Pavel Hayek

VÝSTAVY UMĚLCE

Entering Continuities / Pragovka Gallery Entry

2. 12. 2019 - 15. 01. 2020
Pragovka Art District / Praha

Pavel Matoušek – Light Years

Do 31. 03. 2020
Galerie Mimochodem / Praha

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Eva Stejskalová – Návraty

Do 4. 01. 2020 19:00
anyArt / Praha

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

Do 30. 11. 2019
Galerie Mladých / Brno-město

SAKURAJIMA

Do 29. 11. 2019
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lorenzo Kamerlengo a Petra Lelláková – Cheap Everest

Do 1. 12. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rudolf Sikora – Konec světa? Ekologický komiks

Do 12. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tomáš Hájek, Miroslav Janošík – Druhé nástupiště druhá kolej

19. 09. - 30. 10. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Markéta Lisá: Co myslíš

21. 09. - 21. 10. 2019
Galerie XY / Olomouc

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Katarína Hrušková: Cumulus Root / Kořen kumulu

25. 07. - 1. 09. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Nina Beier & John Miller – A True Mirror

7. 06. - 18. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Rysová: Čas a kameny

1. - 25. 06. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Šumění / Christine Camenisch / Johannes Vetsch

27. 05. - 27. 07. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Vlček – Obrazárium

28. 05. - 22. 06. 2019
Nezávislá iniciativa / Plzeň-město

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. - 30. 06. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

21. 05. - 22. 06. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Origoo pop-up #2

14. 05. 2019 19:00
Origoo / Praha

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Vendula Chalánková: Bez názvu

30. 04. - 25. 06. 2019
Site specific projekt MZK / Brno

Leda Bourgogne – In The Feelings Of My Shadow

10. 04. - 29. 06. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pavel Hayek

5. - 27. 04. 2019
Galerie 1. patro / Praha 1

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Vendula Chalánková – Life is Life!

11. 09. - 15. 11. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. - 17. 03. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Práh proměny

17. 02. - 24. 03. 2019
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. - 3. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Výjevy ze života světice

24. 01. - 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Analogodigobraz

11. 01. - 27. 02. 2019
Suteren Gallery / Brno

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

1. 01. - 13. 02. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Mlčení bouře

9. 02. - 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. - 15. 03. 2017
Galerie NTK / Praha 6

Solidní neúspěch

13. 02. - 24. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pospolu

24. 03. - 25. 05. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

KMENY 90

13. 05. - 30. 09. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. - 30. 05. 2017
Industra Art / Brno-město

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Afterbirth of a Dream

9. 06. - 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. - 10. 08. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. - 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

18. 07. - 16. 08. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Natalia Dominguez Rangel IZOTROPIE

26. 09. - 28. 10. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Weronika Gęsicka – Stopy

26. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

4. - 30. 08. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Karel Otto Hrubý

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. - 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2. - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

6. 09. - 3. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

12. 09. - 13. 10. 2017
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 - 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

8. 11. - 4. 12. 2017
Panksy / Brno

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. - 9. 12. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha

Rudolf Sikora: Země se nesmí stát mrtvou planetou

5. 02. - 1. 04. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. - 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Zsófia Keresztes: Facing Enemies, Melting Opposites

20. 02. - 14. 04. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. - 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model 2018 | Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. - 4. 05. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. - 19. 04. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Tomáš Němec: Bezprostředně

6. 04. - 2. 05. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

30. 03. - 24. 05. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. - 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. - 3. 07. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

27. 06. - 28. 07. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Backstage

3. - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Sedlec u Kutné Hory

Partyzáni / Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO / Ladislav Zívr

18. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. - 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

East of Eden

27. 09. 2018 - 25. 05. 2019
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Josef Divín – Krajinou noci

25. 11. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Lívia Mezovská / Natural

2. 12. 2018 - 2. 02. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Odložená slavnost

10. - 17. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

(NE)REÁLNÝ POHLED

9. 04. - 11. 05. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Csaba Nemes – Pád…

14. 12. 2016 - 2. 02. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 - 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Isabela Grosseová – Vůbec mne nezajímaly výstavy

7. - 23. 11. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Tomáš Němec_Jsem z Poličky

28. 10. - 29. 11. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Stanislav Zámečník: Odkud vítr vane

7. 09. - 8. 10. 2016
ProLuka / Praha 10

Plenér

9. 09. - 6. 10. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Fenomén Gemer 2016

5. - 19. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Vendula Chalánková: Schodek

16. 05. - 23. 07. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Alžběta Říhová / Tape – Ta 2

3. 05. - 3. 06. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Mieke Fokkinga: Treats

12. 04. - 20. 05. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. - 7. 04. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

28. 01. - 11. 03. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Saki Matsumoto: Za zrcadlem

11. 01. - 4. 02. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Kodovská: Známá i neznámá 4.

11. 01. - 1. 02. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Mitura: Maltovy schody

14. 01. - 25. 02. 2016
Studio Hrdinů / Praha 7

Světlo světlin

15. 12. 2015 - 21. 01. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

15 000 let stejnosti

20. 10. - 28. 11. 2015
MeetFactory / Praha 5

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

17. 09. - 1. 10. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

STELLA MARIS / Petra Lacinová

4. - 8. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Za vším hledej všechno

7. - 29. 08. 2015
Galerie 1 / Praha 1

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Družina

20. 06. - 7. 08. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. - 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. - 29. 04. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

RE :: REcollecting

11. 03. 2015 18:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. - 2. 03. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Jesper Alvaer a Isabela Grosseová: Způsobilost

30. 01. - 28. 02. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Vendula Chalánková – Jeffovi šedesátiny a komiksy z mého života

21. 01. - 23. 03. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8. - 31. 01. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alter ego

5. - 30. 12. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

9. 12. 2014 - 13. 01. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Ladislav Tejml

18. 11. - 17. 12. 2014
Galerie Art / Brno

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. - 29. 11. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Ján Lastomírsky – Článek II; Rondel

22. 10. - 18. 11. 2014
Šaufenstr / Brno-město

Pozdní lov

21. - 29. 10. 2014
Galerie 209 / Brno-město

ÜBERRAUM

1. 11. 2014 - 29. 04. 2015
Galerie Na shledanou / Volyně

Poslední hodiny lidstva

21. 10. - 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

21. 10. - 21. 11. 2014
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 - 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

15. 10. - 19. 11. 2014
DSC Gallery / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. - 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

ANDREJ DÚBRAVSKÝ/Status update: wrong time, wrong place

14. 10. - 14. 11. 2014
Galerie Petr Novotný / Praha

James Ensor: Zemřít pro nesmrtelnost

16. 10. 2014 - 31. 01. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

VEN

17. 10. - 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8. - 17. 10. 2014
Galerie 209 / Brno-město

Jezulátko, spáleniště a kůň

13. 10. - 8. 11. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Pilvi Takala: Právník týdne

3. 10. - 15. 11. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Erwin Müller (1893-1978)

10. 09. - 15. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

PUBLIC COLLECTION_CZ

25. 09. - 4. 10. 2014
4AM Fórum pro architekturu a média / Olomouc

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Němec: Pokoj s matrací

11. 06. - 30. 07. 2014
Art Salon S @ Tančící Dům / Praha 5

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Pomalý posun

31. 07. - 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

Sejde z mysli ani netušíš…

8. 11. - 9. 12. 2010
Galerie Velryba / Praha 1

Pavel Hayek, Otto Zitko

28. 02. - 31. 03. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Palimpsesty

16. 05. - 15. 07. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pluriform & Simultaneous

23. 04. - 14. 06. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pavel Švec / Michal Pěchouček O kráse

28. 10. - 27. 11. 2010
Café Tureček / Praha 2

Z pohádky do pohádky

2. 11. 2011 - 3. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

23. 10. - 22. 11. 2013
Studio Hrdinů / Praha 7

Vystavovatel a jeho diváci

3. 05. - 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Gradient

3. 04. - 3. 05. 2013
Školská 28 / Praha 1

Pavel Švec / Michal Pěchouček – O kráse

28. 10. 2010 22:00
Café Tureček / Praha 2

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Michal Pěchouček / Hodiny v umění

15. 03. - 4. 06. 2011
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. 04. - 4. 05. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Koho Pán Bůh miluje, toho křížkem navštěvuje.

7. - 28. 04. 2011
Galerie Půda / Jihlava

Rudolf Vejrych: Obrazy

12. 02. - 9. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Control Mechanisms

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie Nová síň / Praha 1

Pekný žobrák

2. 02. - 21. 05. 2011
Moravská galerie v Brně / Brno

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. - 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Pavel Hayek

21. 06. - 9. 10. 2010
Adam Gallery / Brno

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

SMRTIHLAV

17. 09. - 20. 10. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

TOMÁŠ NĚMEC

23. 11. 2011 - 31. 01. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Selfmade

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

HAYEK – KOČÍ

4. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Budoart / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

NETEČE TEPLÁ

11. 09. - 11. 10. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

pozdrav z liepáji

20. 01. - 19. 02. 2011
Café Tureček / Praha 2

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. - 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

ZVUKOVÉ PRAHY

4. - 29. 06. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Martin Blažíček: Gradient

21. 07. - 9. 09. 2013
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Emily Roysdon

14. 06. - 18. 08. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Sky blue

2. - 28. 06. 2011
Šedý pokoj /

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. - 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Diera do behu vecí

15. 12. 2010 - 8. 02. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Discomfort's Calling

6. - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

AKCE UMĚLCE

Entering Continuities / Pragovka Gallery Entry

2. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pavel Matoušek – Light Years

14. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Eva Stejskalová – Návraty

24. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lorenzo Kamerlengo a Petra Lelláková – Cheap Everest

14. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rudolf Sikora – Konec světa? Ekologický komiks

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Hoření / Rutová / Lučanská – Náhodný výběr z tvorby

11. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Polagraph Brno / Brno-město

Uvedení knihy Alef, bet, teď!

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Co myslíš

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tomáš Hájek, Miroslav Janošík – Druhé nástupiště druhá kolej

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Markéta Lisá: Co myslíš

20. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Karrabing Films: Windjarrameru, The Stealing C*nt$; The Mermaids, or Aiden in Wonderland

23. 09. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Šumění / Rauschen: noční provoz galerie Kabinet T.

27. 07. 2019 21:00 / 21:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Katarína Hrušková: Cumulus Root / Kořen kumulu

25. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Kubištovo pojetí aktu vzkříšení v obrazu Vzkříšení Lazara

12. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Šumění / Rauschen: noční provoz galerie Kabinet T.

26. 07. 2019 21:00 / 21:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Workshop Venduly Chalánkové / Výroba obalu na knihu

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Workshopy
Site specific projekt MZK / Brno

Nina Beier & John Miller: A True Mirror

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hana Rysová: Čas a kameny

1. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Šumění / Christine Camenisch / Johannes Vetsch

27. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Vlček – Obrazárium

27. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Plzeň-město

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Vendula Chalánková: Bez názvu

30. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Site specific projekt MZK / Brno

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pavel Hayek

4. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Na počátku bylo…

20. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Práh proměny – Stanislav Karoli, Matouš Lipus

17. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Workshop pragmatické estetiky

17. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Workshop/fotogramy

17. 02. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Přednáška

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie města Blanska / Blansko

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Výjevy ze života světice

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Analogodigobraz

11. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

2. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Mlčení bouře

9. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha 6

Solidní neúspěch

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pospolu

25. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

KMENY 90

13. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Creativ 60+ přijměte pozvání: KMENY 90

23. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

17. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

KMENY 90: Grand opening a street party na Husově ulici v Brně

13. 05. 2017 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

KMENY 90 s Vladimirem 518

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

KMENY 90

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

19. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Weronika Gęsicka – Stopy

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

5. 08. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

K. O. Hrubý

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

13. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Maya Štechová: S K A M A L Á L Á

2. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OE17: Michal Pěchouček – …padaly jiskřičky padaly

18. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Panksy / Brno

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Všední den – fotografický workshop

20. - 21. 01. 2018 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Krájená krajina – dílna pro děti

28. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Domalovaný příběh – místa a vzpomínky

18. 02. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

4. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

4. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Thick skin

17. 12. 2017 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation /

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Diskuse s Rudolfem Sikorou

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Vendula Chalánková – AU!

15. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Vendula Chalánková – AU!

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Vendula Chalánková – AU! Přitažlivé figurky

24. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Vendula Chalánková – AU! – Můj život v komiksu

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Zsófia Keresztes: Facing Enemies, Melting Opposites

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model / Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Tomáš Němec: Bezprostředně

7. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

JSG Artist Talk: Jan van der Pol

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

31. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. - 6. 09. 2018 / 12:00 / Workshopy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

28. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Komiksy plné života Venduly Chalánkové vystaví meziříčská Galerie Sýpka

12. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Josef Divín – Krajinou noci

23. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lívia Mezovská / Natural

3. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Napiš Ježiškovi

8. 12. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Xaoxax / Praha

Odložená slavnost

11. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Odložená slavnost

18. 12. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

SEX Positive

12. 12. 2018 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Křest knihy: KMENY 90

14. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

39. ČIN: JOSEF DIVÍN, Kresby

16. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Živé hraní k promítání – dětský workshop

17. 12. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Isabela Grosseová – Vůbec mne nezajímaly výstavy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tomáš Němec_Jsem z Poličky

29. 10. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Stanislav Zámečník: Odkud vítr vane

8. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

Plenér

10. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Fenomén Gemer 2016

5. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Vendula Chalánková – Schodek

8. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vernisáž výstav Movere, Jiřího Příhody a Venduly Chalánkové

17. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

alžběta říhová / sousedství

19. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Alžběta Říhová / Tape – Ta 2

3. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Matěj Frank: Místa

28. 04. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Vendula Chalánková a Kühnův dětský sbor: Křest knihy Zpívejte s námi

27. 04. 2016 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Mieke Fokkinga: Treats

13. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

FRIDAY NIGHT s Barborou Přidalovou a Tomášem Přidalem

18. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Detektivní otisky prstů

12. 03. 2016 09:00 / 09:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně / Brno

Luigi Nono: La lontananza nostalgica utopica futura

29. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

29. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Andrea Malinová – Limited Edition

22. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Marie Kodovská: Známá i neznámá 4.

12. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Mitura: Maltovy schody

14. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Světlo světlin

15. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

15 000 let stejnosti

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

18. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

STELLA MARIS / Petra Lacinová

5. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Družina

21. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Křest nové knihy Venduly Chalánkové – Tragikomiksy

9. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Kurz leptání skla

23. 05. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Scala Naslepo + afterparty MAKAK

29. 04. 2015 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Kino Scala / Brno

John Cage / Přednáška o ničem v interpretaci souboru Ostrý zub

27. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Workshop s malířem Michalem Pěchoučkem

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Jesper Alvaer a Isabela Grosseová: Způsobilost

29. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vendula Chalánková – Jeffovi šedesátiny a komiksy z mého života

21. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Dialogy s historií: Michal Fišer

15. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Modul Prvek

17. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Terry Smith: The Foundling

1. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

PAF 2014: Lightning Glove, Freddy Ruppert

6. 12. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alterego

5. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

27. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Ladislav Tejml

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Přidal – Židle se mrtvých nebojí

21. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Pozdní lov

22. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Evropské experimentální animace (festival Plan 9)

23. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Situace 53 – Katarina Hrušková

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Norbert Schmidt – Überraum

1. 11. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Poslední hodiny lidstva

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

16. 10. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

VEN

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Jezulátko, spáleniště a kůň

14. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Johanitská komenda: Vzkříšení prostoru

12. 10. 2014 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Muzeum středního Pootaví Strakonice / Strakonice

PLAN 9 – festival experimentálních filmů

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Pilvi Takala: Právník týdne

2. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Erwin Müller (1893-1978)

11. 09. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

PUBLIC COLLECTION_CZ

26. 09. 2014 17:30 / 17:30 / Vernisáže
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Industriální stopy na Praze 3 a Vladimír 518

1. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Barva a hra (Děti 5-8 let)

18. 08. 2014 08:00 / 08:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Němec: Pokoj s matrací

11. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Art Salon S @ Tančící Dům / Praha 5

Model pocitu / Schema emoce

19. - 18. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér grafického designu a nových médií

25. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

open eye 2014 – programming as extended thought experiment

24. - 23. 04. 2014 / 15:30 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

TOMÁŠ NĚMEC

16. 11. 2011 18:00 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

NETEČE TEPLÁ

11. - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

open eye 2014 – how to write programs while they already run

25. - 24. 04. 2014 / 08:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Situace 4

1. 05. - 30. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Martin Blažíček: Gradient

22. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

POSED JAKO DOPLNĚK NIMRODOVI GARDERÓBY

13. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie architektury v Brně (4AM) / Brno-město

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. - 6. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

videoart I

26. - 25. 04. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Café Sladkovský / Praha 10

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Expedice Jádro / s Michalem Pěchoučkem na výlet!

7. - 6. 07. 2012 / 07:30 / Vernisáže
Jádro / Brno-město

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Hodiny v umění

6. - 5. 04. 2011 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie hlavního města Prahy / Praha

4 + 1 Interaktivit

1. 08. - 31. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Selfmade

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Expedice Jádro / s Michalem Pěchoučkem na výlet!

7. - 6. 07. 2012 / 07:30 / Komentované prohlídky
Jádro / Brno-město

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Hodiny v umění

6. - 5. 04. 2011 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Pluriform & Simultaneous

23. 04. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Diera do behu vecí

15. - 14. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Emily Roysdon

14. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Live!

15. - 14. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Gradient

4. - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

42:43asi (live)

10. - 9. 11. 2010 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

PŘEDNÁŠKA Adolph Stiller, Peter Riepl

15. 02. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

22. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Hodiny v umění

15. - 14. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. - 3. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

42:43asi (live)

27. - 26. 10. 2010 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Jan Verwoert

9. - 8. 01. 2012 / 14:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Rudolf Vejrych: Obrazy

12. - 11. 02. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Jan Verwoert: A Love for the Thing

10. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Lucia Horňáková Černayová / Keby sa Duchamp nenarodil, bolo by všetko jednoduchšie

16. - 15. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

František Tichý, Hadí muž, 1945

2. - 1. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Martin Kámen: Smrtihlav

18. 09. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

audiovisual anarchivism

26. - 25. 04. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×