Václav Jirásek

VÝSTAVY UMĚLCE

Tereza Darmovzalová: Forichtungy

8. 08. - 13. 09. 2019
Galerie XY / Olomouc

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

7. - 28. 05. 2019
Deska / Ústí nad Labem

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. - 19. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Fabrice Ainaut

13. 12. 2018 - 8. 02. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pavla Tichá — 385 misek

17. - 18. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

28. 06. - 3. 08. 2017
Nová galerie / Praha 2

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

CREW/ní obraz

22. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

David Vávra – Běžet s domy

13. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Gossip

12. 12. 2017 - 12. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

6. 03. - 2. 06. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Boží srst

16. 03. - 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. - 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 22:00
Galerie Jelení / Praha

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. - 19. 06. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Polar from Highlands

25. 05. - 14. 07. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. - 30. 10. 2018
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. - 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5. - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 6. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. - 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

I D E O L O G Y

30. 01. - 19. 02. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Julius Reichel: Namby Pamby Nation

25. 01. - 3. 03. 2017
Galerie 101 / Praha

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Ivana Hrončeková – Lekcia

4. - 19. 10. 2016
Tvar / Brno

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. - 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vilém Balej: Buran

25. 04. - 19. 05. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. - 10. 03. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 - 6. 02. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. - 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. - 14. 11. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 - 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tereza Darmovzalová: SPACE II

21. 07. 2015 22:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Bělá pod Pradědem

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. - 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. - 29. 05. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. - 4. 05. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Vilém Balej – Předměty, lidé

23. 02. - 16. 03. 2015
Galerie D9 / České Budějovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. - 2. 03. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. - 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

PETER LIŠKA: TEĎ

25. 08. - 17. 09. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. - 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus / Olomouc

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Plots

25. 06. - 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. - 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Level Anxieties

20. 09. - 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Adolf Loos – dílo v českých zemích

11. 10. 2011 - 7. 01. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. - 19. 08. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Pavla Tichá: Miska

11. 07. - 3. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Magdalena Bartáková: Pole

19. 08. - 7. 09. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. - 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Malby z hlavy

4. - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha

Kapitalistický obraz společnosti

10. - 29. 07. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. - 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. - 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Theremin workshop

22. - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

Ctižádostivá herečka

29. 10. - 23. 11. 2013
Galerie Plevel / Praha 8

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. - 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

RESTART

9. 09. - 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Eliška Kyselková

10. 06. - 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Jan Bezucha

3. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Gerald Scarfe, Pink Floyd v Praze!

23. 07. - 12. 10. 2013
Museum Kampa / Praha 1

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. 10. - 10. 11. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Psychoanalýza jednoho prostoru

11. 08. - 29. 09. 2013
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

UPSYCH 316A

21. 10. - 11. 12. 2010
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Shadow Universe

27. 02. - 5. 04. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Zrnko popelu

10. 07. - 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Miroslav Houra: Vzpomínka II.

13. - 31. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. 08. - 3. 09. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Daphne a meandr

18. 02. 2014 23:00
Galerie 209 / Brno

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Přesně

4. 09. - 4. 10. 2013
Nau Gallery / Praha

Eva Fišerová: Esence

16. 07. - 3. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. - 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10. - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Mezi tvarem a barvou

25. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. - 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

AKCE UMĚLCE

Komentovaná prohlídka výstavy Forichtungy / DED 2019

8. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Tereza Darmovzalová: Forichtungy

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

6. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Deska / Ústí nad Labem

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. 2019 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pavla Tichá — 385 misek

17. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Vladimíra Večeřová, Petra Lelláková – No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

CREW/ní obraz

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

David Vávra – Běžet s domy

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Gossip

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

9. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Začátek je také konec

6. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Boží srst

16. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Polar from Highlands

26. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Komentovaná prohlídka s Radovanem Lipusem a Davidem Vávrou

14. 07. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Šumné stopy v Chorvatsku / Radovan Lipus, David Vávra / projekce + beseda s autory

14. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Mladovský – ZOKADOKA

16. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

27. 09. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Kyša / Pátá síla

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fabrice Ainaut

13. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

I D E O L O G Y

31. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Ivana Hrončeková – Lekcia

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

Vilém Balej: Buran

26. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

David Krnansky & Julius Reichel DuckRabbit Industry — Newer Stop 1.

15. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Too Soon

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vilém Balej – Předměty, lidé

24. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Julius Reichel a David Krňanský: Představ si, že na stoličce mezi námi sedí nahá dívka

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Miroslava Večeřová: Flying Objects

28. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

17. 09. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

je ne travaille jamais: animace – miroslava večeřová

22. - 21. 04. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Kapitalistický obraz společnosti

10. - 9. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Psychoanalýza jednoho prostoru

16. - 15. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

OLIVER LARIC: VERZE

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. - 15. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. - 7. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Shadow Universe

28. - 27. 02. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

1. 08. - 31. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Daphne a meandr

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

OAA / Vernisáž + koncerty

10. - 9. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

PETER LIŠKA: TEĎ

26. - 25. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. - 4. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. - 6. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Mezi tvarem a barvou

25. - 24. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

6. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Plots

26. 06. 2013 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Americké centrum / Praha 1

Glass Excellence – Adéla Krejčová – Detail

27. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Vyhlídkové stoje postojem

31. - 30. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

8. - 7. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

12. - 11. 01. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Level Anxieties

20. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Magdalena Bartáková: Pole

20. - 19. 08. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Pavla Tichá: Miska

11. - 10. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Ctižádostivá herečka

30. - 29. 10. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Plevel / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

RESTART

10. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×