Marcel Hüppauff

VÝSTAVY UMĚLCE

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Denisa Krausová – Hořící brambor

15. 02. – 22. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Johana & Ondřej Merta – Terminátor

21. 02. – 21. 03. 2017
Galerie FAVU / Brno

TEORIE DUCHŮ

27. 02. – 5. 05. 2017
TIC Galerie / Brno

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Denisa Krausová / Krása zabitá sluncem

17. 03. – 18. 04. 2017
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. – 15. 04. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. – 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. – 25. 05. 2017
Galerie NoD / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

23. 05. – 30. 06. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Gammatone

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. – 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

20. 06. – 12. 07. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. – 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. – 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a země

28. 06. – 9. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Otakar Slavík / Těla

28. 06. – 2. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. – 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

11. 09. – 9. 10. 2017
Xaoxax / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. – 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Johana Merta- Nikde, nikdy

29. 09. – 8. 10. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Videopast

9 - 29. 10. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Gammatone Signal 2017

11 - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

6. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Samuel Paučo- Znak

15. 01. – 9. 02. 2018
Artikle / Brno

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. – 15. 04. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Fabio Santacroce: If The Poor Stopped Reproducing, The Rich Would Create Them Artificially

26. 02. – 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. – 9. 06. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. – 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Je toho více

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mod/e/ly

9. 05. – 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

DENISA KRAUSOVÁ: HLAVA JE VNITŘNOSTÍ ČEPICE

10. 05. – 23. 06. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jak lesy myslí

6. 06. – 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. – 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

JSME KURÁTORY!

12. 06. – 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. – 4. 08. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. – 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

JAN ŠIBÍK – DESET LET

26. 07. – 13. 09. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Karolína Jelínková / Kouřmo

12. 09. – 2. 10. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. – 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vypůjčená krajina

25. 09. – 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

19. 09. – 19. 10. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. – 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Petr Veselý

3. 10. – 16. 11. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10 - 30. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

KOV NA KOV

15. 10. – 29. 11. 2018
Národní technická knihovna / Praha 6

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. – 22. 12. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 – 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Adam Štech: Podle skutečné události

Do 27. 01. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

SHIRIN

26. 11. – 3. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Minimal Difference

Do 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavol Štesko: The Touch of Matter

5 - 28. 12. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Grafický kalendář 12 podob vody

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Památník národního písemnictví / Praha

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

7 - 26. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

James Lewis : Myší úklid

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Jana Krejzová a Kristýna Šormová / Raku a haiku

22. 06. – 11. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

23. 06. – 18. 09. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

MARTINA VIKOVÁ & MATĚJ HRBKE – Tři muži v peci ohnivé

9. 06. – 9. 07. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Normcore

24. 05. – 30. 06. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Maxim Velčovský: Vše za 39

10. 03. – 28. 05. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. – 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Jiří Franta, David Böhm: Za obrazy

20. 05. – 11. 06. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Hromy a blesky

19. 04. – 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

Šárka Mikesková: Aleluja

27. 04. – 4. 06. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Johana Merta/ Někdy někde

7. 04. – 7. 05. 2016
SOLO offspace / Brno

Hloubková sonda

7 - 28. 04. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

22. 03. – 2. 06. 2016
Fait Gallery MEM / Brno

Kateřina Vincourová / “Kdykoliv Si Řekneš.”

22. 03. – 2. 06. 2016
Fait Gallery / Brno

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

29. 03. – 21. 04. 2016
Photogether Gallery / Zlín

PLATOvideo06: Modernismus

8. 03. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ŠICHTA

1 - 31. 03. 2016
Monomach / Brno

Tomáš Pospěch / Zemědělské práce

24. 02. – 24. 03. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Lada Semecká: Introverze

25. 02. – 23. 04. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. – 1. 04. 2016
Galerie Českých center / Praha

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

Tomáš Tichý : Pevnost

18. 02. – 18. 03. 2016
The Chemistry Gallery / Praha 7

Trenažér/ Pavel Jestřáb

8. 02. – 11. 03. 2016
Kontext / Jihlava

Per astra ad monstra

26. 01. – 26. 02. 2016
Galerie UM / Praha 1

Jan Brož & Richard Nikl – Je Suis Symmetry

29. 01. – 4. 03. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. – 10. 03. 2016
Strom Art Gallery / Brno

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

Kateřina Palešníková: Sui generis

15. 12. 2015 – 7. 01. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Kateřina Palešníková: Sui generis

15. 12. 2015 – 7. 01. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

60% of 18 to 69

13. 10. – 21. 11. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Dějinné podvědomí

16. 09. – 22. 10. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Jaroslav Horecký – Tři gule

12. 08. – 11. 09. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Pavel Dvořák * Divný typ

31. 07. – 11. 09. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Superfluous Identity III 

16. 07. – 8. 08. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. – 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. – 2. 07. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková: Instrukce

4 - 29. 06. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

ARCHIV SBĚRATELE – Štěpánka Sigmundová, Klára Vystrčilová

20. 05. – 4. 06. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Bílá Psyché

6 - 30. 05. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Fox(y) / Chlapi – Krnínská / Armutidisová

27. 04. – 8. 06. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

?!

24. 04. – 5. 06. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

PRAVÝ ÚHEL

21. 04. – 3. 05. 2015
Galerie 209 / Brno

ZAHRADY

24. 04. – 26. 05. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. – 14. 06. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Pavel Jestřáb: LAMENT

23. 03. – 25. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Výtěr 3

24 - 30. 03. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Kateřina Vincourová: Nahlížet nasloucháním

19. 03. – 4. 04. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

16 - 25. 03. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Superfluous Identity I

10. 03. – 1. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Hvězdný prach

19. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Skrz příčinu k podstatě

22. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

M. Cihlář, V. Richterová: Za závěsem

4. 03. – 2. 04. 2015
Galerie NoD / Praha 1

Marie Lukáčová – Grácie

10. 02. – 17. 03. 2015
TIC Galerie

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

12. 01. – 7. 02. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

František Demeter a jeho host Magdalena Kwiatkowska – nic než plocha

10. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. – 3. 12. 2014
Galerie FAVU / Brno

Zpaměti

6. 11. 2014 – 3. 01. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Kancelář č. 209

4. 11. 2014
Galerie 209 / Brno

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Clemens Reinecke je v místě MAKEMAKE

22. 10. – 1. 12. 2014
MakeMake / Brno

Lenka Rochovanská – Katoblepas

20. 10. – 20. 11. 2014
Galerie D9 / České Budějovice

Stah

23. 10. – 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Eva Hronovská_Náměsíčníci

19. 09. – 23. 10. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pavel Dvořák – Hrdinové a Milenci

8. 09. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Krisztián Kristóf: Sluneční panel

1 - 19. 09. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

X, Y – umělecké řemeslo

4 - 24. 09. 2014
Kvalitář / Praha 1

Denisa v Garáži

26. 08. – 19. 09. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Pavel Jestřáb – Poryv

9 - 24. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

pohyb, pohyb ! …

2. 10. – 14. 11. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. – 1. 11. 2014
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. – 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Blanka Nováková: Mezi námi

14 - 28. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

6 - 30. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Praha známá i neznámá

16. 07. – 8. 08. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Matthew Moore: East/West

25 - 31. 07. 2014
Ateliér Síň / Telč

Morality

22. 08. – 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Písně kosmické

29. 07. – 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Princezna Kejda

21. 07. – 21. 08. 2014
MakeMake / Brno

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. – 30. 08. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Tomáš Třeštík: Letenští

16. 07. – 29. 09. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Eliška Fialová – Výletní místa

17. 07. – 30. 08. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Parasites

16. 07. – 14. 08. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Petra Tuka Buzková / Introspekce

28. 06. – 7. 09. 2014
anyArt / Praha 1

Otto Placht_V moci magie noci

11. 07. – 14. 08. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

JÍŘÍ FRANTA / DAVID BÖHM: SISYFOS

23. 06. – 27. 08. 2014
ProLuka / Praha 10

NEVIDITELNÝ MODŘÍN

5. 06. – 5. 07. 2014
/ Ostrava

Ondřej Čech: Melouch v pracovní době

6 - 29. 06. 2014
City Surfer Office / Praha

Ikonografie

9. 01. – 20. 02. 2013
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

sklizeň NAPOLI

9 - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

Český papež

5. 02. – 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Nebe-peklo-ráj

6. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Stories

6. 09. – 30. 10. 2013
Zámek Klenová

(s)nové (i)reality

9 - 16. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Michal Kohůt

14 - 18. 11. 2010
Galerie 207 / Praha 1

Monika Holečková: Krajiny

25. 04. – 19. 06. 2014
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

POSLOUCHAT OČIMA

29. 11. 2012 – 17. 01. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

MĚSTSKÉ LEGENDY

12 - 27. 10. 2011
MeetFactory / Praha 5

Stavební práce

10. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Kabinet (tic)

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Had

21. 02. – 16. 03. 2011
Galerie Mladých

FOX – LIFE IS ART

30. 06. – 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

David a Benedikt Popelkovi

8. 05. – 3. 06. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

dcery tužky

4. 11. – 4. 12. 2010
Galerie 35m2 / Praha 3

Bod

31. 10. – 25. 11. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

ZÁBRADLÍ

7. 10. 2011 – 30. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Dobrej byznys

30. 06. – 29. 09. 2012
Kino ART / Brno

Kráva zajíce nedohoní

8. 02. – 19. 03. 2011
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

100 týdnů

18. 06. – 26. 07. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2010

3. 11. 2010 – 16. 01. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. – 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vřídlo

17. 10. – 16. 11. 2011
Galerie Mladých

…do oparu možností

12. 07. – 11. 08. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Cena kritiky za mladou malbu

1 - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Kateřina Palešníková

17. 04. – 5. 05. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Barbora Lungová / Denisa Krausová: Muži, květiny a něco tísnivého

29. 03. – 17. 05. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

12 bodů

22. 09. – 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12. 10. – 12. 11. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. – 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

MEZI DVĚMA SVĚTY: Lidské vztahy v sochařství a fotografii

18. 01. – 25. 02. 2011
Galerie Českých center / Praha

Jak se do lesa volá, tak se z lesa neozývá

16. 04. – 21. 05. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Echolog

3. 04. – 11. 05. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Blow up – some projects by bevk perović architects

21. 09. – 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Kauza Štětec

3. 09. – 5. 10. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

First Aid

24. 09. – 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Esence

26. 06. – 8. 07. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Edice 5

8. 12. 2010 – 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Geologický prieskum

15. 03. – 7. 04. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Josef Bolf, Marcel Hüppauff /D/, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl

21. 06. – 9. 10. 2010
Adam Gallery / Brno

Holčičí pokoj

13 - 26. 03. 2014
Galerie Patricia Milano / Praha 2

Petr Pufler, Lukáš Hájek & Zdeněk Porcal

1 - 8. 10. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Přenos

6. 09. – 3. 10. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Wake Up Hero!

11 - 26. 06. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Genko

1. 12. 2010 – 2. 01. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

EXPOZICE

10. 03. – 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 30. 10. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Klamy a my

28. 06. – 10. 07. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

13. 09. – 27. 10. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Praha-Rennes

5. 06. – 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

NATURAL 2010

19. 10. – 23. 11. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13. 03. – 11. 04. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Design pro život – Něžnosti

11. 03. – 10. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Měň fér

30. 09. – 29. 10. 2012

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. – 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Promodeus

24. 05. – 6. 06. 2012
Galerie PZ / Praha 5

Storytellers

29. 10. – 10. 11. 2010
A.M. 180 / Praha 2

Natvrdlí a tvrdé

27. 02. – 23. 03. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Fauna World

22. 11. – 16. 12. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Heroes and Lovers

15. 03. – 10. 04. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Snoop Dog

13 - 29. 09. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. – 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Wilhelm Lehmbruck: Retrospektiva

10. 09. – 9. 11. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

2. 06. – 27. 07. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jakub Jurásek

5 - 9. 12. 2010
Galerie 207 / Praha 1

Video NoD | Jakub Jurásek: Potlačovaný konflikt

14 - 27. 02. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Kateřina Vincourová

15. 11. 2011 – 6. 01. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

město/2

14. 03. – 3. 04. 2014
Závod 01 / Humpolec

Václav Krůček: O snížené diferenci

11. 09. – 9. 10. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

ZAPOMENUTO V PAMĚTI

31. 05. – 6. 09. 2012
Fait Gallery MEM / Brno

Kateřina Vincourová

28. 11. – 2. 12. 2010
Galerie 207 / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Denisa Krausová – Hořící brambor

16. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Johana & Ondřej Merta – Terminátor

22. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Výtvarná kuchyňka

23. 03. 2017 / 23:00
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Denisa Krausová / Krása zabitá sluncem

17. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Tričkodílna s Jelly Belly

31. 03. 2017 / 22:00
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Křest katalogu Denisy Krausové

20. 04. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Za zrcadlem není tma (workshop pro rodiny s dětmi)

21. 05. 2017 / 08:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Pavla Malinová & Pavel Dvořák: Šikana očí, kolo se točí

26. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Nedělní větrník s Pavlou Malinovou a Pavlem Dvořákem

21. 05. 2017 / 14:30
Galerie NoD / Praha 1

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

24. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gammatone

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

21. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Letní slunovrat

21. 06. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a zem

29. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Otakar Slavík / Těla

29. 06. 2017 / 12:44 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Mchy i porosty (PL)

27. 09. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

9. 09. 2017 / 17:01 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Johana Merta- Nikde, nikdy

29. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Sobotní akademie pro pedagogy

21. 10. 2017 / 08:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Videopast

10. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

7. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OE17: Daniel Rourke – #Additivism

6. 12. 2017 / 18:00
FAMU / Praha 1

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Thick skin

17. 12. 2017 / 18:30
Agosto Foundation

Nedotýkejte se toho, prosím!

31. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Polansky Gallery uvádí filmy

8. 02. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Polansky Gallery Brno / Brno

JIŘÍ FRANTA & DAVID BÖHM / SBÍRKY JINAK / PŘED – ZA – SKRZ – V

22. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Petřík: Přes čáru

27. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Je toho více

12. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mod/e/ly

10. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

DENISA KRAUSOVÁ: HLAVA JE VNITŘNOSTÍ ČEPICE

10. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Open Studios v Industra Art

1 - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pexeso – experimentální divadelní projekt

19. 06. 2018 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

17. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Record: Sukces je náš, neúspěch je její tajemství cesty světla

6. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Karolína Jelínková / Kouřmo

12. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

21. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Na konci světa mírně doprava – Samuel Paučo

4. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Petr Veselý

3. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

KOV NA KOV

16. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Národní technická knihovna / Praha 6

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Komentovaná prohlídka

13. 11. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Adam Štech: Podle skutečné události

13. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jiří Franta & David Böhm: Nejšikmější věž

16. 11. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

SHIRIN

27. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

SHIRIN

4. 12. 2018 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Minimal Difference

13. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

9. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Etuje pro venuši

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

26. 01. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | 1. komentovaná prohlídka

12. 01. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Rádio Ivo: Život nedoceníš

10. 01. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Gaëlle Cressent: Looking for the East

19. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Komentovaná prohlídka OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

13. 12. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lunch se studiem OlgojChorchoj

9. 12. 2016 / 10:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Pavol Štesko: The Touch of Matter

6. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

PETROHRADSKÁ 1.2.3.

6. 12. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Vernisáž Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

10. 12. 2016 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

KINO Rudolfinum: Debata a promítání s režisérem Petrem Weiglem

25. 11. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

22. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Dětská vernisáž OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Grafický kalendář 12 podob vody

6. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Památník národního písemnictví / Praha

Divadlo utlačovaných: Strop, Láska a Placebo

23. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha

NOTHING MORE TO SAY

10. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

8. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Křest kalendáře NAUTIS, s podporou fotografa Jana Šibíka

21. 11. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Českých center / Praha

Exchanging Intimacies

22. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1435mm / Praha 3

Jak se dělá galerie

12. 10. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Hra pro děti ke křtu knihy Jak se dělá galerie

12. 10. 2016 / 14:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Vernisáž / Komentované prohlídky / Otevřené ateliéry MeetFactory

11. 10. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Text, lži a video

23. 09. 2016 / 18:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

13. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

LABODOBLE: Film v černé kuchyni

7 - 8. 10. 2016 / 22:00
Divadlo 29 / Pardubice

James Lewis : Myší úklid

2. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nevím, jak tohle dopadne

3. 09. 2016 / 08:52 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

15. 07. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
hunt kastner / Praha

Performance: K.r.m. Mooney, Sonja Engelhardt + Thom Kubli

18. 07. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

FAMUGRAFIE II

23. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

22. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

25. 06. 2016 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

MARTINA VIKOVÁ & MATĚJ HRBKE – Tři muži v peci ohnivé

9. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Štepánka Sigmundová — The Trash We Have Left on the Moon

23. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Normcore

24. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

SCREENING : WOJTEK DOROSZUK

20. 05. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Komentovka PRO DĚTI A RODIČE

12. 05. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Křest katalogu k výstavě Maxima Velčovského

5. 05. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Workshop Parfitti s Maximem Velčovským

5. 05. 2016 / 14:00
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Hromy a blesky

4. 05. 2016 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Workshop k výstavě SLEPCŮV SEN

30. 04. 2016 / 09:00
Fait Gallery / Brno

VYTVRZENÍ 04 – Performance mateřský festival

3. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

VYTVRZENÍ 04 – Performance mateřský festival

1 - 3. 05. 2016 / 13:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

Městosvět

7. 05. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Brunch a komentovaná prohlídka s Jiřím Frantou & Davidem Böhmem

21. 04. 2016 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Workshop Váza váz podle Maxima Velčovského s lektory MG

20. 04. 2016 / 14:00
Moravská galerie v Brně / Brno

Open Call – Artists in Residence

19. 04. 2016 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Hromy a blesky

20. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Šárka Mikesková: Aleluja

27. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

1% na umění u veřejných staveb

6. 04. 2016 / 22:00
Galerie VI PER / Praha 8

Komentovaná prohlídka výstavy Maxim Velčovský: Vše za 39

10. 04. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Autorská komentovaná prohlídka výstavy “KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ.”

7. 04. 2016 / 15:30 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Johana Merta/ Někdy někde

7. 04. 2016 / 15:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Hloubková sonda

7. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Sochy všude, kam se podíváš

24. 03. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Jiří Franta & David Böhm / Slepcův Sen

23. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Kateřina Vincourová / “Kdykoliv Si Řekneš.”

23. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

FRIDAY NIGHT s Barborou Přidalovou a Tomášem Přidalem

18. 03. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
TIC Galerie / Brno

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

30. 03. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

VELIKONOCE V GASK 19/3 2016

18. 03. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Maxim Velčovský: Vše za 39/ komentovaná prohlídka

11. 03. 2016 / 10:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Killing the houses, killing the trees

1. 03. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

ŠICHTA

2. 03. 2016 / 18:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy INTERMARIUM

15. 03. 2016 / 17:30 / Komentované prohlídky
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Českých center / Praha

Shaped canvas

22. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Tomáš Tichý : Pevnost

18. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

INTERMARIUM komentovaná prohlídka

23. 02. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Per astra ad monstra

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie UM / Praha 1

Jan Brož & Richard Nikl – Je Suis Symmetry

29. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

VERNISSAGE / GUIDED TOUR / SCREENING

20. 01. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Tvoje věc // křest sešitu

14. 01. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha 1

STORYTELLERS

7. 01. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Intermarium

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Guy de Cointet – “Who’s that Guy?” + diskuse s kurátorkou Marie de Brugerolle

6. 01. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Kolečkářová, Hanousek a Tilzer: Mokré ruce

28. 01. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Pruhovaná dílna (výtvarný workshop)

17. 01. 2016 / 09:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Prostorový neklid

17. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Něha

18. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Hauch Gallery / Praha 8

Mezi námi

20. 12. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
galerie sam83 / Česká Bříza

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

3. 12. 2015 / 19:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Dva dny nabité komentovanými prohlídkami s autory sochařských výstav v galeriích Kaple a Sýpka ve Valašském Meziříčí.

20. 11. 2015 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Dva dny nabité komentovanými prohlídkami s autory sochařských výstav v galeriích Kaple a Sýpka ve Valašském Meziříčí.

19. 11. 2015 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Zara Jacuzzi: Homecoming / curated by Hana Janeckova / guest: Stepanka Sigmundova

13. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

VERNISSAGE / SCREENING

18. 11. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Exakta

19. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

20. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

60% of 18 to 69

14. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Malamut 2015 – mezinárodní festival akčního umění

6 - 8. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

35m2 // JUBILEJNÍ 100tá VÝSTAVA // Marie Ladrová a Ondřej Vavrečka / Cekli….

8. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

per man ent fór ent per for man’s

21. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

per man ent fór ent per for man’s

16. 09. 2015 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

68. Umělecký salon v Poličce

19. 09. 2015 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Dějinné podvědomí

16. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

dvojitá dávka umění: výstavy ateliéru Malba II, Fakulty umění OU a Samuela Pauča

10. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Pavel Dvořák * Divný typ

1. 08. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Moc a bezmoc obrazů

16. 07. 2015 / 14:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Superfluous Identity III 

16. 07. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Střelnice / série kulturních událostí v srdci městské divočiny

19 - 21. 06. 2015 / 15:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Instrukce: Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková

5. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

ESSL Art Award

25. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

ARCHIV SBĚRATELE – Štěpánka Sigmundová, Klára Vystrčilová

21. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Galerijní noc v Galerii Měsíc ve dne

29. 05. 2015 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Franco Gentilini – Continuare il tempo. Franco Gentilini, Malby, Kresby, Grafiky

14. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Bílá Psyché

6. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Fox(y) / Chlapi – Krnínská / Armutidisová

28. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

David Bohm Jiri Franta – ?!

24. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

PRAVÝ ÚHEL

22. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

ZAHRADY

25. 04. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Baobab na poli

23. 04. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Výtěr 3

25. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Kateřina Vincourová: Nahlížet nasloucháním

19. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

17. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Superfluous Identity I

11. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Jak se dělá galerie (workshop s Davidem Böhmem)

18. 03. 2015 / 16:30
Moravská galerie v Brně / Brno

Skrz příznak k příčině

23. 02. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

M. Cihlář, V. Richterová: Za závěsem

4. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Křest nových sbírek Zbyňka Fišera a Milana Ohniska / Druhé město

5. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Kabaret Špaček / Brno

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

13. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

František Demeter a jeho host Magdalena Kwiatkowska – nic než plocha

10. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Kancelář č. 209

5. 11. 2014 / 17:15 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

22. ČIN: Miroslava Kupčíková

30. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

22. ČIN: Miroslava Kupčíková

29. 10. 2014 / 23:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Gen 2:7-18

31. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tomáš Přidal – Židle se mrtvých nebojí

21. 10. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Clemens Reinecke je v místě MAKEMAKE

22. 10. 2014 / 17:05 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Lenka Rochovanská – Katoblepas

21. 10. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Stah

24. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Komentovaná prohlídka výstavy “Ruce”

9. 10. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
TIC Galerie / Brno

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

2. 10. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Eva Hronovská_Náměsíčníci

20. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Bez domova (nejen) na Letné

19. 09. 2014 / 16:00
Artwall Praha 7

Pavel Dvořák – Hrdinové a Milenci

9. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Osada

4. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Krisztián Kristóf: Sluneční panel

1. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Přednášky Filip Lagiewka, Robin Winogrond a Rikke Juul Gram

5. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Přednášky Herwig Spiegl a Sixten Rahlff

4. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Veřejný prostor Městské části P3 a GTL Landschaftsarchitekten

2. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

X, Y – umělecké řemeslo

4. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Denisa v Garáži

27. 08. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Pavel Jestřáb: Poryv

9. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jan Smutný- autorské čtení

27. 08. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

pohyb, pohyb ! …

2. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Žaloudek / Praha 1

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. 2014 / 13:00 / Vernisáže
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Blanka Nováková: Mezi námi

15. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

7. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jedno dílo / jeden svět: Emanuel Krescenc Liška, Hagar a Izmael na poušti (1883)

6. 08. 2014 / 15:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Barva a hra (Děti 5-8 let)

18. 08. 2014 / 08:00
Adam Gallery / Brno

Morality

23. 08. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Písně kosmické

29. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Princezna Kejda

22. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

21. ročník Mikulovského výtvarného sympozia “dílna”

9. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

21. ročník Mikulovského výtvarného sympozia “dílna”

11. 07. – 30. 08. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Tomáš Třeštík: Letenští

17. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Colours 2014 / Varianta N. N. 6000

20. 07. 2014 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Eliška Fialová – Výletní místa

18. 07. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Parasites

17. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Petra Tuka Buzková / Introspekce

8. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 1

Otto Placht_V moci magie noci

12. 07. 2014 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jiří Franta / David Böhm: Sisyfos

24. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

MOVE THE CITY

18 - 24. 08. 2014 / 07:30 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Neviditelný modřín

6. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Důl Michal / Ostrava

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

13 - 12. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

David a Benedikt Popelkovi

8 - 7. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

EXPOZICE

10 - 9. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25 - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jiří Franta a David Böhm: Epicentrum

12 - 11. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

…do oparu možností

12 - 11. 07. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Za barem Kateřina Vincourová

24. 11. 2010 / 17:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Jak se do lesa volá, tak se z lesa neozývá

17 - 16. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23 - 22. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Silent Sirens

13. 03. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

CRITICS OF TOMORROW

16 - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

First Aid

24 - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

26 - 25. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
workshop@y / Praha 7

Storytellers

29 - 28. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

CAS. CO TO JE?

16 - 15. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Palešníková

17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Design pro život – Něžnosti

12 - 11. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Petr Pufler, Lukáš Hájek & Zdeněk Porcal

1. 10. – 30. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Pouť k sochám Pavly Kačírkové do Šarov u Zlína

25. 06. 2011 / 06:00 / Ostatní akce
Galerie města Blanska / Blansko

Kajakový workshop Doktora Racka

19. 10. 2013 / 13:00
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Esence

26. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

dcery tužky

4 - 3. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Julia Gryboš, Barbora Zentková: PRACOVNÍ NÁZEV – MALÍŘSTVÍ

29 - 28. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Za barem Jiří Franta a David Böhm

18. 04. 2012 / 16:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Heroes and Lovers

15 - 14. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 3. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Sex, násilí a filmové hvězdy

22. 06. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie města Blanska / Blansko

Přenos

7. 09. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Wake Up Hero!

11. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10 - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

David Böhm, Jiří Franta: Mezi začátkem a koncem

13 - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

TD soundsystem: Orlak (Floex, Líba)

10. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Český papež

5 - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Snoop Dog

13 - 12. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Had

22 - 21. 02. 2011 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

12. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Praha-Rennes

5 - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

One day you will lose it all

15 - 14. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Natvrdlí a tvrdé

27 - 26. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Diskuze s Kateřinou Vincourovou

5 - 4. 01. 2012 / 17:30
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Stavební práce

3 - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic)

Václav Krůček: O snížené diferenci

11 - 10. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

16 - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5 - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Rozhovor Charlotty Kotíkové s Larrym Rinderem

6 - 5. 06. 2012 / 17:00
Tranzitdisplay / Praha 2

RADIM PEŠKO

15 - 14. 10. 2010 / 17:00
Fotograf Gallery / Praha 1

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

22 - 21. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

21 - 20. 02. 2013 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13 - 12. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

My place

4 - 3. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Cena kritiky za mladou malbu

2 - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Wilhelm Lehmbruck-Retrospektiva

10 - 9. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Promodeus

24 - 23. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

KURZ VŠEOBECNÉHO PLÁNOVÁNÍ

30 - 29. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

3D DYS – Dar dyslexie

4 - 3. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Edice 5

8 - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

3. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Povídání před obrazy / Komentovaná prohlídka výstavy Muži, květiny a něco tísnivého

11 - 10. 04. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

POSLOUCHAT OČIMA

29. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kateřina Vincourová

15. 11. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Genko

1. 12. – 30. 11. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jan Šibík: Stories

7 - 6. 09. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Zámek Klenová

ZAPOMENUTO V PAMĚTI

31 - 30. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

NULLA DIES SINE LINEA

26 - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 7. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Vikenti Komitski o současné bulharské scéně

31. 10. 2011 / 18:00
ETC. Galerie / Praha 2

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

12 inside

25. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
the30gallery / Praha 7

Slavnostní ceremoniál předání ceny Jindřicha Chalupeckého 2010

23 - 22. 11. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

100 týdnů

18. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

(s)nové (i)reality

9 - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Holčičí pokoj

13 - 12. 03. 2014 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Patricia Milano / Praha 2

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 9. 11. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mapování mediálního umění v Evropě: Polsko a Slovinsko

20. 10. 2011 / 16:30 / Ostatní akce
CIANT / Praha 3

Situace 41: Michal Kohút

22 - 21. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

12 inside

25. 07. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
the30gallery / Praha 7

Indelible memory: testimony and image in collective portraits

16 - 15. 11. 2010 / 17:30
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×