Václav Girsa

VÝSTAVY UMĚLCE

Jan Poupě / Úběžníky, ke kterým chceme směřovat

Do 11. 08. 2019 19:00
Industra Art / Brno-město

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Marek Tischler — Lepšího já

1. - 13. 07. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Trs

Do 27. 07. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Marek Tischler — Lepšího já

12. - 22. 06. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Zdena Fibichová – Mezi monumentalitou a křehkostí

Do 8. 09. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Rafał Żarski: Constant Rendering

17. 04. - 31. 05. 2019
Galerie G99 (DUB) / Brno

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Ivan Pinkava / Pod židlí židle

16. 05. - 21. 06. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

ENDLESS EDGE

15. 05. - 3. 06. 2019
Kvalitář / Praha 1

Falešná socha

9. 05. 2019 19:00
Prototyp / Praha 2

Amazon Experience – Showroom 1.0

10. - 30. 05. 2019
Monomach / Brno-město

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. - 29. 05. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. - 5. 05. 2019
Galerijní laboratoř / Praha 3

Alena Anderlová: V hlavě

27. 04. - 26. 05. 2019
Galerie Budoart / Praha 7

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

4. 04. - 8. 05. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Patricie Fexová: Tváře/Faces

9. 03. - 12. 04. 2019
Nevan Contempo / Praha 3

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

15. 02. - 15. 03. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Mystika hygieny

Do 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

24. 01. - 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

24. 01. - 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Patricie Fexová: Sklad krajin

1. 02. - 17. 03. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Václav Girsa: Magmatic Laf

11. 01. - 1. 03. 2019
SVIT / Praha 2

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. - 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Alena Anderlová

27. 02. - 23. 03. 2017
Galerie Vltavín / Praha

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. - 13. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Lehčí než vzduch

20. - 27. 03. 2017
Galerie 207 / Praha

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Václav Girsa / Řecké fantazie

22. 03. - 4. 05. 2017
Galerie Pitevna / Brno-město

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jiří Příhoda: preBYZANTINUM

5. 05. - 30. 12. 2017
Galerie Na shledanou / Volyně

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. - 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. - 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. - 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha

Mlčení

29. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Výchova k přirozenosti

7. 08. - 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. - 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. - 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

23. 08. - 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2. - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Alena Anderlová – Obrazy

7. 09. - 24. 10. 2017
Galerie Sirkus / Sušice

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Alena Anderlová: OBRAZY

31. 10. - 30. 12. 2017
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

„Nahoře bez, dole taky“ Martina Velíška

31. 10. - 25. 11. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8. - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. - 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 - 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2. - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. - 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Václav Girsa – Co čert nechce, bába nedonosí

28. 01. - 13. 03. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Někdy na AVU: Patricie Fexová

21. 02. - 15. 04. 2018
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. - 28. 04. 2018
Galerie Jelení / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. - 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. - 6. 06. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. - 18. 05. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Everything shines blue

17. 05. - 29. 06. 2018
SVIT / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. - 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Patricie Fexová / Koule

6. 06. - 12. 07. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. - 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

30. 10. - 22. 11. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Sny jiných

5. 12. 2018 - 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

BLUE JEANS

26. 01. - 11. 03. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 - 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Má velké oči

30. 11. - 5. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. - 22. 12. 2016
Polansky Gallery / Praha

Legenda Karolína Klimešová

21. - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Lom / Na rozhraní

22. 09. - 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Orient expres

6. 09. - 17. 10. 2016
Moving Station / Plzeň

Monika Kojetská / Dress

1. - 15. 09. 2016
MakeMake / Brno

Jiří Příhoda: g-Pod

17. 05. - 23. 07. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. - 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. - 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

7. 05. - 10. 06. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Vertikální gradace

13. 04. - 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Příhoda | Sochy

31. 03. - 29. 10. 2016
GHMP, Zámek Troja / Praha

Proudění

17. 02. - 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. - 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

COEXIST?

8. - 31. 01. 2016
Galerie 1 / Praha 1

Podoby JK

22. 01. - 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 - 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9. - 26. 12. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Václav Girsa: Ano, chci vám vyčistit komíny…

4. 12. 2015 - 5. 01. 2016
Prototyp / Praha 2

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 - 16. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Somnium

20. 10. - 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. - 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Oldřich Morys: Jora!!!

14. - 19. 09. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tisíc a dvě noci

4. 08. - 29. 09. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. - 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jánuš Kubíček – AKVARELY A KVAŠE A VLASTA

1. 07. - 1. 08. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. - 14. 08. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. - 9. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. - 10. 07. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

8. - 30. 05. 2015
Galerie Mezera / Ostrava

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7. - 30. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. - 14. 05. 2015
MakeMake / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. - 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 - 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 - 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 - 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. - 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

Ladislav Tejml

18. 11. - 17. 12. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Voice-over

19. 11. 2014 17:00
Galerie 209 / Brno

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. - 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. - 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. - 30. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. - 6. 12. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Martin Cihlář & Crazy horse

6. 11. 2014 - 8. 01. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. - 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014 17:00
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

2. 12. 2014 - 29. 01. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

29. 10. - 20. 11. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Manifest spáčů

29. 10. - 2. 12. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. - 19. 12. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

Alena Anderlová: Easy Rider

30. 09. - 14. 11. 2014
Kino Šumava / Klatovy

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. - 15. 10. 2014
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Alena Anderlová: Krokodýlí stezkou

22. 08. - 19. 09. 2014
Galerie Pošta / Chomutov

Dotkni se ducha

19. 07. - 27. 09. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

2. - 30. 07. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

12. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Vašek a Vašek

4. - 24. 08. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Late autumn_Early winter

5. 09. - 13. 10. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Václav Girsa: První sníh

21. 11. - 6. 12. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Marginální krása

3. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

David Ledvinka – Kdo se bojí Zorky Wolfové

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10. - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

Barbora Fastrová

13. 12. 2010 - 6. 01. 2011
Galerie Velryba / Praha 1

Marginální krása

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Můj baťovský domek

18. 05. - 9. 06. 2012
čtvrtdomek na ul. vysoká / Zlín

“Ve mně”

9. - 20. 11. 2010
Galerie Nová síň / Praha 1

sklizeň NAPOLI

9. - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

Holy War

3. - 31. 05. 2013
City Surfer Office / Praha 3

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

1. - 24. 06. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Zpráva ze života v Paříži

10. 11. 2010 - 15. 01. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny

10. 11. 2011 - 6. 01. 2012
SVIT / Praha

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Unknown Area

7. - 29. 04. 2011
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Indexace

28. 04. - 9. 06. 2012
Galerie Dům / Broumov

Yulia Yakushova

10. 11. - 7. 12. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Václav Litvan_Bazar_Antik_Zánik

27. 09. - 26. 10. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

PRO TEBE

25. - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

Nesnestitelná lehkost bytí umělce

4. - 28. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Ladislav Babuščák: Krev Hrdinů

29. 04. - 19. 06. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

Medium is Message

16. 04. - 5. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

METROpolis

10. 11. - 21. 12. 2010
Hauch Gallery / Praha 8

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. - 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Návrh na změnu partitury

1. - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

Jánuš Kubíček: Uměním unikat stupiditě světa

18. 02. - 21. 03. 2013
Topičův salon / Praha 1

Selfmade

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Michał Budny: Mira

25. 04. - 31. 05. 2014
SVIT / Praha

Haligali

21. 03. - 5. 05. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 - 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

42

19. 09. - 21. 11. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

KINDERTHERAPIE

26. 10. - 18. 11. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Oldřich Morys: Těžký balet

14. 04. - 7. 06. 2014
Galerie G99 (DUB) / Brno

Discomfort's Calling

6. - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Od vedle

25. 10. - 12. 12. 2011
M.odla / Praha 7

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Cellars cajk

21. 01. - 23. 02. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

VIKTOR ČECH: Je ne travaille jamais: Mimeze

14. - 13. 03. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Ice on Staircase

18. 01. - 17. 03. 2012
Malá Galerie /

Jen tak tak

10. - 25. 09. 2013
Galerie Jelení / Praha

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. - 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ouroboros

13. 09. - 27. 10. 2012
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

If You Dare

20. 12. 2011 - 18. 01. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Soused

24. 10. - 3. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Diera do behu vecí

15. 12. 2010 - 8. 02. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

AKCE UMĚLCE

Jan Poupě / Úběžníky, ke kterým chceme směřovat

10. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Marek Tischler — Lepšího já

29. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Tomáš Pavlacký // Richard Loskot

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Marek Tischler — Lepšího já

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Proč je keramika cool? Workshop s Andreou Demek

9. 06. 2019 15:00 / 15:00 / Workshopy
Galerie TIC / Brno-město

Zdena Fibichová – komentovaná prohlídka

11. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Chada / Zlín

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Komentovaná prohlídka s autory Lukášem Novákem a Janem Poupětem

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Ivan Pinkava / Pod židlí židle

15. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

ENDLESS EDGE

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Amazon Experience – Showroom 1.0

9. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha 3

Alena Anderlová: V hlavě

26. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Budoart / Praha 7

Vernisáž | Artpark k výstavě A COOL BREEZE

24. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Viktorie Beldová: Výroba mosazného šperku

27. 04. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Barevné dopoledne: Sochařská laboratoř

21. 03. 2019 10:00 / 10:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Patricie Fexová: Tváře/Faces

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jakub Ra X New Aliens / New FEM

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

23. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Opening: Jozef Mrva (ml.) – Checkmate, Globalists

22. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

14. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dernisáž výstavy Meze intervalů / performance: Oona Libens

3. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

23. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

CHEAP ART – komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy

23. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Patricie Fexová: Sklad krajin

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 13:30 / 13:30 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Alena Anderlová

28. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vltavín / Praha

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Lehčí než vzduch

20. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Lehčí než vzduch

21. 03. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Václav Girsa / Řecké fantazie

23. 03. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno-město

Fuckingtrends: No Answers: SS17 X FW17

25. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Escape

25. 03. 2017 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jiří Příhoda: preBYZANTINUM

6. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Vlněný kabát a sukně (pro ansámbl)

23. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Alena Anderlová – Obrazy

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sirkus / Sušice

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Alena Anderlová: OBRAZY

31. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Martin Velíšek: „Nahoře bez, dole taky“

31. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka Martina Velíška „Nahoře bez, dole taky“

15. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Ivan Sobotka, Černé ovoce, 1955

3. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury

8. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Někdy na AVU: Patricie Fexová

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Budování památníku na místě bývalého koncentračního tábora v Letech

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Meet the Curator/ Vezme to ruka – Klaudia Kosziba / komentovka + dernisáž

20. 04. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Michal Budny: Everything shines blue,

18. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Patricie Fexová / Koule

6. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Debata o výstavnictví: Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha

PLAČKY NAD PŘÍLIŠ DLOUHÝM ŽIVOTEM PERFORMANCE BARBORA KLEINHAMPLOVÁ A TEREZA STEJSKALOVÁ

6. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Paralelní kino: Rekonstrukce – Novák a Havlíček

3. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Sny jiných

5. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Václav Girsa: Magmatic Laf

11. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Prototypy iluze

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Tony Conrad:Completely in the Present/premiéra

9. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Má velké oči

30. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

NTKino: Ateliér Intermédií FaVU VUT v Brně

7. 11. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Legenda Karolína Klimešová

25. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Jankova paleta

13. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Creative 60+ umění je zde: a na nás!

22. 11. 2016 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Jiří Příhoda: Sochy s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

25. 09. 2016 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Zámek Troja / Praha

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Orient expres

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

Monika Kojetská / Dress

1. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

dernisáž výstavy Devine divine dive + přednáška Vnímání reality

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Vnímání reality / přednáška Jana Mazance + dernisáž Devine divine dive

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Zuzana Šrámková – Spodní proud

25. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Peter Graham – Cosa Vostra

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Vernisáž výstav Movere, Jiřího Příhody a Venduly Chalánkové

17. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Nepředmětně holka mysli! v Mlýnské kavárně

23. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

12. 05. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
H.R.C.GALLERY / Praha

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

6. 05. 2016 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Kočka²

7. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Miluji věci RELOADED // Mark Zuckerberg, a breakout character

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vertikální gradace

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Příhoda | Sochy

31. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Zámek Troja / Praha

Proudění

18. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Luigi Nono: La lontananza nostalgica utopica futura

29. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

25. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Podoby JK

23. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

DERNISÁŽ: Petr Šprincl v Etc. & Václav Girsa v Prototypu

6. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Stratokapr vol. 2 // feat. Lucie Vítková

22. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Václav Girsa: Ano, chci vám vyčistit komíny…

5. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mark Zuckerberg – breakout character?

13. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Osvobozeni internetem?

4. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop uživatelů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Miluji věci, mlčenlivé soudruhy

13. 11. - 18. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Somnium

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Kaleidoskop

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Sklizeň

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Lucie Vítková a Max Bogner: Haiku zvuk-pohyb

21. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jora!!!

15. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Poupě: MATHERIA

16. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Hanba nebýt (otázky profesního působení na umělecké scéně)

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

9. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mezera / Ostrava

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

První ze série koncertů v objektu Kateřiny Vincourové – pěvecký sbor Gymnázia Olgy Havlové

23. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Situace 59 – Barbora Fastrová

24. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Art Brunch #2

25. 01. 2015 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Beseda s Janem Poupětem

20. 01. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie kritiků / Praha 1

Živly nad městy

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Modul Prvek

17. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě: Solaris

18. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

PAF 2014:David Ferrando Giraut (ES) & Ryoko Akama (JP): Second Nature

6. 12. 2014 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Joe Gilmore (GB) & Paul Emery (GB): Frame

6. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Trabajo

6. 12. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Klára Hobza – Se zápalem k momentům levitace

24. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Eugen Brikcius – Sluneční hodiny

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Ladislav Tejml

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

28. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

aA uvádí: Vladimír Sitta – Dialogy s krajinou

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Malá scéna /

2014 Designers o Vizuálních identitách kulturních institucí.

12. 11. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

zlínské konfrontace: revitalizace spodní části gahurova prospektu /ellement/

11. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
aArchitektura / Zlín

UMĚLECKÝ PROFIL MARTINA RYŠAVÉHO V KINĚ ART

10. - 14. 11. 2014 / 19:30 / Ostatní akce
Kino ART / Brno

Adéla Šimová – MoiMoi

24. 11. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Martin Cihlář & Crazy horse

7. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Orientační základny | Diana Tabakov | Doc Alliance Films

7. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

3. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

30. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Manifest spáčů

29. 10. 2014 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Situace 53 – Katarina Hrušková

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Patricie Fexová – Vidění

1. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Alena Anderlová: Easy Rider

1. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kino Šumava / Klatovy

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Spirit Prints

17. 09. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Alena Anderlová: Krokodýlí stezkou

22. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pošta / Chomutov

Dernisáž výstavy Stojící, ležící

31. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Dotkni se ducha

19. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

3. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Jen tak tak

10. - 9. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Diera do behu vecí

15. - 14. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Já za to nemůžu

20. - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Oldřich Morys / deinstalace výstavy Součástí kresby

14. - 15. 01. 2014 / 23:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Interspace

9. - 8. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

31. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vašek a Vašek

3. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Indexace

28. - 27. 04. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Marginální krása

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Václav Girsa: První sníh

22. - 21. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Medium is Message

16. - 15. 04. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Marginální krása

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. - 13. 05. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Barbora Fastrová

13. - 12. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Haligali

21. - 20. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Holy War

2. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Neutilitární škola III.

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Ice on Staircase

18. - 17. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Malá Galerie /

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Václav Girsa: STAVBA POVOLENA

15. - 14. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Zpráva ze života v Paříži

11. - 10. 11. 2010 / 19:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

If You Dare

20. - 19. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Selfmade

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Prlja Nada: Nesnesitelná lehkost bytí umělce

3. - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Yulia Yakushova

11. - 10. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

audiovisual anarchivism

26. - 25. 04. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Michał Budny

10. - 9. 11. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Situace 32

25. - 24. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

ICING

1. 12. - 30. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Michał Budny: Mira

25. 04. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Soused

24. - 23. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Cellars cajk

21. - 20. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Ještě místo – pustá zem

5. - 4. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Oldřich Morys: Těžký balet

15. - 14. 04. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Unknown Area

8. - 7. 04. 2011 / 18:00 / Vernisáže
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Barbora Fastrová

21. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Late autumn_Early winter

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×