Utraťte potřebné množství času a peněz, abyste získali plný zážitek z místa. Nevynechávejte víno/nápoj a první chod, jen abyste ušetřili. Pokud je cenová dostupnost problémem, je lepší šetřit déle než půl zadku.

 

Výjimkou jsou opět ledničky, které vozí čerstvé produkty a musí dorazit do cíle co nejrychleji. Bohužel to také znamená, že někdy mají dva řidiče. Pak by to mohlo znamenat, že jejich pojistky krize nesnížila (??). Také, když zapřáhnete kamion přes noc, můžete mít pohodlné místo na spaní – a přitom stále pokračujete v cestě.

 

Overdressing/underdressing. To je vážná nováčkovská chyba. A poznáte, když se někdo pro tuto příležitost oblékl a cítí se v oblečení nepohodlně. Přijď jak jsi, jednej jak jsi, vždycky to nakonec dopadne. Většina řidičů tráví více času ve svém kamionu než doma. Nebo dobře, jejich náklaďák je jako jejich domov. Ukažte respekt. Konverzujte, když se jim to líbí. Někteří turečtí kamioňáci očekávají, že si zujete boty, zvláště pokud jste druhá osoba, která jde do prostoru vzadu.

 

“Vážně, jen nebuď hrubý a nebuď domýšlivý. Neopravuj personál. Nemysli si, že víš víc než personál. Jsi hostem v jejich domě.”