Smyslně provokativní, svěže nekonvenční, rozmarně nekorektní zábavu slibuje Veřejný dům v MeetFactory. Uvidíte, uslyšíte, pocítíte všechno, co u nás můžete zažít v průběhu celého roku, teď ale pěkně koncentrované do jediného večera. Hudba, divadlo, galerie i Open Studios. 

Večer začneme pěkně zostra: scénické čtení Chambre separée o manipulaci, moci a chtíči na motivy divadelní hry Arthura Schnitzlera Rej, která ve své době způsobila nemalý skandál, si bude klást provokativní otázky nejen o sexu. Koncepce: Dominika Andrašková, scéna a kostýmy: BioMasha, hrají: Philipp Schenker, Dana Marková, Jakub Gottwald, Anita Krausová

Galerie uvedou tři nové výstavy: Galerie MeetFactory otevře tématickou výstavu Chiméra, zajímavý počin čtveřice belgických umělců. V Galerii Kostka bude expozice Janka Rouse Zvuk z pouště a venkovní Galerie Zeď uvede Karla Kunce velkoformátovým dílem H2O. Belgičtí i čeští umělci se zúčastní vernisáže, nad skleničkou pak s nimi můžete diskutovat nejen o jejich tvorbě. 
 

Hudebního vrcholem večera bude česká premiéra francouzského technoproducenta Paula Régimbeau alias Mondkopfa v závěsu s vystoupením anonymního tribal-housového polského dua RSS B0YS. Doplní je domácí hudebník Stanislav Abrahám se projektem Shapescapes a interaktivní instalací nizozemský audiovizualní umělec Joris Strijbos. Hudebni program je připraven ve spolupráci s iniciativou SHAPE – mezinárodní platformou pro mobilitu, vzdělávání a propagaci evropských hudebních a audiovizuálních umělců.

Celý večer budou otevřena i naše Open Studios, která vytvářejí inspirativní prostor k neformálním setkáním mezi umělci a diváky.