Karel Nepraš

VÝSTAVY UMĚLCE

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

Do 20. 04. 2019 19:00
Fotograf Gallery / Praha 1

FACADE PROJECT: Exit the Loop

Do 30. 06. 2019 23:00
Kunsthalle Praha / Praha

Slavoj Kovařík “Vždy jsem měl rád noci”

17. 01. - 17. 03. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Leon Eisermann – A Long Goodbye

Do 20. 04. 2019 19:00
Polansky Gallery / Praha 7

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

Do 31. 03. 2019 18:00
Galerie Alternativa / Jihlava

Andrzeji Nowacki – TAJEMSTVÍ ČTVERCE

Do 5. 05. 2019 18:00
Milan Dobeš Muzeum / Ostrava

Josef Mladějovský – Věty

30. 01. - 5. 04. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. - 5. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Kateřina Černá: Tašky

21. 02. - 12. 03. 2019
Xaoxax / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Healing 2.0

Do 7. 04. 2019 20:00
MeetFactory / Praha 5

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Tomáš Smetana Přátelé

1. 01. - 1. 03. 2019
Art for Good nový život výstav / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Přetavená rutina

1. - 30. 03. 2017
Industra Art / Brno-město

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

7. - 20. 03. 2017
Galerie 209 / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. - 25. 05. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Martin Kuriš – Dívka s kočkou

10. 05. - 15. 06. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. - 29. 07. 2017
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Andrea Lédlová – Zlatá socha

28. 08. - 22. 09. 2017
Altán Klamovka / Praha 5

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. - 17. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ZAHA HADID ARCHITECTS: UNBUILT/ Bienále experimentální architektury #3

7. 09. - 26. 10. 2017
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Miloš Urbásek

20. 09. - 3. 11. 2017
Galerie Závodný / Mikulov

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Predka „Rozrušený svět“

27. 11. - 16. 12. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Eva Rybářová – Tumbleweed

22. 01. - 23. 02. 2018
Galerie Mladých /

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Martin Kuriš: Cesta do Egypta

1. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Hybrids Potential

7. 02. - 8. 03. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Memoarium Loci

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých /

Berlínský Model 2018 | Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. - 4. 05. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Dopamin

16. - 23. 04. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Antonín Horák / Čekal jsem, až moje hudba začne hrát

12. 04. - 19. 05. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

PASTRŇÁK

19. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 101 / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Platónův jednorožec

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vojtěch Kovařík: Armagedon

22. 05. - 26. 06. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. - 21. 07. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. - 29. 08. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kamila Ženatá – Podivuhodná květina

4. - 18. 07. 2018
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha 2

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. - 31. 10. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. - 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

djav azodnem

8. 11. 2018 - 4. 01. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. - 6. 11. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

23. 10. - 20. 11. 2018
Galerie FAVU / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kristýna Šraierová – Modrá

4. 11. - 7. 12. 2018
anyArt / Praha 8

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Sny jiných

5. 12. 2018 - 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Josef Sudek: V ateliéru

30. 11. 2016 - 26. 01. 2017
Galerie věda a umění / Praha

Aleksandra Vajd

14. 11. - 16. 12. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

TIMELINE

4. - 9. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých /

Pavla Malinová: Živé ploty

6. - 30. 09. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Spirit World Rising

27. 07. - 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. - 29. 08. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

KAREL NEPRAŠ: Rodina připravená k odjezdu

11. 05. - 16. 10. 2016
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Pavel Příkaský – COLLECTION

17. 05. - 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. - 28. 05. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. - 18. 06. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Strach ze tmy

11. - 14. 04. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. - 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Anton Podstraský / Synáčik ulice

31. 03. - 27. 04. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Kristýna Šraierová / VZTAHY

3. 04. - 13. 05. 2016
anyArt / Praha 8

Co námi hýbe?

16. 02. 2016 23:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Kamila Ženatá – Horizont událostí – část druhá

4. - 14. 01. 2016
Venuše ve Švehlovce / Praha

Rekurzia

16. 12. 2015 - 15. 01. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Ye mak a better door than a windae

16. 12. 2015 - 18. 01. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Living Images

13. - 19. 12. 2015
Galerie 207 / Praha 1

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

9. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 - 19. 01. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
TIC Galerie / Brno

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 - 12. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Morava, krásná zem

9. 12. 2015 - 9. 01. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

2. - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 - 10. 01. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8. - 29. 12. 2015
Kontext / Jihlava

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Kabinet (tic) /

PAVLA MALINOVÁ – Úd vé hlavy

2. 12. 2015 - 4. 02. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Honza Sakař: Tiché portréty

30. 11. 2015 - 1. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tabule/Blackboard

28. 11. 2015 - 6. 02. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

2. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Lucie Jestřabíková: Klíček

16. - 19. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Pavla Malinová – Esoterická dutosvětskost / host Filip Kraus

11. 09. - 9. 10. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha 1

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. - 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha 1

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha 1

“Blitz Pop” by Anej Nuhanovic

27. 08. - 7. 10. 2015
ARTĚL Gallery / Praha

Hry v globus

25. 06. - 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Starci u pramene

8. 07. - 1. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Subtropické klima

10. 06. - 4. 07. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. - 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Kamila Ženatá : Horizont událostí

19. 05. - 18. 07. 2015
Karlin Studios / Praha 8

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. - 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

In the name of…

31. 03. - 19. 04. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

PETR PASTRŇÁK / KOSMICKÝ TANEC

24. 03. - 8. 05. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jiří Kuděla – Uni / formy

3. 02. - 23. 04. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Josef Mladějovský: Suprematický výprask

26. 02. - 9. 04. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Kuriš – Děti

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

12. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Art Brno / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

13. 01. - 3. 02. 2015
Galerie Klubovna / Brno

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. - 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. - 11. 12. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Kuriš – Lola

5. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pavel Příkaský: Prst, látka, písmeno, tekutina

30. 09. - 16. 10. 2014
Galerie Půda / Jihlava

1+1>2 SYNERGIE

6. 10. - 1. 11. 2014
Periferie Cafe / Praha 4

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. - 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. - 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. - 11. 10. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

BLUE BOX

22. 07. - 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: Blind Spot / Mrtvý úhel

9. 01. - 9. 02. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

PARANOID COUCH POTATO

17. 05. - 24. 07. 2011
Hauch Gallery / Praha 8

Na moři se neztratím a slzy v radost obrátím

4. 03. - 14. 04. 2014
Galerie Kabinet (tic) /

Cospus/Caro

6. - 19. 06. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

BLKFLMNGO

8. 12. 2010 - 26. 01. 2011
Galerie U Mloka / Olomouc

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Já – Ty

22. 11. - 22. 12. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Naše zahrádka

18. 12. 2012 - 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

You Cant Change the Weather

4. 04. - 22. 05. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

Pavel Příkaský – Dvojité dno

29. 01. - 27. 02. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: the place from where you think

29. 05. - 28. 06. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Zrnko popelu

10. 07. - 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Tropical Winter

19. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

BLKFLMNGO II.

26. 04. - 14. 05. 2011
Kino ART / Brno

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VÍRAR

4. - 26. 05. 2012
City Surfer Office / Praha 3

NAVARANA

21. 10. - 11. 12. 2010
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Adéla Součková: Atlas

3. - 26. 06. 2013
Galerie Via Art / Praha 2

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Pick up your Phone

7. 03. - 4. 04. 2011
Školská 28 / Praha 1

Rozkazy z éteru

17. 01. - 20. 02. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

KOMPLEXCITY

17. 04. - 29. 05. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Terezinalia I / Andere Seite Studio

24. 09. 2010 - 28. 02. 2011
předsálí kina Malé pevnosti /

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Roll Over All, Roll All Over, Lilith

7. 09. - 29. 10. 2011
Prádelna Bohnice /

X

27. 08. - 22. 09. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Adéla Součková: Analogický atlas

17. 11. 2013 - 29. 01. 2014
Nádraží Praha-Holešovice /

Akrobat na glóbu života

15. 03. - 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Kamila Ženatá: Ženský dvůr (Památník Terezín, DOX)

30. 04. - 25. 08. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Chybějící kapitola

12. 09. - 26. 10. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

RAINBOW DICK

14. 03. - 14. 04. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Panáček počmáraný

24. 04. - 18. 05. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Bouře

6. 09. - 28. 10. 2011
Hauch Gallery / Praha 8

Josef Mladějovský: Žebříček hodnot

4. 05. - 28. 06. 2014
Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě / Moravská Ostrava

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Je to ve mně jako v koze

18. 02. - 29. 04. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Petr Pastrňák – Vítr vlní tichý les

6. 05. - 28. 06. 2014
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Hořící les

6. 01. - 26. 02. 2011
Galerie Václava Špály / Praha 1

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Adéla Součková: Nahorů dolů

11. - 21. 03. 2013
NoD Mini / Praha 1

Invisible cube / Door no.1

21. 06. - 20. 08. 2011
M.odla / Praha 7

Spící kino

29. 04. - 28. 05. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Edice 5

8. 12. 2010 - 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Candy Walls

23. 11. - 30. 12. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Čapatý Ján

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie Mladých /

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Kolektivní tělo

19. 06. - 21. 07. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Po ránu ano

9. 12. 2010 - 1. 01. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Akrobat na glóbu života

24. 11. 2011 - 7. 01. 2012
Leica Gallery Prague / Praha 1

Pavel Příkaský: Fotograf

5. - 30. 03. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

It is nice to promise something

11. 05. - 18. 06. 2011
Malá Galerie /

Mladé a nové

13. 02. - 20. 03. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Cut&Paste

6. - 16. 12. 2010
Galerie AVU / Praha 7

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

TRANSFORMÁCIE

25. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

AKCE UMĚLCE

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Leon Eisermann – A Long Goodbye

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Andrzeji Nowacki – TAJEMSTVÍ ČTVERCE

7. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Milan Dobeš Muzeum / Ostrava

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Kateřina Černá: Tašky

21. 02. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Vojtěch Kovařík – Temple of Doom

23. 01. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

11. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Michal Gabriel

21. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Přetavená rutina

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

15—pm: Alotofkittens / Martin Klusák

19. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

8. 03. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

OE17: Petr Šprincl – Morava, krásná zem

12. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

M. Šašek let č. 59/74

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

M. Šašek let č. 59/74

24. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Dílna minutových audioher

7. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Loterie – poznej svět! / M. Šašek let č. 59/74

13. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Bojíte se tužky? M. Šašek let č. 59/74

4. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Cesta kolem světa za 1,5 hodiny! M. Šašek let č. 59/74

21. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Večer – knihy – terasa / M. Šašek let č. 59/74

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

VR Kosmopolita

18. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Průvodce pro dobrodruhy s Ultrafun

11. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Weizmannův dům od Ericha Mendelsohna Přednáška Iconic Houses 2017 – architektka Tal Eyal

12. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Martin Kuriš – Dívka s kočkou

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Nedělní větrník s Pavlou Malinovou a Pavlem Dvořákem

21. 05. 2017 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. 2017 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

OE17: Anton Vidokle – Immortality For All

11. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Viktória Černegová-Tygří sebevraždy

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Co je architektura? / Vladimír Šlapeta přednáší na FSv

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Tomáš Predka „Rozrušený svět“

28. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Eva Rybářová – Tumbleweed

23. 01. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Geometrické tvarosloví v podání Josefa Mladějovského

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Martin Kuriš: Cesta do Egypta

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Memoarium Loci

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Memoarium Loci B

11. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Berlínský Model / Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž výstavy // Martin Vlček: Memoarium Loci AB

22. 03. 2018 17:54 / 17:54 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dopamin

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Dopamin

24. 04. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Antonín Horák / Čekal jsem, až moje hudba začne hrát

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MICHAL GABRIEL – HLAVY

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

PASTRŇÁK

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vojtěch Kovařík: Armagedon

23. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Restaurant uprostřed vesmíru

4. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

10. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

15. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Dětská tvůrčí dílna “Co se děje v králíkárně?”

25. 07. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kamila Ženatá – Podivuhodná květina

5. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha 2

Letní kino na Pragovce – FAMU EXPRMNTL

19. 07. 2018 19:45 / 19:45 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Jonas Staal: Od alternativní pravice k emancipačnímu propagandistickému umění

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Andrea Steckerová – Brandlovo dílo ve sbírkách Národní galerie Praha

11. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Petr Brandl (1668–1735) | Dalibor Lešovský – Když obrazy promlouvají: Petr Brandl a ikonografie jeho děl

25. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

djav azodnem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. 2018 16:04 / 16:04 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Kristýna Šraierová – Modrá

9. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Sny jiných

5. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Petr Šprincl: Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

14. 01. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Aleksandra Vajd

15. 12. 2016 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

Jaromír Funke, Josef Sudek a svět

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Pražský fantastický realismus

29. 11. - 17. 12. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Josef Sudek: V ateliéru

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie věda a umění / Praha

Aleksandra Vajd

14. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

TIMELINE

3. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

KINO Rudolfinum: Ejzenštejn v Guanajuatu (2015)

27. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Pavla Malinová: Živé ploty

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Rozcestníky

28. 06. - 18. 10. 2016 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Spirit World Rising

28. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Artur Magrot: Nebude to trvat dlouho

24. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Peter Graham – Cosa Vostra

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Kresba a pravda – workshop s Adélou Součkovou

18. 05. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Příkaský – COLLECTION

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

PAF: Kraťasy v Diodu – Podstata filmu

5. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Jihlava

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

THOMAS JEPPE: Neo-Lad

16. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Strach ze ty

12. 04. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Strach ze tmy

11. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

YOU CAN’T FIND ME I THINK YOU NEED A GOOGLE MAP

31. 03. 2016 17:19 / 17:19 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Kristýna Šraierová / VZTAHY

7. 04. 2016 15:45 / 15:45 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

MARTA FIŠEROVÁ: PŘÁNÍ MEZI OTÁZKAMI – OHEŇ

2. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Renaud Dejarnac: Co námi hýbe?

17. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Český žurnál: Ubytovny

22. 02. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Kamila Ženatá – Horizont událostí – část druhá

4. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Venuše ve Švehlovce / Praha

DERNISÁŽ: Petr Šprincl v Etc. & Václav Girsa v Prototypu

6. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Rekurzia

17. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Shanta Ro (FR): Open Studio

18. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Shanta Rao (FR): Open Studio

18. - 20. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Ye mak a better door than a windae

17. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Living Images – Sound performance

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Living Images

15. 12. 2015 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Living Images

14. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

10. 12. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy “Adolf Benš – Architektonické dílo”

21. 12. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie NTK / Praha

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Eva Jaroňová a Daniel Majling – Loneliness Happiness / No Fun at All in the House of Dolls

7. 12. 2015 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Dream States

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Petr Šprincl – Morava, krásná zem

10. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8. 11. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic) /

PAVLA MALINOVÁ – Úd vé hlavy

3. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Karel Thein: Čára a původ malířství

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Honza Sakař: Tiché portréty

1. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Koncert souboru Isha trio

1. 12. 2015 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Hudební současnost Ostrava / Ostrava – Moravská Ostrava

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Petr Brandl – dílna?, Sv. Josef s Ježíškem

2. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Tabule/Blackboard

28. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Češi proti Čechům

15. 12. 2015 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Blues na pláži

27. 11. 2015 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

3. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Kreativ sobota

21. 11. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

pavel příkaský / image of an animal

16. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Kateřina Černá: Grafiky, kresby, knihy a knížky a další pikanterie

30. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

555: Pavla Sceranková v Ondřejově

13. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého /

Pavla Malinová – Esoterická dutosvětskost / host Filip Kraus

11. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

“Blitz Pop” by Anej Nuhanovic

27. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ARTĚL Gallery / Praha

Hry v globus

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Starci u pramene

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Pavel Příkaský – Subtropické klima

10. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Kamila Ženatá : Horizont událostí

20. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

14. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Tomáš Predka – Chuť vody

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

In the name of…

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

PETR PASTRŇÁK / KOSMICKÝ TANEC

25. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jiří Kuděla – Uni / formy

4. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Zeitgeist

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

dvojitá dávka umění: Milan Lasota a Tomáš Vaněk

20. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

13. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Čtení ze Salavy / Čtení pro Salavu (9. setkání z cyklu V šest v Archivu)

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: křest katalogu My Left Hand

19. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Kuriš – Lola

6. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

AUTORSKÁ KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA výstavy V ODDĚLENÍ GALAXIÍ s autorkou výstavy Pavlou Scerankovou

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Pavel Příkaský: Prst, látka, písmeno, tekutina

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Půda / Jihlava

1+1>2 SYNERGIE

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Periferie Cafe / Praha 4

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

10. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Těžké lehkosti

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

BLUE BOX

22. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Petr Pastrňák – Vítr vlní tichý les

6. - 5. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

4 OKNA | jedna věc

4. - 3. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Tereza Nováková představí Martina Marka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

10. - 9. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Rainbow Dick

14. 03. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Panáček počmáraný

24. 04. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

SPÍCÍ KINO

29. - 28. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

X

28. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Rembrandtova Noční hlídka

10. - 9. 01. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Křest katalogu Pavly Scerankové

4. - 3. 04. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Chybějící kapitola

12. - 11. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Besedy s umělci a teoretiky v Domě fotografie

21. - 20. 11. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

V hlavě, v krajině, ve městě

6. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Hořící les

6. - 5. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Na moři se neztratím a slzy v radost obrátím

4. - 3. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic) /

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Roll Over All, Roll All Over, Lilith

7. - 6. 09. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice /

Adéla Součková: Nahorů dolů

11. - 10. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Edice 5

8. - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka

8. - 7. 02. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Čapatý Ján

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Po ránu ano

9. - 8. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pavel Příkaský – Dvojité dno

30. - 29. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Kolektivní tělo

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Příkaský : Fotograf

6. 03. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cut&Paste

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Komentovaná prohlídka

25. - 24. 01. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

Cospus/Caro

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: Blind Spot / Mrtvý úhel

9. - 8. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

CINEMAS NEW POSSIBILITIES

10. - 9. 12. 2010 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Umělecké centrum Univerzity Palackého v Olomouci / Olomouc

Rozkazy z éteru

17. - 16. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: the place from where you think

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Křest knihy dávno nepokřtěné

6. - 5. 08. 2013 / 16:30 / Ostatní akce
Restaurace Oáza / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Naše zahrádka

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

BLKFLMNGO

9. - 8. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

VÍRAR

3. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Adéla Součková: Atlas

3. - 2. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tropical Winter

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

NAVARANA

21. - 20. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Jakub Hauser uvádí Annu Kryvenko / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

13. - 12. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

KOMPLEXCITY

18. - 17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

V hlavě, v krajině, ve městě (křest katalogu výstavy) + Laco Deczi & Celula New York (koncert)

11. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Josef Mladějovský: Žebříček hodnot

12. - 11. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě / Moravská Ostrava

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Terezinalia I / Andere Seite Studio

23. 09. 2010 12:00 / 12:00 / Vernisáže
předsálí kina Malé pevnosti /

Barbora Vejsadová uvádí Kristýnu Plíhalovou / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

12. - 11. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Akrobat na glóbu života

15. - 14. 03. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×