V této "site specific" instalaci je druhý prostor navrstvený na prostor showroomu 22PRESENTS. Kostra místnosti je posunuta do jiné perspektivy, narýsována na stěnách.
Zaměřením se na proměnu jedné perspektivy do druhé je třetí prostor mezi zkoumán pomocí opakujících se procesů. Nekonečné variace a fáze procesu se odráží v generativních laserových kresbách.
Zvuk tvoří neustále měnící se prostředí. Prostor je vnímatelný pohybem relativně statických zvukových zdrojů speciálního systému reproduktorů. Různé paprsky zvuku skenují místnost a zkoumají její prostorové vlastnosti.

Praxis je kolaborativní prostor situovaný v Berlíně, jenž je sídlem kolektivu stejně smýšlejících lidí a přátel pracujících v oblasti nových médií, audiovizuální tvorby, interaktivního designu a programování. Praxis zahájili činnost v roce 2009 na Oranienstraße v berlínském Kreuzbergu. Zakládajícími členy byli Sebastian Gregor a joreg (skupina autorů softwaru vvvv), tým posléze doplnili výtvarní umělci Rainer Kohlberger, Claudia Rohrmoser a sound artist Wilm Thoben. Team vvvv poté doplnily ještě dvě pomocné ruce, Tebjan Halm a Elias Holzer.

podrobnosti, facebook event

showroom 22PRESENTS: Mlynářská 4, Praha 1 (map + kontakt)

22:22 opening afterparty
22PRESENTS: Tvyks at BlueLight
Blue Light bar, Josefska 1, Praha 1