Architekt a designér Radim Ulmann je autorem úctyhodné řady realizovaných návrhů i nerealizovaných prototypů zařízení českých divadel. Pro přední česká historická divadla (např. Stavovské divadlo v Praze, atd.) navrhoval historické parafráze sedadel, která se perfektně snoubila s pojetím původních interiérů. Stejně tak dokonale byl schopen navrhnout vnitřní vybavení pro současná divadla. Je autorem zařízení Klimešova divadla v Mostě i interiéru Divadla Jiřího Myrona v Ostravě.
K Ulmannovým zřejmě nejvýznamnějším a, co se týče technické dokonalosti, nejzajímavějším projektům patří zařízení příležitostného hlediště v Ledeburských zahradách pod Pražským hradem. Požadavkem zadání bylo zajistit sezení pro 250 diváků, které by však po skončení představení mohlo být odstraněno tak, aby zahrada zůstala ve své původní podobě. Pro uskladnění sedadel byl vyhrazen jen malý prostor pod zahradním schodištěm. Ulmann navrhl vysoce odolné kovové sedačky, které bylo možné jednoduše zapustit do trávníku zahrady, stejně jako je převážet, stohovat a skladovat. V Ledeburské zahradě mohou být seskupovány podle potřeb jednotlivých akcí.
Unikátnost tohoto řešení nezůstala bez povšimnutí donátora úprav této části zahrad, kterým nebyl nikdo jiný, než sám princ Charles, který autorovi písemně projevil dík za vynikajícím způsobem odvedenou práci.
Výstava se uskutečňuje v rámci 5. ročníku mezinárodního festivalu architektury, designu a umění pod novým názvem ARCHIKULTURA 2013.