Jiří Petrbok

VÝSTAVY UMĚLCE

glass painting isn´t lost

19. 01. – 10. 03. 2019
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Návod k použití

8 - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

20. 02. – 22. 04. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. – 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. – 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Viktorie Valocká: Schurwolle

7 - 11. 03. 2017
Villa P651 / Praha

Susumu Matsuura: STRANGER

22 - 30. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Reopening & Extension

5 - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Viktorie Valocká / guma laguna

15. 05. – 28. 06. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Jakub Tajovský – Black Mirror

16 - 31. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

Dr. Mozek

22. 06. – 31. 08. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

7. 06. – 2. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. – 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. – 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. – 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. – 12. 08. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. – 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Květomluva

17. 07. – 13. 08. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. – 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. – 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 – 13. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. – 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

30. 08. – 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. – 14. 10. 2017
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Symbionti

25. 09. – 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Michal Mitro/Loneliness

10. 10. – 4. 11. 2017
Monomach / Brno

Tvář znásilnění

19. 10. – 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Císařovský DEN CO DEN

10. 12. 2017 – 13. 01. 2018
8gallery / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. – 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. – 12. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. – 15. 04. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Raum

15. 03. – 4. 04. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Reality Testing

26. 02. – 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Intervence #8: Viktorie Langer: Caramello

15. 03. – 9. 06. 2018
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. – 5. 07. 2018
Illusion Art Museum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Jitka Mikulicová / Twomblyho poklopec / Twombly’s Fly

18. 04. – 2. 06. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mod/e/ly

9. 05. – 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n | výstava

24. 05. – 21. 06. 2018
Bludný kámen / Opava

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. – 31. 08. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

Jakub Tytykalo: Jak se z lesa ozývá

3 - 15. 07. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Partyzáni / Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO / Ladislav Zívr

18. 06. – 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. – 8. 12. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. – 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. – 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Ubrus

4. 10. – 22. 11. 2018
Nau Gallery / Praha 3

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10 - 30. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12 - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Sny jiných

5. 12. 2018 – 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

Do 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

tyformy

12. 03. – 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Magdaléna Roztočilová: KVĚT

19 - 31. 01. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Different Perspectives – Různé perspektivy

9 - 21. 12. 2016
Ex Post / Praha 1

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Argišt Alaverdyan: Kontakt

8 - 21. 12. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

Jakub Tytykalo: Bezhlavý jezdec

5 - 18. 10. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Barbora Kleinhamplová: MPEG Girl

13. 09. – 1. 10. 2016
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Zasaď se do pole

15. 09. – 13. 10. 2016
Topičův salon / Praha 1

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Anna Ronovská – All you need is Love

8 - 20. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Dyntera – Summer Soft

2 - 14. 08. 2016
Café Lajka / Praha 7

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. – 10. 09. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Jak doplníš správná místa?

26. 07. – 10. 09. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Darina Alster a V.Š.B._vizuální rozhovor

15. 07. – 9. 08. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Jan Dyntera / Viktor Szemzo: Les Boubeles

27. 06. – 30. 08. 2016
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Bílý pokoj / výstava

9. 07. – 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Adéla Korbičková — Time To Talk

21 - 29. 06. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

PLATOvideo07 – válka

1. 06. – 6. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

VÝSTAVA 10 UMĚLCŮ

23. 05. – 29. 06. 2016
8gallery / Praha

Jiří Franta, David Böhm: Za obrazy

20. 05. – 11. 06. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Letokruhy chaosu

27. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Alternativa / Jihlava

*Žádná mimořádná situace (*Ale dnes se to nestalo)

30. 04. – 15. 07. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5 - 20. 04. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

22. 03. – 2. 06. 2016
Fait Gallery MEM / Brno

Motýlí efekt

5 - 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. – 10. 04. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Adéla Korbičková // Time to talk: Scales

3 - 17. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Dům s bazénem

2 - 20. 02. 2016
Monomach / Brno

Žanna Kadyrova / Alice Nikitinová: Ochranné zbarvení

9. 02. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Per astra ad monstra

26. 01. – 26. 02. 2016
Galerie UM / Praha 1

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. – 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

ONDŘEJ KINSKÝ // Císařovy nové boty

8 - 30. 01. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Ignorance

8 - 19. 12. 2015
Ex Post / Praha 1

Ján Kekeli, Peter Fabo – Medzi

12 - 13. 11. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VIP PREVIEW

13. 10. – 13. 11. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Moskva – Jan Vermouzek

8 - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého – Finále 2015

24. 09. 2015 – 16. 01. 2016
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno-město

Karel je nemocný a předčítá: Tomáš Císařovský

16. 09. – 29. 11. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Petrbok – Forever!

11. 09. – 14. 10. 2015
Trafo Galerie / Praha 1

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

& (Barbora Trnková a Tomáš Javůrek): POLOLOADER

24. 08. – 16. 09. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Pavel Mühlbauer

19. 08. – 3. 10. 2015
Galerie Synagoga / Hranice

Za vším hledej všechno

7 - 29. 08. 2015
Galerie 1 / Praha 1

Dům osvobozený od svých pater

5 - 29. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Persona Forte

29. 06. – 29. 08. 2015
Prádelna Bohnice

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Bears, catastrophes and other everyday events

17. 06. – 24. 07. 2015
Nová galerie / Praha 2

Miroslav Pechánek – písmo, obraz, film

4. 06. – 1. 08. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Alfred Lenica | Barva – Gesto – Podvědomí

10. 06. – 12. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

2 - 24. 06. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Temný motiv

23. 05. – 19. 06. 2015
Galerie Krása / Brno-město

PRVNÍ LINIE

20. 05. – 20. 06. 2015
Monomach / Brno

Tomáš Císařovský

14. 05. – 11. 07. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

12 Jiří Franta & Ondřej Homola / SLEPÝ MISTR & KULHAVÝ MNICH

12. 05. – 25. 06. 2015
Fait Gallery Preview / Brno

DAVID ČERNÝ – JESUS & GUNS

7. 05. – 9. 07. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

České a moravské pověsti v tvorbě Renáty Fučíkové

1. 05. – 25. 07. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Libor Krejcar – Skelety ve zdi, torza paměti

5. 05. – 11. 06. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Před zachycením

30. 04. – 30. 05. 2015
Galerie na Nové scéně Národního divadla / Praha

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

B.H.G.

23. 04. – 23. 05. 2015
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

MIROSLAV PECHÁNEK: PÍSMO & PŘÍBĚH

19. 05. – 2. 06. 2015
Topičův salon / Praha 1

?!

24. 04. – 5. 06. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

20. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

PHILIPPE DOLLO / LUKÁŠ HOUDEK: ODSUN

14. 05. – 11. 06. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Text to Speech

14. 04. – 19. 05. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. – 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. – 2. 05. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Výstava

8. 04. – 20. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Turner / Rodičovský hlas v zádech

1 - 25. 04. 2015
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Reprezentace rozkladu

2 - 29. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

PROMĚNNÉ

25. 03. – 8. 04. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Daniel Vlček, Levi van Veluw: After the End of Art

12. 03. – 1. 05. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

dvojitá dávka umění: výstavy Luďka Rathouského a Andrzeje Tobise

16. 03. – 25. 04. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Tajemný Hamburk 70 let. Čtvrť St. Pauli

11. 03. – 22. 04. 2015
Art-residence “Zahradník” / Praha 1

Petr Košárek: Plankton

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Albatros

1 - 27. 02. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

~ Viktorie Valocká ~ Č E R N Ý S E Š I T Y ~

2 - 26. 02. 2015
MakeMake / Brno

Viktorie Valocká ~ Černý sešity

1 - 25. 02. 2015
MakeMake / Brno

Free Feet

28. 01. – 3. 03. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Aleš Lamr: Maranatha

27. 01. – 14. 02. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Möbiova páska

2 - 29. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Šárka Koudelová a Sáva Spirová: „C“

1 - 10. 12. 2014
Galerie AVU / Praha 7

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Adéla Korbičková – Atlas, str. 25

26. 11. – 6. 12. 2014
City Surfer Office / Praha 3

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. – 3. 12. 2014
Galerie FAVU / Brno

Václav Havel / Vymývání

11. 11. 2014 – 14. 02. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Manifest spáčů

29. 10. – 2. 12. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. – 27. 11. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Usínám hluboko v noci

24. 10. – 5. 12. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Poslední hodiny lidstva

21. 10. – 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Warhol, Lhoták, Pištěk a další: Auto v proměnách času

13. 10. 2014 – 3. 01. 2015
Museum Kampa / Praha 1

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. – 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Štěpán Čapek — Hairoin

24. 09. – 11. 10. 2014
City Surfer Office / Praha 3

RUCE

22. 09. – 29. 10. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Jiří George Velinger – Vidím, co slyším (kresby)

6. 09. – 3. 10. 2014
Galerie Vinohradská 12 / Praha 2

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. – 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Reprezentace dobra

24. 09. – 18. 10. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Denisa Nová, Karin Zadric, Klára Dvořáková: Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. – 22. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Dresdner Wald

17. 09. – 21. 10. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Richard Fremund 1928–1969 Museum Kampa

18. 09. – 6. 12. 2014
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. – 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

ČESKO-NĚMECKÉ HVĚZDY

19. 09. – 28. 11. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17 - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MARKÉTA LUSKAČOVÁ: FOTOGRAFIE 1964-2014

11. 09. – 1. 11. 2014
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. – 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. – 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 – 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Kmenové souvislosti

12. 09. – 5. 12. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. – 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. – 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. – 3. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. – 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Nauka o přírodě

3. 09. – 4. 10. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. – 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2 - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10 - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Volej

5. 09. – 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Platónovo třetí oko

11. 09. – 26. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Ivan Koleček: VNÍMÁNÍ PROSTORU

11. 09. – 11. 10. 2014
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

26. 08. – 2. 10. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Petra Brázdilová, Monika Novotná: Naše věc

14. 08. – 6. 09. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Kathrin Köster: manometer

30. 07. – 1. 09. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

JÍŘÍ FRANTA / DAVID BÖHM: SISYFOS

23. 06. – 27. 08. 2014
ProLuka / Praha 10

Jestliže… pak… nebo…

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Obrázek

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Mistrovství života

20. 04. – 29. 06. 2013
Galerie Na shledanou / Volyně

AGRESE – DEPRESE

8 - 24. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Anke Feuchtenberger & Václav Šlajch

3. 11. – 22. 12. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2010

3. 11. 2010 – 16. 01. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Les

21. 11. – 13. 12. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

The Groovy dada lounge revisited

21. 03. – 20. 04. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. – 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

František Bílek – Poutník v bezčasí

6. 05. – 28. 06. 2014
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Hledání a nalézání

3 - 14. 09. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Banán naskle

10. 12. 2010 – 13. 01. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Pôvabné

4 - 13. 03. 2014
Galerie 209 / Brno

Martina Pešková, Peter Fabo

8 - 21. 04. 2013
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Lesy a zahrady

11. 05. – 5. 06. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. – 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14. 11. – 8. 12. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Objekt poráží subjekt

15. 03. – 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

Chymická zahrada

2. 05. – 1. 06. 2011
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Bílá tma

29. 04. – 1. 06. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

PETR RANDÁK: POLABÍ Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

28. 08. – 14. 09. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Konfrontace Multimedií

28. 07. – 25. 08. 2012
Galerie Horní konírna

Jordan Wolfson

24. 01. – 24. 02. 2012
SVIT

Krajina – zahrada

3. 11. 2010 – 26. 01. 2011
Mázhaus a nadzemí / Brno

Honitba

25. 02. – 12. 03. 2014
Galerie AVU / Praha 7

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13. 03. – 11. 04. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sóstrast

23. 04. – 2. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Cyprian Muresan a Tomáš Svoboda

19. 09. – 19. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12. 10. – 12. 11. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Míč je ztracen

1. 11. – 1. 12. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Gyr Falcon

16. 03. – 14. 04. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Tillman Kaiser: Návrh na oltář

30. 08. – 11. 10. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Barbora Kleinhamplová, Matyáš Chochola: Obrazem před zápasem

11. 07. – 25. 08. 2012
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

ROZ LO ŽE NO

12. 01. – 3. 03. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Rodičovský příspěvek

3. 01. – 27. 02. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. – 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Proč je světlo někdy nepříjemné?

8 - 16. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Bolf, Marcel Hüppauff /D/, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl

21. 06. – 9. 10. 2010
Adam Gallery / Brno

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. 09. – 21. 11. 2013
Cesta domů / Praha 7

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Nýt

5 - 21. 03. 2012
Galerie Jelení / Praha

Jelení

11 - 27. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

Eliška Jakubíčková: Obzor

6 - 28. 05. 2014
Městský dům Zbraslav / Praha 5 – Zbraslav

MEMENTO NATURAE

2 - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Dokonalý svět

11. 07. – 11. 08. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Strach bílého muže

23. 11. – 13. 12. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Jana Regnerová a Kateřina Michálková

29. 01. – 24. 02. 2014
Nadveřegalerie / Brno

Milan Ladyka: Black Metal

14. 02. – 16. 03. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

KOLABORATORIO vol.2

25 - 28. 04. 2012
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

SVOBODA

1 - 17. 09. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Barbora Kleinhamplová: Kružnice splývání

17. 09. – 17. 10. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. – 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Discomfort's Calling

6 - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Až na vrchol povrchnosti, až na dno mělkosti

9. 03. – 9. 04. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. – 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Všude je něco

1 - 30. 12. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Dušování

15. 11. – 15. 12. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Proměny v proměnách – Červený drak

26. 01. – 5. 02. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

14. 02. – 18. 05. 2013
Adam Gallery / Brno

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Theatre Mundi

23. 08. – 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. – 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Mezi čtyřma očima

1. 03. – 12. 04. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14. 02. – 15. 03. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

ili-oni

23. 04. 2014
Berlinskej Model / Praha 7

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Elective Affinities

14. 05. – 6. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Kluk, Liška, Krabice

23. 11. 2011 – 12. 01. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Prometeul 2

18. 10. – 9. 11. 2010
Šedý pokoj

Český papež

5. 02. – 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Divadlo

24. 01. – 23. 02. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

LES

16. 04. – 16. 06. 2012
Spejs / Praha 2

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Quagmire

11 - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Barbora Kleinhamplová: Úvahy v kruhu

18. 10. – 6. 11. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Papírek, který jsme nevykouřili

21 - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Paralelní světy

7. 02. – 3. 03. 2011
Galerie Makráč / Praha 6

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Rozostřené rozhraní

25. 06. – 22. 08. 2013
Kvalitář / Praha 1

Interstices

1. 05. – 2. 06. 2012
artyčok.tv / Praha 7

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

Intervaly

8. 11. – 8. 12. 2010
Školská 28 / Praha 1

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. – 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. – 11. 05. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Bio

9. 09. – 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 30. 10. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Fotografie

4 - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. – 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Barbora Lungová / Denisa Krausová: Muži, květiny a něco tísnivého

29. 03. – 17. 05. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

(s)nové (i)reality

9 - 16. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. – 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Už jo ale ještě ne úplněk

13 - 29. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

19. 12. 2012 – 14. 01. 2013
Galerie Kytka / Praha 3

Dvojdřez

14. 04. – 12. 05. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Pleso / The Mountain Lake

27. 05. – 23. 06. 2011
MeetFactory

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

13. 09. – 30. 11. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

24. 09. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

„Metamorfózy“ proměny

26. 01. – 24. 02. 2012
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

Tichá dohoda

5. 04. – 24. 05. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Já je někdo jiný

6 - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Snad nezapomenu na něco co se nestalo

9 - 28. 05. 2012
Galerie Art Brno / Brno

Měsíc nedělí

17. 10. – 29. 11. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

NATURAL 2010

19. 10. – 23. 11. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

LOJZOVA VĚC

17. 09. – 17. 12. 2013
Galerie Budoart / Praha 3

Jdu po tvých stopách / Pocta Janu Z.

18. 12. 2012 – 8. 02. 2013
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Punctum / Barthesův deník

4 - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

City Folklore by SASANCA

11. 09. – 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Prolínání světů

20. 09. – 4. 10. 2012
Trafačka / Praha 9

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

Shift – přednáška Die Praxis a VVVV

22. 02. 2011
Ex Post / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Hodinový hotel

26. 04. – 28. 06. 2013
de-sign / Praha 7

David a Benedikt Popelkovi

8. 05. – 3. 06. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Acuo

16 - 28. 10. 2011
Náměstí Republiky / Praha 1

Barbora Knajhamplová

21 - 25. 11. 2010
Galerie 207 / Praha 1

Tváře ohně

7. 11. – 7. 12. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Echolog

3. 04. – 11. 05. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Síla tří

17 - 26. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. – 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Řešení problému s měsícem

23 - 26. 01. 2012
Galerie 207 / Praha 1

Shift

21 - 25. 02. 2011
Ex Post / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Jan Kolský: Za Zelenou liškou

15. 01. 2019 / 19:00 / Ostatní akce

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Návod k použití

8. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

21. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Viktorie Valocká: Schurwolle

7. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Villa P651 / Praha

Susumu Matsuura: STRANGER

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Open Eye: Svätopluk Mikyta

29. 03. 2017 / 17:00
FAMU / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Mezi obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

24. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Viktorie Valocká / guma laguna

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PROSTOR PRO: umění s novou knihou o Davidu Černém Fifty Licks

15. 06. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Dr. Mozek

22. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

8. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Vorisek

3. 09. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

13. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Květomluva

18. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

31. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Symbionti

26. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sobotní akademie pro pedagogy

21. 10. 2017 / 08:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Michal Mitro/Loneliness

11. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pimlico

31. 10. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Pimlico

7. 11. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

SPOLEČNÁ VÝSTAVA

16. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 / 17:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13 - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Císařovský DEN CO DEN

11. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Thick skin

17. 12. 2017 / 18:30
Agosto Foundation

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Raum

15. 03. 2018 / 17:42 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Reality Testing

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Intervence #8: Viktorie Langer: Caramello

15. 03. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Illusion Art Museum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Jitka Mikulicová / Twomblyho poklopec / Twombly’s Fly

18. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mod/e/ly

10. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

8. narozeniny GASK, koncert Havlových, workshop, dernisáž

11. 05. 2018 / 22:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n

25. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Michal Mitro: OSC^n | workshop

26. 05. 2018 / 12:00
Bludný kámen / Opava

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Jakub Tytykalo: Jak se z lesa ozývá

3. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19 - 20. 07. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Ubrus

4. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Jiří Petrbok: Hořící srdce

27. 10. 2018 / 13:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha 7

DJ na volné noze

25. 10. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Ubrus

10. 11. 2018 / 14:45 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Jiří Franta & David Böhm: Nejšikmější věž

16. 11. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Napiš Ježiškovi

8. 12. 2018 / 13:00
Xaoxax / Praha

Sny jiných

5. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

OE18: Jonáš Strouhal – Suffering

11. 12. 2018 / 17:00
FAMU / Praha 1

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

12 hodinová konference

12 - 13. 01. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Strach z neznámého

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jedno dílo / jeden svět: František Bílek, Dobrý pastýř, 1900

1. 02. 2017 / 16:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Magdaléna Roztočilová: KVĚT

19. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

20. 12. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Permanence of Flow

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

15—pm: Matouš Hejl / Ken Ganfield

15. 01. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Adéla Korbičková – Run, run always faster | Galerie 209

15. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Looking For

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Different Perspectives – Různé perspektivy

9. 12. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

PETROHRADSKÁ 1.2.3.

6. 12. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

10. 12. 2016 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Argišt Alaverdyan: Kontakt

8. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Festival ilustrace a komiksu

25 - 27. 11. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Společná výstava Jiřího Suchánka a Tomáše Sedláčka

9. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Marienbad: divadelní performance v Galerii Rudolfinum

13. 11. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

13 aforismů: akustické kresby Milana Grygara v pohybu, zvuku a světle

12. 11. 2016 / 16:30 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Divadelní performance Marienbad v Galerii Rudolfinum

4. 11. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Exchanging Intimacies

22. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1435mm / Praha 3

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pasti

21. 10. 2016 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Jak se dělá galerie

12. 10. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Markéta Vaňková ilustruje Milana Krupu

12. 10. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Brunch a komentované prohlídky s Václavem Stratilem a Matějem Smetanou

22. 10. 2016 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Jakub Tytykalo: Bezhlavý jezdec

6. 10. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Hra pro děti ke křtu knihy Jak se dělá galerie

12. 10. 2016 / 14:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jazyk

2. 10. 2016 / 08:40 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Dialog Miloty Havránkové a jejích studentů

3. 10. 2016 / 17:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jak ňamalovat lášku_kurz malby s V. Stratilem

21. 09. 2016 / 13:00
Fait Gallery / Brno

Vladimír Špaček – prezentace tvorby

21. 09. 2016 / 14:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Barbora Kleinhamplová: MPEG Girl

13. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Zasaď se do pole

15. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Plain Text

7. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Anna Ronovská – All you need is Love

8. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Artpark se otevírá

7. 09. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Když se textile stáva tvarem

2. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

City Utopia – Metebolika budoucnosti

23. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Jak doplníš správná místa?

26. 07. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Smích a zapomnění

8. 09. 2016 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy “Figura v pohybu”

20. 07. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

15. 07. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
hunt kastner / Praha

Darina Alster a V.Š.B._vizuální rozhovor

16. 07. 2016 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Totální výprodej → dernisáž výstavy Dům módy

13. 07. 2016 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Figura v pohybu

12. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Post-Trauma

7. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Les Boubeles

28. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Bílý pokoj / výstava

9. 07. 2016 / 08:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Markéta Magidová: Migra jóga

22. 06. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Jan Jírovec – Nezbytná ztráta soudnosti

2. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Uvedení knihy Třídit slova. Literatura a konceptuální tendence 1949–2015

2. 06. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha 2

Cabaret Crusades III: The Secrets of Karbalaa / Muster (Rushes)

2. 06. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

VÝSTAVA 10 UMĚLCŮ

24. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Noc v knihovně 2016

11. 06. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Národní technická knihovna / Praha 6

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

OPEN STUDIOS / GUIDED TOUR / PERFORMANCE / AFTERPARTY

18. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Komentovka PRO DĚTI A RODIČE

12. 05. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Letokruhy chaosu

28. 04. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Workshop k výstavě SLEPCŮV SEN

30. 04. 2016 / 09:00
Fait Gallery / Brno

*Žádná mimořádná situace (*Ale dnes se to nestalo)

30. 04. 2016 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

VYTVRZENÍ 04 – Performance mateřský festival

3. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

VYTVRZENÍ 04 – Performance mateřský festival

1 - 3. 05. 2016 / 13:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

Městosvět

7. 05. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Brunch a komentovaná prohlídka s Jiřím Frantou & Davidem Böhmem

21. 04. 2016 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

9 - 10. 04. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

1% na umění u veřejných staveb

6. 04. 2016 / 22:00
Galerie VI PER / Praha 8

Pavla Krkošková Byrtusová – Listování

22. 04. 2016 / 15:00
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Miluji věci RELOADED // Mark Zuckerberg, a breakout character

6. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

23. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Motýlí efekt

6. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Místo Monumentu

17. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Komentovaná prohlídka výstav Fightlessness a Proudění

30. 03. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Markéta Magidová: Překlapy a přehmaty

10. 03. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Artmap Office

Adéla Korbičková // Time to talk: Scales

3. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

PAF Olomouc: Barbora Kleinhamplová a Karina Kottová: Co je to film?

10. 03. 2016 / 14:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Shaped canvas

22. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

26. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Dům s bazénem

3. 02. 2016 / 18:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

VERNISSAGE / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

17. 02. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Autorská prezentace Žanny Kadyrové

10. 02. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Žanna Kadyrova / Alice Nikitinová: Ochranné zbarvení

9. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Per astra ad monstra

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie UM / Praha 1

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

20. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

27. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

VERNISSAGE / GUIDED TOUR / SCREENING

20. 01. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Preskok, pohyb, ohyb / meziČIN

14. 01. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Tvoje věc // křest sešitu

14. 01. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha 1

ONDŘEJ KINSKÝ // Císařovy nové boty

8. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Intermarium

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kolečkářová, Hanousek a Tilzer: Mokré ruce

28. 01. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ignorance – vernisáž

8. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Ján Kekeli, Peter Fabo – Medzi

13. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Mark Zuckerberg – breakout character?

13. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Osvobozeni internetem?

4. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop uživatelů

13. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Miluji věci, mlčenlivé soudruhy

13. 11. – 18. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

12. 11. 2015 – 13. 01. 2016 / 07:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

35m2 // LUCIE MIČÍKOVÁ // To je tak krásný, až se mi chce brečet….

5. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Zbyněk Baladrán & Barbora Kleinhamplová: Zeitschwindel

26. 10. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Videogram

21. 10. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

VIP PREVIEW

14. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

Moskva – Jan Vermouzek

9. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

DVĚ MINUTY SVĚTA & DJ Mike Corner

4. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého – Finále 2015

24. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno-město

per man ent fór ent per for man’s

21. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

per man ent fór ent per for man’s

16. 09. 2015 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Petrbok – Forever!

11. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

68. Umělecký salon v Poličce

19. 09. 2015 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

STARTED 2015: residents of StartPoint Prize. Lisa-Marie Vlietstra, Barbora Kleinhamplová, Martin Hrubý

26. 08. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

& (Barbora Trnková a Tomáš Javůrek): POLOLOADER

25. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavel Mühlbauer

20. 08. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Synagoga / Hranice

jiné vize 2014 na open air festivalu letiště

14. 08. 2015 / 16:50 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Hranice

Dům osvobozený od svých pater

6. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Screen & Saver

27. 06. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Žilina

Persona Forte

29. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice

Vesnice je svět – komentovaná prohlídka a diskuse s umělci

25. 06. 2015 / 15:00
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vesnice je svět

18. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Bears, catastrophes and other everyday events

18. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Miroslav Pechánek – písmo, obraz, film

4. 07. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Alfred Lenica | Barva – Gesto – Podvědomí

11. 06. 2015 / 16:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

KRAJINA SUBURBIE

5. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Nová citlivost

10. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pohádky pod ořešákem 2/10 – Sylva Fischerová

6. 06. 2015 / 13:00 / Ostatní akce
Rajská zahrádka Brno / Brno

Dvojitá dávka umění: výstava Aleše Hudečka a Jaroslava Koléška MOSTRA Z OSTRA

3. 06. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

HAPPY END

4. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

3. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Temný motiv

24. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

PRVNÍ LINIE

20. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Tomáš Císařovský

15. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

12 Jiří Franta & Ondřej Homola / SLEPÝ MISTR & KULHAVÝ MNICH

12. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

DAVID ČERNÝ – JESUS & GUNS

7. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

České a moravské pověsti v tvorbě Renáty Fučíkové

2. 05. 2015 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Art in ArtGen

29. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

B.H.G.

23. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

VYSTAVJANÍČKA

22. 05. 2015 / 16:30 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

MIROSLAV PECHÁNEK: PÍSMO & PŘÍBĚH

19. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

David Bohm Jiri Franta – ?!

24. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Masky a tuk

22. 04. 2015 / 16:00
PLATO Ostrava / Ostrava

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

21. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

PHILIPPE DOLLO / LUKÁŠ HOUDEK: ODSUN

15. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Text to Speech

15. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Turner / Rodičovský hlas v zádech

1. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Reprezentace rozkladu

2. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Jan Jírovec – Double power

18. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Daniel Vlček, Levi van Veluw: After the End of Art

12. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

dvojitá dávka umění: výstavy Luďka Rathouského a Andrzeje Tobise

17. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Petr Košárek: Plankton

11. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výchozí pozice

11. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

6. 03. 2015 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

NANEČISTO III. / Markéta Magidová: Překlapy a přehmaty

11. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Viktorie Valocká – Černý sešity

2. 02. 2015 / 18:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Free Feet

28. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

paf: jiné vize 2014 ve studiu béla

30. 01. 2015 / 19:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha 1

Aleš Lamr: Maranatha

27. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Dernisáž: Kometa

4. 01. 2015 / 14:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Dernisáž

31. 12. 2014 / 23:00 / Vernisáže
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Barbora Kleinhamplová: Na míru požadavkům

6. 12. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 209 / Brno

Proč obrazy nepotřebují názvy

9. 12. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
/ Praha

Šárka Koudelová a Sáva Spirová: „C“

2. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

OpenEye14: Tina Frank – Digitální synestezie

2. 12. 2014 / 16:30
FAMU / Praha 1

Adéla Korbičková – Atlas, str. 25

26. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Tomáš Císařovský – Zatajený dech

19. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Václav Havel / Vymývání

12. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Manifest spáčů

29. 10. 2014 / 17:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Usínám hluboko v noci

24. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Poslední hodiny lidstva

21. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1 / Praha 1

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

2. 10. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

KOMETA

2. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jonáš Strouhal a Jonáš Rosůlek: Crippled by Consciousness

1 - 3. 10. 2014 / 08:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Oficiální zahájení Festivalu Fotograf a křest časopisu Fotograf

3. 10. 2014 / 12:00 / Vernisáže
Fotograf Festival / Praha

Štěpán Čapek — Hairoin

25. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

RUCE

23. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Reprezentace dobra

25. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Dresdner Wald

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Richard Fremund 1928-1969 Museum Kampa

18. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

18. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

ČESKO-NĚMECKÉ HVĚZDY

20. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Beseda s MARKÉTOU LUSKAČOVOU a IRENOU ŽANTOVSKOU MURRAY

15. 09. 2014 / 16:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

2046 / STREETBEATS / instalace

18. 09. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Alternativní galerijní prostory v Rusku

12. 09. 2014 / 17:00
Galerie SPZ / Praha 1

Kmenové souvislosti

12. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

10. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

In Between

22. 09. – 22. 10. 2014 / 16:55 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

11. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Edyta Kulla (PL): Tři cykly

13. 09. 2014 / 11:00 / Vernisáže
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Nauka o přírodě

3. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Osada

4. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

19. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Volej

6. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pressing Point

1. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Žižkovský odpal a závěrečný koncert projektu v rámci Dnů Žižkovského kulturního dědictví

9. 09. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Zvukové performance

6. 09. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Přednášky Filip Lagiewka, Robin Winogrond a Rikke Juul Gram

5. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

BONES “na vzduchu”

21. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
BONES / Praha

BONES “na vzduchu”

21. 08. 2014 / 14:00 / Ostatní akce
BONES / Praha

Posedy, lovecké a zvířecí stezky

18 - 24. 08. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ensō City – futuristická vize megaměsta

12. 08. 2014 / 16:30
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

27. 08. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Petra Brázdilová, Monika Novotná: Naše věc

14. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Den otevřených dveří

2. 09. 2014 / 10:00
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Kathrin Köster: manometer

31. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jiří Franta / David Böhm: Sisyfos

24. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

Obrázek

17. 06. 2014 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Český papež

5 - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jdu po tvých stopách / Pocta Janu Z.

18 - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Lesy a zahrady

11 - 10. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14 - 13. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Bio

10 - 9. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Barbora Kleinhamplová: Úvahy v kruhu

25. 10. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Punctum / Barthesův deník

4 - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Exquisit Corpses

10 - 9. 11. 2010 / 19:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Eliška Jakubíčková: Obzor

6 - 5. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Městský dům Zbraslav / Praha 5 – Zbraslav

Hodinový hotel

25. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

Share it, spread it!

29. 06. 2012 / 17:00
ETC. Galerie / Praha 2

Viktorie Valocká

23 - 22. 01. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

PRACOVIŠTĚ

28. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

DOTEK

11 - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Za barem David Černý

2. 05. 2012 / 16:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Paralelní světy

7 - 6. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

14. 09. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

BARBORA KLEINHAMPLOVÁ (CZ): ÚVAHY V KRUHU

18. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Konkurz pro nezávislý film

5 - 4. 04. 2012 / 15:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Intervaly

8 - 7. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

REkonstrukce

23 - 22. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Mistrovství života

20 - 19. 04. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Rodinné promluvy

5 - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Řešení problému s měsícem

23. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

23. 11. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Open goal

28 - 27. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

PROJEKTOR#7

26 - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Fundamenty & Sedimenty / Vzpoura hraček 2011

19 - 18. 04. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro

City Folklore by SASANCA

11. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 3. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Roberta Carritherse The Groovy dada lounge revisited

28 - 27. 03. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Tomáš Císařovský / Žlutá skvrna

11. 11. 2010 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

Povídání před obrazy / Komentovaná prohlídka výstavy Muži, květiny a něco tísnivého

11 - 10. 04. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Martina Pešková, Peter Fabo

8. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Rozhovor Charlotty Kotíkové s Larrym Rinderem

6 - 5. 06. 2012 / 17:00
Tranzitdisplay / Praha 2

Jordan Wolfson | Bio OKO

21 - 20. 01. 2012 / 19:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Tváře ohně

8 - 7. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Les

21 - 20. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Sóstrast

23 - 22. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2 - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6 - 5. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

25 - 24. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

The Groovy dada lounge revisited

20. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10 - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Tichá dohoda

5. 04. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Komentovaná prohlídka s Tomášem Císařovským

13. 03. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Elective Affinities

14 - 13. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Situace 44: Markéta Magidová

17 - 16. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14 - 13. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23 - 22. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24 - 23. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Hledání a nalézání

3 - 2. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Prolínání světů

20 - 19. 09. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Objekt poráží subjekt

15 - 14. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

One day you will lose it all

15 - 14. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26 - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13 - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Interstices

21 - 20. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
artyčok.tv / Praha 7

Kluk, Liška, Krabice

23. 11. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 7. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

KOLABORATORIO vol.2

26. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

Shift

22 - 21. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Tillman Kaiser: Návrh na oltář

30. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Workshop a komentovaná prohlídka výstavy 3D DYS s Kateřinou Novotnou

18. 09. 2012 / 14:00
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Gyr Falcon

16. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Pôvabné

5. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

(s)nové (i)reality

9 - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

OFF INTERSECTION

28 - 27. 10. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Trafačka / Praha 9

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12 - 11. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 9. 11. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Ornament

19 - 18. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Banán naskle

11 - 10. 12. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

MEMENTO NATURAE

2 - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Els Viaene: Sound as Space

1 - 5. 10. 2012 / 12:00
Školská 28 / Praha 1

Nýt

5 - 4. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Honitba

25 - 24. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Milan Ladyka: Black Metal

14 - 13. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Adéla Korbičková a Ondřej R Homola

9 - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Acuo

17 - 16. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Náměstí Republiky / Praha 1

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26 - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Míč je ztracen

1. 11. – 31. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

LES

16. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Spejs / Praha 2

Moving Image

30 - 29. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

SKLENICE VODY

9 - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

My place

4 - 3. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Mezi čtyřma očima

1. 03. – 29. 02. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Rodičovský příspěvek

3 - 2. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

13. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

David a Benedikt Popelkovi

8 - 7. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

SVOBODA

1. 09. – 31. 08. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Barbora Kleinhamplová: Kružnice splývání

17 - 16. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

22 - 21. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

VZDÁLENÁ SESTŘENICE, BÍLÝ BRATRANEC

12. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Strach bílého muže

24 - 23. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Tichá dohoda (křest katalogu výstavy) + Laco Deczi & Celula New York (koncert)

25. 05. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Rozostřené rozhraní

25 - 24. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4 - 3. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Platonov je darebák! – A. P. Čechov

3. 03. – 3. 02. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Na zábradlí / Praha 1

Jana Regnerová a Kateřina Michálková

29 - 28. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Divadlo

24 - 23. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Architekt ve městě

10 - 9. 05. 2012 / 11:00
Loft club café & bar / Zlín

AiC Štefle

12 - 11. 09. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25 - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Za barem Jiří Franta a David Böhm

18. 04. 2012 / 16:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Slavnostní ceremoniál předání ceny Jindřicha Chalupeckého 2010

23 - 22. 11. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

František Bílek – Poutník v bezčasí

6 - 5. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

13 - 12. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Sarabanda – Ingmar Bergman

23. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Na zábradlí / Praha 1

Proměny v proměnách – Červený drak

27 - 26. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

20 - 19. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kytka / Praha 3

AGRESE – DEPRESE

9 - 8. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Až na vrchol povrchnosti, až na dno mělkosti

10 - 9. 03. 2011 / 18:30 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Quagmire

12 - 11. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Typografie a grafický design v Lipsku (D)

19 - 18. 10. 2012 / 16:00
Dům umění města Brna / Brno

Dvojdřez

14 - 13. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Dušování

16 - 15. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Bílá tma

29 - 28. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Já je někdo jiný

7 - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Konfrontace Multimedií

28 - 27. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna

Projektor#5

1. 02. – 31. 01. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×