Petr Písařík

Workshop s časopisem DOLCE VITA, PETR PÍSAŘÍK – SPECIALLY 4YOU AUTORSKÝ WORKSHOP malba a umělecké zpracování odpadového hliníku v ECOart SALONU ROLLAND

Pro všechny milovníky umění je připraven unikátní workshop při kterém z odpadního hliníku z domácností vzroste pod vedením předního umělce Petra Písaříka unikátní dílo.

Petr Písařík počátkem 90. let  absolvoval AVU v Praze. Byl členem legendární skupiny Pondělí, která ve své době představovala pravděpodobně nejprogresivnější tendence v našem výtvarném umění. Výrazně se prosadil jako jeden z tvůrců České abstraHce, výtvarného názoru, který sehrál rozhodující roli v malířské tvorbě poloviny 90. let. Jako milovník špičkové módy vytvořil v letech 1994 -1995 sérii obrazů, ve kterých parafrázoval značky nejpřednějších světových módních návrhářů.  Na počátku nového desetiletí získává autorova tvorba nový rozměr. Je označován za multitalentovaného umělce současného českého uměnění.

Cena workshopu 1.450,-Kč (veškerý materiál a občerstvení je v ceně). 

Kdo by měl zájem využít vstupné 1+1 zdarma pro sebe i pro svého kamaráda, při zachování stejné ceny :-)

ECOart SALON ROLLAND je sběrným místem pro hliník a bio odpad z okolních domácností. Tato iniciativa je bez podílu veřejné správy, je pouze sociálně ekologickým počinem naší komunity a ve prospěch společnosti.

Těšíme se na vás.

Rezervace na tel.: +420 725 783 123