Ex Post zahajuje nový projekt, který propojí umění a experimentální módu. Autoři chystají sérii výstav spojených s módou, která bude doprovázena společenskými akcemi, party a happeningy. Jako první v Ex Post ožije kolekce extravagantní návrhářky Tatjany Warnecke.

V prostoru bývalé pošty se v rámci připravované výstavy "Dress Code – Tatjana Warnecke" otevírá i nový pop-up store. Na ní bude představena trojice fotografů, která pracovala s extravagantními modely berlínské návrhářky.

Slavnostní otevření proběhne 19.4. v 18:00 společně s módním happeningem značky Tatjana Warnecke a s vernisáží fotografů Michaely Džurné, Jiřího Růžka a Ondřeje Janů. V novém obchodě budou mít návštěvníci možnost si jednotlivé modely německé designérky vyzkoušet a rovnou zakoupit – v den konání akce s 15% slevou. Kromě módy obchod nabídne k prodeji také umělecká díla a později i odbornou literaturu jako doplnění výstavní činnosti Ex Post.

Slavnostní otevření (15% slevy):
19.4. v 18 hod
Otevírací dny expozice a prodeje (10% slevy):
20.–21.4. – 16-19 hod.
22.4. (pá) – 16-20 hod.
23.–24.4. – 13-19 hod
http://www.expost.space/shop

Výstavu doprovodí módní přehlídka, která proběhne 22. dubna v rámci party LIBERTINAGE FULL MOON = MILK & HONEY + Le Clan Tatjana Warnecke Berlin kolektivu MILK & HONEY v pražském klubu Le Clan.

Ex Post nově do svého programu zařazuje prezentaci experimentální a klubové módy od mezinárodních designérů. Autoři chystají sérii výstav spojených s módou a doprovodným programem ve formě společenských akcí a happeningů. Daná kolekce bude vždy dostupná v pop-up storu v průběhu konání akce.

Ex Post – www.expost.space
Tatjana Warnecke – www.tatjana-warnecke.com
Michaela Džurná – www.facebook.com/Michaela-Dzurna-814172258619916
Jiří Růžek – www.jiriruzek.net
Ondřej Janů – www.januondrej.blogspot.cz