Lenka Falušiová

VÝSTAVY UMĚLCE

Lenka Falušiová / Inscape

17. 04. - 11. 05. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Transformer Milan Langer

15. 02. - 26. 05. 2019
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Aleš Zapletal: Permakultura

11. - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. - 10. 09. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

29. 07. - 18. 08. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

22. 08. - 28. 10. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Tichý příběh

2. 02. - 2. 03. 2011
Galerie U Mloka / Olomouc

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Ondřej Sifon Anděra – WWW Neurobeat (hudební performance)

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Milan Langer Transformer a Art Division Team

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Lenka Falušiová / Inscape

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Transformer Milan Langer

14. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Aleš Zapletal: Permakultura

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Neohrožené Květiny: Fearless Flowers (I Move Through Chicago Like Honey)

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

30. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Vincent Pianina: La Partie de Cache-Cache * Hra na Schovku

1. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dr. Ben’s Medicine Show

28. - 27. 02. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Skleněná louka / Brno

FREJM BAJ FREJM

18. - 17. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Tichý příběh

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×