Tomáš Svoboda

VÝSTAVY UMĚLCE

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

TEA: Proměny vnitřní krajiny

Do 18. 08. 2019
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Nikola Brabcová: Leknínový čaj

12. 06. - 7. 07. 2019
Galerie Jelení / Praha

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

5. 06. - 1. 07. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. - 14. 07. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Aňa Jakš – Zadní sedadlo / Back seats

15. - 16. 05. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

15. 05. - 4. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

…když keramika ještě nebyla cool

Do 27. 07. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Natálie Blehová / Moments and Details

8. - 19. 05. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ed Fornieles: C E L

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Miloš Bárta / Podivné XX. století

14. 05. - 23. 06. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Bastian Schwind — Poté, co jsi rozbil okno

10. 05. - 8. 06. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

3. - 30. 05. 2019
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

29. 04. - 25. 05. 2019
anyArt / Praha 8

Dirk Braeckman

8. 05. - 9. 06. 2019
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Jan Holkup: Posedy – svéráz národní tvořivosti

24. 05. - 19. 06. 2019
Nezávislá iniciativa / Křtiny

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Romana Drdová, Ju Young Kim: Space Between My Fingers

3. 05. - 9. 06. 2019
stone projects / Praha 7

2+1

18. 04. - 23. 06. 2019
Galerie města Plzně / Plzeň

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

18. 05. - 14. 07. 2019
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

26. 04. - 14. 06. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Mantichora

3. 04. - 4. 05. 2019
Galerie Mladých / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Marta Krześlak: Fairy Tales

7. 03. - 5. 04. 2019
Industra Art / Brno-město

Výstava Matěj Kos – I Lost Something

14. 03. - 11. 04. 2019
Světova 1 / Praha 8

Sinae Yoo: Petrichor

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Core.pan: LYCAN

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Emőke Vargová: E:V:

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

A ty máš uklizeno před svým prahem?

27. 02. - 24. 03. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. - 19. 05. 2019
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jakou kulturu miluješ?

15. 02. - 22. 03. 2019
Bludný kámen / Opava

HANA PUCHOVÁ / RODINA

6. 02. - 16. 03. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. - 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Nikola Logosová – SBĚR

1. 05. - 29. 06. 2017
Pracovna / Praha

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Tomáš Svoboda — Giotto

16. 11. - 15. 12. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Stupně svobody

28. 11. - 4. 12. 2017
Galerie 207 / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

20. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Tomáš Svoboda JAKO Z FILMU: ADAPTACE

20. 03. - 19. 05. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. - 15. 02. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Julie Lupačová: Dveře se zavírají

23. 01. - 17. 02. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Adam Kašpar: Jen prostor

6. 03. - 21. 04. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Oblek, kterému nic nevadilo

3. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Ladislav Svoboda: Poruchy artistického spektra

9. 04. - 30. 05. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Alice Janská: Nic kromě Tebe

9. 04. - 10. 05. 2018
Galerie Via Art / Praha 2

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. - 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. - 7. 07. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. - 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Malba.tečka nr.2

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. - 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Petr Bařinka – Všechno je jinak

14. 08. - 1. 09. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

” rozeznávání procesu: čtvrtý břeh “

18. 08. - 11. 10. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Martin Herold: Šest oken

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Adam Kašpar – Mapa hor

21. 11. 2018 - 10. 01. 2019
Nová galerie / Praha 2

Jana Vojnárová: Silueta a její odstín

10. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

Máchovské kontemplace

4. - 19. 01. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Martin Herold / Saxifraga sarmentosa tricolor

30. 11. 2016 - 5. 01. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Martin Herold: Nachýlení

16. - 29. 11. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. - 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Filip Harna – Z MARSU S HANOU

9. 08. - 2. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Filip Cenek: Pohlednice

20. 06. - 21. 07. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Tomáš Svoboda: Like a Movie

16. 12. 2015 - 13. 02. 2016
Tranzitdisplay / Praha 2

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

Anna Slámová: Nymph

16. 09. - 6. 10. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Orient expres – Tereza Severová a Tomáš Svoboda

19. 06. - 23. 07. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Tomáš Svoboda – Tady končí film

12. 06. - 17. 07. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Jana Vojnárová – Z papíru vystřižený stín

28. 05. - 11. 06. 2015
A.M. 180 / Praha 2

HANA PUCHOVÁ / NĚHA

12. 05. - 26. 06. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Nikola Brabcová: Mezera

4. - 28. 05. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. - 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

V lese vesele

15. 04. - 16. 05. 2015
Nová galerie / Praha 2

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Petra Brázdilová: Moje věc 3

6. 01. - 14. 02. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Schovaný rám / Jana Vojnárová

7. 01. - 3. 03. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 - 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Veronika Drahotová_Síto paměti

15. 08. - 18. 09. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Jakub Hubálek / Osobní záležitost

20. 10. - 27. 11. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17. 07. - 15. 08. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

VELKOMĚSTSKÁ PERIFERIE

20. 09. - 27. 11. 2010
Zlínský zámek / Zlín

Sugar Choice

19. 09. - 3. 11. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

Cyprian Muresan a Tomáš Svoboda

19. 09. - 19. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

NY / Prague 6

1. 09. - 30. 10. 2010
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Autorská prohlídka s Tomášem Svobodou

6. 09. 2011 15:00
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. - 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

Tomáš Svoboda / 25 slov za vteřinu

12. 07. - 17. 09. 2011
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Dream Books UnLtd.

15. 05. - 6. 06. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Krajina barvou zbásněná

14. 09. - 3. 10. 2010
Galerie Nová síň / Praha 1

Universum

19. 04. - 28. 05. 2012
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

STAGING

16. - 25. 06. 2011
Parkoviště na Národní třídě / Praha 1

Výstava PSÍ DNY Jakuba Hubálka a Aleše Brázdila

17. - 29. 03. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Moorland Productions – Control Mechanisms

20. 03. - 18. 04. 2012
Výstavní prostory Archivu MU /

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. 04. - 15. 05. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Politika je Život je Umění

10. 05. - 4. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Mosaic

19. 02. - 23. 03. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

David Bartoň – obrazy, krajiny

4. 04. - 30. 07. 2012
Památník Terezín / Terezín

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Koberce, záclony

12. 04. - 25. 05. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

KOLOTOČ

6. 03. - 7. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Kříž – BOD

13. 03. - 20. 04. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Tomáš Svoboda: Filmů se už nebojím

5. - 20. 11. 2013
Galerie Jelení / Praha

Nikdo se nedívá

7. - 23. 04. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Překrývka

13. 11. - 20. 12. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

JINÝ POHLED

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

TEREZA SOCHOROVÁ (CZ), FILIP CENEK (CZ) J.H.: MNOŽINA

6. 10. - 2. 11. 2013
MeetFactory / Praha 5

Unknown Area

7. - 29. 04. 2011
KunstvereinGRAZ / Regensburg

JEDNA VTEŘINA ŽIVOTA JULIE ROBERTS

2. - 30. 11. 2012
Fait Gallery MEM / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Tereza Sochorová, Filip Cenek, J.H.: Množina

7. 10. - 2. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Síla kontextu

18. 03. - 23. 04. 2011
Moravská galerie v Brně / Brno

filip cenek & josef dabernig: poetry in stadiums

9. 10. - 8. 11. 2012
Fotograf Gallery / Praha

MADE IN NL / NL ARCHITECTS

13. 10. - 27. 11. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

JANA ŠTĚPÁNOVÁ – NEPOSKVRNĚNÉ POČETÍ

2. 10. - 1. 11. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

První osoba jednotného čísla

4. 10. - 15. 11. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Zahrada Imricha Vaneka

6. 07. 2019 11:00 / 11:00 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

TEA: Proměny vnitřní krajiny

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třebíč

Nikola Brabcová: Leknínový čaj

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

4. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Fotofestival Uničov 9

Do 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Aňa Jakš – Zadní sedadlo / Back seats

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

…když keramika ještě nebyla cool

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Lunatic Diary / Zdena Zedníčková

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Art Week Liberec / Liberec

Natálie Blehová / Moments and Details

7. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ed Fornieles: C E L

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Miloš Bárta / Podivné XX. století

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Bastian Schwind — Poté, co jsi rozbil okno

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Workshop na téma: Vizuální poezie a alternativní kresba

30. 05. 2019 / 00:00 / Workshopy
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Komentovaná prohlídka k výstavě Pavola Ruska: Bez_kont_akt_ní styk

3. 05. 2019 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

7. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Dirk Braeckman

7. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pustý ostrov chrání 15 000 obyvatel: work in progress

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Romana Drdová, Ju Young Kim: Space Between My Fingers

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Agata Bogacka: Zákon rovnováhy / Prawo równowagi / The Law of Balance

27. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

2+1

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

17. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Mantichora

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

27. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Marta Krześlak: Fairy Tales

6. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Vernisáž Matěj Kos – I Lost Something

14. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Sinae Yoo: Petrichor

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Core.pan: LYCAN

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Emőke Vargová: E:V:

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jakou kulturu miluješ?

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

HANA PUCHOVÁ / RODINA

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Open Eye – Přednášky hostů: Filip Cenek: Artist Talk

8. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

tomáš Svoboda: Jako z filmu

19. 04. 2017 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Tomáš Svoboda: Jako z filmu

18. 05. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava 1

Projekce filmu Tomáše Svobody Jako z filmu

19. 04. 2017 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Nikola Logosová – SBĚR

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

BAM: Kostel sv. Josefa v Senetářově

11. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / senetářov

46. ČIN: Martina Mäsiarová /SK/

1. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tomáš Svoboda — Giotto

16. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Stupně svobody

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Stupně svobody

4. 12. 2017 16:45 / 16:45 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Tomáš Svoboda a Tereza Velíková

12. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

21. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Komentovaná prohlídka „Očima Hanse Christiana Andersena“ Vladimír Kysela

10. 01. 2018 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Tomáš Svoboda JAKO Z FILMU: ADAPTACE

20. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Julie Lupačová: Dveře se zavírají

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Anny Hulačové a Jany Vojnárové

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Martin Herold — Give Me Truth Or Give Me Grapes

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Adam Kašpar: Jen prostor

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

CHRISTIAN MARCLAY: To Be Continued…

21. 03. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU: ADAPTACE

28. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Magdalena Rutová: RadioBUCH

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Prostor v prostoru

24. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Příroda v prostoru

7. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

23. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ladislav Svoboda: Poruchy artistického spektra

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Alice Janská: Nic kromě Tebe

9. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Industriální dědictví v kulturní sféře

9. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation / Praha

Do vesmíru. Den kosmonautiky 2018.

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Gybot. Román na kartách + mariášový turnaj.

26. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Linostock pro začátečníky i pokročilé.

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Komentovaná prohlídka | Mat Collishaw. Standing Water

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petra Brázdilová: Chronika stavební kultury jedné malé obce / Pragovka Gallery

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist/ Jana Vojnárová a Nikola Brabcová / komentovka

17. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce / komentovaná prohlídka

9. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce / komentovaná prohlídka

23. 06. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

zpívání na playback

12. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

17. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Dernisáž výstavy // Petra Brázdilová: Chronika stavební kultury jedné malé obce

20. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Open Studio — Jakub Hubálek vol. II.

30. 05. - 2. 06. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Ex Post / Praha 1

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Guided Tour: Mat Collishaw & Otto M. Urban // + book launch

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Petr Bařinka – Všechno je jinak

14. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

52. Čin: Julie Lupačová – Čin pro peníze

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Adam Kašpar – Mapa hor

22. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

lešení, jež tomu dá strukturu, a kultura, která nás tím nasytí

8. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Adama Kašpara

10. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jana Vojnárová: Silueta a její odstín

10. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Herold / Saxifraga sarmentosa tricolor

30. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy TŘETÍ MYSL. Jiří Kovanda a (Ne)možnost spolupráce s Jiřím Kovandou a Tomášem Svobodou

15. 11. 2016 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

NTKino: Ateliér Intermédií FaVU VUT v Brně

7. 11. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Martin Herold: Nachýlení

17. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Filip Harna – Z MARSU S HANOU

10. 08. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Filip Cenek: Pohlednice

21. 06. 2016 14:38 / 14:38 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Veronika Drahotová – Hyper Flow

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Shanta Ro (FR): Open Studio

18. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Shanta Rao (FR): Open Studio

18. - 20. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Tomáš Svoboda: Like a Movie

16. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Martin Herold – V nepravých barvách

22. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Anna Slámová: Nymph

16. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Orient expres – Tereza Severová a Tomáš Svoboda

19. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Karel je nemocný a předčítá:

10. 06. - 10. 09. 2015 / 08:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Tomáš Svoboda – Tady končí film

12. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jana Vojnárová – Z papíru vystřižený stín

29. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

HANA PUCHOVÁ / NĚHA

13. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Nikola Brabcová: Mezera

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

14. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

V lese vesele

16. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Adam Kovalčík

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Debata s Hanou Puchovou

27. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Petra Brázdilová: Moje věc 3

6. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Schovaný rám / Jana Vojnárová

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

17. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Veronika Drahotová_Síto paměti

16. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Milan Kohout – svoboda ne svoboda

18. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

JINÝ POHLED

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Jakub Hubálek / Osobní záležitost

19. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

TEREZA SOCHOROVÁ (CZ), FILIP CENEK (CZ) J.H.: MNOŽINA

7. - 6. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Překrývka

13. - 12. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

25 slov za vteřinu

12. 07. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

14. 11. - 13. 10. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

JEDNA VTEŘINA ŽIVOTA JULIE ROBERTS

1. 11. - 31. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. - 16. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Nikdo se nedívá

7. - 6. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

JANA ŠTĚPÁNOVÁ – NEPOSKVRNĚNÉ POČETÍ

2. - 1. 10. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

První osoba jednotného čísla

4. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

DukeNuke* “Hyber průser”

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

Unknown Area

8. - 7. 04. 2011 / 18:00 / Vernisáže
KunstvereinGRAZ / Regensburg

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17. - 16. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Sugar Choice

19. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hauch Gallery / Praha 8

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Projektor#2

21. - 20. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

25. - 24. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Tomáš Svoboda: Filmů se už nebojím

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dream Books UnLtd.

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Lenka Sýkorová uvádí Milana Kohouta / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

9. - 8. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

matthew ostrowski / george cremaschi (usa)

23. - 22. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Veronika Drahotová: Theory of Nothing

25. - 24. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Josef Ledvina: Stranickost a lidovost v normalizovaném výtvarnictví

7. 03. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Lenka Sýkorová uvádí Milana Kohouta / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

9. - 8. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

KOLOTOČ

5. - 4. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

David Bartoň – obrazy, krajiny

5. - 4. 04. 2012 / 12:00 / Vernisáže
Památník Terezín / Terezín

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Profil: Filip Cenek

28. - 27. 02. 2013 / 19:00 / Ostatní akce
Studio Béla /

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×