Václav Girsa

VÝSTAVY UMĚLCE

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

Do 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

Do 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Patricie Fexová: Sklad krajin

1. 02. – 17. 03. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Václav Girsa: Magmatic Laf

Do 1. 03. 2019
SVIT / Praha 2

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. – 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Alena Anderlová

27. 02. – 23. 03. 2017
Galerie Vltavín / Praha

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. – 13. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Lehčí než vzduch

20 - 27. 03. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. – 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Václav Girsa / Řecké fantazie

22. 03. – 4. 05. 2017
Galerie Pitevna / Brno

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. – 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. – 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jiří Příhoda: preBYZANTINUM

5. 05. – 30. 12. 2017
Galerie Na shledanou / Volyně

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. – 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. – 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. – 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

PATA I.

18. 05. – 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. – 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. – 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. – 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha

Mlčení

29. 06. – 2. 09. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Výchova k přirozenosti

7. 08. – 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. – 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. – 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. – 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

23. 08. – 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2 - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Alena Anderlová – Obrazy

7. 09. – 24. 10. 2017
Galerie Sirkus / Sušice

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. – 12. 10. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. – 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4 - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Alena Anderlová: OBRAZY

31. 10. – 30. 12. 2017
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

„Nahoře bez, dole taky“ Martina Velíška

31. 10. – 25. 11. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8 - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. – 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 – 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2 - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. – 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Václav Girsa – Co čert nechce, bába nedonosí

28. 01. – 13. 03. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Někdy na AVU: Patricie Fexová

21. 02. – 15. 04. 2018
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. – 28. 04. 2018
Galerie Jelení / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. – 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. – 6. 06. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. – 18. 05. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. – 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Everything shines blue

17. 05. – 29. 06. 2018
SVIT / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. – 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Patricie Fexová / Koule

6. 06. – 12. 07. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

JSME KURÁTORY!

12. 06. – 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. – 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. – 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

30. 10. – 22. 11. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Sny jiných

5. 12. 2018 – 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

Do 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

BLUE JEANS

26. 01. – 11. 03. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Prototypy iluze

26. 01. – 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. – 25. 03. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

SM Collection: The Presentation of Love and Beauty

9 - 29. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. – 3. 03. 2017
Polansky Gallery / Praha

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Videodoom

4 - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Má velké oči

30. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

35m2 // NIKL

24. 11. – 31. 12. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Fraser Brocklehurst / Dark Age

15. 11. – 16. 12. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. – 22. 12. 2016
Polansky Gallery / Praha

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Legenda Karolína Klimešová

21 - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Lom / Na rozhraní

22. 09. – 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

pagody-úsmevy-budhizmus & banány-kriminalita-farby

12. 09. – 7. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Museum of Savers

12. 09. – 8. 10. 2016
Video NoD / Praha 1

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. – 14. 10. 2016
Galerie Mladých

Orient expres

6. 09. – 17. 10. 2016
Moving Station / Plzeň

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Monika Kojetská / Dress

1 - 15. 09. 2016
MakeMake / Brno

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. – 30. 08. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Jiří Příhoda: g-Pod

17. 05. – 23. 07. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Antekurvace

26. 05. – 9. 07. 2016
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. – 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. – 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. – 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Tiché písně

9 - 27. 05. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. – 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

PATRICIE FEXOVÁ // Podobizna

6. 05. – 5. 06. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

7. 05. – 10. 06. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5 - 20. 04. 2016
Galerie Jelení / Praha

Vertikální gradace

13. 04. – 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Příhoda | Sochy

31. 03. – 29. 10. 2016
GHMP, Zámek Troja

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

21. 03. – 22. 04. 2016
Galerie Mladých

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Patricie Fexová: Rysy

2. 03. – 31. 05. 2016
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

Václav Cigler + Michal Motyčka

18. 02. – 17. 03. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Proudění

17. 02. – 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Peter Fačko-Personal Computer

24. 01. – 21. 02. 2016
Galerie Art Brno / Brno

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. – 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

COEXIST?

8 - 31. 01. 2016
Galerie 1 / Praha 1

Podoby JK

22. 01. – 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. – 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jozef Mrva / Curiosity

5 - 26. 01. 2016
Galerie Klubovna / Brno

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Anna Marešová: Luxury Oddments

9 - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 – 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9 - 26. 12. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAF 2015: MARQ DELONG & ANNA SLAMA – SANDBOX FRONTEX LITANY

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Václav Girsa: Ano, chci vám vyčistit komíny…

4. 12. 2015 – 5. 01. 2016
Prototyp / Praha 2

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Jozef Mrva – Das Unheimliche

16. 11. – 15. 12. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. – 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 – 16. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Michal Škoda – Kolem

27. 10. – 26. 11. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Somnium

20. 10. – 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Bílé noci

8 - 19. 10. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. – 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Oldřich Morys: Jora!!!

14 - 19. 09. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. – 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. – 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Dějinné podvědomí

16. 09. – 22. 10. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Tisíc a dvě noci

4. 08. – 29. 09. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Dům osvobozený od svých pater

5 - 29. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. – 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jánuš Kubíček – AKVARELY A KVAŠE A VLASTA

1. 07. – 1. 08. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3 - 9. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. – 10. 07. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Václav Cigler / Tady a teď

4. 05. – 31. 10. 2015
GHMP, Zámek Troja

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. – 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

8 - 30. 05. 2015
Galerie Mezera / Ostrava

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7 - 30. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

B.H.G.

23. 04. – 23. 05. 2015
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. – 14. 05. 2015
MakeMake / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. – 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

ANITA SOMROVÁ & JIŘÍ TOPÍNKA – POHYBLIVÉ PÍSKY

9. 04. – 2. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Skrepl Brocklehurst

11. 03. – 10. 04. 2015
Nová galerie / Praha 2

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. – 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

12. 01. – 7. 02. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Živly nad městy

14. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Modul Prvek

17. 12. 2014 – 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 – 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

František Demeter a jeho host Magdalena Kwiatkowska – nic než plocha

10. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. – 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 – 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Ivana Sláviková, Jozef Suchoža, Marek Galbavý – Nové teritóriá modelácie priestoru

26. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 – 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. – 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Ladislav Tejml

18. 11. – 17. 12. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. – 3. 12. 2014
Galerie FAVU / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 – 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Voice-over

19. 11. 2014
Galerie 209 / Brno

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. – 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. – 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

DARW-IN

20. 11. – 6. 12. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Cihlář & Crazy horse

6. 11. 2014 – 8. 01. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. – 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Kancelář č. 209

4. 11. 2014
Galerie 209 / Brno

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

2. 12. 2014 – 29. 01. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

29. 10. – 20. 11. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Manifest spáčů

29. 10. – 2. 12. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. – 19. 12. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

Interference

18. 10. – 18. 11. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

START

22. 10. – 22. 11. 2014
Nová galerie / Praha 2

Alena Anderlová: Easy Rider

30. 09. – 14. 11. 2014
Kino Šumava / Klatovy

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

POCITOVÁ TEPLOTA

17. 09. – 1. 11. 2014
Prádelna Bohnice

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Spirit Prints

2. 09. – 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. – 15. 10. 2014
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Alena Anderlová: Krokodýlí stezkou

22. 08. – 19. 09. 2014
Galerie Pošta / Dubá

Dotkni se ducha

19. 07. – 27. 09. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

2 - 30. 07. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

SVĚT PRÁCE (“LIVE IN YOUR HEAD”)

17. 06. – 29. 08. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

AKUSTICKÉ OBRAZY

25. 04. – 15. 05. 2014
Bludný kámen / Opava

Holy War

3 - 31. 05. 2013
City Surfer Office / Praha 3

David Ledvinka – Kdo se bojí Zorky Wolfové

28. 11. 2011 – 5. 01. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

“Ve mně”

9 - 20. 11. 2010
Galerie Nová síň / Praha 1

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

12 bodů

22. 09. – 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

13. 09. – 30. 11. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Medium is Message

16. 04. – 5. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Nebe-peklo-ráj

6. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Oldřich Morys: Těžký balet

14. 04. – 7. 06. 2014
Galerie G99 (DUB) / Brno

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Nesnesitelná lehkost

18 - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Zpráva ze života v Paříži

10. 11. 2010 – 15. 01. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Ouroboros

13. 09. – 27. 10. 2012
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

MEMENTO NATURAE

2 - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Vítání jara

10 - 18. 04. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Unknown Area

7 - 29. 04. 2011
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Ále, hřiby

12. 04. – 22. 05. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Nesnestitelná lehkost bytí umělce

4 - 28. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

Yulia Yakushova

10. 11. – 7. 12. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. – 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Vašek a Vašek

4 - 24. 08. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Národní obrození

3. 04. – 9. 05. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Ženské závislosti

23. 02. – 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

sklizeň NAPOLI

9 - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

METROpolis

10. 11. – 21. 12. 2010
Hauch Gallery / Praha 8

PITCH-BLACK BILE / ČERNOČERNÁ ŽLUČ

23. 10. – 5. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Late autumn_Early winter

5. 09. – 13. 10. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

629 nádechů / dýchej, prosím, hodinu se mnou

11. 06. – 12. 07. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10 - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

Takže znova

21. 03. – 2. 06. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Selfmade

1 - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

VIKTOR ČECH: Je ne travaille jamais: Mimeze

14 - 13. 03. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Jánuš Kubíček: Uměním unikat stupiditě světa

18. 02. – 21. 03. 2013
Topičův salon / Praha 1

Michał Budny

10. 11. 2011 – 6. 01. 2012
SVIT / Praha

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8. 10. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Já za to nemůžu

19. 06. – 14. 09. 2012
Dvorak Sec Contemporary / Praha 1

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Haligali

21. 03. – 5. 05. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. – 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Design pro život – Něžnosti

11. 03. – 10. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Marnage

9 - 26. 01. 2013
Galerie KIV / Praha 8

PRO TEBE

25 - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 – 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Můj baťovský domek

18. 05. – 9. 06. 2012
čtvrtdomek na ul. vysoká

ART HAS NO HISTORY!

1 - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

AKROPOLIS

12. 06. – 6. 07. 2013

Discomfort's Calling

6 - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cellars cajk

21. 01. – 23. 02. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Český papež

5. 02. – 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Návrh na změnu partitury

1 - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Václav Litvan_Bazar_Antik_Zánik

27. 09. – 26. 10. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

1 - 24. 06. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. – 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Krajinné rozvrhy (1959 – 1965)

17. 12. 2011 – 19. 04. 2012
White Gallery / Osík

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

12. 12. 2013 – 5. 01. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Barbora Fastrová a Anna Fastrová | NKYINKYIM

30. 11. – 31. 12. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KINDERTHERAPIE

26. 10. – 18. 11. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. – 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Elective Affinities

14. 05. – 6. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Ice on Staircase

18. 01. – 17. 03. 2012
Malá Galerie

Diera do behu vecí

15. 12. 2010 – 8. 02. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

IKEBANA

4. 12. 2013 – 8. 01. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Ivo Přeček

4. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Od vedle

25. 10. – 12. 12. 2011
M.odla / Praha 7

42

19. 09. – 21. 11. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Indexace

28. 04. – 9. 06. 2012
Galerie Dům / Broumov

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Ladislav Babuščák: Krev Hrdinů

29. 04. – 19. 06. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

Já je někdo jiný

6 - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

If You Dare

20. 12. 2011 – 18. 01. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Václav Girsa: První sníh

21. 11. – 6. 12. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Marginální krása

3. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Mladých

Metaplay

15. 11. – 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. – 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Zahrádky

19 - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Instituceum: moderní instituce a současné umění

18. 04. – 29. 06. 2011
Prádelna Bohnice

Michał Budny: Mira

25. 04. – 31. 05. 2014
SVIT / Praha

Šampioni

2. 05. – 22. 06. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 – 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Barbora Fastrová

13. 12. 2010 – 6. 01. 2011
Galerie Velryba / Praha 1

Marginální krása

2. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Mladých

Agrosquatting

5 - 22. 11. 2012
Školská 28 / Praha 1

Soused

24. 10. – 3. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

Jen tak tak

10 - 25. 09. 2013
Galerie Jelení / Praha

Hraniční polohy tradice

19. 04. – 5. 07. 2012
Kvalitář / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

Do 1. 03. 2019 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

23. 01. 2019 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

CHEAP ART – komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy

23. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Patricie Fexová: Sklad krajin

31. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 / 13:30
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Alena Anderlová

28. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vltavín / Praha

Patricie Fexová — Kůže mých sester

14. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Lehčí než vzduch

20. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Lehčí než vzduch

21. 03. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Václav Girsa / Řecké fantazie

23. 03. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno

Fuckingtrends: No Answers: SS17 X FW17

25. 03. 2017 / 14:00
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Escape

25. 03. 2017 / 10:00 / Ostatní akce
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jiří Příhoda: preBYZANTINUM

6. 05. 2017 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

PATA I.

19. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Vlněný kabát a sukně (pro ansámbl)

23. 07. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19 - 20. 08. 2017 / 12:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Alena Anderlová – Obrazy

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sirkus / Sušice

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Alena Anderlová: OBRAZY

31. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Martin Velíšek: „Nahoře bez, dole taky“

31. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka Martina Velíška „Nahoře bez, dole taky“

15. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Ivan Sobotka, Černé ovoce, 1955

3. 01. 2018 / 16:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Sbohem Ai Weiwei

6 - 7. 01. 2018 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury

8. 02. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Někdy na AVU: Patricie Fexová

22. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Patricie Fexová: Špičák

23. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Meet the Curator/ Vezme to ruka – Klaudia Kosziba / komentovka + dernisáž

20. 04. 2018 / 14:30 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Michal Budny: Everything shines blue,

18. 05. 2018 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Open Studios v Industra Art

1 - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Patricie Fexová / Koule

6. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

31. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Paralelní kino: Rekonstrukce – Novák a Havlíček

3. 12. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Sny jiných

5. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Václav Girsa: Magmatic Laf

11. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Prototypy iluze

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Strach z neznámého

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Vymalováno! Dva kamarádi

9. 02. 2017 / 09:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Tony Conrad:Completely in the Present/premiéra

9. 02. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

SM Collection: The Presentation of Love and Beauty

10. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Interiéry duše

31. 01. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Videodoom

5. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Shell Game

19. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

TVŮRČÍ DÍLNA S JANEM HÍSKEM – Zeptej se spánku

14. 01. 2017 / 14:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

TVŮRČÍ DÍLNA S JANEM HÍSKEM – Zeptej se spánku

7. 01. 2017 / 14:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Jan Hísek – Zeptej se spánku

12. 01. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Vladimír Havlík: Políčko za políčkem

14. 12. 2016 / 15:00
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Looking For

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

5. 12. 2016 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Má velké oči

30. 11. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Upydemon Go!

23. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

35m2 // NIKL

24. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Divadlo utlačovaných: Strop, Láska a Placebo

23. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha

Fraser Brocklehurst / Dark Age

16. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Za klenotem do tvého nitra 2

15. 11. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Za klenotem do tvého nitra 2

14. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

NTKino: Ateliér Intermédií FaVU VUT v Brně

7. 11. 2016 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Jiří Hanuš / Architektura

7. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Legenda Karolína Klimešová

25. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Exchanging Intimacies

22. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1435mm / Praha 3

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

19. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Jankova paleta

13. 10. 2016 / 15:00 / Komentované prohlídky
TIC Galerie / Brno

Creative 60+ umění je zde: a na nás!

22. 11. 2016 / 14:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jindra Viková: Ohlédnutí

6. 10. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Jiří Příhoda: Sochy s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

25. 09. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Zámek Troja

pagody-úsmevy-budhizmus & banány-kriminalita-farby

12. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Museum of Savers

12. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Barbora Fastrová, Miroslava Večeřová — BARBORA A MIROSLAVA

6. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých

Orient expres

6. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

Plain Text

7. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Monika Kojetská / Dress

1. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nevím, jak tohle dopadne

3. 09. 2016 / 08:52 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

2. 08. 2016 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

15. 07. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
hunt kastner / Praha

Performance: K.r.m. Mooney, Sonja Engelhardt + Thom Kubli

18. 07. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Papírna Plzeň / Plzeň

Totální výprodej → dernisáž výstavy Dům módy

13. 07. 2016 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Post-Trauma

7. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

FAMUGRAFIE II

23. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

dernisáž výstavy Devine divine dive + přednáška Vnímání reality

11. 06. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Vnímání reality / přednáška Jana Mazance + dernisáž Devine divine dive

11. 06. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Zuzana Šrámková – Spodní proud

25. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Peter Graham – Cosa Vostra

18. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Vernisáž výstav Movere, Jiřího Příhody a Venduly Chalánkové

17. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Nepředmětně holka mysli! v Mlýnské kavárně

23. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

OPEN STUDIOS / GUIDED TOUR / PERFORMANCE / AFTERPARTY

18. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

12. 05. 2016 / 18:00 / Vernisáže
H.R.C.GALLERY / Praha

Tiché písně

7. 05. 2016 / 20:10 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS + doprovodný program

5. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Oko uragánu / Praha 2

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

PATRICIE FEXOVÁ // Podobizna

5. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Petr Švolba & Martin Kubica: Zalomenávemena

28 - 29. 04. 2016 / 16:15 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

6. 05. 2016 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Komentovaná prohlídka výstav Vertikální gradace a Tušení světla

28. 04. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

9 - 10. 04. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Kočka²

7 - 14. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Miluji věci RELOADED // Mark Zuckerberg, a breakout character

6. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vertikální gradace

14. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Příhoda | Sochy

31. 03. 2016 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Zámek Troja

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

22. 03. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Fetiš návštěvnost

13. 04. 2016 / 18:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Komentovaná prohlídka výstav Fightlessness a Proudění

30. 03. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Patricie Fexová: Rysy

3. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Blažíček: Gradient

29. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

PAF Olomouc: Martin Blažíček a Michal Zbořil: Binární logika

29. 02. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Virtual modality

18. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Václav Cigler + Michal Motyčka

18. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

VERNISSAGE / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

17. 02. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Proudění

18. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Luigi Nono: La lontananza nostalgica utopica futura

29. 02. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Peter Fačko-Personal Computer

25. 01. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

25. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Humanita bez Práce

27. 01. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Podoby JK

23. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

27. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Tvoje věc // křest sešitu

14. 01. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha 1

Jozef Mrva / Curiosity

6. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

DERNISÁŽ: Petr Šprincl v Etc. & Václav Girsa v Prototypu

6. 01. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Stratokapr vol. 2 // feat. Lucie Vítková

22. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

8. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

MARQ DELONG & ANNA SLAMA – SANDBOX FRONTEX LITANY

29. 11. 2015 / 21:25 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Václav Girsa: Ano, chci vám vyčistit komíny…

5. 12. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

dvojitá dávka umění: výstavy Jakuba Ročka a Marie Butuly Ciché

27. 11. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

dvojitá dávka umění: výstavy Jakuba Ročka a Marie Butuly Ciché

10. 12. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Jozef Mrva – Das Unheimliche

17. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Dva dny nabité komentovanými prohlídkami s autory sochařských výstav v galeriích Kaple a Sýpka ve Valašském Meziříčí.

20. 11. 2015 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Dva dny nabité komentovanými prohlídkami s autory sochařských výstav v galeriích Kaple a Sýpka ve Valašském Meziříčí.

19. 11. 2015 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přepisy

12. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mark Zuckerberg – breakout character?

13. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Osvobozeni internetem?

4. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop uživatelů

13. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Miluji věci, mlčenlivé soudruhy

13. 11. – 18. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

LA LIGNE EN ROCAILLE

11. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Michal Škoda – Kolem

27. 10. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Somnium

21. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Malamut 2015 – mezinárodní festival akčního umění

6 - 8. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

CreArt THINK TANK:
Tabu a cenzura v současném umění

12. 10. 2015 / 22:00
Divadlo 29 / Pardubice

Bílé noci

8. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Kaleidoskop

23. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Sklizeň

23. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

20. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

18. 09. 2015 / 09:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

Lucie Vítková a Max Bogner: Haiku zvuk-pohyb

21. 09. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jora!!!

15. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Dějinné podvědomí

16. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Dům osvobozený od svých pater

6. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jan Poupě: MATHERIA

16. 07. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. 2015 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. 07. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Dvojitá dávka umění: výstava Aleše Hudečka a Jaroslava Koléška MOSTRA Z OSTRA

3. 06. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Prezentace umělce / AEN pro ART

25 - 29. 05. 2015 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

9. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mezera / Ostrava

Preview Review 2

5. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Art in ArtGen

29. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

B.H.G.

23. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Baobab na poli

23. 04. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

ANITA SOMROVÁ & JIŘÍ TOPÍNKA – POHYBLIVÉ PÍSKY

9. 04. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Situace 59 – Barbora Fastrová

24. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Grafomani….

28. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

14. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

14. 03. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Skrepl Brocklehurst

12. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

26. 02. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

ASTMA

4. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Art Brunch #2

25. 01. 2015 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Beseda s Janem Poupětem

20. 01. 2015 / 15:00
Galerie kritiků / Praha 1

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

13. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Živly nad městy

15. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Dernisáž: Kometa

4. 01. 2015 / 14:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Modul Prvek

17. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Poupě: Solaris

18. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Aleš Najbrt “Práce pro kulturní instituce”

10. 12. 2014 / 11:00
Moravská galerie v Brně / Brno

František Demeter a jeho host Magdalena Kwiatkowska – nic než plocha

10. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Vyprávění

10. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PAF 2014:David Ferrando Giraut (ES) & Ryoko Akama (JP): Second Nature

6. 12. 2014 / 18:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Joe Gilmore (GB) & Paul Emery (GB): Frame

6. 12. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Alternativní modely vlastnictví a distribuce

6. 12. 2014 / 12:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Trabajo

6. 12. 2014 / 11:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Klára Hobza – Se zápalem k momentům levitace

24. 11. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Ivana Sláviková, Jozef Suchoža, Marek Galbavý – Nové teritóriá modelácie priestoru

26. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

20. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Eugen Brikcius – Sluneční hodiny

27. 11. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Ladislav Tejml

18. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

28. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

aA uvádí: Vladimír Sitta – Dialogy s krajinou

20. 11. 2014 / 18:00
Malá scéna

2014 Designers o Vizuálních identitách kulturních institucí.

12. 11. 2014 / 15:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

zlínské konfrontace: revitalizace spodní části gahurova prospektu /ellement/

11. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
aArchitektura / Zlín

UMĚLECKÝ PROFIL MARTINA RYŠAVÉHO V KINĚ ART

10 - 14. 11. 2014 / 19:30 / Ostatní akce
Kino ART / Brno

Adéla Šimová – MoiMoi

24. 11. 2014 / 19:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Studio Koncern

9. 11. 2014 / 18:05 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

To snad ani nemůže být pravda

12. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Cihlář & Crazy horse

7. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Orientační základny | Diana Tabakov | Doc Alliance Films

7. 11. 2014 / 17:00
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Kancelář č. 209

5. 11. 2014 / 17:15 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

3. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

30. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Kolektiv: HIN MAH TOO YAH LAT KEKT (EOL)

9. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Manifest spáčů

29. 10. 2014 / 17:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Made in Fabrik

29. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Situace 53 – Katarina Hrušková

21. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Interference

18. 10. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Start

23. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Patricie Fexová – Vidění

1. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Alena Anderlová: Easy Rider

1. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kino Šumava / Klatovy

KOMETA

2. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Spirit Prints

17. 09. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Osada

4. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Veřejný prostor Městské části P3 a GTL Landschaftsarchitekten

2. 09. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Alena Anderlová: Krokodýlí stezkou

22. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pošta / Dubá

Dernisáž výstavy Stojící, ležící

31. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

VYTVRZENÍ 03 performanční festival

14 - 16. 07. 2014 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

VYTVRZENÍ 03 performanční festival

16. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Dotkni se ducha

19. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

OPEN STUDIO: OPEN GROUP (UKR): KDE JE MOJE GALERIE?

30. 06. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

3. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

SVĚT PRÁCE (“LIVE IN YOUR HEAD”)

17. 06. 2014 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

MOVE THE CITY

18 - 24. 08. 2014 / 07:30 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Centrum M6: Urban Pangea People

10. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Stanice Pardubice

11 - 19. 06. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

23. 11. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2 - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jen tak tak

10 - 9. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Ice on Staircase

18 - 17. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Malá Galerie

V pohybu mezi videoartem a filmem

25. 11. 2010 / 17:00
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

AKUSTICKÉ OBRAZY

25 - 24. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Václav Girsa: STAVBA POVOLENA

15 - 14. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Unknown Area

8 - 7. 04. 2011 / 18:00 / Vernisáže
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Já za to nemůžu

20 - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dvorak Sec Contemporary / Praha 1

Cellars cajk

21 - 20. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

14. 09. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

If You Dare

20 - 19. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

ICING

1. 12. – 30. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Oldřich Morys: Těžký balet

15 - 14. 04. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Prlja Nada: Nesnesitelná lehkost bytí umělce

3 - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ženské závislosti

23. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

31. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Barbora Fastrová

21. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2 - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

One day you will lose it all

15 - 14. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Ále, hřiby

12 - 11. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Situace 32

25 - 24. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14 - 13. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Elective Affinities

14 - 13. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Diera do behu vecí

15 - 14. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vašek a Vašek

3. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

OFF INTERSECTION

28 - 27. 10. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Trafačka / Praha 9

Ještě místo – pustá zem

5 - 4. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Design pro život – Něžnosti

12 - 11. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Marnage

10 - 9. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Indexace

28 - 27. 04. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Interspace

9 - 8. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

25. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Michał Budny

10 - 9. 11. 2011 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Český papež

5 - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

DOTEK

11 - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23 - 22. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7 - 6. 12. 2010 / 17:00
Tranzitdisplay / Praha 2

AKROPOLIS

12 - 11. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže

Soused

24 - 23. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Oldřich Morys / deinstalace výstavy Součástí kresby

14 - 15. 01. 2014 / 23:00 / Komentované prohlídky
TIC Galerie / Brno

Ivo Přeček

4 - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 / 17:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PITCH-BLACK BILE / ČERNOČERNÁ ŽLUČ

23 - 22. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Hraniční polohy tradice

19. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Václav Girsa: První sníh

22 - 21. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Moře! – Proč tu není moře!

29 - 28. 08. 2013 / 15:00 / Vernisáže

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

11 - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Metaplay

15 - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8 - 7. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Medium is Message

16 - 15. 04. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Barbora Fastrová

13 - 12. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

13 - 12. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Pouť k sochám Pavly Kačírkové do Šarov u Zlína

25. 06. 2011 / 06:00 / Ostatní akce
Galerie města Blanska / Blansko

IKEBANA

4. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Agrosquatting

5 - 4. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25 - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže

Vítání jara

11 - 10. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Neutilitární škola III.

16 - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Já je někdo jiný

7 - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Sex, násilí a filmové hvězdy

22. 06. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie města Blanska / Blansko

Marginální krása

3 - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Typografie a grafický design v Lipsku (D)

19 - 18. 10. 2012 / 16:00
Dům umění města Brna / Brno

Fundamenty & Sedimenty / Vzpoura hraček 2011

19 - 18. 04. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro

CHIEL KUIJL: 42

19 - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Národní obrození

3 - 2. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Zpráva ze života v Paříži

11 - 10. 11. 2010 / 19:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

audiovisual anarchivism

26 - 25. 04. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Martina Špinková: Prchavá setkání

14 - 13. 05. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Marginální krása

3 - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Late autumn_Early winter

5 - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Selfmade

1. 02. – 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Zahrádky

19 - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Haligali

21 - 20. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Yulia Yakushova

11 - 10. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Michał Budny: Mira

25. 04. 2014 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Holy War

2. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

VEČER O JINDŘICHU CHALUPECKÉM

12 - 11. 04. 2011 / 17:00
Café Sladkovský / Praha 10

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×