lea Rasovszky – Violence Is A Girl’s Name

6. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Max Leiss – Figurae

7. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

55. ČIN: Podhoubí_Grundn und Boden

23. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

J/P/K Jasanský Polák Karny s kurátorkou Olgou Malou a autory Martinem Polákem a Lukášem Jasanským

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

We Have Never Been Earth

11. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Holešovická Šachta / Praha 7

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

8. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jasanský/Polák/Novotný – Vzorová výstava

3. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Jasanský/Polák/Karny

16. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Momu & No Es: Who Does She Think She Is

30. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Artist in Residence: Tereza Kopecká – prezentace tvorby

29. 08. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie XY / Olomouc

Man on the Moon

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

27. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič: V záři svatojánských plamenů

25. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Josefina Klimentová, Lucie Kultová – Epozoda 1: Velké vodní království

17. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

ZORKA SÁGLOVÁ

15. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Sonic Circuits – Tetsuya Umeda: Sound Performance

11. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jana Šturdíková – Châteaux po našom

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Amazon Experience – Showroom 1.0

9. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Workshop na téma: Vizuální poezie a alternativní kresba

30. 05. 2019 / 00:00 / Workshopy
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Komentovaná prohlídka k výstavě Pavola Ruska: Bez_kont_akt_ní styk

3. 05. 2019 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

SEX KÓMA 37

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Minigalerie – Kamil Lhoták – Portréty

14. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Tomáš Polcar: Osnova

4. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie HYB4 / Praha 1

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Protagonisté

17. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí (představení knihy)

27. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. 2017 21:02 / 21:02 / Vernisáže
Galerie města Loun / Louny

Visiting Artist & Lecture Series – Prokop Bartoníček

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Jakub Jansa – Look at this fern

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Petrlík: Nepřítel v bytě

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Nedělní větrník s Pavlou Malinovou a Pavlem Dvořákem

21. 05. 2017 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tom Holič (live set)

16. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Newborn

1. 06. 2017 16:40 / 16:40 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nechtěné dědictví: Jan Dvořák – přednáška

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

3. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ondřej Petrlík: Portréty

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
IBIS / Pardubice

Jaromír Novotný: VÍCEHLAS

12. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
anyArt / Ústí nad Labem

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Hotel Myslivna

16. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Pavel Švec: Unconsciousness as a Final Attribute I–II / Featuring Jaromir Novotny

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Kamil Lhoták : Na křídlech grafiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Martin Ježek // Heidegger in Auschwitz / Druhá liga

4. 12. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Annika Lundgren, Klas Eriksson: Artist Talk / Performance

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie AVU / Praha 7

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

25. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kamil Lhoták – Amerika

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Ondřej Petrlík: Černý lev

24. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

17. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Pavel Švec: Pár vzkazů veškerenstvu

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

April Showers Bring May Flowers

13. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tři kamarádi

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Dominik Lang: Židle, která umí uspávat v meziříčské Galerii Kaple

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jakub Jansa — Komentovaná prohlídka výstavy My name is Red Herring

13. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Meet the Curator/ Vezme to ruka – Klaudia Kosziba / komentovka + dernisáž

20. 04. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Michal Budny: Everything shines blue,

18. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Proč je důležité míti Autora

21. 06. 2018 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Art Week Liberec / Liberec

Dernisáž výstavy Dominika Langa

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Ondřej Petrlík – Snídaně

7. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Olaf Hanel Tušové bubliny tvarované dechem

25. 08. - 10. 09. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

50. Čin: Renata Cziroková

12. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Jakub Jansa: Club of Opportunities #5 Keep in Line

22. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Kamil Lhoták: Paříž 47

21. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

(NE)REÁLNÝ POHLED

10. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Jaromír Novotný, Tělo malby

6. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Nový svět

8. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

ZOO Bratislava

19. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Creative 60+ umění je zde: a na nás!

22. 11. 2016 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Lukáš Jasanský, Martin Polák: Říká si Topáš

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

Pavla Malinová: Živé ploty

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ondřej Petrlík – Brigita Bardotová

14. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Cranach ze všech stran s Olgou Kotkovou

1. 07. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Šternberský palác / Praha

Tomáš Polcar: Krajiny

11. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Lukáš Jasanský / Martin Polák – Na bílém papíře a chlapi

14. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekurzia

17. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Shanta Ro (FR): Open Studio

18. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Shanta Rao (FR): Open Studio

18. - 20. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
A.I.R. FUTURA / Praha 8

PAVLA MALINOVÁ – Úd vé hlavy

3. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavla Malinová – Esoterická dutosvětskost / host Filip Kraus

11. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Inaugurace Alvin Lucier: Music on a Long Thin Wire

23. - 29. 08. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

29. ČIN

25. 06. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Jaromír Novotný / Zadní světlo

23. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Dominik Lang – Sběratelé kostí

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

16. 05. 2015 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

14. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Martina Machová: Bez názvu

7. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Mezidobí – výtvarná dílna pro děti

18. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ŠÍŘKA VÝŠKA HLOUBKA

14. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

PAF 2014:David Ferrando Giraut (ES) & Ryoko Akama (JP): Second Nature

6. 12. 2014 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jaromír Novotný // Nižší Formy

4. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Ježek PARAZITISMUS

10. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Tomáš Polcar Rezonance

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Ondřej Petrlík // Já a Ty

6. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Ivan Kafka: Pytlíci a police

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Písně kosmické

29. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Jarmila Mitríková & Dávid Demjanovič – Rodná zem

16. 07. 2014 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Sympozium Alfalfa = Artists + [Landscape + Fields + Agriculture]²

18. 06. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Samuel Beckett: Ne Já

19. - 18. 05. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Platforma (pro současné umění) / Ostrava-město

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Akrobat na glóbu života

15. - 14. 03. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

MADE IN NL

29. - 28. 04. 2014 / 14:15 / Vernisáže
Vysoké učení technické v Brně / Fakulta stavební / Brno

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY – Torzo | Retrospektiva

3. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. - 28. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Ondřej Petrlík: Weiner Werkstäte

30. - 29. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Final / Praha 3

Barbora Vejsadová uvádí Kristýnu Plíhalovou / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

12. - 11. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Michał Budny

10. - 9. 11. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Michał Budny: Mira

25. 04. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

Mutující médium

3. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10. - 9. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

34 x VŠUP – ateliér sochařství

29. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Miroslav Melena: Ve službách divadla

28. - 27. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Svátek KIN

30. - 29. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

#11

28. - 27. 09. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Diskuse a workshop s umělcem a jeho hosty v site – specific instalaci ve Veletržním paláci

3. - 2. 11. 2012 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

ODHALENÍ

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Černá

29. - 28. 09. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie SPZ / Praha 1

RAQS MEDIA COLLECTIVE: ÚŽASNÁ ÚSPORNOST PROSTŘEDKŮ

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Songs for Děda

12. - 11. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Krotitel mračen

8. - 7. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Enemies of Good Art – Dokumentace hnutí/Enemies of Good Art – Documentation of the Movement

24. - 23. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Triptych Čekárna & nové obrazy

6. - 5. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Výlet s Fotografem na brněnské výstavy: Jasanský Polák, Funke a Rafani

6. - 5. 11. 2013 / 08:45 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

ČERNÁ

8. - 7. 09. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

JAROMÍR 99 – Kill-Time

23. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dominik Lang: Procházení zdí

11. - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Edice 5

8. - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Nástěnka

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Artbrutální čtvrtky v MuMo – Helena Skalická / Pavel Novotný: A to si pak můžeš říkat, co chceš

13. 09. 2012 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Museum Montanelli, MuMo / Praha

ZÓNA

6. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Fermata

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Bílá nástěnka (Školská 28) / Praha 1

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kolektivní tělo

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

LEZENÍ

30. - 29. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Lapidárium

10. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Neutilitární škola III.

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Geografie a participativní umění

11. - 10. 03. 2014 / 14:00 / Workshopy
Pedagogická fakulta MU / Brno

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

P.O.L.E.

22. - 21. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

FINALISTÉ CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO

6. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. - 16. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Panáček počmáraný

24. 04. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mad Meg

27. - 26. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Kolem dokola a jinak

3. - 2. 06. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Na moři se neztratím a slzy v radost obrátím

4. - 3. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

VÍRAR

3. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

audiovisual anarchivism

26. - 25. 04. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

DukeNuke* “Hyber průser”

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

Jaromír Novotný: Guiding Lines

26. - 25. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Barevná fotografie

25. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Alva Hajn

15. - 14. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

LOVE

25. - 24. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Ernesto Sábato, mi padre.

20. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

open eye 2014 – programming as extended thought experiment

24. - 23. 04. 2014 / 15:30 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

14. 11. - 13. 10. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Retrospektiva

15. - 14. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Krystyna Pasterczyk: Padání vzhůru/ Spadanie w górę (Tíže a milost/ Siła ciążenie i łaska)*

12. - 11. 02. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Martin John, Jiří Kovanda, Vladimír Skrepl, 1988

20. - 19. 09. 2010 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Tomáš Polcar: Rezonance

13. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Komentovaná prohlídka – Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

4. 12. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Dokumentace

28. - 27. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

open eye 2014 – how to write programs while they already run

25. - 24. 04. 2014 / 08:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

10. - 9. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KASSABOYS: VERCHOVINA

10. - 9. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×