Pragovka gallery vás zve na výstavu QA#4 / Forms of Publication.

 

25 nejčastějších otázek, na které se vás zeptají během pohovoru – otázky zpracovány Stefanem Kleinem a předány g.a.d.o. k jejich odpovězení.

 

Projekt byl upraven pro prezentaci v digitálním prostředí do podoby výstavy v newsletterech, kdy každý z newsletteru bude představen v podobě samostatného uměleckého díla ve vaší e-mailové schránce. Abyste mohli celou výstavu vidět, zaregistrujte se k odběru newsletteru zde

 

QA je skupinový projekt, ve kterém umělci (na pozvánku od Stefana Kleina) odpovídají na konkrétní otázky. Po vydáních s Claire Seringhaus, Megan Mace a Thomasem Geigerem, se ve 4. vydání objevuje umělecké duo g.a.d.o., aby odpovědělo na 25 nejčastějších otázek, se kterými se setkáváme na pohovorech.

 

g.a.d.o. je berlínské umělecké duo autorek Leny Skrabs a Palomy Sanchez-Palencia. Jejich díla jsou objekty, performance nebo události, skrze která reagují na prostředí, ve kterém se nacházejí. V projektu QA#4 vyobrazují Claudiu Schmidt, která pracuje v kanceláři 8 hodin denně, 5 dní v týdnu. 

 

Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha, Státním fondem kultury a Městskou částí Praha 9.